Autor Wątek: Programy informacyjne  (Przeczytany 2956 razy)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Programy informacyjne
« dnia: Października 13, 2005, 12:58:04 am »
Ostatnio coraz więcej pojawia się programów informacyjnych. Są już nie tylko Wiadomości i Teleekspres, ale rożne Uwagi itp.  Przez to częściowo zmieniła się rola takowych programów. Już nie tylko bezstronni informują,ale też ,wyrażają swoją opinię i starają sie wywrzeć konkretne wrażenie. Czy to dobrze?

Moim zdaniem całkiem dobrze,ale zmusza też do "odcedzenia" kitu i bzdur od prawdy [przypomina się TVN i sprawa "Dragonballa" i otwiera się nóż w kieszeni]. Dzięki tego typu programom wychodzą na jaw sprawy, które normalnie częściej były tuszowanie. Np. teraz leci w TV Uwaga o dwóch pielęgniarkach z wydziału patologii noworodków,które powyjmowały maleństwa z inkubatorów i zrobiły sobie z nimi sesue zdjęciową . Nie muszę chyba wspominać,że noworodki były popodłanczane do różnych kroplówek itp,a paniusie trzymały je jak laleczki. Jedna  dziecko wsadziła sobie do kieszeni fartucha [wcześniek, który nawet do końca nie miał wszystkiego rozwiniętego],druga "machała" do obiektywu maleńką rączką....idiotki...Gdyby nie takie programy bogaty szpital znany z wysokiego poziomu leczenia i opieki nad noworodkami pewnie by wszystko ztuszował i być może nawet sprawczynie zostałyby na swoich stanowiskach.  

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Programy informacyjne
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 08, 2005, 05:14:07 pm »
Mimo wszystko, kazda stacja telewizyjna to jedna brać. Wszyscy są wygodni dla kogo trzeba i pokazują tylko to co trzeba. Kogo trzeba, promują, kogo chcą, ośmieszają.
A co do tego skurwysyństwa w słuzbie zdrowia, to bym to wszystko pod mur ustawił. Najpierw ci "łowcy skór", teraz pielęgniarki i inne afery. Gdzie zmierza nas świat? W ogóle, nie chce mi się nawet o tym myśleć.  

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Programy informacyjne
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 27, 2005, 03:24:10 pm »
kolejna afera nagłośniona przez TVN. Nastolatka popełniła samobójstwo pod wpływem mangi...normalnie aż mną trzęsło jak wyjęli Islandy i obnosili się z nimi jak z dziełem samego szatana [było jeszcze fushigi Yuugi....tu ewentualnie mogłabym uwierzyć,że to jakieś szatańskie nasienie XD ]

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Programy informacyjne
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 27, 2005, 03:50:46 pm »
Cytuj
normalnie aż mną trzęsło jak wyjęli Islandy

Ja tam Priesta widziałem, nie Islandy.. ale może za późno zacząłem oglądać... ale się uśmiałem przy tym... ja myślę, że ona popełniła samobójstwo przez Wspomnienia Demona, Les Bijoux albo Seimaden... to musiało być coś z tego, mówię wam...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Programy informacyjne
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 27, 2005, 04:00:51 pm »
priest też był...tyle,że troche później. Islanda przeglądała jej matka jak mówiła,że jej córka popełniła samobójstwo tak samo jak jej ulubiona bohateraka mangi...ciekawe tylko skąd jej matka wiedziała, kto jest jej ulubioną bohaterką skoro nawet rzekomo nie wiedziała,że jej córka czyta komiksy :/

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Programy informacyjne
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 27, 2005, 07:28:01 pm »
No debile, szkoda ze nie tego odcinka oglądałem, ale nie moge po prostu tego pajaca Romana Zjebuli i jego kompana o wątpliwej orientacji seksualnej oglądać za kazdym razem. Robią sobie ewidentne jaja, tak samo jak ich koledzy po fachu z Interwencji. Pamiętam czasy programu ZOOM który był ciekawy i miał jakiś taki nowatorski klimat, a wszystko przeistoczyło się w te programy krzykaczy i wannabe-gwiazd.
A co do samej sprawy, akurat zrzucanie winy na mange, to juz szczyt debilizmu. Jeszcze wpiszcie to na indeks ksiąg zakazanych, Kaczorowski [chyba Kaczyński :P niech wprowadzi cenzure i dozór policyjny. Co za ciemnogród.
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2005, 07:39:18 pm wysłana przez Hisoka »

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Programy informacyjne
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 27, 2005, 07:56:28 pm »
Nie ciemnogród dylko w iluś tam procentach zdewotyzowane i konserwatywne społeczeństwo... oczywiście dzięki ludziom pokroju o. dyrektora, i znacznej części dziennikarzy zwłąszcza pism katolickich,"kulturalnych" i telewizji. no i dochodzą poszukiwacze taniej sensacji i czyli TVn'ska ekipa programu Uwaga.  szkoda w ogole slów na tych bęcwałów. a Interwencja.... no comments widziałem ze dwa razy i miałem dosyć. Jeśli za programy informacyjne można uznać 997 to akurat ten mi się podoba.  
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Programy informacyjne
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 27, 2005, 08:02:56 pm »
Cytuj
Nie ciemnogród dylko w iluś tam procentach zdewotyzowane i konserwatywne społeczeństwo... oczywiście dzięki ludziom pokroju o. dyrektora, i znacznej części dziennikarzy zwłąszcza pism katolickich,"kulturalnych" i telewizji. no i dochodzą poszukiwacze taniej sensacji i czyli TVn'ska ekipa programu Uwaga.  szkoda w ogole slów na tych bęcwałów. a Interwencja.... no comments widziałem ze dwa razy i miałem dosyć. Jeśli za programy informacyjne można uznać 997 to akurat ten mi się podoba.
Czyli jednak ciemnogród  :devil:  

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Programy informacyjne
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 27, 2005, 09:03:17 pm »
niektóre sprawy które powinny byc poruszane sa i dobrze ale sa tez takie rzeczy ze wescie , uwaga raz robiła problem bo rydzyk tvn nazwał masońskim dziełem , szatanska telewizja czy zcyms takim więc weście powinna byc IMO większa i bardziej rygorystyczna selekcja tematów na program

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Programy informacyjne
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 27, 2005, 10:22:47 pm »
Cytuj
Kaczorowski [chyba Kaczyński
To był taki skrót myślowy i zarazem porównanie do innego WIELKIEGO polskiego polityka

MarvelliX

  • Gość
Programy informacyjne
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 28, 2005, 12:57:18 am »
łah AŻ jedna osoba popełniła samobojstwo i to czytelniczka mang a zbieg okolicznosci sprawił że były w niej zawarte samobojcze czyny, i co z tego? może ją chopak rzucił? a moze pies zdechł i kciała go zobaczyć jecze raz? moze miala problemy rodzinne (rodzina zazwyczaj o tym nie mowi) był gwałcona czy cos albo miała problemy w szkole? powodów jest masa i to takich które często są przyczyną ale nie czeba zgonić na mangi bo katolikom przeszkadza ich tresc. Jak gosc napil sie redbula i wyskoczyl z balkonu to siakos nie winili redbula tylko głupote typa <_< (mimo ze zaskarzył producenta i wygral sprawe XD)... rozumiem gdyby masowo z rytuałem przedstawionym w czasopismie grupka sie zabiła ale jedna osoba? to lekka przesada <_<


a tak apropo to nie znam zadnych szczegolow wiem tylko ze sie zabila i czytala mangi XD
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2005, 12:59:24 am wysłana przez MarvelliX »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Programy informacyjne
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 22, 2006, 06:52:55 pm »
Cytuj
łah AŻ jedna osoba popełniła samobojstwo i to czytelniczka mang a zbieg okolicznosci sprawił że były w niej zawarte samobojcze czyny, i co z tego? może ją chopak rzucił? a moze pies zdechł i kciała go zobaczyć jecze raz? moze miala problemy rodzinne (rodzina zazwyczaj o tym nie mowi) był gwałcona czy cos albo miała problemy w szkole? powodów jest masa i to takich które często są przyczyną ale nie czeba zgonić na mangi bo katolikom przeszkadza ich tresc. Jak gosc napil sie redbula i wyskoczyl z balkonu to siakos nie winili redbula tylko głupote typa <_< (mimo ze zaskarzył producenta i wygral sprawe XD)... rozumiem gdyby masowo z rytuałem przedstawionym w czasopismie grupka sie zabiła ale jedna osoba? to lekka przesada <_<


a tak apropo to nie znam zadnych szczegolow wiem tylko ze sie zabila i czytala mangi XD
Ale tak jest ze wszystkim. Ostatnio u mnie w mieście ktoś postrzelił dziecko z wiatrówki! I od razu afera, że jak mogą być wiatrówki u ludzi! A co jest w stanach? raz na kilkanaście lat jakaś masakra i regulują prawo dotyczące broni palnej. To może zakażemy jazdy samochodami, skoro koszą one ponure żniwa śmierci i zakażemy posługiwania się nożami! A potem jakimikolwiek narzędziami i obywateli wyposażymy w niezdejmowalne kaftany bezpieczeństwa! Nie wiem co się wyprawia na tym świecie, ale media to coraz większa hipokryzja.

Mnie też wkurza segregacja informacji. Np. Codziennie dowiaduje się jakim beznadziejnym duetem są Kaczyńscy, natomiast nic nie wiem o zdrajcy geremku i innych pajacach (vide sprzedawczyk tusk). Tylko stroją piękne mordy i ładnie się usmiechają a naród to kupuje. I potem jesteśmy potęgą gospodarczą- nikt tak nie eksportuje siły roboczej jak Polska.