Autor Wątek: Total offtopic  (Przeczytany 2944505 razy)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #39900 dnia: Lipca 30, 2020, 03:01:16 pm »
Smogu w ostatnie mmo jakie grałam była Tera, ale teraz chyba od roku nie gram, bo w sumie nie mam z kim. Przez te kilka lat grania też się nią tak bardzo zachwycałam, ale w końcu przeminęło. Tylko Tery nie ma co porównywać do FF.
Swoją drogą Persona 5 bardzo fajna ;). Swego czasu Tant się tak wciągnął, że grał niemal codziennie no i przeszedł z dobrym zakończeniem + wszystkimi personami oprócz tej jednej, którą zdobywa się po drugim przejściu.

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #39901 dnia: Sierpnia 04, 2020, 02:13:53 am »
Ja z MMORPG dałem sobie spokój po tym jak kumpel spalił mnie na Lineage II gdy ten oficjalnie przeszedł na F2P P2W.
Dyndał mi cały czas przed oczami jaka ta gra zajebista się staje:
1. Najpierw kiedy osiągniesz level 70.
2. Kiedy osiągnąłem level 70, poprzeczkę podniósł do 80tego
3. Kiedy dobiłem już ten 80ty to musiałem nagle zrobić dual-klasę
4. Kiedy już zrobiłem dual-klasę, wtedy "GRA SIĘ ZACZĘŁA!"
Znaczy, pokazał mi 3 instancje na które mam chodzić codziennie licząc na te 0,000000014% dropy i tak do usranej śmierci. Cóż, powiedzmy, że instancja, na którą poszedłem była z Uninstall Wizardem.
Na chwilę jeszcze liznąłem trial FFXIV:ARR jak kupiłem nowy komputer, ale miałem wrażenie, że gram w walking simulator, więc też odpuściłem sobie.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #39902 dnia: Sierpnia 06, 2020, 02:24:22 pm »
XIV faktycznie na początku ma wolny start gdyż ma się te pare skilli na krzyż i oblokowuje sie więcej z czasem. Do tego powiezmy że tak do 30go poziomu to jest bardziej tutorial niż cokolwiek więcej, klasy rozkręcają się dopiero po odblokowaniu "Jobs". Przy czym jakikolwiek sensowny skillset do jakiejś minimalnej rotacji to lev 50-60+. Nie jest to WoW czy cokolwiek innego, gra nie jest aż tak dynamiczna jeśli o walkę idzie. Co nie znaczy że jest to złe, po przełknięciu powolnego startu gra się rozkręca.

Albo poprostu mam zjechaną opinię bo bardzo ale to bardzo XIV mi leży na sercu i w sumie to był mój powrót do Final Fantasy od może 2006 - 2007 gdzie grałem w parę NDSowych tytułów.


No i przy okazji FF7R pojawił się na PSN store 35% taniej to łyknąłem go za stówkę mniej.
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #39903 dnia: Sierpnia 08, 2020, 07:46:13 pm »
MMORPGi to już nie dla mnie. Jedyne "MMO" w jakie teraz gram w sumie to War Thunder, ale to też dlatego, że mogę tam wskoczyć na jedną-dwie rundy po 10-15 minut, rzucić paroma soczystymi ku.rwami i dać sobie spokój, a tak to praktycznie wszystko inne to gry single player (ostatnio chwycił mnie gigantyczny bakcyl na Kenshi). Nie chce już mi się spędzać czasu w grze, która oferuje mi fajną zabawę, ale dopiero po 10-20 godzinach grzebania patykiem w piasku, może jakbym był z 10-15 lat młodszy.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #39904 dnia: Września 05, 2020, 11:49:59 pm »
Wreszcie "wymęczyłem" 7R i mam lekko zmieszane uczucia. Gra była fajna do pewnego momentu. Od pewnego momentu - po zniszczeniu Sektora 7 miałem wrażenie że wszystko zaczęło się niemiłosiernie mulić jedynie w celu wydłużenia czasu przejścia gry. Dwugodzinny segment gry jaką była wspinaczka po ruinach do góry zajęła mi z przerwami dwa tygodnie. po prostu cisnąłem pada w kąt i odwłóczyłem w czasie wznowienie rozgrywki. Segment nie wnoszący nic do fabuły, zero eksploracji, wyjątkowo nudna droga cały czas do przodu. O ile całe rozbudowanie wątków pobocznych w Midgard mi nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie, dało ogrom frajdy, tak końcówka gry niemiłosiernie się dłużyła.
Kame Hame Ha

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Total offtopic
« Odpowiedź #39905 dnia: Listopada 04, 2020, 04:12:02 pm »
Kto gra w Genshin Impact? Przyznać się ;P