Autor Wątek: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim  (Przeczytany 98161 razy)

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 05, 2004, 06:46:12 pm »
jesli ktos ma ct wersje na psx z filmikami to por favor na priv (qrde ale zaszponcilem lingwistyka :F)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 11, 2004, 09:42:39 pm »
Cytuj
jesli ktos ma ct wersje na psx z filmikami to por favor na priv (qrde ale zaszponcilem lingwistyka :F)
ja się zgłisłem ale dziadzie niechcesz to nie... myslałem że po tym jak zerwiemy to staniemy się przyjaciółmi... widze że się myliłem i już ze mną nie utzrymujesz kontaktów.... :(

Ja bym miał prośbe ma ktoś gre "Parappa the Rapper" albo "Um Jammer Lammy"Czy jak to się nazywało, w każdym razie chciałbym jakąś z tych gierek co to się naciska te śmieszne guziki z tymi dziwnymi znaczkami geometrycznymi i te śłiczne pieski na ekranie tańczą... już dawno chciałem w to zagrać a teraz jak już mam kompa na cały dzień to przydała by mi się gra żebym sobie tak na pół godzinki dziennie zasiadł na PSone bo na jRPG nie mam czasu :/ z chęcią pożycze jeśli ktoś ma....


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Samin Feathalion

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 19, 2004, 02:19:32 pm »
!!!PROSZĘ O POMOC!!!
poszukuje gry Chrono Cross tak żeby zagrać na kompie

jak w necie wyszukiwałem to jak przyszło co do czego to ściągnąć się niedało
może ktoś zna pewny adres z tą wspaniałą grą

Z GÓRY DZIĘKUJE
 :shu:  

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 19, 2004, 02:26:03 pm »
wuwuwu.suprnova.org + byle jaki klient bittorenta
emuleplus.info

a wersji na pc nie ma poprostu sciagasz ta na psx'a sciagasz emulator i grasz :P

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 25, 2004, 09:24:56 pm »
ej.....nie wie ktos co mozna zrobic zeby pstwo rozpoznawal memorki z psone? -_-

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #45 dnia: Stycznia 03, 2005, 03:30:50 pm »
Chciałbym kogoś do pomocy w Angliku bo mi za bardzo nie idzie jeśli ktoś się zgłosi będe wdzięczny na gg piszcie.

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #46 dnia: Stycznia 03, 2005, 03:47:16 pm »
eee sorka ale jak ktoś ma ci pomoc w angliku? Chcesz żebuy ktoś cię uczył? :o vzy żeby ktoś ci coś przetłumaczył?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #47 dnia: Stycznia 03, 2005, 03:54:56 pm »
a ja myslalem ze to gra jakas albo serwer jakiego posranego mmorpga :F ee pomoc w nauce przez neta ciezko jest a od tlumaczenia sa translatory :P

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #48 dnia: Stycznia 03, 2005, 04:11:46 pm »
Nie chodzi mi o tłumaczenie tylko o pomoc w nauce  :(  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #49 dnia: Stycznia 03, 2005, 04:37:34 pm »
a czego nie umiesz? Ja moge Ci pomic moje GG mash ale nie bedzie to zaden kurs....moge Ci cos tam wytlumaczyc :D

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #50 dnia: Stycznia 03, 2005, 07:01:35 pm »
Dzięki S&S jak coś to do Ciebie na gg napisze więc dzięki że my coś wytłumaczysz  ;)  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #51 dnia: Lutego 27, 2005, 05:40:58 pm »
pytanie do znawcow/znawczyn/kadlubkow... jak mi sie konsola spadla i przestala czytac dvd (przed upadkiem wczytywala wszystko za pierwszym razem, a teraz tylko cd, a przy dvd pisze zawsze disc read error) to co mi sie jeblo i ile kosztuje naprawa? czy to costam wystarczy podlubac w srodku i bedzie gralo? bo koledze kiedys tez sie tak zrobilo i mowil ze przestawil costam coby laser czytal spowrotem dvd i poszlo.  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #52 dnia: Lutego 27, 2005, 06:15:42 pm »
eee Grzybek to był twój żart? Bo wydaje mi się że chyba będę musiał usunąć posta... kolega Zell liczy na pomoć a ty mu zaśmiecasz temat i sprawiasz że on czuje wielki smutek w serduszku bo przez ciebie nikt nie zobaczy jego posta :(


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #53 dnia: Lutego 27, 2005, 06:18:34 pm »
Cytuj
REFERAT - to opracowanie jakiegoś zagadnienia i przedstawienie go na piśmie lub wygłoszenie przed grupą zainteresowanych osób.

Ja nie wiem... jak mi ktoś zadaje referat to proszęopomoc wujka Gugla i on mi pisze...

Offline Grzybek

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 224
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #54 dnia: Lutego 27, 2005, 06:18:48 pm »
qrde ja nie zartuje bo nie wiem co to referat i nie chcialem zasmiecac ale Zellu przepraszam ciebie jak cie urazilem  ale ja musze napisac o Tolkienie
 :/  

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #55 dnia: Lutego 27, 2005, 06:26:43 pm »
Cytuj
pytanie do znawcow/znawczyn/kadlubkow... jak mi sie konsola spadla i przestala czytac dvd (przed upadkiem wczytywala wszystko za pierwszym razem, a teraz tylko cd, a przy dvd pisze zawsze disc read error) to co mi sie jeblo i ile kosztuje naprawa? czy to costam wystarczy podlubac w srodku i bedzie gralo? bo koledze kiedys tez sie tak zrobilo i mowil ze przestawil costam coby laser czytal spowrotem dvd i poszlo.
nie wiem czy to działa w ps2 ale w psx podkręcałem laser :/ na taśmie przy laserze śrubka taka była :/ u Ciebie mogła się przestawić któraś z zębatek a w extremalnym przypadku zjeb*ć laser, naprawa koło 50 zł jeżeli usterka w mechaniźmie a jeżeli laser to nie wiem ale na giełdzie moge o laser zapytać  :shu:  
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #56 dnia: Lutego 27, 2005, 06:30:17 pm »
Cytuj
u Ciebie mogła się przestawić któraś z zębatek a w extremalnym przypadku zjeb*ć laser,
nie no mysle ze od zwyklego przewrocenia az laser sie nie jebnal caly... damn... kto to wymyslil zeby ps2 stawiac pionowo?? a z tymi zebatkami to mozliwe bo wlasnie o zebatkach cos ten kolega mowil... sproboje pogrzebac (podpowiedz: macie powiedziec "zyczymy ci powodzenia zellu")
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 27, 2005, 06:46:20 pm »
powodzenia Zell.. jak ja ostatnio grzebałem w moim PSX'ie to się rozpadł na kawałeczki.. miejmy nadzieję, że dwójka jest bardziej wytrzymała.... moim zdaniem rozwalisz ja, no ale nie chcę zapeszać.. hehehehe..

ej ludzie... przyjmuję zakłady... czy PS2 Zella będzie działał, jak on będzie w nim grzebał swoimi wykrzywionymi reumatyzmem przeszczepami? 17:1 dla odpowiedzi "NIE"...

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 27, 2005, 11:17:00 pm »
jak można rozwalić psx na kawałeczki ?? tam są trzy elementy...
zasilacz, płyta główna z procesorem i laser + porty... chyba że mówimy o PSone tej konsolki nie rozbierałem więc się nie wypowiem :> w każdym razie jeżeli nie miałeś do czynienia z ustawianiem mechanizmów to nie proponuje... lepiej oddać do serwisu nież rozwalić sprzęt... ale jeśli już się bierzesz to powodzenia ;)
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 27, 2005, 11:47:16 pm »
ee a czy ja gdzies pisalem ze ja to bede sam dlubal? po 1. kadlubki nie umia podniesc srubokreta chyba ze ustami ale wtedy by trzeba bylo kadlubkiem krecic po 2. ja to jestem taki elektronik jak z tanta antyfan kuji :F do tego wynajalem profesjonaliste wprawionego w bojach z ps2 :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"