Autor Wątek: Problemy z naszymi komputerami  (Przeczytany 73464 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #40 dnia: Listopada 20, 2004, 03:35:14 pm »
lol.
Zell-na 99.9999999999% 700mb na darmo :P
Gipsi-to jest pokazooj opis tylko znajomym :P nie ma innnej mozliwosci :P

MarvelliX

  • Gość
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #41 dnia: Listopada 20, 2004, 03:43:00 pm »
Czym węicej plików w pakowanym folderze tym większy procent ścisnięcia :P film można ssspakować góra o kilka mb lub nawet powiększyć (jak to podał przykład Tant) a np gry z wieloma plikami nawet o 100% <_<  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #42 dnia: Listopada 20, 2004, 03:53:41 pm »
Cytuj
Gipsi-to jest pokazooj opis tylko znajomym  nie ma innnej mozliwosci
co?

Cytuj
GG: "statusu" (dostępny/niedostępny) a nie opisu Mista gEePsEy
aha czyli że opis tylko widzą ale jak będę dstępny to mimo wszystko oni wdzą mój opis ale jako niedostępny?:>

i teraz ta ważna rzecz bo coś mi tutaj Marv haker nie pomaga a napewno wie jak to zrobić:
Dzielenie filmów:
A wie ktoś jak można ucinać pliki jakim programem? Bo mam koncert z DVD który zajmuje 1.8GB i chciałbym go obciąć tak aby można było go nagrać na 3 płyty CD... mile byłby widziany link, albo przynajmniej nazwa programy i objaśnienie albo link do jakiegoś objaśnienia  :)  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #43 dnia: Listopada 20, 2004, 04:01:08 pm »
Daj mi emaila to ci dam program do prossstego krojenia i ssskładania sspowrotem plików, bez poczeby pakowania jak np. w WinRarze
części plików nie można odtworzyć bez całkowitego ich złożenia w całość :P (i tu może ci sie nie ssspodobać :P)

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #44 dnia: Listopada 21, 2004, 12:46:42 pm »
Gipsi...sprobuj Windows Commander, ew. Total Commander...on wszsytko dzieli i laczy...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 21, 2004, 02:52:19 pm »
geeeez ale mma problem -_-
"mam" tlena, czyli mimo ze nie zakladalem hasla to mi wyskuje okinko wyoru profilu i hasla. I nie mam zadnego dostwpnego profilu. A jak proboje wrzucic tlena do kosha i zainstalwoac od nowa to sie go nie da wyruzcic O_o wyskakuje mi ze dysk moze byc chroniony przed zapisem, pelny, lub plik moze byc uzywany -_-
ehhh tak wiem ze to dziwnie brzmi ale inaczej nie umiem tego wytlumaczyc

MarvelliX

  • Gość
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 21, 2004, 05:28:10 pm »
jak masz XP to wyłącz go w Procesach, jak masz 98 to wyłącz go  w menadzerze :P i go usssuniesz jak nie to uzyj uninssstal :P
Mi też się taki błąd pojawiał zwłaszcza w 98 -_- i musiałem ssstworzyć osssobnego Tlena dla XP i 98 <_<  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 22, 2004, 04:56:57 pm »
de grejt kam bak of zell - de grejtest hakier of ol hakiers in de hol łorld. otoz mam taki maly problem. qmpel ma jakas taka stara przerobke ps2 ze dvd chodza mu tylko oryginaly. i jak ja mam gierke ktora ma ~850 mb na dvd to czym/jak to nagrac na 2cd zeby mu smigalo?
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 22, 2004, 05:05:04 pm »
ee tak sie raczej nie da domowymi sposobami ;p bo na chlopski rozum takie np GTA - podzielisz na 2 plytki i co? jazde samochodem bedziesz mial na drugiej plycie, muzyke w radiu na trzeciej, a zeby z niego wysiasc spowrotem pierwsza tak? :P :P

MarvelliX

  • Gość
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 22, 2004, 10:13:34 pm »
ehh może ssse poprostu kup płytę 850mb :P ... tak sssą takie ale kosztują tyle co RW <_<  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 24, 2004, 08:14:04 pm »
wrrrrr.......wht the fuck is cab file?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 24, 2004, 10:20:28 pm »
Archiwum plików czesssto uzywane przez sssystemy, mozliwe do rossspakowania przez programy takie jak choćby WinRar ... javascript:emoticon(':)') smilie (WTF is this O_o)
 

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 24, 2004, 10:59:36 pm »
ja wlasnie mialem prblem z plikami X?XX?X.cab jak sciagalem Lineage2...2x CD po 650 MB kazda siagana przy predkosci ok.7-7,5 kb/s ke? poszlo sie....fiuuuuu.... :P...jesli sciagales plik z netu to najprawdopodobniej masz uszkodzone archiwum...moja rada, sciagnij jeszcze raz i najlepiej nie przerywaj sciagania (jesli uzywasz np. FlashGet'a)....

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #53 dnia: Listopada 28, 2004, 02:27:34 pm »
tera mam problem z emulatroem. Czemu kiedy wcismam f1 to sie niby sejwuje a keidy wciskam f2 to sie sloty nie zmieniaja a jak wcisakm f3 to sie nie loadooye? :(

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #54 dnia: Listopada 28, 2004, 05:00:44 pm »
jest 5 slotow naciskaj f2 dopoki nie wroci ci na ten slot ktory zapisales stan gry i wtedy nacisnij f3  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #55 dnia: Listopada 28, 2004, 06:17:53 pm »
no ale przeciez napisalem ze kiedy napsiam f2 to sie sloty nie zmieniaja!!! Wogole sie nie pojawia w rogu slot

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #56 dnia: Listopada 28, 2004, 07:50:51 pm »
Cytuj
no ale przeciez napisalem ze kiedy napsiam f2 to sie sloty nie zmieniaja!!! Wogole sie nie pojawia w rogu slot
a to sorka zle przeczytalem  ;) sproboj sciagnac jeszcze raz emulatorek  
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #57 dnia: Listopada 29, 2004, 04:29:16 pm »
Jeżeli to jest zSNES to podczas gry nacisnij Esc, potem wejdź w menu "misc." i naciśnij "game keys" i będziesz wiedział co jest co jeżeli chociarz trochę angielski znasz.
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #58 dnia: Grudnia 04, 2004, 11:00:42 pm »
dobra. Moze mi tkos podac konfiguracje do PSXevena (moze bcy tez do ePSXe ale mimo wszytsko preferuje PE) jak najlepsza dla CC?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Problemy z naszymi komputerami
« Odpowiedź #59 dnia: Grudnia 05, 2004, 02:24:59 am »
eee nie rozumiec co ty chcieć O_o ussstawiaj sssobie aż ci będzie passsować :P
wszyssstko co wykożystujesz do ePSXe działa też i w Xevenie ;)