Autor Wątek: Koncerty  (Przeczytany 6534 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Koncerty
« dnia: Grudnia 04, 2006, 12:48:42 am »
Ciekawe czemu nikt nie wpadł na taki temat. Trochę się dziwię, bo często różne osoby piszą różne posty o koncertach itp. Chciałbym aby ten temat nie był zupełnie przemyśleniowy ale, żeby każdy kto wybiera się, był, widział np. na dvd, mógł tu napisać co sądzi o danym koncercie lub czy ma chętkę do jakiejś przyszłej masowej imprezy. ;)
Jak tam z waszej strony? Byliście ostatnio na jakimś Koncercie i macie coś do powiedzenia ? Albo może macie jakieś zamiary co do planowanych występów ? Czy oglada ktoś koncerty na dvd lub innych formatach ?
Możecie pisać co tylko zechcecie, jakieś refleksje na temat widzianych koncertów, nawet krótkie recenzje, albo napiszcie dlaczego chcielibyście zobaczyć jakiś przyszły koncert, lub czy ktoś chciałby się z kimś z forum spotkać na jakimś koncercie i czy są jakieś zespoły, które pragniecie ujrzeć w Polsce.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline QuiGon

  • Soldier
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 17, 2007, 03:24:26 pm »
Ja ostatni byłem na koncercie Myslovitz w Poznaniu (w Bluenocie jakby co) nic nie widziałem nie wiele słyszałem ale za to jaka atmosfera  ;D wszyscy skaczą, wrzeszczą paru kolesi się upiło i wszystkich zaczepiali  gdzieś dalej ktoś się z kimś pobił - było fantastycznie ;)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 27, 2007, 01:26:04 pm »
ok, 12 sierpnia jest Metal Hammer 2007 - na koncercie Tool, Dir en grey, COMA i Delight.. kurde, az sie zastanawiam czy olac sobie Hunterfest i sie wybrać na Metal Hammer... może być ciekawie, tym bardziej, ze mają jeszcze w planach jakiegoś special guesta, a że dawno Ironów w Polsce nie było.. wiem, marzenia, ale kto wie ;]
Kame Hame Ha

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Przystanek Woodstock 2007
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 15, 2007, 07:26:12 pm »
Wybiera się ktoś? ja tak poważnie pytam, szukam jakiejś ekipy, bo zawsze w grupie raźniej ;f
Kame Hame Ha

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 15, 2007, 09:00:56 pm »
Nie wiadomo jak uda się wszystko zorganizować, ale jeżeli Mleczny da radę, to się na Woodstock wybierzemy, głównie ze względu na Type O'Negative. No ale nic nie obiecuję.

Offline Tulak_

  • Soldier
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #5 dnia: Października 13, 2007, 09:59:03 am »
ostatnio tylko na metall hammerze. jeszcze sie ASUcon szykuje i METALFILIA

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 19, 2007, 09:47:19 pm »
w tym nowym zblizającym sieroku szykują się już dwa koncerty na które NA PEWNO sie wybiore (moge nie jesc, nie pic, nie spac ale kase bede miał i na koncerty pojade):
- 28 V 2008 - stadion śląski, Chorzów - Metallica <3<3<3
- 7 VIII 2008 - stadion Gwardii, Warszawa - Iron Maiden <3<3<3

:] jak ktoś coś planuje, niech da znac :)
Kame Hame Ha

emiel_

  • Gość
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 23, 2007, 01:47:53 am »
Póki co :
25.03.2008          Nightwish - London, Astoria
13-15.06. 2008    Download Festival - Donington ( w zależności od tego co będzie grało, w 2007 była kaszanka, za to 2006 to
                        był odjazd maksymalny...)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2007, 01:49:30 am wysłana przez emiel_ »

Offline Growlanser

  • Tantalus Zombie Creation
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 623
  • MusSskkk
    • Zobacz profil
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #8 dnia: Marca 06, 2008, 11:49:07 pm »
Juz niedługo odbędzie się jedyny jak na razie koncert wokalisty System of a Down - Serja Tankiana który zapromuje swój solowy album "Elect the Dead" Jesli tylko uda mi sie kupic bilet to moze sie tam spotkamy. Zapraszam wszystkich :)

INFO:

SERJ TANKIAN
11.04.2008 - Warszawa, Stodoła godz. 19:30

Bilety:

W przedsprzedaży: 130 zł
W dniu koncertu: 140 zł

Sprzedaż internetowa będzie prowadzona do dnia 07.04.2008 do 15:00

Więcej informacji: www.metalmind.com.pl

:)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #9 dnia: Maja 22, 2008, 01:58:14 pm »
of koz jak zawsze coś snie musiało spieprzyć po drodze i smogu na Metallice nie pojedzie. ale dziś  na e-mule dorwałem bootlega z Los Angeles sprzed kilku dni bo z 14 maja. a znając Metallike - w ciągu roku mają mniej więcej ten sam schemat kawałków na koncertach, więc wiem, co mniej więcej zagraja w Chorzowie. Żal, bo po podczas tej trasy po raz pierwszy grają w całości ...And Justice For All, który przeważnie jesli grali (a robili to cholernie rzadko) to grali fragmentami i pocięty. a usłyszeć ten jakże niedoceniany kawałek w całości na żywo to zajebiaszcza sprawa ;/ oprócz AJFA jeszcze Disposable Heroes z tych rzadko granych mi sie rzucił w uszy. a tak, to standardowo - największe hity z pierwszych pięciu płyt (o dziwo bez NEM) plus Fuel z Reload. wielka szkoda, koncert w chorzowie za tydzień, ja bede siedział w akademiku, pociesze sie tym, ze bede wiedział, co mniej wiecej graja :P a w wakacje sobie na Ironach odbije :p
Kame Hame Ha

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 02, 2008, 12:11:02 pm »
nie mineły 3 dni od koncertu w Chorzowie, a już jest dostępny w sieci sklepów torrent. cóż mogę powiedzieć - po pierwsze żal, że mnie tam nie było. tak jak przewidziałem zagrali AJFA, Disposable Heroes, ale dodatkowo - o zgrozo po raz czwarty w historii zagrali na żywo i to właśnie u nas kawałek Devils Dance. NIe zagrali Fuel, troche szkoda. Za to było kilka innych perełek - Ride The Lightning, Harvester Of Sorrow. Nie obyło sie bez zapalniczkowego NEM. jest czego żałować. ale zapowiedzieli sie że przyjadą do nas za rok i mam nadzieje że słowa dotrzymają, bo następnego koncertu nie przegapie.
Kame Hame Ha

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpnia 21, 2009, 03:46:12 pm »
widze, ze będzie zaraz teraz triple post, ale w odstępach rocznych to moge sobie pisać.

czy ktoś z szanownego grona wybiera sie na Ślepego Strażnika (Blind Guardian dla niekumatych) 12 wrzesnia do Płocka? Koncert darmowy na plaży nad Wisłą. Oprócz Ślepego Strażnika ma wystąpić jeszcze nasz polski Łowca (Hunter of koz) i prześwietni Żłopacze Kwasów (Acid Drinkers)
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpnia 23, 2009, 11:53:00 pm »
A ja sobie byłem na koncercie Myslovitz, wiem, że to mało szatańskie jak na to forum, ale olać, bo było zajebiście, decyzje o wyjeździe podjąłem w 3 minuty i nie żałuję ;)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 07, 2011, 08:41:38 pm »
Okej, jako, że powoli nadchodzi era koncertów, a mam wybrać się na jak największą ilość z nich, to mam zapytanie do forumowiczów. Czy ktoś z was będzie na poniższych koncertach? Można się ugadać zawsze na piwo jakieś i poznać.

Heineken Open'er Festival

Największy festival ze wszystkich i jak zawsze budzący najwięcej emocji. Miejsce: Gdynia. W tym roku na razie trochę biednie jest z artystami, ale może się to zmieni. Na dzień dzisiejszy potwierdzeni są:

Czwartek, 30 czerwca: Coldplay, The National, Simian Mobile Disco (live), Caribou,  Paolo Nutini, Two Door Cinema Club, Fat Freddy’s Drop.
Piątek, 1 lipca: Pulp, Foals, Cut Copy, Youssou N’Dour, Abraham Inc.
Sobota, 2 lipca: Kate Nash, Primus, Big Boi.
Niedziela, 3 lipca: M.I.A., Deadmau5, The Wombats, Chromeo, Hurts, These New Puritans.

Wiem, że Refielle/Anouk wspominała na Fejsie, że się wybiera. Ktoś jeszcze z forumowej braci będzie na OPku? Okazja do napicia się na polu namiotowym idealna.

Coke Live Music Festival

Kolejny festival Alter-Artu, mniejszy niż Opener, tańszy, ale z roku na rok lepsze zespoły. Miejsce: Kraków.

Potwierdzone na dzień dzisiejszy zespoły: YOU ME AT SIX, WHITE LIES, THE KOOKS, INTERPOL.

OFF Festival

Festiwal muzyki Alternatywnej, odbywający się w Katowicach. Potwierdzone zespoły: Line-up 2011
Zagranica:
1. Ariel Pink’s Haunted Graffiti [USA]
2. Liars [USA]
3. Meshuggah [SWE]
4. Omar Souleyman [SYR]
5. Factory Floor [UK]
6. Current 93 [UK]
7. Actress [UK]
8. GaBLé [FRA]
9. Mogwai [SCO]
10. Deerhoof [USA]
11. Oneohtrix Point Never [USA]
12. Twin Shadow [USA]
13. Kode9 & The Spaceape [UK]
14. Destroyer [CAN]
15. Junior Boys [CAN]
16. Gang Of Four [UK]
17. Liturgy [USA]
18. Barn Owl [USA]
19. Matthew Dear [USA]
20. Male Bonding [UK]
21. XIU XIU [USA]
22. Warpaint [USA]
23. Olivia Anna Livki [GER]
24. Primal Scream gra album Screamadelika [SCO]
25. DVA [CZ]
26. Glasser [USA]
27. Low [USA]

28. Jon Spencer Blues Explosion [USA]

29. Neon Indian [USA]

30. Ringo Deathstarr [USA]
 

Polska:
1. Lech Janerka
2. Kury grają album „P.o.l.o.v.i.r.u.s.”
3. L.Stadt
4. Czesław Śpiewa Tesco Value
5. Abradab gra Kaliber 44
6. Igor Boxx
7. Bielizna gra album „Taniec Lekkich Goryli”

Ktoś się pojawi gdzieś? Nie gwarantuję, że na pewno będę na OFFie, ale szansa jest duża. No i będę na 3-Majówce we Wrocławiu, to tam też ktoś może mnie dorwać jakby chciał ;)

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 07, 2011, 08:54:35 pm »
Ja oczywiście miałam się wybierać na Open'era, aaaale niech to pierun trzaśnie, no wygląda na to, że nie da rady. Dlatego powoli ostygam z zachwytu, że będzie Coldplay. Nie będę się nastawiać, gdyż jest bardzo wysokie prawdopodobieństwo, że tego dnia będę miała obronę pracy.  <_< Zobaczymy w czerwcu.
A to jedyny festiwal, który mnie z tych trzech interesuje.

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 10, 2011, 10:34:39 am »
Okej, doszla opcja Brudstoku (Woodstok) gdyż ponieważ, The Prodigy się zjawią. Któryś z ludzi się tam pojawi?

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 10, 2011, 11:23:38 am »
Okej, doszla opcja Brudstoku (Woodstok) gdyż ponieważ, The Prodigy się zjawią. Któryś z ludzi się tam pojawi?

The Prodigy na brudstoku? COUNT ME IN!
Kame Hame Ha

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 10, 2011, 11:52:08 am »
Okej, doszla opcja Brudstoku (Woodstok) gdyż ponieważ, The Prodigy się zjawią. Któryś z ludzi się tam pojawi?

The Prodigy na brudstoku? COUNT ME IN!
Tak tak, ja jadę tylko na Prodigy.

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 02, 2011, 06:38:36 pm »
To tak, Musiol jedzie na Wooda. A Smogu? I ktoś jeszcze jedzie w ogóle?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Koncerty
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 02, 2011, 08:15:35 pm »
Bedzie chlam z ich najnowszej plyty pewnie, zasranego omena nie moge scierpiec, takie to glupie. A do A.O.N.O. jeszcze ich lubilem. Prodigy sie juz wypalil IMO. Trzeba sluchac nowych zespolow. ;d
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...