Autor Wątek: Chrono Cross OST  (Przeczytany 11961 razy)

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Cross OST
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 05, 2008, 05:39:14 pm »
O tym albumie dowiedziałem się dopiero niedawno. Zgadzam się, że utwory nie są tak dobre jak w CC, ale i tak mają swoj klimat. Masato Kato (ojciec CC i całego Chrono), podobno stworzył do tego 52 stronicową książeczkę opowiadającą o historii młodziana imieniem Kirite, która stanowi tło dla muzyki. Poza tym we wszystkim brał też udział gitarzysta Tomohiko Kira, który wykonał Unstolena.
Świetny album, a jak ktoś kocha muzykę z CC to spodoba mu się jeszcze bardziej.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Cross OST
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 06, 2008, 03:32:57 pm »
No wlasnie wiem ze ta ksiazeczka jest stworzona... Nie wiem jednak czy to glownie sam tekst czy moze cos bardziej obrazkowego... Nie masz pojecia? Bo posiadac raczej nie posiadasz widzac po napisie "podobno" ;] Nie czytales moze nigdzie o czym opowiada albo cos? Bo ja dostalem album kiedys od kumpla ale ksiazeczkowych skanow nihuhu tam nie bylo :(


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Cross OST
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 06, 2008, 06:54:05 pm »
Książeczka jest niestety tylko po japońsku i są w niej obrazki, ale nie ma chyba przedstawiających jakiś postaci, tylko ładne krajobrazy :F (prawdopodobnie ilustrujące miejsca akcji opowiadania). Tu jest słabej jakości skan jednej ze stron: http://www.i-mezzo.net/log/2005/05/19000005.html
Opowiada ona o historii chłopaka imieniem tytułowego Kirite i dziewczyny Kotonoha w "poszukiwaniu miłości i sensu życia". Nie wiem niestety nic więcej o fabule, oprócz wyczytanych opini, że jest świetna (no ale po Masato Kato tak jak Mitsudzie ciężko spodziewać się czegoś słabego). Poszukam jeszcze coś na ten temat, a jakby ktoś wiedział coś ciekawego to też chętnie siem dowiem.
« Ostatnia zmiana: Marca 06, 2008, 06:57:58 pm wysłana przez RadicalDreamer »