Autor Wątek: Targ  (Przeczytany 2125 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Targ
« dnia: Stycznia 27, 2011, 11:43:50 am »
Temat można traktować jako ogólny do różnego rodzaju transakcji japońskim stuffem.

Zacznę od tego co mam do zaoferowania w tej chwili. Muszę koniecznie skądś wytrzasnąć pare groszy, więc sprzedaję tanio wszystko co mam w tej chwili (nawet B.A.A. eh). Wszystko jest w idealnym stanie, tylko w niektórych obwoluta jest nieznacznie przytarta. Staram się wyjątkowo dbać o tomy. Więc :
 
mangi:
Heat [JPF] --- tomy 1,2
Vagabond [Mandragora] --- tomy  od 1 do 9
Kozure Okami [Mandragora] --- tomy 4,5,6
Chonchu [Mandragora] --- tomy 2,3
Kroniki Miecza [Kasen] --- 1,2
Kompedium Kawaii 3
Battle Angel Alita [JPF] --- tomy od 1 do 9

dvd:
Appleseed
Final Fantasy VII: Advent Children  (jednopłytowe)
Azumi
Ghost In The Shell   (dwupłytowe)
Kai Doh Maru
Perfect Blue
Strażnik Wybrzeża


Kontakt pod gg 571072
ew. popdowiedzcie gdzie jeszcze mogłbym dać info bo zależy mi na sprzedaży wszystkiego, a na fora o tematyce mangowej nie zwykłem zaglądać.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 27, 2011, 03:08:00 pm wysłana przez G-5864 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Targ
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 27, 2011, 02:50:34 pm »
A Advent Children jakie masz wydanie? Dwupłytowe?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Targ
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 27, 2011, 03:07:15 pm »
Jednopłytowe
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Targ
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 27, 2011, 03:43:21 pm »
Szkoda. Poszukuję wydania z tym anime "Last Order". Wiem tyle że podobno w Advent Children jako dodatek się pojawiło nie wiem tylko w jakim wydaniu. Ja też ma to jednopłytowe i tam nie ma.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Targ
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 27, 2011, 03:50:09 pm »
Last Order jest tylko w japońskich wydaniach dostępny. Ja mam dwupłytowe wydanie AC kupione w MediaMarkcie kiedyśtam i niestety nie mam tam Last Ordera.

Offline kuna

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Targ
« Odpowiedź #5 dnia: Października 20, 2011, 12:28:32 pm »
Ogłoszenie jest jeszcze aktualne ?Chodzi mi o mangi .

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Targ
« Odpowiedź #6 dnia: Października 20, 2011, 10:32:25 pm »
Aktualne. Nawet nie wyciągnęłem ich z szafki od tego czasu hehe.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...