Autor Wątek: Last.fm  (Przeczytany 20571 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Last.fm
« Odpowiedź #100 dnia: Kwietnia 12, 2007, 06:13:55 pm »
Przez okolo 2 tygodnie nie mialem neta i mi last.fm ofkoz nienabijal trackow... teraz mam neta od ponad tygodnia ae wciaz mi nic nie nabija...
Ktos ma jakies pojecie co moglbym zrobic aby zaczal znow nabijac?
Próbowałem poprostu je*nąć się w łeb, ale nic nie pomoglo ;(
przeinstaluj ten 'program' od last.fm, mam nadzieję, że wpisałeś hasło i login poprawnie, jeśli tak, to hm... czasem nie wysyła na stronę, sprawdź też, czy firewall nie blokuje tego programu

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Last.fm
« Odpowiedź #101 dnia: Kwietnia 12, 2007, 06:23:09 pm »
przede wszystkim sprawdz strefy czasowe ;] ja jak byłem w Kanadlandzie dopóki nie usawiłem poprawnych stref czasowych, to last mi też wariował, bo mu się godziny nie zgadzały. musiałem mieć na kompie ustawiona polską strefę czasową, by mi wszystko ładnie działało
Kame Hame Ha

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Last.fm
« Odpowiedź #102 dnia: Kwietnia 12, 2007, 06:45:05 pm »
To nie o to chodzi... Miałam to samo co Gips. Już mi nabija (choć zdarza się że pojedynczych utworów nie rejestruje). Co zrobiłam? Wyłączyłam go na miesiąc albo dwa. Zostawiłam go zainstalowanego, wszystko tak jak było tylko go nie włączałam. Wróciłam do niego po czasie i zaczął działać. Wiem, że dziwne, ale tak było.!

MarvelliX

  • Gość
Odp: Last.fm
« Odpowiedź #103 dnia: Kwietnia 12, 2007, 07:13:37 pm »
zajzyj do loga lasta w konfiguracji plugina i tam powinno pisac jakie mp3 ci nie wchodza i z jakiego powodu
np. 7787.062 04/12/2007 15:36:52 CScrobbler::SubmitSong Submitting 'Theatre Of Tragedy - Senseless (Storm)'
7787.062 04/12/2007 15:36:52 CScrobbler::SubmitSong Cannot send - Handshake didn't complete
7803.171 04/12/2007 15:37:08 CScrobbler::GetURL ERROR - ReqID 21, HttpSendRequest - Ustanowienie połączenia z serwerem nie było możliwe (12029) -
7803.171 04/12/2007 15:37:08 CScrobbler::ThreadCallback ReqID 21, Submission is '', Response is , Status Code 0
7803.171 04/12/2007 15:37:08 CScrobbler::ParseReponse ERROR - Response was invalid
7803.171 04/12/2007 15:37:08 CScrobbler::ThreadCallback ERROR - ReqID 21, Last response from the server was unreadable ()
w tym wypadku mi net szfankowal ;p
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2007, 07:15:22 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Last.fm
« Odpowiedź #104 dnia: Maja 12, 2007, 07:21:52 pm »
Gipsi no i jak tam z twoim scrobblingiem ? Sprawdzałeś firewall itp.
Ja właśnie dziś zainstalowałem na jednym kompie foobara i audioscrobblera i jest wszystko cacy, miałem wcześniej winampa 2.95 ale był jakiś problem z pluginem. Czy ktoś z was używał winampa 2.xx i miał jakieś problemy z pluginem. U mnie się rzekomo prawidłowo zainstalował w folderze Plugins również był ale jak wszedłem w opcje nie było tam go nigdzie, lipka nieco. Ale nic z foobara jestem zadowolony. ;] Nie musiałem nawet przekierowywać portów na routerze i wszystko już jest dobrze.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Odp: Last.fm
« Odpowiedź #105 dnia: Maja 12, 2007, 09:04:42 pm »
Gipsi no i jak tam z twoim scrobblingiem ? Sprawdzałeś firewall itp.
Ja właśnie dziś zainstalowałem na jednym kompie foobara i audioscrobblera i jest wszystko cacy, miałem wcześniej winampa 2.95 ale był jakiś problem z pluginem. Czy ktoś z was używał winampa 2.xx i miał jakieś problemy z pluginem. U mnie się rzekomo prawidłowo zainstalował w folderze Plugins również był ale jak wszedłem w opcje nie było tam go nigdzie, lipka nieco. Ale nic z foobara jestem zadowolony. ;] Nie musiałem nawet przekierowywać portów na routerze i wszystko już jest dobrze.
Z pluginem ? Przecież do audioscrobblingu jest już osobny program ;]
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Last.fm
« Odpowiedź #106 dnia: Maja 12, 2007, 11:08:56 pm »
Gipsi no i jak tam z twoim scrobblingiem ? Sprawdzałeś firewall itp.
Ja właśnie dziś zainstalowałem na jednym kompie foobara i audioscrobblera i jest wszystko cacy, miałem wcześniej winampa 2.95 ale był jakiś problem z pluginem. Czy ktoś z was używał winampa 2.xx i miał jakieś problemy z pluginem. U mnie się rzekomo prawidłowo zainstalował w folderze Plugins również był ale jak wszedłem w opcje nie było tam go nigdzie, lipka nieco. Ale nic z foobara jestem zadowolony. ;] Nie musiałem nawet przekierowywać portów na routerze i wszystko już jest dobrze.
Z pluginem ? Przecież do audioscrobblingu jest już osobny program ;]
który instaluje plugin i konfiguruje go :)

emiel_

  • Gość
Odp: Last.fm
« Odpowiedź #107 dnia: Listopada 21, 2007, 08:49:13 pm »
znajdziecie pod  emiel_        Pozwoliłem sobie też dołączyć do grupy squarezone :>   
Mału update: już mnie na last.fm nie znajdziecie :D Opuściłem z przyczyn bliżej niewyjaśnionych ;>
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2007, 03:13:49 pm wysłana przez emiel_ »

Offline Doomsday

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Re: Last.fm
« Odpowiedź #108 dnia: Lutego 26, 2009, 12:39:24 am »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Last.fm
« Odpowiedź #109 dnia: Kwietnia 08, 2010, 07:57:58 pm »
Kto chce przejac ode mnie prowadzenie grupy SquareZone na Last.fmie? Tutaj patrze w sumei glownie na Musiola ;]

Nie zeby byla to jakas odpowiedzialnosc czy cokolwiek bo w sumie raczej kazdy ma na to wyjebane, ale chce sie odlaczyc od grupy i nie wiem co sie stanie z nia jak sie zalozyciel odlaczy... ktos kiedys chyba pisal ze mozna zmienic group leadera... Wiec pierw bym komus oddal "przywódctwo" (;/) a potem bym sie spokojnie usunal ;]


::::EDIT::::
OK juz sie zrzeklem na rzecz Musiola ;]
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2010, 08:06:00 pm wysłana przez Kazumaru »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Last.fm
« Odpowiedź #110 dnia: Lipca 02, 2011, 11:00:56 pm »
W sumie to nie chce mi się tu wrzucać co chwilę czegoś i Was maltretować a że ostatnio wreszcie przypomniałem sobie hasło do last fm i zacząłem scrobblować, tu jest mój profil, gdyby ktoś był zainteresowany pierdołami jakich słucham:
http://www.lastfm.pl/user/sitheral