Autor Wątek: The Last Remnant Xbox360 Help  (Przeczytany 2502 razy)

Offline nowy00

  • Soldier
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
The Last Remnant Xbox360 Help
« dnia: Czerwca 20, 2014, 01:22:14 pm »
Witam,mam pytanko w sprawie Gildii a konkretnie chodzi mi o zadania typu Monster Slayer czyli zabijanie rzadkich potworków.Posłużę się przykładem zadania No.13 czyli ubicie Dominator'a znajdującego się w Blackdale/The Speckled Chasm na klifie w górnym lewym rogu mapy.
Na last remnant.wikia piszą żeby się pojawił nie może być na mapie Imp'ów i Hypnos'ów, a w drodze do Dominator'a muszą być kolejno   
    *  3 Spiders
followed by
    *  1 Skull Scavenger.
    *  2 Spiders where the Imps normally are.
    *  1 Skull Scavenger at the beginning of the bridge.
    *  1 Skull Scavenger on the bridge.
Problem w tym że wchodziłem do tej lokacji już z 50 razy a Dominatora nie ma na klifie,są tam tylko 2xSkull Scavenger jak przeciwnicy w drodze do niego są w podanej konfiguracji.Czy wystarczy wychodzić i wchodzić do lokacji (lub load) czy zależne jest pojawienie sie rare monster jest jeszcze od czegoś innego.Swoją drogą świetna gra ale baaardzo skomplikowana! Podpowie mi ktoś co zrobić z tym fantem bo już nerwica mnie powoli dopada.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 20, 2014, 03:18:46 pm wysłana przez nowy00 »
Nowy

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: The Last Remnant Xbox360 Help
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 23, 2014, 11:31:03 am »
Ja kilka razy wchodziłem i w końcu się pojawił. Ale miej się na baczeniu, jak to jest ten ptak, o którym myślę, to to był wyjątkowo ciężki skurczybyk. Tu masz więcej szczegółów:

http://lastremnant.wikia.com/wiki/Dominator

Przy okazji, polecam dodać sobie tą wiki do ulubionych stron, bo gra jest momentami nieznośna bez niej, jako że połowa rzeczy jest niewyjaśniona. I lepiej rób questy od razu wszystkie, bo jak pójdziesz z fabułą za daleko to ci przepadną .


Offline nowy00

  • Soldier
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: The Last Remnant Xbox360 Help
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 25, 2014, 10:46:55 am »
Tak wiem że questy trzeba robić najlepiej jak się od razu pojawią bo potem znikają.Ale czy tyczy się to też zadań w gildiach(np.ten Dominator) ?
Nowy