Autor Wątek: Kingdom Hearts III  (Przeczytany 2866 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Kingdom Hearts III
« dnia: Czerwca 15, 2013, 02:01:20 am »

Postanowiłem założyć nowy wątek do nowozapowiedzianej produkcji. Wiemy, że gra wyjdzie na PS4 i Xbox One, ale nie nastąpi to za prędko. Gra ma zamknąć historię Organization XIII, ale niekoniecznie zakończy wątek Nobodies.

Pierwszy zwiastun także tutaj:

PS3Site.pl: Kingdom Hears III | Announcement Trailer - E3 2013
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2013, 02:06:17 am wysłana przez Musiol »

Offline DrepagPL

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 78
  • If you want fight, just say!
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts III
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 15, 2013, 09:13:18 am »
No cóż, zwiastun bardzo ciekawy. Widzę nowy wygląd HUD, polepszoną grafikę (i to że Sora znajduje Keyblade Eraqus'a). Fajnie się zapowiada...

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts III
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 15, 2013, 09:09:40 pm »
Gra ma zakończyć wątek Xehanorta, złego dziadka z Birth by Sleep, który stał się głównym antagonistą całej serii, nie tylko Organizacji XIII.
Dajcie więcej gameplay i nie wrzucajcie do XBOne (oczywiście SE nie posłucha).
I'm in Space!

Offline DrepagPL

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 78
  • If you want fight, just say!
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts III
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 16, 2013, 11:43:28 am »
Xehanort... Czy tylko mi on przypomina Paździocha?  ;D

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts III
« Odpowiedź #4 dnia: Października 15, 2013, 03:18:44 pm »
Jest już nawet gameplay. W strefie rozgrywki wielu zmian nie widać, ale nie oczekuję ich. Lekko podrasowany, dodane coś nowego - jak Drive Form w dwójce i tyle Oby fabuła była dobra. Grafika ma inny charakter, ale wciąż wygląda dobrze. Pierwsza gra od długiego czasu, dla której jestem w stanie kupić konsolę.

KINGDOM HEARTS III - D23 Expo Japan 2013 Trailer
« Ostatnia zmiana: Października 15, 2013, 03:24:11 pm wysłana przez kALWa888 »

Offline DrepagPL

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 78
  • If you want fight, just say!
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts III
« Odpowiedź #5 dnia: Października 17, 2013, 06:16:30 pm »
Cóż, wygląda na grę godną dwójki. Brakuje tylko dubbingu (chyba że byłby spaprany jak w "Odlotowych Agentkach", wkurza mnie że moja siostra ciągle to ogląda).

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts III
« Odpowiedź #6 dnia: Października 17, 2013, 09:06:00 pm »
Wszelkim dubbingom, szczególnie polskim mówię stanowcze nie. Co prawda, w takim God of War III jest całkiem udany, ale w porównaniu z oryginałem wypada słabo. KH po angielsku brzmi genialnie i nie chcę go w polskiej wersji. Ani najlepiej żadnej innej gry.

Offline DrepagPL

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 78
  • If you want fight, just say!
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts III
« Odpowiedź #7 dnia: Października 20, 2013, 01:07:08 pm »
Chociaż czasem polski dubbing wypada lepiej od oryginału. Przykładem są Pingwiny z Madagaskaru, a w "Wiedźminie" mamy najlepszy dubbing w historii, tyle że to gra Polaków...

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Kingdom Hearts III
« Odpowiedź #8 dnia: Października 23, 2013, 06:14:10 pm »
Musze przyznać,że zapowiada się całkiem ciekawie,widać w systemie walki niewiele się zmieniło,choć dziwią mnie pistolety u Sory o.O?(ktoś jeszcze to zauważył?).Grafika dla mnie jak najbardziej na plus,nie do końca realna,ale już nie taka bajkowa,ciekawe kogo jeszcze zobaczymy w tej części.

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts III
« Odpowiedź #9 dnia: Października 23, 2013, 10:45:24 pm »
No właśnie też widziałem te pistolety. Może Sora wziął sobie od Xigbara? Heheh. Anyway, muszę teraz szybko ponadrabiać wszelkie zaległości. Nie przeszedłem jeszcze Birth By Sleep, Chain of Memories i 3D. Dream Drop Distance często oceniają jako najlepszą część z serii, ciekawe ile w tym prawdy.

Grafika wydaje mi się dość dziwna. Może lepsze wrażenie by mnie zrobiła gdyby była właśnie bardziej bajkowa. Ale cóż, efekt końcowy będzie pewnie odrobinę inny, pozostaje tylko czekać.

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts III
« Odpowiedź #10 dnia: Października 28, 2013, 01:29:46 am »
Kingdom Hearts III nadchodzi, a ja jakos specjalnie nawet na niego nie czekam. Chyba przygniotla mnie wszechmocna reka Snake'a, karzaca mi czekac na MGS V.

Zapowiada sie dosc dobrze. Szczerze, to mowie tej serii stanowcze W KONCU! Bo te wszystkie spin-offy i inne...za duzo babraniny. Ale przynajmniej nie zrobili z tego neverending story.

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Kingdom Hearts III
« Odpowiedź #11 dnia: Października 28, 2013, 02:17:37 am »
Ja zdecydowanie czekam bardziej na KH niż MGSV, którego gameplay mnie martwi szczególnie. Widzenie przez ściany, auto healing, slow motion? Seriously? Ta wyznaczająca nowe standardy niegdyś seria nagle staje się marką atrakcyjną dla casuali? Nie podoba mi się to i mam nadzieję, że opcje takie jak tagowanie przeciwników i auto healing będzie można po prostu wyłączyć. Bo jak nie, to cóż - oby fabuła nie była nieciekawa bo wtedy MGSV potraktuje chyba jak gówno. Seria od zawsze miała miodny, wciągający gameplay i niesamowitą fabułę. Jak tutaj ta rozgrywka zawiedzie, to niech chociaż fabuła mnie po jajcach skopie. Nom, powinna - znów jest Ocelot, prawdopodobnie Liquid i może nawet młody Snake, a nawet Psycho Mantis - mój idol wśród MGSowych adwersarzy. W dodatku cała ta szaleńcza przemiana BB. Chciałbym żeby MGSV był albo remakiem dwóch pierwszych MGów albo wstępem do niego. Szkoda, duża szkoda, że Hayter już nie działa jako BB, ale może Kiefer okaże sie dobrym pomysłem.