Autor Wątek: SquareZonki 2006  (Przeczytany 23312 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« dnia: Sierpnia 21, 2006, 04:21:00 am »
Tak panie i panienki, druga część tego słynnego na wszechświatową skale turnieju w końcu się zbliża. Poraz kolejny krew szybciej zacznie nam wszystkim krążyć w żyłach, kiedy obgryzając paznokcie ze stresu, oczekiwać będziemy na ostateczne wyniki... znaczy, wy będziecie oczekiwać, bo ja wynika znać będę od początku, jako główny organizator.

Tego roku obrodziło nam w newbe, część użytkowników nie pamięta zatem konkursu, który rok temu się tu odbywał. Przybliżę zatem po krótce jego zasady.

Od dzisiaj, do 21 września włącznie, każdy użytkownik forum będzie miał prawo (a ci najaktywniejsi niejako obowiązek), oddać głos na swoich kandydatów w 6 kategoriach. Kandydatem jest każdy z zarejestrowanych na forum człowieczek. Kategorie to:

Najzagorzalszy dyskutant - Dla osoby, która wypowiada się często i treściwie, potrafi uzasadnić własną wypowiedź i bronić swego zdania.

Najśmieszniejszy komik - Dla osoby, której posty przyprawiały was atak śmiechu, czy to ze względu na inteligentny lub nie specjalnie inteligentny humor.

Najmodniejszy użytkownik - Dla osoby, która w swojej historii pobytu na forum, najczęściej nosiła avatary i sygnaturki, które najbardziej się wam podobały.

Najznamienitszy artysta - Dla osoby, której dzieła artystyczne, czy to w kwestii rysunku, czy liryki bądź prozy, wywarły na was największe wrażenie i najbardziej przypadły wam do gustów.

Najbardziej zasłużony członek redakcji - Dla osoby, która najwięcej zrobiła bądź dalej robi dla dobra SquareZone i pomaga rozwijać się naszej stronie. Głosy można oddawać na redaktorów, lecz również na newsman'ów, zarówno byłych, jak i obecnych.

Najbardziej obiecujący newbe - Dla osoby młodej starzem, jednak zachowującej się jak doświadczony użytkownik, dobrze czującej się na forum i lubianej przez starsze towarzystwo.

Najfajniejszy użytkownik - Ocena za całokształt, dla waszego ulubionego użytkownika, z którym zawsze najmilej wam się rozmawia i z którym zdążyliście się najlepiej zaprzyjaźnić w trakcie pobytu na forum.

W każdej kategorii nominować możecie (a nawet powinniście) 3 użytkowników, dając im odpowiednio 3, 2 i 1 punkt. Do każdego głosu ma być również uzasadnienie, najlepiej na jedno lub 2 zdania. Wszystko to przysyłacie do mnie, na moją skrzynkę prywatnych wiadomości. Przykład:

Cytuj
Najśmieszniejszy komik

3 pkt - Zell Dincht - Bo ma jedną nóżkę krótszą od drugiej, wodogłowie i drewniane protezy rączek.

2 pkt - Gipsi - Bo zionie od niego brzoskwiniowym jabolem i to mi zawsze poprawia humor i przypomina czasy dzieciństwa

1 pkt - Musiolik - Bo wygląda jak trzeci z braci Golców, do sprawia wrażenie, jakby wąchał Butapren i masturbował się trzy razy dziennie

Oczywiście to tylko przykład, a komentarze miały być bardziej humorystyczne niż prawdziwe. Wysyłacie mi mniej-więcej w tej formie głosy do wszystkich 5 kategorii, a  ja je potem wszystkie zbiorę i ogłoszę wyniki. Naturalnie wszystko jest anonimowe i tylko ja będę wiedział kto na kogo głosował.

Zatem czekam na wasze głosy do 21 września, kiedy zacznę ogłaszać wyniki.

BTW::

Idea konkursu wypłynęła rok temu od qiax'a. Tak dodaję, żeby nie było, że to moje. Ja tu tylko privy zbieram.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 30, 2006, 04:10:11 am wysłana przez Tantalus »

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 21, 2006, 09:49:40 am »
Świetna sprawa, bo zmotywuje wszystkich do pisania coraz lepszych postów i większego zaangażowania w stronkę. Mam pytanie, trzeba od razu oddać głosy we wszystkich kategoriach, czy można raz napisać o jednej kategorii a póżniej wysłać PeMy dotyczące pozostałych?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 21, 2006, 09:58:55 am »
Jak chcesz, mozna od razu, mozesz pokolei.

BTW, widze, że została dodana nowa kategoria? :P

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 21, 2006, 10:12:49 am »
Propozycja:
Mozna by dodac kategorie "Najbardziej obiecujacy newbie" czy cos takiego, bo troche ich obrobilo i moglibysmy wybrac jakichs.
BTW zapomniales napisac ze nie mozna glosowac na siebe ;]

BTW2 - lipa w chu*, bo chcialem znowu zaczac pisac troche wiecej postow, a ludzie teraz pomysla ze zaczynam je pisac tylko i  wylacznie dlatego aby zdobyc chwale, uznanie i wielka slawe w czelusciach internetu ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 21, 2006, 10:55:50 am »
hah nie ma najwiekszego dałna XD tymrazem nie wygram ^_^ ale moze jakieś miejsce bedzie w najmodniejszym albo w humorze :F

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 21, 2006, 02:07:59 pm »
Przydały by się jakieś negatywne kategorie.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 21, 2006, 02:12:22 pm »
seconds DB ^^

i generalnie wiecej moze... ale glownie negatywne trzeba dodac =p

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 21, 2006, 03:41:49 pm »
Cytuj
Mozna by dodac kategorie "Najbardziej obiecujacy newbie" czy cos takiego, bo troche ich obrobilo i moglibysmy wybrac jakichs.

<rozważa pomysł>.... hmm... propozycja przyjęta... zatem głosujecie w jeszcze jednej kategorii, na trzech kandydatów:

Najbardziej obiecujący newbe - Dla osoby młodej starzem, jednak zachowującej się jak doświadczony użytkownik, dobrze czującej się na forum i lubianej przez starsze towarzystwo.

smogu i Musiolik - przyślijcie mi priva z waszymi głosami do tej kategorii...

Cytuj
Przydały by się jakieś negatywne kategorie.

Propozycja odrzucona. Zasadniczo powinniśmy w ten sposób promować cechy pozytywne, a nie negatywne. Większą ilość kategorii może i bym chciał, ale już wszystkie sensowne poszły...

Cytuj
BTW zapomniales napisac ze nie mozna glosowac na siebe ;]

Zapomniałem faktycznie.... teraz wieć napiszę, że nie można głosować na siebie.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 21, 2006, 03:42:54 pm wysłana przez Tantalus »

MarvelliX

  • Gość
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 22, 2006, 12:46:24 pm »
Najbardziej leniwy urzytkownik? (zieeef ;f)
---tylko wymyslcie takie zeby kogos nie obrazic przypadkiem---

Cytuj
Najbardziej obiecujący newbe - Dla osoby młodej starzem, jednak zachowującej się jak doświadczony użytkownik, dobrze czującej się na forum i lubianej przez starsze towarzystwo.
to za malo... jak ocenic czy ktos jest newbie... czy kos kto zarejestrowal sie rok temu a od tygodnia pisze to newbie np? albo ktos kto pisze kilka dni ale ma doswiadczebie w pisaniu?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 22, 2006, 12:58:55 pm »
newbe - nowy na forum... użytkownik, który pojawił się w przeciągu kilku ostatnich miesięcy (licz powiedzmy od maja albo czerwca) i wypowiada się na forum... mamy ich troche i chyba nie trzeba się zbyt długo domyślać o kim mówię...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 22, 2006, 03:37:11 pm »
Brak kategorii na najglupszegp usera/najwiekszego alna boli bardzo mnie, gdyz nie mam szans teraz w niczym...łe...SquareZonki sux ;/
A kategoria najbardziej obiecujacy newbie jest idiotyczna ;/
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 22, 2006, 03:37:25 pm wysłana przez S&S »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 22, 2006, 04:45:53 pm »
Cytuj
Brak kategorii na najglupszegp usera/najwiekszego alna boli bardzo mnie, gdyz nie mam szans teraz w niczym...łe...SquareZonki sux ;/
noooo w zeszlym roku byla i jakos Glenn sie chyba niepociął z tego powodu ;] wiec niegadac ze ktos sie poczuje urazony ;/

Cytuj
A kategoria najbardziej obiecujacy newbie jest idiotyczna ;/
juz lepsze byloby "najgluprzy newbie" ;]

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 22, 2006, 05:18:26 pm »
Cytuj
Cytuj
A kategoria najbardziej obiecujacy newbie jest idiotyczna ;/
juz lepsze byloby "najgluprzy newbie" ;]
Jak z błędami to "najgóprzy newbie". Zreztą wiadomo, że Pyters by wygrał.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpnia 22, 2006, 06:28:46 pm »
kategoria na najgłupszego newbi jest raczej bez sensu, bo po co przynawać komuś nagrody za idiotyczne zachowanie? Zwłaszcza, że ci którym nagrody zostałyby przyznane raczej długo nie bawią na tym 4um......
najbardziej obiecujący newbie to katygoria też trochę bez sensu, ale w sumie może zostać. W końcu nikomu raczej nie zaszkodzi, a może rzynieśc wiele szczęścia i radości ;]
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 22, 2006, 07:13:47 pm »
To skoro jest najbardziej zasłużony członek redakcji to moze moznaby tez dac kategorie "Najpracowitszy moderator"? Tak zeby byla choc jedna konkurencja w ktorej wygram ;D


Cytuj
   Najbardziej leniwy urzytkownik? (zieeef ;f)
---tylko wymyslcie takie zeby kogos nie obrazic przypadkiem---
No to ja jeszcze proponuje "uzytkownik najczesciej sluchajacy jmusic, uzytkownik palacy najwiecej ziela, najdluzej grajacy w Vagranta uzytkownik i prae innych jescze dodatkowych zeby kazdy z uzytkownikow wygral przynajmniej po jednej konkurencji ;]

Cytuj
to za malo... jak ocenic czy ktos jest newbie... czy kos kto zarejestrowal sie rok temu a od tygodnia pisze to newbie np? albo ktos kto pisze kilka dni ale ma doswiadczebie w pisaniu?
No newbie na forum... jak ktos czyta posty ktore sa pisane na forum to widzi ze mamy pare nowych uzytkownikow jak anouk, radical, tamiko, agrias, paters chwat wszystkich brat, kolega tamiko i qiax ;]

Cytuj
A kategoria najbardziej obiecujacy newbie jest idiotyczna ;/
e tam fajna jest ;] To tak jak wybiera sie debiutantow czy tam molode talenty na mistrzostwach... wiadomo ze w normalnych kategoriach nie maja szans wiec w jednej choc zablysna ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 22, 2006, 07:28:43 pm »
Cytuj
e tam fajna jest ;] To tak jak wybiera sie debiutantow czy tam molode talenty na mistrzostwach... wiadomo ze w normalnych kategoriach nie maja szans wiec w jednej choc zablysna ;]
damn...gdyby nie to, ze w tej kategorii zdecydowalem sie nie glosowac, to bym powiedzial ze mnie przekonales. Ale troche malo tych ludzi nowych tu jest...no bo spojrzmy prawdzie w oczy...kto poza Agrias, Tamiko i Radicalem daje jakies rokowania? ;p
Cytuj
paters chwat wszystkich brat
:lol: rzadzisz Gips

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 22, 2006, 07:47:21 pm »
Cytuj
Cytuj
e tam fajna jest ;] To tak jak wybiera sie debiutantow czy tam molode talenty na mistrzostwach... wiadomo ze w normalnych kategoriach nie maja szans wiec w jednej choc zablysna ;]
damn...gdyby nie to, ze w tej kategorii zdecydowalem sie nie glosowac, to bym powiedzial ze mnie przekonales. Ale troche malo tych ludzi nowych tu jest...no bo spojrzmy prawdzie w oczy...kto poza Agrias, Tamiko i Radicalem daje jakies rokowania? ;p
Cytuj
paters chwat wszystkich brat
:lol: rzadzisz Gips
;]

No Anouk wlasnie... ona sie najbardziej udziela... wiec jest mocno sie udzielajacych... zobaczymy kogo najbardziej polubilismy ;] A to mozezmotywowac ich do zostania i do jeszcze czestszego pisania ^^'


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 27, 2006, 03:37:55 pm »
EKHM!

Tant kazał was pospieszyc z głosami, bo narazie ma tylko 5 ! To nie jest tak cieżko głosować ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 27, 2006, 03:43:58 pm »
Cytuj
EKHM!

Tant kazał was pospieszyc z głosami, bo narazie ma tylko 5 ! To nie jest tak cieżko głosować ;]
Przeciez dał termin az na 21 września to na ch*j się trzęsie?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
SquareZonki 2006
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 30, 2006, 03:51:27 am »
Tak trochę te kategorie za bardzo specyficzne i "z-góry-wiadomo-kto-wygra" mi się wydają.

Cytuj
Najbardziej obiecujący newbie
Nie wydaje mi się, aby było aż tylu n00bów spośród których możnaby wybierać najlepszego i pasującego do tej kategorii :F

Cytuj
Najznamienitszy artysta
Tutaj mam tylko zastrzeżenia wobec nazwy, bo artysta jednoznacznie kojarzy się z malunkiem, natomiast kategoria dotyczy także pisarzy, więc po prostu "Rzemieślnik sztuki", czy też "Namuzowany". No, ale to kwestia kosmetyczna.

Cytuj
Najmodniejszy użytkownik
Ta kategoria moim zdaniem jest całkowicie bez sensu, bo trochę głupio jest kogoś nagradzac tylko za to, czy podoba mi się czyjś avatar. Bo jesli zakładamy, że jakiejś osoby nie lubię, to nie spododa mi się jej avatar i odwrotnie :) Już lepiej byłoby zrobic wybory miss squarezone chociaż ja nie potrzebuje takiego konkursu (wazelyna :F ) gorzej z misterem, chociaż wystarczy ze podeśle foty i po sprawie.

Cytuj
Najśmieszniejszy komik
To natomiast brzmi jak klaun. Po prostu użytkownik, który zawsze poprawia mi humor swoimi wypowiedziami :) Bo zawodem komika jest rozbawiać, natomiast kogoś wesołego raczej rozweselać. Proponuję "wesoły/pogodny maciej" na czesć tego który ma tą nagrodę w kieszeni :F i nie wiem po co robić konkurs w tej kategorii.

Mi brakuje chyba najważniejszej kategorii jaką powinno być Ulubiony użytkownik- po prostu. Użytkownik którego lubię czytać, nawet jeśli jest to tylko jedno zdanie na tydzień i to bardzo lakoniczne. Użytkownik który mnie nie rozśmiesza(lub niekoniecznie rozśmiesza), który nie toczy sporów przez kilkadziesiat postów(czyli nie jest najzagorzalszym dyskutantem) i który nie ma najmodniejszych avatarów [ :F ] ale po prostu strasznie lubie zatrzymać się nad jego postem przez chwilę. [aha i nie nie chodzi mi o tą osobę którą myślicie, jeśli ktoś coś próbuje mnie rozgryźć :F ]. Tego najbardziej mi brakuje w tym konkursie, bo o ile pozostałe nagrody są specyficzne i wiadomo na kogo powędrują głosy, to w tej można by wyróżnić tego rzeczywiście najulubieńszego uzytkownika.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 30, 2006, 03:55:35 am wysłana przez Chief Roberts »