Autor Wątek: Problemy z naszymi komputerami  (Przeczytany 73795 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #20 dnia: Listopada 03, 2004, 01:47:12 pm »
Dińśtuuuuuuuuuuuuuu:
Cytuj
gipson - sciagnij kodeki k-lite... tam jest wszystko... jesli problem sie wiaze z kodekami to to powinno pomoc
chyba cię kocham... oddam ci się... zostań moją żoną.... naprawde... zrobiłeś błąd
opuszczając mnie marianno... ja ci wybacze to że mnie spoliczkowałeś białą rękawiczką... ale ja ci to wybaczam wróć do mnie :o
Te twoje kodeki mi pomogły... co prawda nie wiem czy z tamtym filmem bo go już usunołem, ale za to miałem problem że niektóre anime miałem rozpixelowane.. i dzięki twoim kodekom one już działają... naprawde dzięki :)  <Gipsi w nagrode łehta Dińśta po jego krótszej nużce>


Cytuj
Tu nie ma końcówki .emo tylko ta płyta jessst zripowana przez emo  nie ma wogóle rozrzeszenia
jak masz XP to włącz go dublekoliem i wybierz opcje "Użyć sieci Web... programu" powinien ci znaleść rozszerzenie i program do odtwarzania
No known program will open this file. This file is part of a program.
takie cos mi się pokazało gdy zrobiłem to co mi mówiłeś Marv...
ale to nie powinno się znaleźć przez neta bo to miała być gra na Playstation... tak więc to powinien mi się ściągnąć obraz płyty... ściągałem z Torrenta tę gre i była spakowana.. moze poprostu ta gra to wajha i zły plik kolo udostępniał albo się źle ściągneło... a szkoda chyba nie uruchomie jej :(

a teraz pytanie maxcymalnie hakerskie... (trzymajcie się krzeseł)
Czy jeśli siedze na gadu Gadu na niewidocznym statusie to ktoś kto ma siakiś tam program widzi mimo wszystko że ja jestem niewidoczny a nie niedostępny? Bo tak się czaiłem czasami przed kuzynem a zauważyłem że on do mnie isze kiedy ja jestem niewidoczny... to możliwe że ma taki program (bo na mój chłopski rozum to chyba żaden problem bo wydaje mi się że skoro mój IP jest aktywny to on może mnie luźnie widzieć... a więc czekam na odpowiedź na moje wypaśne pytanko...


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #21 dnia: Listopada 03, 2004, 02:14:47 pm »
Ja mam taką zakładkę w Power GG która to umozliwia :> ale od kiedy kożyssstam z Tlena to nie używam jej... a po zatym nawet jak kogos nie ma to czemu by do niego nie pisssać tak jakby był, a nóż jessst :P


Jęsli chodzi o obrazek to gdybym go miał to pewnie bym coś wykombinowł :P :P :P  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #22 dnia: Listopada 06, 2004, 06:28:48 pm »
dokladnie to ta wtyka do pałera zwie sie inwigilator :D ale mi cos on niezawsze dzialal dobrze...
Cytuj
chyba cię kocham... oddam ci się... zostań moją żoną.... naprawde... zrobiłeś błąd opuszczając mnie marianno... ja ci wybacze to że mnie spoliczkowałeś białą rękawiczką... ale ja ci to wybaczam wróć do mnie
eee? to chyba ty miales byc kobieta? a ciul tam na jedno wychodzi... a nad propozycja - zastanowie sie (czyli 5000$ w lape i wracam :P)
Cytuj
łehta Dińśta po jego krótszej nużce
otoz chcialbym zdementowac ta plotke.... po pierwsze to ja mam nozki a nie nuzki, a po drugie obydwie takiej samej dlugosci!!! a ze gipson ma cos z oczami to widzi tak "z deka" inaczej
===============================================================
od poprzedniego mojego posta juz jest pare dni wiec zeby bylo widac ze jest nowy post pisze w osobnym... niech jakis mod to pozniej polaczy... otoz mam pewien problem... taki przyklad: ktos ma w avku ruchomego gifa... i mi sie ten gif pokazuje, poki strona sie laduje, a jak sie przestanie stronka ladowac to wszystkie gify staja w miejscu... i to nie tylko na sz, wiec mysle ze to wina przegladarki i nie wiem co zmienic/ustawic/pokrecic/przekrecic/shakowac/zmontowac zeby dzialalo... help!!!
« Ostatnia zmiana: Listopada 06, 2004, 06:35:58 pm wysłana przez Gipsi »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 06, 2004, 07:03:03 pm »
Eee nie wiem o co z tym chodzi ale mi czasssami emoty w tlenie się zaczymują i ruszają dopiero po ponownym rozruchu tlena <_<  

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 13, 2004, 04:42:37 pm »
!! HELP !!

potrzebuje jakiegos dobrego, najlepiej darmowego anti-virusa...moze byc tez jakis inny z aktualnym key'em...plz help, bo dzisiaj moj Avast! przestal dzialac :huh:  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 13, 2004, 05:31:10 pm »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 14, 2004, 02:08:21 am »
Może nie dokońca jest t na temat ale nie widze optrzeby zakładani osobnego tematu dla konsol... miał ktos z was może taką sytuacje że jak wkładał memory carda do konsoli to automatycznie konsola mu nie czytała ani pada (nie można było nic nacisnąć) ani nie można było wykryć drugiej karty w drugim slocie(gdy robiliśmy coś w memory card menagerze...) ni z tąd ni z owąd mi się taka akcja zrobiła i troche lipnie bybyło gdyby karta była do wyżucenia bo na tej karce mam CC(4 przejścia i 5 przejście byłem w połowie.. FF7;8 9(w kktórego akuratnie grałem; Tekken 3; PE2; SagaFrontier 2; FM3; to wszystko pójdzie się pieprzyć :( ) ja naprawde bym chciał odzyskać te dane... może rozkręcenie memorki by pomogło co?

 


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 14, 2004, 06:28:35 am »
wyjmij memorke z drugiego slotu...i baw sie tylko ta na ktorej ci zalezy...najpier daj ja do 1 slotu, jak nie pojdzie przyrzuc do 2 slotu....sprobuj tez zmienic pada (podlacz innego)...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 14, 2004, 11:47:38 am »
hmm u mnie na ps2 jak odpalam gierke z jedynki to zawsze musze wyjac i wlozyc spowrotem memorke i pada juz po wlączeniu gry, za chooja nie weim czemu tak jest i watpie ze u ciebie to pomoze, no ale czemu by nie sprobowac :P

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 19, 2004, 11:35:53 pm »
Ja też mam problema...
Zainstalowałem sobie Windowsa XP Professional(w końcu ma sie tego nowego kompa :P ) i nie działa mi GG. Jak go instaluję i włączam to odrazu pojawia mi się błąd gg.exe i wyłącza się. Co mam zrobić ?

BTW. nie każcie mi zmieniać programu !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 19, 2004, 11:52:12 pm »
w XP i GG? O_o ja miałem taki problem z Tlenem w '98 :lol:

Ściągnij ssobie inna inssstalke być może twoja jessst wadliwa... ewentualnie możesz przejść na tlena który tez GG używa :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 20, 2004, 12:21:34 am »
dla wszystkich u ktorych nie dziala gg pod xp: wchodzimy do folderu z gg (etc. c:\program files\gadu-gadu), klikamy prawym na gg.exe, wybieramy wlasciwosci, zakladka zgodnosc, dajemy faje przy uruchom ten program w trybie zgodnosci z i wybieramy z listy windows 98/windows me i oczywiscie zastosuj. pozniej wchodzimy do c:\documents and settings\twojprofil\gadu-gadu i stamtad wycinamy folder z userem (userami) z ktorych chcemy korzystac. w c:\program files\gadu-gadu tworzymy folder users i tam wklejamy userow... mam nadzieje ze kazdy sobie poradzi :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 20, 2004, 10:54:04 am »
Dzięki Zell !
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 20, 2004, 12:38:43 pm »
eee.... sciagnalem sobie gierke w rarze i jak probowalem ja rozpakowac w winace i w winzipie to pokazywal sie blac crc czy cos takiego... w winrarze wogole nie chce zaczac isc... da sie to jakos naprawic czy 740 mb sciagania poszlo sie za przeproszeniem j*bac?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 20, 2004, 01:18:13 pm »
wydaje mi sie ze sciagales na darmo Zell...ja ostatnio skasowalem 2x 700 MB (instalka do Lineage 2)...nie dalo sie rozpakowac, archiwum bylo uszkodzone)...probowalem je naprawic, ale nic z tego...i trzeba sciagac od nowa...

Zell, sprobuj jakis program do naprawy spakowanych plikow...ja mam BadCopy Pro...niestety na nim sie nie udalo naprawic moich rzeczy, ale moze u ciebie pojda...
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2004, 01:19:58 pm wysłana przez ARD »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 20, 2004, 01:25:33 pm »
Skoro jesteśmy przy GG:
Dlaczego mimo że zaznczayłem opcje "pokazuj status tylko znajomym" kolesie którzy nie mają moego numeru widzą mój opis?? Nie mają żadnego Power GG tylko normalne gg a mimo to widzą go... może mam coś zrobić w ustawieniach?:>

Skoro jesteśmy przy wnirRarze:
Czy możliwe jest że plik był spakowany i zajmował chyba z 60mb a jak go rozpakowałem to zajmuje 600? Tak wałśnie ściągnąłem gre i po rozpakowaniu ma tyle.. to jest możliwe wogóle?  To ta sama gra co wcześniej opisywałem i nie mam pojęcia co z nią zrobić... może to była wajcha z tym plikiem jednak :/
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2004, 01:26:26 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 20, 2004, 01:30:22 pm »
Cytuj
kolesie którzy nie mają moego numeru widzą mój opis??

jak ktos kto nie ma Cie na liscie może widzieć Twój opis?? ke?

Cytuj
Czy możliwe jest że plik był spakowany i zajmował chyba z 60mb a jak go rozpakowałem to zajmuje 600?

jets mozliwe...musial byc pakowany bardzo dobrym programem...ja podobna sytuacje mialem z gra "Praetorians"...w tak spakowanych grach z reguly dzwieki sa spakowane "osobno" i po rozpakowaniu do folderu klikamy na ikonke i dopiero mamy rozpakowany dzwiek...czy jakos tak :D...

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 20, 2004, 01:32:28 pm »
GG: "statusu" (dostępny/niedostępny) a nie opisu Mista gEePsEy

WinRar: możliwe, wtedy oznaczo, że kilka?kilkanascie plików ma podoną sumę kontrolną lub podobne ułożenie kontekstu.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #38 dnia: Listopada 20, 2004, 01:54:57 pm »
Cytuj
jak ktos kto nie ma Cie na liscie może widzieć Twój opis??
Pomyliło mi się :shu:  ja ich nie mam naliście a oni widzą mój opis...

Cytuj
GG: "statusu" (dostępny/niedostępny) a nie opisu Mista gEePsEy
No dobra ale jak, ja zmieniłem numer i moja kumpela o tym niewiedziała i dalej miała mój stary numer to ja nigdy nie widziałem jej statusu ani opis, dopiero jak zagadałem w ciemno i ona dodała mój nowy numer to wtedy zobaczyłem ze ona jest dostępna i ma opis... więc siakoś to musi się dać ropic co ne?

A wie ktoś jak można ucinać pliki jakim programem? Bo mam koncert z DVD który zajmuje 1.8GB i chciałbym go obciąć tak aby można było go nagrać na 3 płyty CD... mile byłby widziany link, albo przynajmniej nazwa programy i objaśnienie albo link do jakiegoś objaśnienia :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #39 dnia: Listopada 20, 2004, 03:14:02 pm »
Cytuj
Skoro jesteśmy przy wnirRarze:
Czy możliwe jest że plik był spakowany i zajmował chyba z 60mb a jak go rozpakowałem to zajmuje 600? Tak wałśnie ściągnąłem gre i po rozpakowaniu ma tyle.. to jest możliwe wogóle? To ta sama gra co wcześniej opisywałem i nie mam pojęcia co z nią zrobić... może to była wajcha z tym plikiem jednak 

Ja ściągnąłem sobie ongiś Final Fantasy Origins, który zajmował 115 MB, a okazało się, że wielkość realna to 1,12 GB. Pewne rzeczy kompresują się lepiej od innych. Mangę, która miała 50 MB kumpel tak skompresował, że zajmowała 62 MB hehehehe