Autor Wątek: Harvest Moon  (Przeczytany 12349 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Harvest Moon
« dnia: Stycznia 03, 2004, 02:50:41 pm »
Co sądzicie o tej serii?
Sądzę,że jest to jedna z najciekawszych gier.
Fajnie jest tak wcielić się w rolę farmera,sadzić kartofle i pomidury,kupić kury,krówska itp.,zdobyć dziołchę i ochajtać się z nią i mieć dziecko :twisted: ,rozbudować dom,gotować,poszukiwać WSZYSTKICH questów(jest je cholernie trudno odkryć).
W sumie jest to gra dla każdego.

Kto w to grał lub gra niech pisze swoje osiągnięcia i odkrycia.                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Elock

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Harvest Moon
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 03, 2004, 04:42:23 pm »
tak więc grałem w tą gre i jest naprawde świetna ale zawsze jak jakoś daleko dotarłem to miałem pecha i musiałem formatować dysk :cry: i zawsze zapominalem o zapisaniu savow ale gra rzeczywiście wyjątkowa i oryginalna a takze jej grywalność jest dobra warto poświęcić czas                            
:D ELOCK :D

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Harvest Moon
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 03, 2004, 06:25:17 pm »
w Hm grale jeszcze na PSXie...gierka sama w sobie bardzo rewelacyjna...fajnie ze mozna bylo swirowac do panienek...lowic ryby...handel...zabawy
tylko gra mi sie bardzo szybko znudzila...po prostu po przegraniu 2 lat komputerowych juz mialem dosy tej ciaglej monotonii i sobie odpuscilem...niedawno dorwalem ijakiego sroma z wersja chyba na snesa (musze sprawdzic) i fajnie bylo sobie przypomniec stare dobre czasy...jak dla mnie bomba, tylko czeba miec wytrwalosc do gry                            

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Harvest Moon
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 03, 2004, 06:30:50 pm »
Radzę zagrać tobie w Harvest Moon-Friends Of Mineral Town na GBA.Jest o wiele bardziej rozbudowany niż wersja na SNES\'a.                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Harvest Moon
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 03, 2004, 07:18:12 pm »
Cytuj
Radzę zagrać tobie w Harvest Moon-Friends Of Mineral Town na GBA.Jest o wiele bardziej rozbudowany niż wersja na SNES\'a.


ja w wersje SNESowska tylko chwilke pogralem...i musz epowiedziec ze na PSXa wydali tylko ulepszonego \"klona\"...nic wiecej...na SNESie bylo dokladnie to samo...spanie...narzedzie...sadzenie...nie wiem czy bylo \"swirowanie do laseczek\" i krasnale...ale pewnie tak...dzieki za info...postaram sie zdobyc i zobacze :P                            

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Harvest Moon
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 03, 2004, 07:57:17 pm »
Podryw też był :-) Później była robudowa domku i płodzenie potomka (ale to ostatnie już poza naszym zakresem i po ślubie) :P                            
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Harvest Moon
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 03, 2004, 08:04:35 pm »
Cytuj
Podryw też był :-) Później była robudowa domku i płodzenie potomka (ale to ostatnie już poza naszym zakresem i po ślubie) :P

A w wersji na PS2 usunęli ten motyw :evil:                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Dark M

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 597
    • Zobacz profil
    • http://
Harvest Moon
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 03, 2004, 10:01:44 pm »
Wersja na PS2 jest do #@%$. To juz nie ten sam HM co na zahwycał(mnie) SNESa i PSXa. Ale na GBA to jest to miasteczko i ogólnie jest bardzo podobny do na PSXa , szkoda że juz niemam GBA.                            


Disgaea ... jedna z najpiękniejszych gier, kocham ją.

UWAGA!! Nie znam i nie kożystam z żadnych zasad dotyczących ortografi i składni języka polskiego

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Harvest Moon
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 03, 2004, 10:55:06 pm »
moja przygoda sie zaczela tak: qmp do mnie kiedys mowi: ej stary wpadnij do mnie, mam fajna gre, symulator rolnika. no to ja mysle co mu odbilo? ale nic. poszedlem. i odrazu mnie ta giera zauroczyla :D wiec pozyczylem ja od niego bo chcialem sobie zemulowac ale plytka sie porysowala i niestety musialem sie obejsc smakiem :( i niedawno buszowalem po stronkach z romami i wpadlem na wersje gba: i musze przyznac ze jest swietna warto zagrac :D                            
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Harvest Moon
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 04, 2004, 02:53:29 am »
tylko ze jak dla mnie jest to ciagle ta sama gra tylko z drobnymi zmianami...pierwszy raz zagralem w te gre na PSxie i ta wersje bede uwazal za najlepsza dla mnie...choc nie powiem ze jak napadnie mnie ochota to moze pogram w wersje na GameBoya                            

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Harvest Moon
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 04, 2004, 10:02:50 am »
Wypas gierka.
Grałem w wersje na GB\'a i PSX\'a.                            

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Harvest Moon
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 04, 2004, 11:14:03 am »
ja jeszcze w wersje na SNES\'a jeszcze troche pogrywam, ale niestety odczuwam juz pierwsze oznaki znudzenia  :), a co do wersji na GBA to czeka w kolejce  :D                            
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline SQuall_Leo

  • Soldier
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Harvest Moon
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 04, 2004, 04:31:00 pm »
Giera pierwsza klasa, gralem na snesa [troche], na N64, a ostatnio na GBA. Ma tylko jedną wadę, szybko się nudzi :(                            
błądzić jest rzeczą ludzką...

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Harvest Moon
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 16, 2004, 11:36:42 am »
Nie mogłem sobie odmówić wypowiedzenia się na temat symulatora rolnika :D Tak więc gra jest wypśna :D (żadna nowość) w każdym razie dano nam dużą swobode i to jest w tej gierce najlepsze :D można by jeszce troche z postala dorzucić i byłby wypas totalny :D                            
]


Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Harvest Moon
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 16, 2004, 11:56:46 am »
Ehh Harvest Moon jesli kiedys ktos by mi powiedzial ze bede gral w gre w ktorej gotuje, doje krowy, strzyge owce, wyganiam kury na dwor, robie majonez z jaj to hyba bym mu ryj skapiszonowal! Ale qfa jak ja kupilem to sie tak wqrecilem ze o boshe! Na poczatku gralem bez przerwy ale ARD ma racje mi takze w po 2 roku znudzila sie ta gierka poprostu w ostatnim roku gdy jush mielismy zonke bylo jush za dusho obowiazkow! Mamy pelno krow, owiec, kur, roslinki trza podlewac, zagadywac do krasnali zeby pomagali troszyc sie o rodzine, hodzic do kopalni za duzo obowiazkow poprostu!... ech az mi sie odechciewa dorastac jak to pisze :( a osiemnastka jush za pare dni a wiec welcam tu swiat dojrzalych :roll:
Ale bardzo wymiotne byly tez mini gierki zucanie pomidorami, wyscigi konne i takie tam.... gierka zajebista ale bardzo czasochlonna i jak bylem jush w ostatnim roku postanowilem zakonczyc bo bylo jeszcze wiele innych pozycji do grania, a dokonczyc jej pozniej nie moglem bo na Memory Crdzie zajmowala mi 5 czy 6 blokow wiec ja skasowalem a od nowa mi sie niechce zaczynac
Aha oczywiscie mowilem o wersji na PSX                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Nagash

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
    • http://www.anj.glt.pl
Harvest Moon
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 17, 2004, 01:22:16 pm »
Ja gram i grałem w HM: BTN i moimi osiągnięciami są:
- 10 kur (to już każdy powinein mieć :P)
-8 Krów
-7 baranów
- cała farma rozbudowana
-żona (Ann)
-8  owoców mocy i jeden dodatkowy (Mistik Fruit)
- brak konia  :lol: (Barley mi odebrał po pierwszym sezonie :P)
-0 legendarnych ryb
- i jeszcze coś tam :P                            
Poison is diffused after my body and it kills me slowly

Offline K4m!k423

  • Soldier
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Harvest Moon
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 17, 2004, 08:23:17 pm »
Haaaa ni ma to jak \"Rolnik\" czyli wojowniczy Leppera gra fajna tylko męcząca codzienne koszenie chwastów karmienie zwierzaków, podlewanie roslinek, koszenie chwastów moze sie znudzic ale cóż trzeba sie poświecić żeby wstąpić do \"Armii Leppera\". :DDD                            
Jak tu sie nie pociac jak cie dziewczyna rzuci;(((

MarvelliX

  • Gość
Harvest Moon
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 20, 2004, 03:05:10 pm »
8) Kur...cze czy ktoś do ch...olery może mi powiedzieć jak się kupuje meble? Wiem że trzeba użyć telefonu ale jakoś on nie działa. Mam już rozbudowany dom, ale jeszcze nie skończyłem pierwszego roku pracy. HELP :!:                            

Offline Volrath

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
    • http://www.dbgpbem.prv.pl
Harvest Moon
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 20, 2004, 03:29:57 pm »
Cóż, najlepiej zakupić meble w sklepach (najlepiej renomowanych) meblowych. Proponuję machoń :D

A kupowanie... najpierw musisz mieć pieniądze. Potem wchodisz do sklepu. Potem wybierasz meble. Potem płacisz. Potem idziesz do domu. Potem ustawiasz meble w domu :D

Ach, jak dobrze być pomocnym :D                            
Aeris: I want to meet you.
Cloud: But I\'m right here.
Aeris: I know, I know what I really mean is, I want to meet...you.

MarvelliX

  • Gość
Harvest Moon
« Odpowiedź #19 dnia: Lutego 20, 2004, 03:47:12 pm »
8) Sorry ale zapomniałem podać nazwę gry, chodzi o HM-FFOMT czyli na GBA ale na PSX to prawie to samo. Więc jeszcze raz proszę o pomoc, bo w twj gierce nie ma sklepów z meblami (a może się mylę :roll: )


PS.
Volrath rozumiem że to była aluzja do tego co wcześniaj napisałem :D very funy :wink: