Autor Wątek: Next-Geny  (Przeczytany 22489 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 04, 2006, 08:48:07 pm »
to jest infromacja z przed prawie prawie roku...i jest napisane "...for now" wiec nie badzmy tacy pewni...aczkolwiek znajac Konami to tak czy siak jesli nie bedzei exclusivem, to najpierw MGS4 ukjaze sie na ps3 a jakies dwa lata, moz erok, pozniej na Xie...i to jest glowny argumenty przemawiajacy na razie za Sony, ktore jak do tej pory uraczylo nas kilogramem renderow, paroma filmikami z bardzo ladnym blotem i specyfikacja...ułał...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 04, 2006, 10:06:03 pm »
a czum nas uswiadczyl Microsoft przed premiera 360? Kompletnie niczym.... a czym nas zaskoczyl Microsoft podczas premiery? Tez niczym specjalnym kilkoma grami ktore sa konwersjami z PC, kilkoma grami ktore byly szykowane jeszcze na X-Boxa jednak zostaly przeniesione na X360 no i need for speedem ktory ukazal sie na kazda platforme ;]

Do premiery PS3 jeszcze kupa czasu wiec po co maja sie spuszczac i pokazywac jakies gierki? To samo z Revo z tym ze dodatkowo Revo nie jest pokazywane zeby konkurencja nie kserowala, bo oprocz tego mega zajebistego pada ma byc przynajmniej jeszcze jedna duza niespodzianka.


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 04, 2006, 10:23:04 pm »
Cytuj
Revo nie jest pokazywane zeby konkurencja nie kserowala, bo oprocz tego mega zajebistego pada ma byc przynajmniej jeszcze jedna duza niespodzianka.
czyli "wiemy ale nie powiemy" ze strony ninento..ja dla mnie to srednio fajny pomysl...

Cytuj
czum nas uswiadczyl Microsoft przed premiera 360? Kompletnie niczym
no coz...MS przynajmniej nie obiecywal zlotych gor w przeciwienstwie do Kuternogi..chociaz nie..przeciwienstwo to zle slowo... "w porownaniu" byloby lepsze ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 04, 2006, 10:48:19 pm »
Nie wiem jak ty serdż, ale ja zajebiście chętnie bym pograł sobie ZA DARMO np. w MGS3 online (nie wiadomo czy MGS4 też nie będzie miał online'a). X360 z tego co wiem to darmowego neta nie ma. I dalej ma podział na regiony. PS3 nie będzie miał i jak zechcę to nawet sobie z USA czy Japonii zamówię sobie jakąś grę nie martwiąc się brakiem kolorów czy opóźnionymi filmikami.
Dla mnie chociażby te dwa aspekty mocno wybijają PS3 ponad X360. Zresztą założę się, że ładna k*rwica biędzie Cię zżerać jak my (zakładam, że większość kupi jednak PS3) będziemy gadać o nowym fajnalu czy krosie, a ty nie będziesz mógł niczym zaszponcić, bo nikt (no...może jedna-dwie osoby) nie będzie kojarzył o co Ci tak naprawdę biega ;]
Ostatnie zdanie jest oczywiście żartem.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2006, 10:48:44 pm wysłana przez Dark Butz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 04, 2006, 10:57:20 pm »
Cytuj
czyli "wiemy ale nie powiemy" ze strony ninento..ja dla mnie to srednio fajny pomysl...
Dla mnie dobry bo:
1)



2)Nic nie pokazuja a mowi sie o nich... swietny marketing, na E3 Nintendo nie pokazalo kompletnie, wrecz zajebiscie kompletnie nic a gadalo sie o nich niesamowicie, ludzie tworzyli filmiki opkazujace co bedzie robilo Revo, spekulowali na forach, ktos tam udawal bylego pracownika ninny, powstala plotka o Nintendo ON ktora pozniej jeszcze podgzal jakis boss z nintendo mowiac -pamietajce ze za granie odpowiada lewa polkola mozgu (czy jakos tak to bylo) chodzilo ofkoz o filmik z Nintendo On ktory mial byc niby chelmem zakladanym na glowe. Czyli tak nie pokazuja nic a mowi sie o nich dosyc glosno... swietna sprawa.

Co do tego o czym pisal Sol o kiedys SE powiedzialo ze ma zamiar tworzyc gry na wszyskie platformy bo nadchodzi nowa era... era kiedy ludzie beda wybierali gry a nie konsole i nadejdzie czas multiplatformowych pozycji. No ale tak sobie moga gadac, pozniej o tym ucihlo czyli ze pewnie dalej finale beda exclusivami dla Sony bo X360 sprzedaje sie tragicznie w Japonii (i moze nie jest tak jak pisal Serge ze GBA sprzedaje sie tam lepiej, ale GBA SP juz np. sprzedaje sie lepiej co jest paradoksem b po nim ukazal sie przeciez jeszcze GBA Mikro, NDS i NDS Lite... czyli od X360 sprzedaje sie lepiej 5 platform ninny NDS, NDS lite, GBA SP, GBA Mikro i nawet game cube ;/) a SE przeciez bedzie wydawalo gry tam gdzie bedzie w stanie zarobic.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2006, 10:57:48 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 04, 2006, 11:04:26 pm »
a czy SE to jedyna firma wydajaca gry? O_o

Poza tym...i tak "co i jak" przekonamy sie juz niedlugo - E3 nadchodzi!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 04, 2006, 11:06:14 pm »
Cytuj
era kiedy ludzie beda wybierali gry a nie konsole i nadejdzie czas multiplatformowych pozycji
To na jaką cholerę wtedy miały by wychodzić różne konsole ? Właśnie o to chodzi w tym wszystkim ! Nie można mieć wszystkiego ! Co by wtedy pozostało Micro$oftowi, Sony i Nintendo ? Połączyć się, zwolnić 2/3 ludzi z każdej firmy i zrobić z tego jeden wielki syf ? Stworzyć...Microtendny ?! Trochę tutaj SE nie pomyślało...
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 04, 2006, 11:14:58 pm »
Cytuj
a czy SE to jedyna firma wydajaca gry? blink.gif
Tego tekstu kompletnie nie przyczailem i nie wiem oco chodzi ale...
Cytuj
Zresztą założę się, że ładna k*rwica biędzie Cię zżerać jak my (zakładam, że większość kupi jednak PS3) będziemy gadać o nowym fajnalu czy krosie, a ty nie będziesz mógł niczym zaszponcić, bo nikt (no...może jedna-dwie osoby) nie będzie kojarzył o co Ci tak naprawdę biega ;]

Cytuj
To na jaką cholerę wtedy miały by wychodzić różne konsole ? Właśnie o to chodzi w tym wszystkim ! Nie można mieć wszystkiego ! Co by wtedy pozostało Micro$oftowi, Sony i Nintendo ? Połączyć się, zwolnić 2/3 ludzi z każdej firmy i zrobić z tego jeden wielki syf ? Stworzyć...Microtendny ?! Trochę tutaj SE nie pomyślało...
Czy ja wiem... poatrz na EA, najwieksza firma robiaca gry, zarabiajaca aktualnie najwiecej kasy jest wydawca gier na wszystkie platformy, wiekszosc gier ktoe wydadza wychodza za ronow na  PS2 Xboxa jak i GCN.
Ale to co SE mowilo i tak jest juz razej nie aktualne bo Revo odpada ze swoimi mozliwosciami z takiej opcji a i PS3 bedzie przewyzszalo XBoxa mocno... mi sie wydaje ze to jest tak ze PS3 zostanie na polu znowu jako ta platforma na ktora beda najlepsze gry z tym ze teraz nie bedzie mozna za bardzo tych najwiekszych hitow konwertowac dajmy na to na X360 ze wzgledu na nosik danych... gry na PS3 beda tak ogromne ze X potrzebowalby kilku plytek ktore wymienialo by sie jak za czasow amigi...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2006, 11:16:55 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 04, 2006, 11:22:37 pm »
Cytuj
Tego tekstu kompletnie nie przyczailem i nie wiem oco chodzi ale...
Cytuj
Zresztą założę się, że ładna k*rwica biędzie Cię zżerać jak my (zakładam, że większość kupi jednak PS3) będziemy gadać o nowym fajnalu czy krosie, a ty nie będziesz mógł niczym zaszponcić, bo nikt (no...może jedna-dwie osoby) nie będzie kojarzył o co Ci tak naprawdę biega ;]
Chodzi mi o to, że większość z nas prędzej czy później będzie miała PS3, a Serdż i może jakaś jedna czy dwie osoby będą miały 360-tke. My sobie będziemy gadać o najnowszym FFie czy MGS4, a Serdża będzie szlag trafiał, że nie ma szans sobie w to pograć. On nam wyskoczy z "Ten nowy DoA jest zajebisty ! Szczególnie <imię postaci> i <imię drugiej postaci>", a my mu odpowiemy "Że czym ?...a zresztą...Pamiętacie walkę z <imię postaci z jakiejś zajebistej gry>"
Oczywiście to tylko żart, bo czasem mnie k*rwica chwyta jak widzę Steel Battalion (ale raczej tylko przy tej grze na X'a) czy Metroidy/RE REmake na NGC (którego mam ochotę niedługo kupić).

ja twoja blyskotliwa anegdotke zczailem ;] Tylko pomieszaly mi sie cytaty i jak ty opisywales to pewnie ci sie nie wszystko wyswietlilo... -Gipsi
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 04, 2006, 11:43:07 pm wysłana przez Gipsi »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 05, 2006, 09:02:10 am »
szczerze? ja jestem zajebisscie szczesliwy ze zagralem w MGSy...i na pewno nie wybiore Xa jesli nowy MGS bedzie exclusivem...ale mnie teraz kurwica bierze, jak widze jak sie ludzie podniecaja Ninja Gaidenem, Steel Batalionem,  czy chocby Forzą ;]
co nie znaczy, ze na ps2 nie ma zajebistych tytulow - sa i to wiele, ale X tez ma czym sie pochwalic...i w tej generacji jakbym mogl sie cofnac w czasie to i tak pewnie wybralbym ps2, bo dla Xboxa to byl debiut na rynku, teraz bedzie znacznie wiekszy support...i jesli Sony ze swoja specyfikacja bedzie go przewyzszac, ale nie "zrowna go z ziemia" to 360 moze byc godnym rywalem na rynku dla peesczy

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 05, 2006, 09:58:57 pm »
no tu bym polemizował raczej Serdż. Microsoft na rynku konsoloym nie wyrobił sobie jeszc ze marki, co zresztą potwierdza sprzedaż jego w japonii. Generalnie większość lepszych gier konsolowych (przynajmniej dla mnie) jest produkcji dżapońcowej, więc siłą rzeczy takie gry nie będą raczej wychodzić na 360 bo to się raczej nie będzie opłacać.
Ja np już teraz wiem, że kupię ps3, o wiem, że exclusivami na ps3 będą serię, które lubię i wiem, że  nikt ich nie skaszani. No i perspektywa darmowego netu jest miodna niesamowicie
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #51 dnia: Kwietnia 05, 2006, 10:10:18 pm »
Cytuj
No i perspektywa darmowego netu jest miodna niesamowicie

Jak widzę słowo 'darmowy' to od razu mi się uruchamia mój pajęczy zmysł. Coś z tym nie tak będzie.... kumpel mi mówił, że przez ten dostęp do netu nie będzie się dawało piracić gierek na PS3... no nic będę musiał oryginały kupować, bo też mam zamiar zainwestować w PS3, bo Sony to sprawdzona marka, a ja się nie specjalnie lubię z X-Box'em (tak dla zasady)... będę jeszcze myślał o Revo, ale raczej nic z tego nie wyjdzie..... lubię Nintendo, robią najlepsze Handheldy i to solidna firma, ale jak będzie to nie moc konsoli, ani jej marka nie jest ważna, ale jacy developerzy podpiszą kontrakt z firmami (czy też odwrotnie)... ale jak teraz wszyscy znaczący producenci wydawać będą gry na różne platformy, to to naprawde przestanie robić różnice jaką kto będzie miał kosnole...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #52 dnia: Kwietnia 05, 2006, 10:34:22 pm »
Cytuj
Cytuj
No i perspektywa darmowego netu jest miodna niesamowicie

Jak widzę słowo 'darmowy' to od razu mi się uruchamia mój pajęczy zmysł. Coś z tym nie tak będzie.... kumpel mi mówił, że przez ten dostęp do netu nie będzie się dawało piracić gierek na PS3...
Bo ja wiem...jak grasz przez TCP/IP to raczej nie musisz mieć oryginału...A PS3 chyba ten standard będzie odsługiwać.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #53 dnia: Kwietnia 06, 2006, 12:01:20 am »
Z tym ze to jest tak ze na PS3 bedzie trudna sytuacja z piratami... zacytuje tutaj kumpla z kitto nippon:

Cytuj
Ci juz o piratach... Raczej dlzo wody w wisle uplunie zanim zlamia zabezpieczenie BR i PS3...
A granie w rzekome 'piraty' bez mod-chipa raczej odpada. Sony bedzie co chwile update`owac firmware PS3. Nowe wersje beda na plytkach z grami jak w przypadku PSP. Scena znalazla sposób na zlamanie? W nadchodzacym FF14 wrzucamy update, ktory ta mozliwosc usuwac. Chesz zagrac? Musisz zrobic upgrade. To zaj***sta metoda na 'zlodziei' i ciezko bedzie sobie z nia poradzic.

Do tego dochodzi jeszcze fakt ze gry beda na Blue Rayu wiec nagrywanie ich to bedzie kolejny problem i wroca raczej czasy takie jak byly w przypadku PSone ze sie kupowalo gry od "piratow".


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #54 dnia: Kwietnia 06, 2006, 03:49:59 pm »
sciaganie z neta gier na PS3 raczej nie bedzie miala wielkiego sensu...Blue Ray jest gigantyczne i sadze ze moze nie wszystko, ale jakies 10GB tych plytek bedzie zajete, a jaki normalny czlowiek sciagalby prez neta 10GB? Chyba niewielu.

Cytuj
Generalnie większość lepszych gier konsolowych (przynajmniej dla mnie) jest produkcji dżapońcowej, więc siłą rzeczy takie gry nie będą raczej wychodzić na 360 bo to się raczej nie będzie opłacać.
I to jest glowny problem Xa...ale Capcom i Team Ninja juz dzialaja z Microsoftem, Sega chyba tez...odtad jeszcze tylko kilka krokow do dalszych postepow jesli chodzi o wspolprace z dżapańskimi developerami

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #55 dnia: Kwietnia 16, 2006, 08:07:15 pm »
Ktoś tutaj chyba puścił plote, że PlayStation 3 będzie zapewniało darmowe podłącznie do internetu. Ja bym się chciał zapytać na jakiej zasadzie to niby ma być darmowe i po czym ten sygnął ma iść? Znaczy jak to rozwiązali... jakoś nie mogę tego info w necie znaleźć, a jestem cholernie ciekaw.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #56 dnia: Kwietnia 16, 2006, 08:33:50 pm »
Cytuj
Ktoś tutaj chyba puścił plote, że PlayStation 3 będzie zapewniało darmowe podłącznie do internetu. Ja bym się chciał zapytać na jakiej zasadzie to niby ma być darmowe i po czym ten sygnął ma iść? Znaczy jak to rozwiązali... jakoś nie mogę tego info w necie znaleźć, a jestem cholernie ciekaw.
Możliwe, że chodzi o jakieś serwery Sony, od których trzeba będzie załatwiać ten net.
Ja puściłem tą (jak dobrze zauważyłeś) plotkę.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Next-Geny
« Odpowiedź #57 dnia: Kwietnia 17, 2006, 09:47:42 am »
z "darmowym" chodzi raczej oto, ze podlaczasz konsole do tego kabeka co juz w domu masz i poprostu niemusisz pacic nic ekstra jak przy Xbox Live... Sony wam raczej do domu specjalnego kabla podłączyć nieprzyjdzie ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #58 dnia: Kwietnia 17, 2006, 09:19:16 pm »
no to raczej wiadomo :P
Wlasnie co do netu w konsolach...jak sadzicie...nowy "cosik" SOny bedzie chociaz w polowie tak dobry jak eksboks lajw?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Next-Geny
« Odpowiedź #59 dnia: Kwietnia 17, 2006, 09:27:27 pm »
A co w tym X-BOX live jest niby takie zajebiste ?
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?