Autor Wątek: Nintendo Wii  (Przeczytany 8523 razy)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Nintendo Wii
« dnia: Listopada 19, 2006, 06:53:43 pm »
Dzisiejszego dnia na rynku amerykańskim odbyła się premiera Nintendo Wii.


Ponad 3 tysiące ludzi ustawialo sie w kolejkach z nadzieja iz juz niebawem nowa kosola Wii stanie na ich polce RTV

Kolejka przed Toys 'R' Us (PSP! There's a devil in the line ;])
http://www.youtube.com/watch?v=jXilwqb2y8Y

(Wideo zrobione przez www.destructoid.com)

Konsole sprzedawane byly w ponad 15.000 sklepach, Nintendo wzucilo do sklepow o wiele wiecej konsol niz Sony ze swoim PS3 (do konca roku w sklepach lacznie ma byc 4 miliony Nintendo Wii, nie wiadomo narazie ile jest obecnie). Sprzedawacy mowia ze do sklepow trafilo 5-6 razy wiecej konsol niz w przypadku PS3.

48 zdjęć ukazujacych premiere Wii na rynku amerykanskim:
http://www.gfdata.de/archiv11-2006-gamefront/2532.html

Wii od środka:
http://www.gfdata.de/archiv11-2006-gamefront/2535.html


Jak narazie bezwzglednie najlepszym Launch Title została The Legend of Zelda: Twilight Princes ktora dostaje badzo wysokie oceny (na 1up dostala 10, na innych serwisach dostaje 9; 9,5).
Najwiekszym zawodem jest chyba Red Steel ktory zapowiadany byl na mega hit a w rzeczywistosci dostaje rozne oceny... od 5 az po 9... wzbudza wiec troche kontrowersji.


EDIT::::
Pierwszego dnia konsol sprzedalo sie ponad 650 tysiecy egzemplarzy. Do sklepow trafilo chyba milion sztuk.
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2006, 08:36:48 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Nintendo Wii
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 08, 2006, 09:16:19 am »
1 grudnia Wii wystartowalo tez w japonii.
Kolejki byly ogromne, a do sklepow dostarczono 400 tysiecy konsol. Wszystkie sprzedały się w jeden dzień, ale Nintendo zapowiada ze konsole systematycznie sa dostarczane do sklepow i do konca roku dostarczy ich jeszcze 600 tysiecy.
Oto jak sprzeawaly sie launch titlesy przez pierwsze 2 dni:
    * Wii Sports (Nintendo) - 176,167
    * Wii Play (Nintendo) - 174,297
    * Legend of Zelda: Twilight Princess (Nintendo) - 139,011
    * WarioWare: Smooth Moves (Nintendo) - 63,954
    * Super Swing Golf (Tecmo) - 16,908
    * Ennichi no Tatsujin (Bandai Namco) - 10,763
    * Red Steel (Ubisoft) - 9,392
    * SD Gundam: Scad Hammers (Bandai Namco) - 9,226
    * Tamagotchi no Pika (Bandai Namco) - 8,042
    * Elebits (Konami) - 5,791
    * Super Monkey Ball: Banana Blitz (Sega) - 4,423
    * Crayon Shin-Chan: King Wii (Banpresto) - 4,248
    * Trauma Center: Second Opinion (Atlus) - 4,107
    * Kororinpa (Hudson) - 2,416
    * Necro-Nesia (Spike) - 1,934
    * Wing Island (Hudson) - 800



Dzisiaj odbywa sie europejska premiera nowego systemu Nintendo, jednak polska jak to polska zadzi sie swoimi prawami... niestety.
Konsole w naszym kraju sprzedawano juz od wczoraj (co nie jest pewnie jakies zle dla graczy) ale ich cena w naszym kraju wynosi 1099 zlotych... co jest juz raczej wku*wiajace bo powinna wynosic 900 zlotych ;/ Bo taka jest cena na europe.
Tak czy inaczej w polsce jakos wiele konsol nie bedzie na razie sa sprzedawane w empikach, saturnie i MM to jak ktos chce moze leciec sprawdzic jak to wyglada ;]
Jak kiedys bede mial czas to tez pewnie polece sobie do MM ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 08, 2006, 09:51:05 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Nintendo Wii
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 08, 2006, 10:30:24 am »
Cytuj
* Wii Sports (Nintendo) - 176,167
Wii Sports sprzedało sie tak dobrze tylko dla tego, ze bylo dodawane do niekotrych konsol no nie? Bo nie wyobrazam sobie, ze tyle ludzi zamiast Zeldy, albo Red Steel (mimo, ze jest cienkie, ale i tak lepsze niz Wii Sports) wybralo cos takiego...YUK!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Nintendo Wii
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 08, 2006, 10:39:55 am »
Nie, japonia to ten region w którym Wii Sports nie bylo dodawane do konsoli. Jakby bylo dodawane to by nie podawano go na liscie, a jakby podawali to by sprzedaz wyniosla 400 tysiecy bo tyle wlasnie konsol sie tam sprzedalo w pierwszy dzien ;]

Tez sie zdziwilem ze Wii sports wyprzedzilo Zelde ale w sumie wszyscy co grali w Wii sports to zachwalaja gre, kiedys wogole czytalem jakas recenzje Wii i koles byl nastawiony niezbyt pozytywnie do Wii ale napisal ze i tak ja kupi tylko po to zeby moc grac w Wii Sports.
Tak czy inaczej Zelda i tak pewnie jeszcze dlugo bedzie sie sprzedawac, i pewnie przynajmniej z 800 tysiecy sie jej sprzeda;]

Red Steel tez taka dziwna sprawa jest z nim... bo tak jak ty piszeszp olowa ludzi pisze ze jest cienki polowa ze zajebisty ;/
Czyli o co chodzi;/ W Famitsu mial chyba nawet ocene 35/40 czy cos takiego. Zreszta na gamestatsach ma zroznicowane oceny... ja widzialem filmik i mi sie nie podobalo ;/
Wygladalo jak zwykla strzelanka na PS2 ;/


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Nintendo Wii
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 09, 2006, 09:23:46 pm »
Ja pierdykam....skasujcie tego posta, dajcie mi warna za doubla, zrobcie co chcecie, ale musze to napisac. Wii jest P I E K N E! Kurrrrwww...! Odpowiedni temat na forum N+ maksymalnie zmienil moje podejscie do konsoli i gdyby nie to, ze do bycia jedynym next-genem sie nie nadaje, to pewnie juz bym zlozyl zamowienie, albo wybral sie do sklepu. Nintendo rox! ;]

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Nintendo Wii
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 09, 2006, 09:37:33 pm »
Cytuj
Cytuj
Wygladalo jak zwykla strzelanka na PS2 ;/
I podejrzewam, ze na Wii niewiele gier bedzie lepiej wygladalo, bo technicznie Wii to megawujnia. Nowa generacja to IMO nie jest ni wuja - sterowanie Wiilotem mnie nie rajcuje, a bebechy Wii ma porownywalne z Xboxem pierwszym - sorry, ale to jest smiec h na sali zeby to stawiac obok PS3 i X360 ;/
No niestety ale Wii jest tylko poltorej razy mocniejszy od GCN, co mnie smuci bo pierw zpaowiadano ze bedzie "tylko 3 razy mocniejszy" a okazalo sie ze jest jeszcze mniej  mocny...
Mi sie jednak wydaje ze zasluguje na miano nazwy konsoli nowej generacji, ba wydaje mi sie ze zasluguje o wiele bardziej niz X360, bo wnosi cos nowego na rynek konsol, jest to nowa generacja gier. X360 zas ma lepsza grafike i co? Czy tylko to go czyni konsola nowej generacji? Jesli tak to lipna jest ta nowa generacjak onsol, bo gry taka grafike jaka ma X360 unosza bez problemu wspolczesne PCty.

Cytuj
Ja pierdykam....skasujcie tego posta, dajcie mi warna za doubla, zrobcie co chcecie, ale musze to napisac. Wii jest P I E K N E! Kurrrrwww...! Odpowiedni temat na forum N+ maksymalnie zmienil moje podejscie do konsoli i gdyby nie to, ze do bycia jedynym next-genem sie nie nadaje, to pewnie juz bym zlozyl zamowienie, albo wybral sie do sklepu. Nintendo rox! ;]
Okey a teraz powiedz mi o co ci chodzi bo kompletnie nie czaje...


BTW w Media Markt w zabrzanskim M1 niestety nie ma standow z Wii ;( Glownie dla Wii pojechalem w piatek do zabrza ale standu nie zastalem ;/ A szkoda bo byly 3 standy (psp, x360 i ps2) a obok nich fajna dupka hostessa skompo ubrana ale Wii nie bylo ;/
Byly tylko na polkach konsola plus wiimoty wiec sie ladnien imi podjaralem.. no ale nie dalo sie pograc ;/ lipa.... A z dziewczyna bieglismy juz od razu jak z autobusu wyszlismy do M1 i wolalismy "Nintendo Wiiiii dajcie nam wii" i bieglismy jak dalny ;]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 09, 2006, 09:40:32 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Nintendo Wii
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 09, 2006, 10:51:54 pm »
Cytuj
Okey a teraz powiedz mi o co ci chodzi bo kompletnie nie czaje...
O to, ze myslalem, ze Wii to wujnia bedzie, a jest calkiem zajebiste ;]
Cytuj
Mi sie jednak wydaje ze zasluguje na miano nazwy konsoli nowej generacji, ba wydaje mi sie ze zasluguje o wiele bardziej niz X360, bo wnosi cos nowego na rynek konsol, jest to nowa generacja gier. X360 zas ma lepsza grafike i co? Czy tylko to go czyni konsola nowej generacji? Jesli tak to lipna jest ta nowa generacjak onsol, bo gry taka grafike jaka ma X360 unosza bez problemu wspolczesne PCty.
X360 poza moca i dobra architektura ma tez iscie next-genowy system on-line jako jedyna z obecnych konsol, bo to co Sony i Nintendo sie nawet nie umywa ;] Poza tym, podobnie jak Ninny, Microsoft otwiera droge do slawy malym developerom ;]

A Wii...jest fajne, ale nie az tak, zeby byc jedynym next-genem. Poza tym, jest tez mocno ograniczone. Bo fakt - daje ogromne mozliwosci w niektorych gatunkach gier, za to w innych Wii-lot sie nie sprawdzi. A o ograniczeniu sprzetowym nie wspominam nawet. Jestem graczem i poza oryginalnoscia pragde tez technologii na wysokim poziomiem. Moze i grafika nie jest najwazniejsza, bo liczy sie grywalnosc, klimat itd. ale na milosc boską, jak mozna rzadac bodaj 1100 zlotych za sprzet o mocy Xboxa pierwszego? ;/

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Nintendo Wii
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 12, 2006, 05:46:16 pm »
Heh dziś miałem pierwszy raz pudełko z Wii w rękach i stwierdziłem, że całkiem ciężkie bydle jest (pewnie procek tyle waży ;) ), i chyba nie poraz ostatni miałem to w rękach bo sądzę, że szybko stanieje bardzo i może nawet za pół roku będe naginać w nową Zeldę.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Nintendo Wii
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 10, 2007, 11:00:23 am »
Wii jest zajebiste. Moja konsola gości u mnie od ok. dwóch tygodni. Dużo gier nie mam, bo tylko Wii Sports i Zelda - Twilight Princess. Mimo swoich małych rozmiarów (ok. 1/4 PS2 grubego) Wii jest dosyć ciężkie. Nie ma jakiegoś superwybajerowanego wyglądu. Ot zwykły prostokąt z obciętym jednym rogiem. Trochę jak taki DS Lite konsol domowych. Sama konsola jest zajebiście cicha, usłyszałem ją dopiero jak przyłożyłem do niej ucho. Porty na pady jak i na memorki GameCube'owe są ukryte pod zaślepkami na górnej części konsoli (jeśli ją postawimy na dołączonym stojaku), miejsce na kartę flash znajduje się za zaślepką pod napędem konsoli (leżącej). Wiimote i nunczak to całkiem zajebista sprawa głównie dla swobody jaką daje nam to w grze. Nie musimy siedzieć sztywno trzymając pada w dłoniach. Możemy sobie położyć rękę z nunczakiem nawet na głowie jeśli jest tak komuś wygodnie, a Wiilota mieć skierowanego na czujnik (który ustawiamy sobie nad albo pod TV). Sam Wiilot potrzebuje 2 baterie AA, co nie jest problemem, bo można sobie kupić 4 baterie do ładowania i grać na zmianę (choć wytrzymują dość długo). Przydało by się też wspomnieć o intefejsie konsoli, który jest zajebisty. Po włączeniu konsoli pojawia nam się ekran o "Health Care" itd. potem wchodzimy do menu kanałów. O tym już jednak pisałem.
Gry:

Wii Sports - fajny dodatek, nic specjalnego graficznie. Raczej idealna gra jako bonus. Mamy do wyboru 5 dyscyplin - tenis, kręgle, golf, baseball i boks. W tenisie wiadomo - odbijamy piłkę, w baseballu też w sumie. Kręgle to też wiadomo - rzucamy kulą w pionki. Golf - uderzamy piłkę żeby trafiła do dołka. Wszystko to tylko Wiilotem robimy. Do boksu potrzebujemy obu części kontrolera. Machamy nimi jakbyśmy zadawali ciosy. Fajne na chwilę, albo do gry z kimś.

Zelda - Twilight Princess - moja pierwsza Zelda, w którą gram dłużej niż 10 minut ;] Bardzo fajna gra. Jest to w sumie czysty port z NGC. Różni się jedynie tym, ze lokacje i niektóre postacie są w lustrzanym odbiciu no i obsługą Wiilota i nunczaka. Grafika jest piękna mimo, że jest grafiką GC'ową (więc może nie będzie tak źle z grafiką na Wii), muzyka też bardzo klimatyczna (damn...jeden utwór byłby idealny do Silent Hilla). W tej wersji ofkoz jesteśmy też "Da czołzyn łan". Innowacyjna chyba jest zmiana Linka w wilka (cliche ;/ czemu nie może to być husky/wyżeł/mops ?) kiedy wchodzimy w tzw. Twilight (strefa, w której spotyka się światło i cień). W przygodzie pomaga nam Midna - jedna z Twili zamieniona w karła przez kolesia o imieniu Zant, a my mamy go rozwalić. Walki ofkoz odbywają się za pomocą Wiilota, ale to wiadomo. Bardzo miłe są walki z bossami. Na pokonanie każdego z nich jest inny, oryginalny sposób. Szkoda tylko, że postacie nie mają własnych głosów. Jedynie różnego rodzaju jęknięcia i stęknięcia (na szczęście japońskie). Midna jedynie ma głos, ale jest to raczej losowe wymawianie liter, które czasem jednak układają się w dziwne zdania ;/ Link jest oczywiście niemową, ale każdy go rozumie. Ale ogółem gra jest bardzo zajebista. Czasem jednak potrafi sfrustrować (cholerny Hookshot...raz namierza, a raz nie ;/)

Powyższy tekst może zawierać spoilery.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Nintendo Wii
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 10, 2007, 02:38:45 am »
Widze ze na Wii pajrasy kwitnie az milo popatrzec... myslalem ze dluzej potrwa nim zobaczymy piraty na Wii a tu juz od dawna wrzucane sa na torrenty... czipy siakies sa juz kupowane i lutowane przez ziomkow.... pieknie, Wii bedzie kolejna konsola po DSie ktore kupie gdy wroc do polski.
Ma ktos pojecie cz te torrenty z grami na Wii to sa zwykle obrazy i nagrywa sie je na normalne DVD czy trzeba miec siakies specjalne plyty?


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Nintendo Wii
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 10, 2007, 02:44:17 am »
Widze ze na Wii pajrasy kwitnie az milo popatrzec... myslalem ze dluzej potrwa nim zobaczymy piraty na Wii a tu juz od dawna wrzucane sa na torrenty... czipy siakies sa juz kupowane i lutowane przez ziomkow.... pieknie, Wii bedzie kolejna konsola po DSie ktore kupie gdy wroc do polski.
Ma ktos pojecie cz te torrenty z grami na Wii to sa zwykle obrazy i nagrywa sie je na normalne DVD czy trzeba miec siakies specjalne plyty?
Zwykłe obrazy na DVD. A...i co najlepsze ma Wii to to, że można na niego zrobić czipa własnoręcznie. Trzeba kupić zwykły PIC Chip, zbudować/kupić programator i ściągnąć oprogramowanie do Chipa. Można też sobie zrobić do niego gniazdko zewnętrzne, żeby można było go odłączać i apdejtować. Nazywa sie WiiFree.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Nintendo Wii
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 13, 2007, 01:09:16 pm »
Butz jak chce miec neta na Wii i NDS to kupic sobie takie cos:
http://www.ultima.pl/Wifi_MAX_podlacz_konsole_latwo_bezprzewodowo_do_internetu/i3756/

Czy raczej polecilbys mi co innego?

Tak BTW to jak sie gra w tenisa na wii sports? Bo w sumie nie uzywa sie nunczaka to jak zawodnicy biegaja w bok? Trzeba ruszac strzalkami na wilocie czy ziomki sami podbiegaja do pilki a my mamy tylko mahnac wiilotem?

I jak sie wogoe ma sprawa z grami multiplayerowymi? Wiekszosc chyba potrzebuje tylko wiilota co nie? Bo sie zastanawiam czy kupic sobie 2 dodatkowe wiiloty czy 1 dodatkowy wiilot + nunchak... bo w sumie jak w multiplayerowych grach zadko sie uzywa nunczaka to w sumie po co mi... hociaz zdrugiej strony przypomnialo mi sie ze w mario strikers trzeba uzywac nunczaka wiec jednak juz nawet odpowiedzi nie potrzebuje... trza kupic nunczaka bo na samym mario party nie wyzyje ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Nintendo Wii
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 13, 2007, 01:28:02 pm »
Butz jak chce miec neta na Wii i NDS to kupic sobie takie cos:
http://www.ultima.pl/Wifi_MAX_podlacz_konsole_latwo_bezprzewodowo_do_internetu/i3756/

Czy raczej polecilbys mi co innego?
W ŻYCIU NIE KUPUJ TEGO GÓWNA. Ja to kupiłem i do dzisiaj żałuję. Mimo, że udało mi się to skonfigurować (po 3-ech miesiącach) to do dzisiaj robi mi wałki jak np. przerwanie połączenia, czasem wogóle nie chce się włączyć. Kup lepiej Nintendo Connector. Jak nie pójdzie za pierwszym razem to przerabiasz go na Access Point'a do każdego urządzenia i wtedy napewno będzie działać.
Cytuj
Tak BTW to jak sie gra w tenisa na wii sports? Bo w sumie nie uzywa sie nunczaka to jak zawodnicy biegaja w bok? Trzeba ruszac strzalkami na wilocie czy ziomki sami podbiegaja do pilki a my mamy tylko mahnac wiilotem?
Zawodnicy sami biegają. Ty jedynie machasz Wiilotem żeby odbić piłeczkę.

Cytuj
I jak sie wogoe ma sprawa z grami multiplayerowymi? Wiekszosc chyba potrzebuje tylko wiilota co nie? Bo sie zastanawiam czy kupic sobie 2 dodatkowe wiiloty czy 1 dodatkowy wiilot + nunchak... bo w sumie jak w multiplayerowych grach zadko sie uzywa nunczaka to w sumie po co mi... hociaz zdrugiej strony przypomnialo mi sie ze w mario strikers trzeba uzywac nunczaka wiec jednak juz nawet odpowiedzi nie potrzebuje... trza kupic nunczaka bo na samym mario party nie wyzyje ;]
Tego nie wiem. Ja mam Wiilota z Nunczakiem i pada z GC'ka. W Multi raczej nie gram póki co bo nie mam gier na multi oprócz WiiSports ;]

BTW.
http://www.smashbros.com/en_us/characters/pokemon_trainer.html po tym apdejcie musiałem chyba 3 razy majtki zmieniać.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 13, 2007, 01:29:45 pm wysłana przez DarkButz »
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Nintendo Wii
« Odpowiedź #13 dnia: Września 09, 2007, 07:48:51 pm »
Od paru dni mam moja kochana nowa konsolke :] Ciesze sie jak dziecko, gdy szedlem kupic ja do media markt to bylem podekscytowany i zachowywalem sie jak zniecieprliwiony 7 atek ktory nie moze sie doczekac az sprawdzi nowa zabawke :]

Pokochalem sie z moim Nintendo Wii...

Konsola z wygladu jest calkiem ladna, nie jest to nic specjalnego ale na pewno jest ladniejsza niz ps3 i mniej wiecej tak samo ladna jak x360. Wiilot to cudowna sprawa, gier niestety nie mam zadnych i pozostaje mi tylko lipny Wii Sports (chociaz tenis w sumei zajebisty jest) ale to i tak juz mnie jara i daje przedsmak calej tej zabawy ktora juz nie dlugo na mnie bedzie czekala... neich tylko pozycze Zelde od Butza ;]
A tymczasem pogrywam sobie w gry z gamecube'a i kurde ta maszynka naprawde miala wieksza moc niz ps2 :]

Nie moglem sie nie pochwalic moja nowiutka miloscia i musialem cyknac jej pare fotek telefonem :]

Tutaj dopiero po odpakowaniu :] (jeszcze nie mialem pojecia ze to przezroczyste plastikowe kolko sluzy jakopodstawka pod podstawe konsoli ;D Myslalem ze to bedzie do podtrzymywania wiilotow ;])


Tutaj juz ladnie lezy na swoim stalym miejscu :) (niestety musze ja trzymac na biurku bo na RTVce mi sie nie miesci przez to ze jest pionowa... a nie chce ej klasc na ziemi obok rtvki bo jest zbyt piekna i musze ja eksponowac :])


Od boku prezentuje sie troche surowo...


Zblizenie na slicznote :]


I jeszcze na koniec ujecie jak Wii wypluwa plytke :]


Uwielbiam te konsole... nie bede opisywal co jak wyglada bo pisal to juz dawno temu Butzu ale konsola rzeczywiscie chodzi bardzo cichutko no i w tym wypadku kompatybilnosc wsteczna jest rzeczywiscie wielkim plusem bo o ile w przypadku playa mnie grzala to tak na wii jest to dla mnie wazne bo jednak ere game cube'a calkowicie przespalem a teraz moge nadrobic pare zaleglosci :]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Nintendo Wii
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 27, 2007, 10:28:56 am »
Minna no Nintendo Channel uruchomione w Japonii.

Jest to głównie kanał z demami Wii/NDS i informacjami na temat nadchodzących gier. Małe info :

- Once you log in the channel, you see a highlight video of new content (of course it's WiiFit right now)
- You can see most upcoming and recently released Wii and NDS games. They include description, TVCM, and promotion video (if they have)
- Those videos are direct streaming.
- You can select full-screen by simply clicking the video. For TVCM, they are 4:3 so they cannot occupy full-screen. Wii promotion video are 16:9 though.
- If I don't get it wrong, you rate games by giving it a ranking (slide bar from bad to good). You also need to tell Nintendo your age, sex, and if you think it is easy/difficult. (Market research ftw!)
- DS Demo: Brain Training 2, Flash Focus, Tamagochi 3, E-book from Nintendo, and some other "non-games" that I didn't hear of...
- You need to stream the demo every time from Nintendo server. And then you can use download play to get the demo. The speed of connection is nice here.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Nintendo Wii
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 27, 2007, 03:44:48 pm »
W ŻYCIU NIE KUPUJ TEGO GÓWNA. Ja to kupiłem i do dzisiaj żałuję. Mimo, że udało mi się to skonfigurować (po 3-ech miesiącach) to do dzisiaj robi mi wałki jak np. przerwanie połączenia, czasem wogóle nie chce się włączyć. Kup lepiej Nintendo Connector. Jak nie pójdzie za pierwszym razem to przerabiasz go na Access Point'a do każdego urządzenia i wtedy napewno będzie działać.
Wcześniej się tym nie interesowałem więc nie wiem o tym wiele. Ale czy Wii można podłączyć jedynie za pomocą WiFi (802.11 b lub g) ? Czy nie ma, żadnej karty sieciowej z gniazdem RJ45 ? ;/

Edit. Jesli nie ma karty to lipa, dla mnie to porażka, żeby konsola stacjonarna nie mogła być podłączona kablem heh, mniej problemów z kablem jest niż z WiFi heh. Żeby taka porządna firma jak nintendo ufała w dość wątpliwe WiFi ... damn ... ocalą swój wizerunek w moich oczach jeśli wyjdzie kiedyś jakaś wersja Wii z kartą heh. ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2007, 05:37:26 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Nintendo Wii
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 27, 2007, 05:53:20 pm »
Minna no Nintendo Channel uruchomione w Japonii.

Jest to głównie kanał z demami Wii/NDS i informacjami na temat nadchodzących gier. Małe info :
Taka mala poprawka. Kanal jest glownie z demami dla NDSa... Na Wii nie ma i chyba tez nie bedzie... przynajmniej narazie. Do tego za malo pamieci wbudowanej ma Wii na to.

Anyway:
Mario Strikers Charged - elegancka pilka nozna... To taki Goal 3 (czy jak kto woli Kunio Kun no Nekketsu Soccer League) z pegazusa... Marian i ekipa biegaja po boisku strzelaja magiczne strzaly, fauluja, uzywaja specjali znanych z mario kart i nie tylko... Kochalem Goal 3 na NESa wiec ta gra musiala mi sie poprostu spodobac... nie jest wcale latwa i na ostatnim pucharze moga byc duze klopoty. Bardzo fajne sterowanie. Zajebista gierka na wylajtowanie :]

Rayman Raving Rabbids 2 - Gierka jest calkiem spoko... nie jakas mega rewelacja bo minigierki neiktore sa dziwne bardzo -ale za to kroliki sa rewelacyjne :D Ich zachowanie podczas gry to jak dla mnie 75% zabawy :] Te konkurencje ze strzelaniem z pistoletu to najslabszy element gry. Gralem pare godzin w sumie kilka tripowz z dziewczyna i jeden sam narazie ale jest calkiem calkiem... warto sprobowac na kilku playerow.

Super Paper Mario - o łach jaka zajebista gierka :] Jedna z najlepszych na Wii jak narazie... Mam za soba 15 godzina narazie i troche ponad polowe gry... moze 3/4 ale jest rewelacyjna. Takie polaczenie starego mariana 2d z RPG... fajny motyw ze zmienianiem swiata z 2d na 3D. Rozne specjalne ataki rodem z jrpgow... ciekawa grafika 'papierowa' -czasami gra wyglada jak bajka czasami jak cos ala commodore 64 graphics :] Troche za dlugie bylo gadanie w intro... ogolnie jak na maria to giera ma bardzo duzo tekstu ale dialogi sa bardzo fajne i sa takie "mlodziezowe" duzo internet language jest nawet jedna plansza zwiazana tylko z internet nerdem jakims gdzie ostatnim bossem jest wlasnie nerd internetowy i sa z nim zwiazane zabawne dialogi... raz np. sie kolo zestresowal jak zobaczyl princess peach i nie mogl z siebie nic wydusic zadnego slowa to wyciagnal laptopa i ekran gry ogolnie zmienil sie jak jakas gra hentaiowaz podrywaniem dupek ze szuka sie pytan i odpowiedzi sposrod roznych tekstow zaproponowanych :]
W grze nie kierujemy tylko mariem ale rowniez Bowserem i Peach... zmieniamy ich w dowolnej chwili, kazdy z nich ma jakies swoje umiejetnosci unikalne i przydaje sie co chwile jakas zamiana. Oprocz tego mamy takich malych latajacych pomocnikow kolo siebie ktorych tez musimy odpowiednio zmieniac. Sa to takie jakby motylki, jeden zmienia sie w bombe inny sprawia ze jestesmy chudzi jak kartka papieru i nas nie widac przezco jestesmy invincible etc.
Przezajebista giera :] Na zimowe wieczorki cos cudownego, przypomnialy mi sie mlode lata... kocham grac w takie nintendowskie gierki z wieczora. Nintendo = Magia :]
« Ostatnia zmiana: Grudnia 27, 2007, 05:57:36 pm wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Nintendo Wii
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 01, 2008, 01:18:56 am »
Więc dzisiaj (a raczej wczoraj) przyszedł do mnie Brawl. Po 4-ech godzinach gry mogę stwierdzić, że póki co jest to chyba najlepsza gra dostępna na Wii. W przeciwieństwie do pospieszonego Melee najnowsza odsłona Smash Bros'ów jest prawie bezbłędna. AI wkońcu zostało naprawione - postacie nie zachowują się jak upośledzone zj*by i nie biegną na drugi koniec planszy (którego nie powinni widzieć) po jedną bułeczkę, żeby zregenerować te 4% życia, czy po Pokeball'a z Wobuffet'em pomijając po drodze Bob-omb'a czy Warp Star'a. Nope. Teraz komputer nauczył się używać wszystkich przedmiotów. Zarówno potrafi kierować Warp Star'em jak i efektownie używać w/w Pokeball'i (w Melee odrazu w ziemię rzucali). Jedynie chyba mnie sprawa z Dragoon'em denerwuje - mnie przeciwnik wystarczy, że raz trafi i wypada mi zdobyta część. Ja muszę go czasem poprostu zabić. Subspace Emissary jest nawet fajny, ale po przejściu 30% miałem już dość (by się te sekretne postacie szybciej odblokowywały...Ness'a odblokowałem w zwykłym Versusie) i wróciłem do zwykłych walk. Potrafi być łatwy, choć miejscami poziom trudności potrafi być na SIXTY N*GGERS (lol, raycist), jak chociażby w The Ancient Ruins gdziOHMYFUCKINGGODIMLOSINGLIVESLIKETHEMUTHERFUCKINGFISTOFTHENORTHSTAR. Muzyka jest świetna, ale zripowanego soundtracku słucham już od dwóch miesięcy, więc już nic mnie nie zaskoczyło. Brakuje mi trochę częstszego pojawiania się Metal Gear'ów na Shadow Moses Island (chyba na 8 walk 2 razy mi się pojawiły i było to same Gekko). Jednak gra potrafi zwolnić, kiedy się za dużo dzieje. Np. w The Summit, kiedy zjeżdżamy na lodowcu i ktoś użyje jakiegoś AT (głównie Andross'a) to gra robi się wolniejsza. Ale nie przeszkadza to tak bardzo. Pozostaje też kwestia klonów. Póki co jedynie Falco i Ness'a odblokowałem(i raczej cienka jest sprawa Lucas'a jako jego klona), ale zupełnie inaczej się nimi walczy niż swoimi "poprzednikami". Ogólnie mówiąc - dostałem to, co mi obiecywano. Nic więcej, nic mniej i jestem z tego bardzo zadowolony.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Nintendo Wii
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 17, 2008, 03:07:53 pm »
Z innej beczki :
http://wii.ign.com/dor/objects/14248157/the-conduit/videos/conduit_trailer_051608.html
Good graphics ? On MY Wii ?! It's more likely than you think !
Szkoda, że strasznie generic to wygląda.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Nintendo Wii
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 18, 2008, 05:13:28 pm »
Jezeli chodzi o ladna grafike na Wii to najpiekniejszy jest Metroid Prime: Corruption -niesamowita grafika ale zadko kiedy gramy na otwartych przestrzeniach -dlatego wyglada ladniej niz The Conduit.

Z nowosci zapowiedzianych na Wii to dosyc ciekawie zapowiada sie MadWorld zapowiedziany przez sege robiony przez studio PlatinumGames czyli kolesi z Clover Studio odpowiedzialnych viwtiful joe i Okami:
(wchodzic tylko jesli ukonczyliscie 18 lat bo trailer zawiera przemoc ;])
http://www.gametrailers.com/player/34082.html
« Ostatnia zmiana: Maja 18, 2008, 05:16:41 pm wysłana przez Kazumaru »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?