Autor Wątek: Znienawidzony zespół?  (Przeczytany 9900 razy)

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Znienawidzony zespół?
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 11, 2008, 01:01:19 pm »
A co? Fajny opener?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Znienawidzony zespół?
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 11, 2008, 01:26:37 pm »
Cytuj
hm.... moze jeszcze na liste Rubika wrzucić, hm.....?? chociaż jak sie ostatnio dowiedziałem, że to on śpiewał opening do Polskiej wersji pokemonów, to zwątpiłem, czy go na tej liście umieścić :F

Nope. Koleś od polskiego openingu pokemonów nazywa się Janusz Radek (jakiś kumpel Rubika). Nie mogłem uwierzyć w to co napisałeś smogu, to sprawdziłem na wiki hehe.

Żeby nie offtopować - ja tam lubię Rubika. Znaczy się, słyszałem dwa kawałki albo trzy, no i wszystkie były w miarę. Lepsze niż cała masa gówna, jaką polscy "muzycy" tworzą.

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Znienawidzony zespół?
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 11, 2008, 01:32:24 pm »
[offtopic]

Cytuj
hm.... moze jeszcze na liste Rubika wrzucić, hm.....?? chociaż jak sie ostatnio dowiedziałem, że to on śpiewał opening do Polskiej wersji pokemonów, to zwątpiłem, czy go na tej liście umieścić :F

Nope. Koleś od polskiego openingu pokemonów nazywa się Janusz Radek (jakiś kumpel Rubika). Nie mogłem uwierzyć w to co napisałeś smogu, to sprawdziłem na wiki hehe.

Żeby nie offtopować - ja tam lubię Rubika. Znaczy się, słyszałem dwa kawałki albo trzy, no i wszystkie były w miarę. Lepsze niż cała masa gówna, jaką polscy "muzycy" tworzą.

heh, to mam za swoje, bo nie sprawdzałem. sugerowałem sie tym,co znajoma powiedział heh. mam za swoje, aby nie wierzyć kobietom w niczym :P

[/offtopic]
Kame Hame Ha

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Znienawidzony zespół?
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 27, 2008, 06:49:54 pm »
Cytuj
A tak powazniej, to nie trawie przynudzajacych starych zespolow typu Guns 'n' Roses czy bandow power metalowych z ch*jowym wokalem typu Iron Maiden ;]

Legendy Rocka, ale cóż, każdy ma swoje gusta. Ja osobiście lubię ich posłuchać. A po powyższym stwierdzam iż chyba w życiu nie słyszałeś żadnego power metalu. Jak Iron Maiden to power metal to ja nie wiem jak mam Vadera zaklasyfikować. Albo Slipknota. Albo Priestess... Looz...
A nie trawię żadnego, absolutnie żadnego hip-hopu (specjalnie z małej litery). Nawet nie próbujta mnie przekonać. Osobiście nie znoszę, nie trawię i ogólnie mógłbym też pogrzebać na wieki wszelkie siepanki techniawkowopodobne. Precz... No i jest taki jeden zespół który spowodował że aż mi się przewraca jak ktoś nazywa to Rockiem - mianowicie kilku nieletnich sąsiadów zza naszej zachodniej granicy co zwą siebie Tokio Hotel. Argh, do gimnazjum won a nie się w showbusiness bawić...

Wiem, zaraz mi na głowy spadnie tona postów, że się nie znam, żem metal itp.
Osobiście mi to wisi, to moje tylko zdanie i ja lubię tego słuchać, tamtego nie, niech każdy sobie słucha czego chce, nie zamierzam nikogo przekonywać :)

Pozdrawiam

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline FutureFargo

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Accacia Dragon
    • Zobacz profil
Odp: Znienawidzony zespół?
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 27, 2008, 07:28:34 pm »
Jeśli o mnie chodzi to się wiąże głównie z gatunkiem, a na czele tej zaszczytnej listy:SOAD, Korn etc. itp. ogólnie ludzie ubierający się w takim stylu wiecie o co chodzi, są dla mnie nawiedzeni, ten ich cały ''styl'' no sorry, ale do mnie to nie przemawia,a jak widze kolejnego w glanach, koszulce Metallica z długimi włosami i czymś zwanym araszmatka, to mi się żygać chce ;/
I am the fallen angel, pure, blessed power.

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Znienawidzony zespół?
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 27, 2008, 09:41:30 pm »
Czekaj czekaj.... Napisałeś :
Jeśli o mnie chodzi to się wiąże głównie z gatunkiem, a na czele tej zaszczytnej listy:SOAD, Korn [...] a jak widze kolejnego w glanach, koszulce Metallica z długimi włosami i czymś zwanym araszmatka, to mi się żygać chce ;/

Mylisz zespoły człowieku. Akurat nie spotkałem się z żadnym fanem SOADu czy Korna który chodzi w glanach a znam ich troche bo sam tej muzyki słucham. Zespół pozatym i jego muzyka, a styl fanów to całkiem inna sprawa. Ja nie kocham SOAD za to ze tworzą w ludziach jakąś odrębną kulturę, tylko za to jaką muzykę grają.

Pozatym wiele osób które najeżdżają na zespoły takie jak Metalica, SOAD, KoRn, nie mają najminiejszego pojęcia o muzce którą oni grają. Można by rzec że nawet nie słyszeli jej nigdy a się wypowiadają negatywnie. Dotego niektórzy tak jak mój kumpel są hipokrytami.

Otóż było tak: Przyszedł do mnie i gadaliśmy troche. Nudno było to puściłem jakąś taką muzykę na kompie, chyba RHCP. No ale gadaliśmy i zeszło na tematy muzyczne właśnie. Mówił jak to on nienawidzi piosenek Metalicy właśnie. Że go to obrzydza i że w ogóle taka muzyka jest tandetna. No więc ja chciałem mu popsuc humor dla żartów i wrzuciłem do Playlisty piosenkę Metalicy: Unforgiven. Jak przeszła piosenka obecna i włączyło Się Unforgiven to nawet nie zauważył. Przy końcu piosenki powiedziałem mu czego słucha. A ten od kopa: to jest głupie! idiotyczne! Sami widzicie jacy ludzie są obłudni gadając na tematy na które nie maja pojęcia. No Offence oczywiscie do Farga :)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Znienawidzony zespół?
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 27, 2008, 09:54:51 pm »
Fargo - rozwiń o co chodzi Ci  w:
Cytuj
Jeśli o mnie chodzi to się wiąże głównie z gatunkiem, a na czele tej zaszczytnej listy:SOAD, Korn etc.
rock? metal? nu-metal?
Poza tym, określanie ludzi po tym jak się ubierają jest krzywdzące zdeka (mnie to nie rusza), bo jeśli miałbym tak robić, straciłbym wielu fpyte kumpli. A Arafatka sie zeszmaciła, teraz kazda dziewczyna to nosi bo to jest modne -_-

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Znienawidzony zespół?
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 27, 2008, 09:57:02 pm »
Niektóre to mówią że słuchają Metalicy a jak się spytasz o ulubioną ich piosenkę to mówią: "Jest Już Ciemno" :P

Offline Pietraz

  • Twisted Teacher
  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Whatever...
    • Zobacz profil
Odp: Znienawidzony zespół?
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 28, 2008, 02:23:38 am »
Jak już jesteśmy przy Metallica to moja ulubiona to "One" naprzemiennie ze "Struggle Within". Boskie :)

Co do kumpli hipokrytów to też znam takich paru, w życiu nie słyszeli a krytykują. Potem jak im puszczam jakieś kawałki typu "Enter Sandman", "Nothing Else Matters", czy właśnie "One" to się dziwią: "To Metallica jest??? o.O"

Bez komentarza.

A to, że ludzie słuchający takiej muzyki są postrzegani jako metale i glany nie rusza mnie ani trochę. Dodam że mam krótkie włosy, ubieram się jasno i nie noszę glanów :P Moja dziewczyna to też żadna Gotka a lubi taką muzę. Więc proszę, błagam, nie szufladkujcie ludzi ("słucha SOAD, do piachu z nim! to musi być METAL!!") tylko dlatego że słuchają takiej muzyki a nie innej. Każdy ma prawo słuchać tego co mu się podoba :) Nie czujesz tej czy innej muzy? Nikt Cię nie zmusza do jej słuchania, proste...

A teraz sobie leci AC/DC - Hells Bells  8)
Pozdrawiam :)

"A potem pieścić będziemy się czule
I zwierzać słodsze od snu tajemnice"

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Znienawidzony zespół?
« Odpowiedź #29 dnia: Marca 19, 2011, 04:30:24 pm »
http://futbolnews.wrzuta.pl/audio/553JGm0WmdC/euro_2012_song

powiedzcie mi że to jakiś żart jest. bo jeśli tk, to kawałek na poziomie naszej reprezentacji
Kame Hame Ha

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Znienawidzony zespół?
« Odpowiedź #30 dnia: Marca 19, 2011, 06:52:37 pm »
http://futbolnews.wrzuta.pl/audio/553JGm0WmdC/euro_2012_song

powiedzcie mi że to jakiś żart jest. bo jeśli tk, to kawałek na poziomie naszej reprezentacji
JURO TUTAZYNCWELF!
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Znienawidzony zespół?
« Odpowiedź #31 dnia: Marca 25, 2011, 02:19:57 pm »
http://futbolnews.wrzuta.pl/audio/553JGm0WmdC/euro_2012_song

powiedzcie mi że to jakiś żart jest. bo jeśli tk, to kawałek na poziomie naszej reprezentacji

O ja pierdzielę. Wytrwałem prawie do połowy
puszczałbym więźniom w ramach tortur.

Znienawidzonych to może za mocno słowo ale od czasu do czasu coś mnie irytuje. Ostatnio to takie rzeczy ala Blink 182
Macie tu przykład: http://www.youtube.com/watch?v=vVy9Lgpg1m8
Co za gówno.
Podobnie jak zresztą masa podobnych bandów, nie potrafię nawet odróżnić jednych od drugich bo wszyscy jęczą tak samo, mają te same trzy akordy, wszystkich słychać w jakiś lipnych serialach czy filmach "młodzieżowych".
Blink zapamiętałem bo to pierwszy reprezentant tego nie wiem jak to nazwać.. pseudo punku? jaki obił mi sie o uszy.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Znienawidzony zespół?
« Odpowiedź #32 dnia: Marca 25, 2011, 02:31:18 pm »
Cytuj
O ja pierdzielę. Wytrwałem prawie do połowy
ja też ;x nawet nie byłem ciekaw jak się kończy

Cytuj
to pierwszy reprezentant tego nie wiem jak to nazwać.. pseudo punku?
gatunek się nazywa rock studencki (college rock) i w ameryce jest bardzo popularny

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Znienawidzony zespół?
« Odpowiedź #33 dnia: Marca 25, 2011, 03:21:38 pm »
http://futbolnews.wrzuta.pl/audio/553JGm0WmdC/euro_2012_song

powiedzcie mi że to jakiś żart jest. bo jeśli tk, to kawałek na poziomie naszej reprezentacji

O ja pierdzielę. Wytrwałem prawie do połowy
puszczałbym więźniom w ramach tortur.
Nie dotrwałeś nawet do "LA LA LA LA LA LA"?

Cytuj
Blink zapamiętałem bo to pierwszy reprezentant tego nie wiem jak to nazwać.. pseudo punku?
Shitu.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Znienawidzony zespół?
« Odpowiedź #34 dnia: Marca 25, 2011, 05:58:31 pm »
A ja nie mam znienawidzonego zespołu. Bardziej chodzi o gatunki, ale i tak nigdy nie czułem że jakiejś muzyki/zespołu/wykonawcy nienawidzę. Jak mi się nie podoba to nie słucham. Nie obchodzi mnie, więc trudno tu mówić o nienawiści. Widzę że tu z początku wiele najazdów na TH było (jak zawsze). A ja tam nawet lubię sobie czasem włączyć. Płeć śpiewającego mnie nie interesuje hehe. A ja np słucham SOAD, KoRn, SlipKnoT i lubię glany czasem założyc. Długie włosy mam. Ale lubię też muzykę elektroniczną (The Prodigy, Chemical Brothers), filmową, symfoniczną. Anyway nie o tym temat :).

Jakbym miał wymienić gatunki, po które najrzadziej sięgam (lub w ogóle) to będzie to techno, polski hip-hop, ogólnie rzadko bardzo słucham polskiej muzyki, ten wyrozbierany pop, który ostatnio króluje na Vivie i wszędzie dokoła. Jak dobrze, że nie słucham radia i nie oglądam tv :F
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2011, 06:06:04 pm wysłana przez kALWa888 »

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Znienawidzony zespół?
« Odpowiedź #35 dnia: Marca 25, 2011, 11:04:50 pm »
Shitu.

O to, to!

Jak dobrze, że nie słucham radia i nie oglądam tv :F

To chyba jedyny sposób na w miarę normalną egzystencję dzisiejszymi czasy.

Swoją drogą, wszyscy jak Ziemia długa i szeroka nienawidzą niejakiego Justina Biebera (nie wiem czy dobrze napisałem nazwisko), a ja go w ogóle nawet nie kojarzę. Serio, wiem że jakiś młodziak ale w życiu nawet nie słyszałem. I dobrze, wystarczy że już tłumy mu absolutnie wszędzie reklamę robią wyzywając go gdzie popadnie (chyba co drugi koment na yt), ja po prostu oleję sikiem prostym.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Znienawidzony zespół?
« Odpowiedź #36 dnia: Marca 25, 2011, 11:10:41 pm »
Cytuj
Swoją drogą, wszyscy jak Ziemia długa i szeroka nienawidzą niejakiego Justina Biebera (nie wiem czy dobrze napisałem nazwisko), a ja go w ogóle nawet nie kojarzę. Serio, wiem że jakiś młodziak ale w życiu nawet nie słyszałem.

Mam dokładnie to samo. JB jest świetnym materiałem do trollowania ludzi, wystarczy sobie taki nick ustawić albo dać go w avatarze w odpowiednim miejscu i można doić tych domorosłych haterów ile się chce.

No ale problem polega na tym, że ja go w ogóle nie znam.


A co do Blink 182, to jakoś ich bardzo nie nienawidzę. Znaczy, ten zespół kojarzę dosyć słabo, ale coś zbliżonego do nich gatunkowo bardzo lubię - konkretnie Jimmy Eat World. Nie wiem co prawda jak bardzo są muzycznie spokrewnieni faktycznie.

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Znienawidzony zespół?
« Odpowiedź #37 dnia: Marca 25, 2011, 11:16:44 pm »
JB znam tylko z nazwiska, nigdy nie słyszałem jakiegoś jego dokonania.

A co do blink-182 i tego typu muzyki to lubię, czasem nawet bardzo. College rock jak to Marv określił podoba mi się nawet bardzo. Wspomnianego wcześniej Jimmy Eat World znam chyba jeden utwór "Nothing Wrong" i jest to jeden z moich ulubionych tracków z listy muzycznej Gran Turismo 4.

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Znienawidzony zespół?
« Odpowiedź #38 dnia: Marca 27, 2011, 07:11:10 pm »
Ja widziałam trailer jego filmu [3D]...wybitny...ocena 1,8/10 na filmweb'ie :D

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Znienawidzony zespół?
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 27, 2011, 10:39:32 am »
http://www.youtube.com/watch?v=CD2LRROpph0
Imo to dziewczę ma zadatki na bycie lepszym obiektem hejtu niz biber. Jak słyszę to "fun fun fun fun", mam ochotę mordować.

Przy okazji, zdecydowanie lepsza wersja:
http://www.youtube.com/watch?v=nVlY3ZTrBkw&feature=related
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2011, 10:52:03 am wysłana przez Sitheral »