Autor Wątek: The Sims  (Przeczytany 5691 razy)

Offline nak

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
Odp: The Sims
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 19, 2007, 02:09:59 pm »
Ojaaa, stare, poczciwe Simsy...
Któż ich nie palił i głodził? ;>
[Mój sadyzm właśnie wyszedł na jaw xd]

MarvelliX

  • Gość
Odp: The Sims
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 20, 2007, 12:51:50 am »
tylko 2 sposoby na ubicie sima znasz? ja jestem specem w ich zameczaniu na rozne sposoby zarowno fizycznie jak i psychicznie ;f

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: The Sims
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 20, 2007, 10:25:06 am »
ej! a jak można ich zabić na "psychiczny sposób" ? Mi jakoś największa satysfakcję dawało topienie ich w basenie. Palenia specjalnie ie lubiłam, bo zawsze mi się jeszcze jakiś spzet palił ;/

MarvelliX

  • Gość
Odp: The Sims
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 20, 2007, 11:28:25 am »
w sims1 mozna bylo sie tak wyklucac z simem i ciągle go bic ze wrescie wychodzil z domu i nie wracal ;f a raz nawet i sie zdazylo ze zona se jadla przy stole obiad... wpadł komornik... zabrał jej stół a ta zaczela szalec wyrywac se wlosy az wrescie padla i umarła O.o
w 2 niestety ne mozna bic dzieci <.< a bicie simow nie daje zadnych skotkow poza nienawiscia ale i tak ich drecze obrzucam karaluchami nie daje klopa zeby sikaly w gacie zabijam im rodzine (cholera brakuje emota piekielnego ;f) zazwyczaj ich czymalym w małym pomieszczeniu bez okien i drzwi z lodowka i krzeslem coby mialy zajecie i nie umarly za szybko ];f

Cytuj
Palenia specjalnie ie lubiłam, bo zawsze mi się jeszcze jakiś spzet palił ;/
do tego sie spalarnie buduje ;p gotujesz cos w piekarniku po wlozeniu sim na chwile odchodzi i wtedy zabierasz piekarnik i wstawiasz do spalarni z docelowym simem dla lepszego efektu mozesz podloge wylozyc jakimis mlymi tanimi przedmiotami wtedy ogien dojdzie wszedzie ;)
« Ostatnia zmiana: Lutego 20, 2007, 11:30:03 am wysłana przez MarvelliX »

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: The Sims
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 21, 2007, 09:34:57 am »
jak coś gotuje, to chyba nie można orzenieść sprzętu. Starczu,że sim idzie do lodówy się nawpieprzać i już nie mogę lodówki przenieść. Chyba,że chodzi ci o to ,że u niego zamykasz to okieno z gotowaniem.

MarvelliX

  • Gość
Odp: The Sims
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 21, 2007, 01:56:50 pm »
nie pamietam czy w 1 byla przerwa po wlozeniu zarla do piekarnika ale w 2 jest pozatym zawsze mozna sie pobawic kodem move_objects on ;f wtedy nosisz co kcesz i gdzie kcesz

Offline Calipso17

  • Soldier
  • Wiadomości: 36
  • Komiksiara he he
    • Zobacz profil
Odp: The Sims
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 05, 2007, 12:14:18 am »
Racja zawsze moższ złapać autobus i wsadzić, że niby twój he he. w jedynce to się tak dało, że już nie odjażdżały i miałeś bryke, a teraz to jadą i rób co chcesz i tak znikną (kurce)