Kategoria ogólna > Konsole

Konsole VS PC! Rozpocznijmy sieke!;P

(1/60) > >>

Kazumaru:
Na dwoch topicach nawiazala sie mala dyskusja z Fala(dyskusja to za duzo powiedziane ale co tam) mamy po prostu rozne zdania na temat PC!
Nie chcialem sie tam wypowiadac i zrobilem osobny topic!
Najpierw pojade standardowo za co nie lubie grac na PC mam nadzieje ze sie odezwiecie (Fala licze na ciebie-podyskutujmy :D )
Nie lubie grac pol metra od monitora bo szybkok bola mnie oczy, nie wiem moze jestem jakis dziny ale jak tak siedze przy tym kompie na krzesle to mnie lapia sqrcze nogi -po prostu nie lubie grac siedzac na krzesle wole w fotelku przed 28 caloffka!
Na razie koncze mam nadzieje ze ktos sie odezwie to napisze wtedy co dokladnie mi sie nie podoba i bardziej rozwine temat teraz podalem tylko akie oczywiste przyklady- slowem nic ciekawego i odkrywczego 8)                            

De6v6il6:
hehehe :D a ja nie lubie siedziec daleko od monitora i potrafie przesiedzieć przed monitorem(monitor 17\" w zupełności wystarcza :D ) do 17 godzin bez przerwy :D teraz równierz czuje się dziwnie z padem w dłoni... na konsolach brakowało mi dwóch... nie trzech rzeczy :D stałego łącza :D twardziela i cRpg-ów :D nie można całego życia przesiedzieć przed jRpg :D (no moze można ale nie miałem ich aż tak dużo). Dużym plusm dla konsolek był brak potrzebnych modernizacji aby  zagrać w nową kozacką giere :D a mój PieC to wielka skarbonka zawsze coś można dorzucić czy wymienić :D do PieCa nic nie mam jeżeli chodzi o net i inne użytkowe rzeczy :D brak na niego jRpg (może zna któś jakiegoś :?: [tylko nie finala:D])
hehe to narazie tyle bo sie z WF urwałem i zaraz musze się bujać do szkoły :D                            

FaLa:
Wolales Gipsi  :?:  :D De6v6il6 dobrze powiedzial  :). Moze troche niecheci do konsol mam przez to ze nie mialem az tak duzej stycznosci z nimi bo troche tu zagralem troche tam, a kompa mam od 5/6 lat i :). Duzy plus konsol to ze usiadzisz na wygodnym fotelku i mozesz docinac, osobiscie to siedzenie przed monitorem mi nie przezkadza moje oczy sie juz przyzwyczaily :). w konsolach brakowala odmiany od jrpg (chodzi mi o inny rodzaj rpg\'a ). Za to na piecu mozna docinac crpg\'a a jak czlowiek bedzie mial ochote to sobie z emuluje jakiegos jrpg                            

Ard:

--- Cytuj ---Duzy plus konsol to ze usiadzisz na wygodnym fotelku i mozesz docinac,
--- Koniec cytatu ---


ja mam przed moim stanowiskiem duzy, gleboki i wygodny fotelik, wiec nie mam co narzekac na bole plecow itp  :D ...jesli gram w jaka giere i bola mnie oczy to pad lezy obok mnie...zreszta ostatnio we wszystkie gry gram padem :D ...jak gram w VS na emulatorze to prawie tak jak gralbym na PSX\'ie...

konsowl mialem prawie 5 lat i malo bylo na niej gier ktore szybko mi sie nudzily...kazda gre przechodzilo sie do konca...na PC wychodza ladne gry graficznie, ale fabulowo to one kiepsko stoja...szybko odchodza w zapomnienie...duzym plusem PC jest mozliwosc emulowania innych platform, przez co nie trzeba posiadac kilku sprzetow do grania...Minus to duzo kasy na modernizacje tego blaszanego pudla :D ...komp jest dla mnie bardziej uzyteczny niz konsola, ktora jest glownie uzadzeniem do gania...a ja juz powoli z tego wyrastam (niestety :D )...lubie nadal pograc, lecz juz nie czuje tego tak jak kilka lat do tylu

+ dla konsoli jesli chodzi o gry i + dla PC za uzytecznosc                            

Nova/smogu:
Jak ja nienawidzę tego typu rozmów Raaghr po oczach ich Boo po oczach! Nie porównujcie konsoli do Pieca, bo to nie ma sensu. Sam mam Pieca i XBOXa i gram na obu po równo. Są gry w które gra się lepiej na konsoli i są gatunki przede wszystkim dla PieCa. jRPG to domena konsol, ale da się wnie grać na PieCu, ale w cRPG (vide BG, Fallout) to domana rynku PC. Strzelaniny, RtS najwygodniej  gra się na PieCu, już kiedyś (przed czyszczeniem) pisałem, że nic w nich nie zastąpi kombo - Mysz i klawiatura - na padzie strasznie niewygodnie się gra (Halo, Hitman...........) z kolei młócki - Tekken, Soul Calibur najlepiej wypadają na konsilach. Jest też kupa gier ukazujących się i na to i na to , sportowe, samochodówki, i tu zostawiam upodobania graczom , choć osobiście wolę osiąść w pokoju, telewizor 29 cali, kino domowe i jaaaaaazda, wdedy się gra najlepiej w samochodówki (Burnout chodzi mi tu po głowie)                            

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej