Autor Wątek: Chrono Saga  (Przeczytany 81098 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #40 dnia: Marca 22, 2004, 10:06:34 pm »
i tera ja mam problem. gram od poczatku w CT i jestem w trakcie p[ierwszej wizyty w 2300 A.D i wlasnie wpadlem do schronu jezus skim ja mam tu pogawedzic jak "staruch nie mowi nic cikawego" pamietam ze kiedys przeszlem ten moment ale nie pamietam jak POMOZCIE

MarvelliX

  • Gość
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #41 dnia: Marca 22, 2004, 10:22:48 pm »
Jak mniemam Ssschron Jezus to tam gdzie jest tzw. Epoch. Jeśli tak to nie masssz jak narazie tam nic do roboty. Narazie tyle mogę ci powiedzieć bo sssam nie wiele pamietam a przez tą jeb...niefajną brame nie mogę nadal przejść. :(
A tak przy okazji grasz na PSX czy snes :)  

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #42 dnia: Marca 22, 2004, 10:32:06 pm »
z tego co ja pamietam to najpierw schodzimy do jednego schronu z ludzmi, tam rozmawiamy i wychodzimy...udajemy sie nastepnie do Arris Dome (przez Lab 16 chyba musimy isc)...tam spotykamy nastepna grupke ludzikow i tam jest chyba magazyn zywnosci czy czegos takiego i tam musimy isc... ^_^  

MarvelliX

  • Gość
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #43 dnia: Marca 22, 2004, 10:44:46 pm »
Właśnie sssprawdziłem i sssie nie myliłem w polskiej wersji Schron Jezus to miejsssce w którym później zdobywa się Epoch'a. A więc jak mówiłem tam nie ma nic do roboty wróć sssię i wykonaj inssstrukcje ARD a dossstaniesz klucz do pojazdu którym przejedziesz przez następne ruiny.  B)  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #44 dnia: Marca 23, 2004, 01:59:20 pm »
ja juz odkrylem magazyn i gram na snesdie cholera a mil tam byc brma thx guys

MarvelliX

  • Gość
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #45 dnia: Marca 23, 2004, 03:35:31 pm »
Mój problem rozwikłany, hehe zmieniłem emulator, pomanipulowałem sssayvami i gram dalej  :) . Jednak to była wina ePSX'a  <_<  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #46 dnia: Marca 26, 2004, 08:16:25 am »
zna ktos sposob na golem twins bez ruby westow?? mowcie polskie nazwy bo gram w CT pl. Mam 35lv ekipa i gine w 3-4 turach mam za maly level czy po prostu cos zle robie?

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #47 dnia: Marca 26, 2004, 08:37:29 am »
a po kiego grzyba ci ruby westy?nie stosuj ataków fizycznych...... zrób tak, żęby ostatni kto je atakuje przed ich atakiem stosował technikę wodną.... wtedy one cię zatakują Ice i zdejmie ci ok 50 hp
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #48 dnia: Marca 26, 2004, 02:44:36 pm »
Dobra ja mam cholernie głupią sprawe. Gram w CC na epsxe v 1.51. U tu zaczyna sie problem. Nie moge zmienić płyty (z pierwszej na drugą), bo nie czyta płyty dopukie nie zrestartuje emulatora a nie moge zrestartować bo nie ma czegoś takiego jak save game. I tera nie wiem co zrobić. Jest jakaś rada ??  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #49 dnia: Marca 26, 2004, 02:44:55 pm »
a powiedz jeszce czy wywalic Roba czy Ayle i czy wymienic na Froga czy Marle?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #50 dnia: Marca 26, 2004, 03:05:53 pm »
Cytuj
Gram w CC na epsxe v 1.51. I tu zaczyna sie problem. Nie moge zmienić płyty (z pierwszej na drugą), bo nie czyta płyty dopukie nie zrestartuje emulatora a nie moge zrestartować bo nie ma czegoś takiego jak save game. I tera nie wiem co zrobić. Jest jakaś rada ??
Jest moja rada: możesssz pójść na łatwną i ściągnąć nowszą wersssję, albo pokombinować z pluginami CD-Romu B)  

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #51 dnia: Marca 26, 2004, 05:29:14 pm »
Dzięki Marvell. Spróbuje tego i tego ;)  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #52 dnia: Marca 26, 2004, 07:13:19 pm »
a mi cos dalej z tymi twinsmi nie idzie. Frog ma tylko 550 hp i ginie po dwoch fizycznych atakach

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #53 dnia: Marca 26, 2004, 07:39:15 pm »
przecież mówiłem ci, że nie masz walić twimów atakami fizycznymi..... jak takiego golema walniesz z ataku fizycznego, to go "skopiuje" i zdejmie ci ok 400 HP.... masz walić z magii... najlepiej z wody ..... polecam też triple tech "Arc Impulse" (Marle, Frog, Crono)
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #54 dnia: Marca 26, 2004, 09:15:16 pm »
ale golemy i tak atakuja fizycznie a poza tym jak sie arc impulse nazywa po polskiemu W_W dzieki za pomoc bo ja w CT az wstyd sie przyznac newbie jestem

                                                 EDIT
juz po problemie. Wymyslilem swoja taktyke dzieki ktorej Golemy to byly debile i slabeusze (nie wim czy to moja taktyka ale wymyslilem ja nie korzystajac z zadncy porad), a mianowicie: sklad Crono Lucca Frog. lucca na smym poczatku uzywa hipno fali i usypia jednego z golemow a Crono z Frogiem pakuja wodnym mieczem drugiego po 840hp. Lucca zeby nie tracic za duzp mp na usypianie tego Golema tylko leczy lapisami (spokojnie wystarzcaja by utrzymywac hp powyzej 400), gdy jeden Golem beeeeeknie to to samo na droogim tylko Lucca zamiast leczyc caly czas oosypia po wodnym mieczu. Takim sposbem twin golems zamienia sie w walke z jednym golemem
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2004, 11:00:37 pm wysłana przez Serge & Squall the be »

Offline Nagash

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
    • http://www.anj.glt.pl
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #55 dnia: Kwietnia 12, 2004, 06:40:15 pm »
:huh:  
Yo! Gram w CT i jestem na końcu czasu pierwszy raz i tera Spekkio mnie ma nauczyć magii. Każe mi przejść jego pokój 3 razy w kiesunku ruchu wskazuwek zegara. Ja przechodzę trzy kółka i zagaduje do niego a on mi każe jesszcze raz to zrobić bo niby oszukuje  :angry: Próbowałem to wykonać ze 30 razy jak nie mniej i nic nie ma postępu kto mi poradzi?  :huh:  
Poison is diffused after my body and it kills me slowly

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #56 dnia: Kwietnia 12, 2004, 07:12:49 pm »
masz iść turz pzry ścianie

Offline Nagash

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
    • http://www.anj.glt.pl
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #57 dnia: Kwietnia 13, 2004, 02:28:49 pm »
Oka sprubuję jeszcze raz ale wiele razy chodziłęm przy ścianie ;/

[size=8]Edit by Nagash 13.04.04 godz 14:34[/size]

Yo! Udało się dzięki!  :D  
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2004, 02:38:44 pm wysłana przez Nagash »
Poison is diffused after my body and it kills me slowly

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #58 dnia: Kwietnia 16, 2004, 04:52:38 pm »
Kcem być pomocna więc jeśli to siem komuś przyda to piszem...
A wiec chodzi o te zwariowame skrzynki w Viper Manor(CC).Jak je otworzyć i odebrać nagrode???bardzo proste,więc jak pokarze sie mała skrzynka(z chudymi łapkami)to trzeba wybrać(z dwuch)tą większą,a jeżeli ta wieksza(z wielkimi piąchami)to trzeba wybrać(zaatakować)tą małą.Nagrodą jest (chyba) 125 g.

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Chrono Saga
« Odpowiedź #59 dnia: Kwietnia 16, 2004, 08:08:14 pm »
Nie do konca to prawda bo ja wyczailem te metode ale ona sqtqye w jakichs 90% przypadkow bo nieraz zdarzalo mi sie ze ta metoda nie dziala