Autor Wątek: Anime+  (Przeczytany 9584 razy)

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime+
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 05, 2005, 08:19:43 pm »
Mnie w Anime+ najbardziej dobija że to kwartalnik :/  

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Anime+
« Odpowiedź #21 dnia: Maja 05, 2005, 08:28:57 pm »
Nic się nie bój... z tego co pamiętam to Kawaii też było kwartalnikiem na początku... jest na tą gazetkę za mały popyt, żeby wydawali częściej.. jak będzie popularniejsza, to zwiększy częstotliwość wydawania...

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime+
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 05, 2005, 08:32:27 pm »
No ja mam nadzieje że będzie popularniejsza.... choć startu nie mieli dobrego :/
Pewnie następny numer i tak połowa osób przeczyta w empiku a potem go nie kupią no bo wszecież już przeczytali...z tego co pamiętam to był nawet jeden z powodów upadku mangazynu....

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Anime+
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 05, 2005, 10:03:17 pm »
a ja wciąz niewidziałem tego pisma... poprostu u mnie w Empiku go nie uświadczyłem... ale przyznam się szczerze że za wiele go nie szukałem.. od tak byłem ze 2 razy w Empiku i nigdzie indziej nie szukałem... pewnie będzie z anime + tak jak i z mangazynem... ta grupa celowa do której jest adresowany ma internet... wszystkiego tego może się dowiedzieć z netu lub poprostu już sama oglądała/słuchała to co jest w piśmie opisane...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime+
« Odpowiedź #24 dnia: Maja 06, 2005, 07:40:16 am »
Nom.....ja też anime+ niewróże długiego żywotu :/ A szkoda :/
A ja anime+ zamówiłem w komiksolandi czy coś takiego. Ogólnie to była jedna z głupszych rzeczy jakie zrobiłem, bo płaciłem jeszcze 10 zł za koszt przesyłki....

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Anime+
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 06, 2005, 11:03:17 am »
Mi było bardzo trudno znależć Anime+ w kioskach, a o Empikach nie mówie bo w mojej miejscowości go nie ma. Gazeta ta bardzo niski nakład.  :(  Ale udało się. jejeje... :D  

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Anime+
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 06, 2005, 05:50:49 pm »
beznadziejnie,że plakaty [raczej plakaciki] były takie malutkie...stare kawaii,to przynajmniej miało coś co się dało powiesić,a taki A4,to mogę sobie conajwyżej do tabliy korkowej przypiąć

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime+
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 06, 2005, 07:36:35 pm »
Na początku miały to być normalne duże plakaty, ale coś drukarnia buczała (czy cośw tym stylu, nie chce mi sie sprawdzać) i musieli daćtakie. W następnych numerach mają być już duże.
Pozatym neiwiem co wy sie tych plakatów czepiacie:P W mangazynie były takiego samego rozmiaru a nie słyszałem żeby ktoś narzekał
 

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Anime+
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 06, 2005, 07:45:27 pm »
jak się nie kupowało,to nie ma się czego czepiać  :P  

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Anime+
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 07, 2005, 12:18:45 pm »
Cytuj
Mi było bardzo trudno znależć Anime+ w kioskach, a o Empikach nie mówie bo w mojej miejscowości go nie ma. Gazeta ta bardzo niski nakład.
Chyba w ogóle tego typu czasopisma cieszą się niską popularnością zwłaszcza po mniejszych miejscowościach.
Pamiętam jak musiałam specjalnie zamawiać wydanie Mangazynu poświęcone grom, bo nawet na specjalne życzenie w jednym kiosku czekałam tydzień i dostawca nie miał.
A co do Anime + to jak już znalazłam to sprzedawczyni stwierdziła, że nie wiedziała czy coś takiego w ogóle ktoś kupi, ale dostawca jej podrzucił z innymi gazetami jako nowość.
W każdym razie czekam z ciekawością co dalej będzie zakładając, że znów uda mi się znaleźć.  :)  

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Anime+
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 07, 2005, 02:40:38 pm »
Hehe u mnie w mieście Mangazyn można było kupić w jednym miejscu....  

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Anime+
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 20, 2005, 11:06:57 am »
Mają małą częstotliwość, ale Kawaii, czy Mangazyn znajdowałam praktycznie w każdym kiosku, a Mangazynu trzeba było dobrze poszukać.

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Anime+
« Odpowiedź #32 dnia: Lipca 25, 2005, 05:04:07 pm »
Cytuj
Mnie w Anime+ najbardziej dobija że to kwartalnik

A mnie dobija to, że wypuścili jeden egzemplarz i szlag ich trafił.... wie ktoś czemu nie ma nowego numeru, bo powinien być jakieś 3 miechy temu... słyszałem, że zawiesili wydawanie, ale chyba sobie w kulki lecą z tym pisemkiem....

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Anime+
« Odpowiedź #33 dnia: Lipca 25, 2005, 05:07:19 pm »
po prostu niewiele osób je kupuje i produkcja się nie opłaca [Tant...piszesz tak jakbyś sam je kupił  :prr:  ]. Poza tym albo walną śmieszną cenę i pismo jest w miarę OK,albo płacisz tanio i masz nowe kawaii [ :lol: ]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Anime+
« Odpowiedź #34 dnia: Lipca 25, 2005, 05:17:46 pm »
Cytuj
[Tant...piszesz tak jakbyś sam je kupił  ].

Ehm... no tak... no ale.... eee.... martwię się o tych, którzy kupują i udowadniają swoją dobroć i grzeczność łaskawie mi to porzyczając.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Anime+
« Odpowiedź #35 dnia: Lipca 25, 2005, 05:23:54 pm »
ze wszystkich mangowców jakich znam [a troche tego jest] kupiła to pisemko jedna osoba [sam-wiesz-kto]...czy na prawdę myślisz,że jakoś strasznie zasiliła tym budżet wydawców?

Poza tym Anime+ moim zdaniem było gorsze od starego kawaii,więc troche się nim zawiodłam...ale i tak liczyłam na to,że wydawca będzie miał szamsę się poprawić w następnym numerze <_<

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Anime+
« Odpowiedź #36 dnia: Lipca 25, 2005, 05:37:53 pm »
E tam... pieniądze to nie wszystko, powinni do wydawać "dla sprawy". A ja faktycznie widziałem tylko jede egzemplarz Anime+, czyli ten, który nabyła Ewa.... i mi też sie wydaję, że wiele na tym nie zarobili. A od starego kawaii, to nic nie było lepsze.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Anime+
« Odpowiedź #37 dnia: Lipca 25, 2005, 05:56:17 pm »
mogli przynajmniej jakiś większ plakat wrzucić,a nie cieniznę A4..

A w tych czasach to "dla sprawy" znaczy tyle co "dla kasy",więc nic dziwnego,że nie wydają.

Najlepiej by było gdyby stara redakcja kawaii dostała go znowu w swoje łapki i wróciło by tru kawaii. Z tego co pamiętam,to ono cholernie tanio wychodziło jak się miało prenumeratę [tak jak ja...ale przez to przysłali mi jeszcze ze 4 nowe kawaiice...]

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Anime+
« Odpowiedź #38 dnia: Lipca 26, 2005, 12:29:28 pm »
Cytuj
A mnie dobija to, że wypuścili jeden egzemplarz i szlag ich trafił.... wie ktoś czemu nie ma nowego numeru, bo powinien być jakieś 3 miechy temu... słyszałem, że zawiesili wydawanie, ale chyba sobie w kulki lecą z tym pisemkiem....
Wygląda, że dali sobie rzeczywiście spokój. Niedawno pytałam po kioskach, a na stronie wydawnictwa nie ma też, żadnej nowej wzmianki. Najwyraźniej to był słomiany zapał redakcji pisma.