Autor Wątek: Programy Telewizyjne  (Przeczytany 9947 razy)

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Programy Telewizyjne
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwca 05, 2006, 12:11:52 am »
Mnie ten nowy teleturniej Krzysztofa Yiddisza strasznie denerwuje i nie wytrzymuje. To jest jedno wielkie oszustwo. Dobra to ja panu proponuje 300 złotych za cztery koperty. Bomba, równie dobrze mozna iść do kasyna i grać z zawiązanymi oczami w oczko (zwane tez, cool, młodziezowo blek-dżekiem]. Teleturnieju Chajzera nie oglądam, bo jakoś nie natrafiłem.

Wojewódzkiego lubie i oglądam w miarę systematycznie, ale końćzą juz mu się ciekawi goście. Dzisiaj byli wątpliwej jakości satyryk Jachimek oraz ten prezenter z Polszmatu. Zarciki zarciki- zwłaszcza z Jachimkiem i nic ciekawego nie powiedzieli. Lubie jak Kubuś zaprasza gości pokroju Fronczewskiego, Konrada, gdzie nie ma zarcików, a raczej ludzie mówią i Kuba ich słucha, a nie przerywa swoimi aluzjami do homoseksualnych zachowań. To moze śmieszy, ale z umiarem.

Cytuj
ech.... szczęśliwi ci co mają cyfrówki i dekodery... a ja będę się dalej męczył z telewizją publiczną i ogólnotostępnym szajsem... chyba zrezygnuję w ogóle z telewizji.... bo programy schodzą w niej na psy
PSy dobry film. WANN UND WO HALT IHR DAS AMFETAMIN AB?! W publicznej oglądam tylko Jana "Opus Dei" Pospieszalskiego na dwójce  w kazdy poniedziałek przed 23, reszty nie warto oglądać.

Cytuj
Mnie niesamowicie wkurza ostatnio niejaki Szymon Majewski... damn... ten jego program to miała być jakaś odpowiedź na Kubę Wojewódzkiego? Przecież Szymon mu do pięt nie dorasta... szczyt komercji i kiepskiego dowcipu, który najbardziej śmieszy prowadzacego.....
Pamiętam jak Wojewódzki zaprosił Majewskiego. Kubuś go jadł na czczo. Chyba z litości go nie ponizył, bo Majewski to jeden wielki suchar. Ma się za wielkiego szołmena, ale dla mnie to cienias. Wojewódzki jest błyskotliwy, bystry i inteligentny,a Majewski lekko otępiały i lubi suchary. Nie, zebym go nie lubił. Pamiętam go jeszcze z programu Słow cięcie-gięcie na dwójce- który leciał jak chyba jeszcze nie rosły mi wąsy :F I fajne było. Ale szołmenem on nie jest i nie będzie.
Co ciekawe, widziałem go kiedyś w rozmowach w bloku, w programie pt. Jestem szołmenem. Co ten debil z siebie robił.. ledwo wytrzymałem. Chyba woda sodowa uderzyła mu do głowy. Jego program {SMS} oglądałem tylko dla ostatniego bloku- tego z parodiai polityków- gdzie pierwsze odcinky były mjastersztykiem, natomiast obecne są mierne i załosne, równie jak gospodarz programu. Tyle ode mnie.
 

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Programy Telewizyjne
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwca 05, 2006, 12:19:42 am »
Cytuj
Pamiętam jak Wojewódzki zaprosił Majewskiego. Kubuś go jadł na czczo.
Ale to bylo osatnio jak byl u niego kilka miesiecy temu... po tym jak juz zaczal racowac w TVN i mial swoj program z ukryta kamera i chba nwet ten swoj show. To byla porazka, az mnie ciarki bray z zenady patrzac na tego goscia, jakies jego rymy czestochowskie ktore niby mialy byc zartami, i jak publicznosc sie nie smiala to mowil "to jest twoja publicznosc Kuba i oni sie nie moga smiac" ;/
I jest tak jak mowsz Wojewodzki nie chcial go upokozyc...

Ale widziales jak byl Majewski u Wojewodzkiego tak z 2 lata temu? Jak wskoczyl w dresiku i zarciki mial wypaszone w chu*? To TVN go jakos spedalilo i te jego zarciki slowne czy tam rymy czestochowskie sprawiy ze stal sie cieciem i juz nie jest smieszny ;/ Mial swoj krotki program na Canal + gdzie pokazywali wpadki telewizyjne i tam tez byl dobry, taki glupi humor, bezsensowny czestokrotnie -ktory pozniej zaiknal i teraz jak widze tego kolesia to ja nie wiem co sie z nim stalo ;/
Byl zajebistym typem (co widac bylo u wojewodzkiego z 2 moze wiecej lat temu) a stal sie przysłowiową cipą (co widac po tym jak byl u Kubusia kilka miesiecy temu i po tym co robi w swoim programie)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 05, 2006, 12:22:33 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Programy Telewizyjne
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwca 05, 2006, 12:26:05 am »
Cytuj
Byl zajebistym typem (co widac bylo u wojewodzkiego z 2 moze wiecej lat temu) a stal sie przysłowiową cipą (co widac po tym jak byl u Kubusia kilka miesiecy temu i po tym co robi w swoim programie)

Ja go pamiętam w jednym z pierwszych Talk-Show'ów w polskiej telewizji, którego chyba emitowano na TVP2. Zwał się on bodajrze "Wieczór z Alicją" i go niejaka Rezich-Modlińska Alicja prowadziłam, dzisiaj chyba będąca redaktorem naczelnym Super Ekspresu. Wtedy Majewski w każdym odcinku miał swoje 5 minut pod koniec, na pokazanie jakiegoś wynalazku domowej roboty, jakiejś machiny do jedzenia, czy do drapania się po tyłku... takie różne rzeczy dziwaczne prezentował. Ja wtedy byłem gówniaż to mnie to niesamowicie bawiło, nie wiem jakbym dzisiaj zareagował, ale bardzo możliwe, że TVN zrobił z niego debila.... myślę, żę TVN na siłe chciało mieć coś w odpowiedzi na Kube Wojewódzkiego, to dali jakiemuś menelowi dwa wina marki wino, żeby wymyślił konwencje programu, a TVN dokleił w miejsce prowadzącego tego typa i liczył na to, że oglądalność załatwią znani goście. Przeliczył się troche... jedynym znośnym elementem tego Szoł Majewskiego jest ten kabaret na końcu. Zazwyczaj podobieństwo postaci jest istotnie dużo i wogóle ci aktorzy cholernie znają się na rzeczy, ale sama jakość humorystyczno-merytoryczna jest gorsza z odcinka na odcinek...

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Programy Telewizyjne
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 05, 2006, 01:07:54 am »
Cytuj
Ale to bylo osatnio jak byl u niego kilka miesiecy temu... po tym jak juz zaczal racowac w TVN i mial swoj program z ukryta kamera i chba nwet ten swoj show. To byla porazka, az mnie ciarki bray z zenady patrzac na tego goscia, jakies jego rymy czestochowskie ktore niby mialy byc zartami, i jak publicznosc sie nie smiala to mowil "to jest twoja publicznosc Kuba i oni sie nie moga smiac" ;/
I jest tak jak mowsz Wojewodzki nie chcial go upokozyc...
Nie musiał go upokarzać. "Szołmen" sam to zrobił. Mi było głupio, bo pamiętałem go z dzieciństwa jak na dwójce fajne kalambury swego rodzaju prowadził.
Cytuj
yl zajebistym typem (co widac bylo u wojewodzkiego z 2 moze wiecej lat temu) a stal sie przysłowiową cipą (co widac po tym jak byl u Kubusia kilka miesiecy temu i po tym co robi w swoim programie)
Dokładnie. Na Canal + było Szymon mówi Szoł,  tego co pamętam, ale mogę się mylić. Latka lecą, apmięć juz nie ta. Jak ten czas mija.

Cytuj
Ja go pamiętam w jednym z pierwszych Talk-Show'ów w polskiej telewizji, którego chyba emitowano na TVP2. Zwał się on bodajrze "Wieczór z Alicją" i go niejaka Rezich-Modlińska Alicja prowadziłam, dzisiaj chyba będąca redaktorem naczelnym Super Ekspresu. Wtedy Majewski w każdym odcinku miał swoje 5 minut pod koniec, na pokazanie jakiegoś wynalazku domowej roboty, jakiejś machiny do jedzenia, czy do drapania się po tyłku... takie różne rzeczy dziwaczne prezentował. Ja wtedy byłem gówniaż to mnie to niesamowicie bawiło, nie wiem jakbym dzisiaj zareagował, ale bardzo możliwe, że TVN zrobił z niego debila.... myślę, żę TVN na siłe chciało mieć coś w odpowiedzi na Kube Wojewódzkiego, to dali jakiemuś menelowi dwa wina marki wino, żeby wymyślił konwencje programu, a TVN dokleił w miejsce prowadzącego tego typa i liczył na to, że oglądalność załatwią znani goście. Przeliczył się troche... jedynym znośnym elementem tego Szoł Majewskiego jest ten kabaret na końcu. Zazwyczaj podobieństwo postaci jest istotnie dużo i wogóle ci aktorzy cholernie znają się na rzeczy, ale sama jakość humorystyczno-merytoryczna jest gorsza z odcinka na odcinek...
Noooo. Alicja, potem był Jagielski na TVN7 z tą grubą babą na perkusji. Wieczór z alicją pamiętam tylko czołówkę, że stała ta alicja czarnowłosa w przedsionku i tam taki obrazek wisiał i ona wchodziła do pomieszczenia i cośtam. No było, ale jeszcze wcześniej Szymon prowadził taki program, ze się przebierali z jakąś bandą mimów i aktorów za jakeś scenki i to były przysłowia. Chyba się dzwoniło, ale nie wiem, musiałbym się starszej spytać, bo juz nie pamiętam tego. Dawno to było.

Majewski częśto się do Kuby porównuje,ale mu niedorasta. Rozmowy w tłoku mam gdzieś pierwszy odcinek na kompie i jest perfekcyjny. Lepper gada jakby prawdziwy gadał. "PANIE SZYMONIE, PAANIE SZYMONIE, TAKI DUZY CHŁOPAK A ZART GŁUPI!!!" no tekst w stylu andrzeja.

Przepraszam za mozliwe nieskładne i nielogiczne zdania, ale wakacje tak na mnie wpływają, ze coraz mniej czytam, coraz mniej słucha a mózg wysłałem na wyspy bora-bora.