Autor Wątek: Final Fantasy Tactics Advance GBA problem.  (Przeczytany 1326 razy)

Offline chaisab

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Final Fantasy Tactics Advance GBA problem.
« dnia: Lipca 30, 2012, 08:10:22 pm »
Mam problem z jedną misją. Mianowicie wypełniam teraz misję o nazwie:  "Desert Peril" w "Eluut Snads" (taka pustynia z kaktusem).
Na początku wszystko idzie dobrze, ale na koniec zawsze zostaje mi taki żółty glut do zabicia a nie jestem w stanie go zabić. Każdy mój atak zabiera mu tylko 1hp (a ma ok. 30) natomiast magia go leczy. Kiedy ma już końcówkę HP sam używa piorunów lecząc się tym do full. Nie istnieje też możliwość poczekania aż skończy mu się "mana" ponieważ ta regeneruje się co kolejkę.
Cz zna ktoś na niego jakiś sposób czy coś bo ja zupełnie nie wiem co robić ?
Tym bardziej, że ostatnio spędziłem jakąś godzinę próbując go zmęczyć, ale nic to nie dało.


A i na koniec bo zapomniałbym : Mam kupiony prawie najlepszy ekwipunek więc nie chodzi o broń a ni też o jakąś misję bo oprócz tej wykonałem wszystkie (nie licząc jednej której nie mogę wykonać bo na razie brak mi itemu).

Z góry dziękuje za pomoc.

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy Tactics Advance GBA problem.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 30, 2012, 09:02:12 pm »
Małe zerknięcie na gamefaqs. Użyj na Cream Fire. Jak fizycznie nic nie działa, zacznij bawić się magią, testuj różne elementy i zobacz co działa.
I'm in Space!

Offline chaisab

  • Soldier
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Final Fantasy Tactics Advance GBA problem.
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 30, 2012, 09:52:49 pm »
No rzeczywiście  :rotfl:. Ogień zabija go od razu. Do tej pory używałem tylko piorunów (bo miałem tylko różdżkę piorunów,a mam tylko jednego czarnego maga).
Mogłem się domyślić sam  :-\.
Dzienks.
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2012, 09:53:21 pm wysłana przez chaisab »