Autor Wątek: Vagrant Story - Trivia  (Przeczytany 73603 razy)

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 08, 2004, 12:44:49 am »
Mogę się mylić, ale nie pamiętam wiele posągów w grze, a ten który pamiętam jest w The Keep - Warrior\'s Rest. Walczymy tam z Rosencranz\'em, a podczas wstawki i w czasie gry widać posąg.                            

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 08, 2004, 08:34:00 am »
dokladnie o tego mi chodzilo :D ...twoja kolej Ash                            

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 08, 2004, 02:15:35 pm »
Pytanie mało ambitne, ale nie przychodzi mi nic więcej do głowy.

Gdzie można zobaczyć napis EMETH ?                            

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 08, 2004, 07:33:51 pm »
walczac z golemem/golemami...na rece                            

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 09, 2004, 02:16:40 pm »
Dokładnie. Na lewym ramieniu Golema. Zadaj pytanie, ale musi być trudne.                            

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 12, 2004, 12:04:56 am »
juz nie mam pomyslow Ash...sorki ze tak dlugo, ale co ja mam dla ciebie wymyslec, jak ty wszystko wiesz :D ...
oto pytanie...
jakie slowa wypowiada Sidney podczas walki w Snowfly Forest gdy zostaje pokonany :?:                            

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 12, 2004, 10:34:22 am »
Pytanie według mnie przebiegłe. Miałem odpowiedzieć w nocy, ale byłem leniwy i nie chciałem się zalogować :). Odpowiedzi byłem w sumie pewny, ale w nocy troszkę się zmieniło :)

Kiedy walczymy z Grissom\'em i przyzwanym Crusader\'em, Sydney jest naszym partnerem. Nakłada na nas pozytywny status Prostasia. Teraz zaczyna się odpowiedź.

W momencie pokonania Grissom\'a i Crusader\'a, dostajemy po nich odpowiednie przedmioty i bonusy. Pokazuje sie wstawka, w której Sydney mówi coś w stylu \"DARKNESS IS HUNGRY...\" i resztę dialogów.

Druga odpowiedź, która skojarzyła mi się rano. W czasie powyższej walki możemy atakować również Sydney\'a. Oczywiście nie polecam tego przy pierwszym podejściu do gry, bo już walka z dwoma przeciwnikami to spore wyzwanie. Jednak jeśli ktoś jest wystracząjąco silny lub szalony może próbować pokonać Sydney\'a. Po odebraniu odpowiedniej ilości HP przeciwnik ulatnia się z pola walki ze słowami \"IT\'S NOT MY TIME...\".

Mogłem się oczywiście pomylić, ale moja pamięć nie dotyczy wyłącznie Vagrant Story. Niech pozostali forumowicze także uczestniczą w VS Trivii. To nie jest temat dla dwóch osób. Jeśli będę zadawał następne pytanie to  tylko łatwe. Dodatkowo niech ARD nie odpowiada w ciągu 24 godzin. Osobiście, uważam że w temacie VS ma wiedzę równą mojej, a innych nawet większą  :P  ale to można na żywo sprawdzić...

Poza tematem. Może założylibyśmy temat ARD vs. ASH...  :wink: i zadawali nawzajem najtrudniejsze pytania...                            

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 13, 2004, 12:17:28 am »
Cytuj
Dodatkowo niech ARD nie odpowiada w ciągu 24 godzin. Osobiście, uważam że w temacie VS ma wiedzę równą mojej, a innych nawet większą  :P  ale to można na żywo sprawdzić...


normalnie nie wiem co odpowiedziec...dobrze ze bylem sam przy kompie i nikt mnie nie widzial, bo pewnie zaczerwienilem sie jak tona burakow :oops: ...chyba jedyne co moge odpowiedziec w takiej sytuacji to DZIEKUJE...

Cytuj
Poza tematem. Może założylibyśmy temat ARD vs. ASH...  :wink: i zadawali nawzajem najtrudniejsze pytania...


tutaj najpierw przedstawie moja opinie...VS jest w pierwszej trojce moich ulubionych gier, mimo wieku gra nie stracila nic ze swej wartosci, wrecz przeciwnie :P ...(teraz bedzie slodko  :wink: ) Ciebie Ash uwazam ze specjaliste w tej grze, chodzaca encyklopedie Vagranta...jesli zalozylibysmy taki temat, traktowalbym  to jak pojedynek \"mistrza i ucznia\" (choc nigdy sie nawet nie widzielismy)...ale ja jestem za, jesli FastRed nie bedzie mial nic przeciwko do zalozenia tematu tylko dla dwoch osob  :P ...jesli nie zakladaj Ash, moze byc niezla zabawa :D

co do odpowiedzi, to jest oczywiscie (i jak zwykle zreszta) poprawna...chodzilo mi o drugi wariant, ktory przedstawil Ash...czekam(y) na pytanie                            

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 13, 2004, 12:37:59 pm »
W takim razie Vagrant Story Trivia funkcjonuje dalej. Do regulaminu dochodzi zasada, że ja oraz ARD odpowiadamy dopiero po 24 godzinach od zadania pytania. W takim razie zadaje pytanie, które brzmi może skomplikowanie, ale wcale nie jest trudne :)

Znany dobrze z serii FF, przeciwnik, który występuje w grze ?                            

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 15, 2004, 11:57:14 pm »
nikt sie nie zglosil  :( ...to chyba pozostanie temat dwuosobowy Ash...przykre :cry:  :cry:  :cry: ...

odpowiadam: Ifrit                            

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 17, 2004, 09:16:00 pm »
Dokładnie IFRIT...

Czy to pytanie było trudne ? Nie rozumiem, dlaczego nikt nie chce odpowiadać ?

Pytanie zadaje ARD. Czekam 24 godziny...                            

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #31 dnia: Lutego 18, 2004, 03:06:20 pm »
bedzie latwo...ruszce sie ludziska :D

do jakiej organizacji nalezy Ashley :?: ...mozna podac sam skrot :D                            

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #32 dnia: Lutego 18, 2004, 03:33:52 pm »
A wiec tak znawca wagranta nie jestem ale to wiem, chodzi o ...FBI hahahahahaahahahh o boshe ale zart hahaha drugiego takiego zarta jush na tym forum nie bedzie hahaha chlopaki poweidzcie ze to bylo dobre..swietne nie haha
Dobra a tak na serio(i bez udawania debila...chociarz czy ja udawalem :roll:)  to chodzi o VKP                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #33 dnia: Lutego 18, 2004, 06:08:01 pm »
te dowcipnis :D ...jako ze jestes pierwsza osoba od kilku postow ktora sie tu pojawila (nie licze Asha i mojej skomnej osoby) podaruje ci ten wybryk  :D ...ja sie nie nabijam z twojej ulubionej gry  :evil:

choc z drugiej strony bylo nizle :D ...posmialem sie troche :D

lepiej zadaj jakies pytanie bo odpowiedziales poprawnie :wink:                            

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #34 dnia: Lutego 18, 2004, 08:06:30 pm »
Heh nie bylo niezle...bylo bosko!!! :twisted:  Nie nio to byl taki zart ze z siebie specjalnie robilem idiote bo smiszne to raczej nibylo aja niby sie smialem jak oszalaly z tego :D Dobra koniec pieprzenia!

Po 1 walce z bossem (minotaurem) Sydney mowi do Ashleya ze swietnie ten walczy, calkiem inaczej niz inni ludzie nie wacha sie i niezastanawia, zupelnie tak jakby Ashley nie mial.... no wlasnie czego to niby nie ma Ashley... Sydney mowi ze podczas walki udaje sie Ashleyowi odzdzielic cos od reszty ciala... oco chodzi...
Mam nadzieje ze nie namotalem za bardzo :roll:

Dobrze ARD i Ashley ze tutaj zadajecie latwiejsze pytania, a te drudniejsze zostawiacie dla waszego pojedynku! Bo ja naprawde za dobrze nie znam sie na nazwach broni ani na klasach potworow bo Vagranta przeszedlem 2 razy i tak bardzo sie nim niezainteresowalem zeby znac klasy potworow dokladnie... i takie pytania to dla mnie kapa maxymalna... ale pytanie zadane wiec koncze przynudzac! :wink:                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 18, 2004, 09:51:26 pm »
ASH:
SYD:
SYD:MOST MEN COMPLACENTLY ACCEPT \"KNOWLEDGE\" AS \"TRUTH.\"
         THEY ARE SHEEP, RULED BY FEAR.[/i]
SYD:
SYD:ALWAYS CALM, DETACHED. A SMOOTH FLOW OF THOUGHT INTO
        ACTION.[/i]
SYD:INDEED... IT IS ALMOST AS IF...
        ...AS IF YOU HAD NO SOUL.[/i]
SYD:
SYD:YET YOURS ARE SEPARATE, LIKE A CHILD FROM THE KNIGHT
        IN HIS STORYBOOK.[/i]
SYD:
SYD:
SYD:OR DID YOU SEE SOMETHING THAT MADE YOU SHUT YOUR SOUL
        AWAY?[/i]
SYD:                            

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 18, 2004, 09:58:44 pm »
Tak, Ash dal juz wam podpowiedz teraz tylko szybko dobierajcie sie do klawiator i piszcie odpowiedz nie wiem czemu sam jej nie podal ale coosz jego sprawa!!!... Nie niom zartuje ofkoz odpowiedz prawidlowa choc w sumie to wprost nie odpowiedziales :D  Heh zadawaj pytanie Ash!!!                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 18, 2004, 10:07:34 pm »
Moje pytanie dotyczy podania nazwy gry, do której Vagrant Story jest bardzo podobny, a także, na którym niewątpliwie był wzorowany przez jej autora?                            

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #38 dnia: Lutego 18, 2004, 10:35:41 pm »
Mi Vagrant bardzo przypomina FFTactics zreszta byl robiony przez tych samych twoorcow i ma taki sam klimat podobne lokacje obracanie kamery.. Coz ujecia kamer podczas filmikow bardzo przypominaja MGS i klimat prowadzonych dialogow tez jakos mi przypominal czasy przygod Snake\'a... Ale jednak raczej stawiam ze chodzilo ci o FFTactics! :!:                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ashley Riot

  • Riskbreaker
  • Admin
  • ******
  • Wiadomości: 690
    • Zobacz profil
    • http://vagrant-story.webpark.pl/
Vagrant Story - Trivia
« Odpowiedź #39 dnia: Lutego 19, 2004, 05:10:10 pm »
Tak, dokladnie o ten tytul mi chodzilo, a ktos mowil, ze bedzie ciezko i moje pytanie jest zle zadane (i co Gienia :P )...

Gipsi zadaje pytanie...