Autor Wątek: Chrono Trigger Resurection  (Przeczytany 7202 razy)

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Chrono Trigger Resurection
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 30, 2005, 07:30:33 am »
Cytuj
Jeśli ktos jest fanem Chrono Trigger to myśle że sie cieszy

To moze lepiej sobie daruj to myślenie?

Cytuj
to że może wyjdzie i że są jakieś prace nad tym

Szanse, że wyjdzie reaktywacja są teraz równe 0, a to z powodu oficjalnej "prośby" Square Enix, ktore "poprosilo" o zaniechanie prac nad takową.

Cytuj
Filmik jest ładny jak by było pięknie jak by wyszła gra choć niezastąpi klimatu spędzonego przed CT na komputerze, PSX lub Snes. Może i wyjdzie lepiej by sie spostrzegało gre z widoku 3d jest dużo żeczy ciekawych które chciałbym zobacvzyć w lepszej oprawie graficznej.

Nie zgodze się z tym. Chrono Trigger urok polegał właśnie na tym, że pomimo naprawdę dobrej grafiki, wprost wyciskajacej wszystko, co bylo do wyciśnięcia ze SNES-a, można było ją jeszcze bardziej dopieścić wyobraźnią. A gdyby została użytaka grafika 3D, taki zabiegł mijałby się z celem, w końcu wszystko zostało nam już przedstawione na talerzu. Nie, jeśli Chrono Trigger był genialną grą w 2D, to niech tak już pozostanie. Po cholerę ryzykować skrzywienie sobie wyobraźeń o legendzie? Tylko po to, by zobaczyć kilka widoczków robionych przez grafików-amatorów? Cholera, przecież to nawet nie będzie wykorzystywało najnowszych kart graficznych, więc po jaką cholerę się pytam? Albo coś na maxa wypasionego, albo zostawić to w nienaruszonym stanie.

Cytuj
Na stronie jest bardzo ładny remake muzyczki z CT jak fajnie posłuchać i sobie przypomnieć piękną muzyke z CT zapraszam do sciągnieciaChrono Trigger Resurrection - Official Web site. Ja nie uważam że to sciema skoro w Encyklopedi gier 2005 i 2006 sie znalazła tyle że pisze żę prace wsztrzymano o newsach dotyczących gry sprawdzcie tutaj:Wiadomości z Chrono Trigger Resurretion

A na gry.wp.pl napisali kiedyś, że Chrono Cross wyszło na P.C.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Chrono Trigger Resurection
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 30, 2005, 02:56:17 pm »
Cytuj
dobrej grafiki, wprost wyciskajacej wszystko, co bylo do wyciśnięcia ze SNES-a

Noo... polemizowałbym. Seiken Densetsu 3, Rudra no Hihou, Star Ocean, czy Treasure Hunter G wyciskały ze SNESa więcej niż Chrono Trigger. No ale nieważne, bo CT jest genialne nie z powodu grafiki.

Ja krzywo patrzyłem na odgrzewanie CT od samego początku i cieszę się naprawde, że amatorzy nie będą kalać legendy. Wydanie Final Fantasy Chronicles, w którym to Chrono Trigger został wzbogacony o wstawki anime, to był dla mnie strzał w dziesiątkę, ale są gry, których remake'ów robić nie należy. To, żę teraz Square kończy (albo już skończyło) Final Fantasy 3 na NDS'a to jest dla mnie powód do zadowolenia. Cieszyłbym się też, gdyby zabrali się za remake'i Bahamut Lagoon albo Treasure Hunter G. No ale ma to robić Square, a nie jakiś tam anonimowy zbiór programistów-amatorów.

A tak poza tym, to ja zamiast odgrzewanych tytułów wolę, aby się kwadratowi zajęli czymś nowym, bo czasem się naprawde perełki trafiają, jak mi teraz Radiata Stories.

MarvelliX

  • Gość
Chrono Trigger Resurection
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 30, 2005, 04:25:44 pm »
Czy ten temat jest jecze poczebny? projekt wszczymany wiec nie ma o czym gadac





Cytuj
Cieszyłbym się też, gdyby zabrali się za remake'i Bahamut Lagoon albo Treasure Hunter G
a ja gdyby sie zabrali za ff5 :P




zamykam... wrazie jakis 'ale' to wiecie do kogo pisac ;f

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Trigger Resurection
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 05, 2008, 07:40:46 am »
Tematu nie ma innego, więc napiszę tu.

Dla zainteresowanych :
http://www.chronocompendium.com/Term/Retranslation.html
Czyli, że dosłowne tłumaczenie CT z zachowanymi oryginalnymi (z wersji japońskiej), nieocenzurowanymi dialogami.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?