Autor Wątek: Dałniarska muzyka  (Przeczytany 9415 razy)

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 01, 2006, 08:20:10 pm »
No coś ty Anouk! Przecież Wielki Por to hit. Znajduje się na szczytach wszystkich list przebojów XD A teraz na serio: od Wielkiego Pora gorsza jest tylko babka co tym porem wywija -_-'

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 01, 2006, 08:30:28 pm »
Ta Babka to piersiasta dziewczynka z Bleacha chyba, a jesli tak to jest ona raczej w chu* wporzasiu dziewczyna ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 01, 2006, 09:42:37 pm »
Cytuj
No coś ty Anouk! Przecież Wielki Por to hit. Znajduje się na szczytach wszystkich list przebojów zeby.gif A teraz na serio: od Wielkiego Pora gorsza jest tylko babka co tym porem wywija -_-.gif
Jeśli w wokalu to ona tak śpiewa to nie jest dnem tylko dnem dna, niemile by sie dla niej skończyło spotkanie ze mną :threaten:  :F < XD ...Jeszcze ten facet, który tam podśpiewuje <złość :evil: >

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 02, 2006, 11:46:32 am »
Cytuj
Ta Babka to piersiasta dziewczynka
A ty tylko o jednym <_<  

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 02, 2006, 11:54:12 am »
Cytuj
Ta Babka to (...) z Bleacha chyba
A fakt, troszkę podobna...

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 23, 2006, 03:29:57 am »
Na YTMND leży dużo wyciętych fragmentów utworów zespołu Dragonforce. Wszystkie to oczywicie części bez wokalu. Szkoda...bez wokalu i z inną nazwą byłby to zajebisty zespół, ale to dalej Power Metal, więc piszczący koles (fak...alt+s nie działa mi) spiewający o smokach, magii i przygodach. Dlatego idzie to do dałniarskiej muzyki.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 23, 2006, 03:54:12 am »
Cytuj
Do "dałniarskiej" muzyki (jeśli to można muzyką w ogóle nazwac <_< ) to zaliczyłabym Wielkiego Pora! :shifty: IMO to jest nienormalne, bo po dwukrotnym przesłuchaniu "tego czegoś" człowiek ma jakieś omamy w głowie (szczególnie irytuje mnie jak w tym "utworze" podśpiewuje męski głos [grrr]). Znaleźć to można łatwo więc nieznającym nie podaję linka.
Jacucopalibiparilala dictarilila picnambuła :F

Fajny song, co wy chcecie. Ja lubie takie jazz'owe scatowanie niekoniecznie na temat, a cały utwór jest bardzo fajny, nie tylko ten fragment. Wiecie, że ten zespół (Loituma) dostał niedawno kilkanaście propozycji koncenrów, głównie ze względu na Leva's Polkę? (czyli to Jacucoparibi parilala)

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 23, 2006, 04:46:00 am »
Lolituma w ogóle fajny zespół :) bez intrumentów dają sobie radę. a co do denerwowania się Levas Polką - to jest ich muzyka ludowa, folklor. dla nas Levas Polka to mniej wiecej to samo co dla nich nasze góralskie "Góralu czy ci nie zal...." ten kawałek ma normalny tekst, tyle że dla nas jest dosc dziwny i tyle. tak samo dziwny jak Gackt czy Hyde dla mnie. to samo, za wuja nie wiem o co im chodzi. zreszta na temat Loitumy warto sobie sprawdzic info w Wikipedii, bo osoby tworzące ten zespól  są po szkole muzycznej - dosc prestizowej w Finlandi (tak samo jak u nas chłopaki z Grupy Mozarta) heh

jeden flash z Bleacha moze tyle zmienic heheh

Cytuj
Jeśli w wokalu to ona tak śpiewa to nie jest dnem tylko dnem dna, niemile by sie dla niej skończyło spotkanie ze mną threaten.gif szczerb 2.gif < zeby.gif ...Jeszcze ten facet, który tam podśpiewuje <złość evil.gif >
bardzo wyszkolony facet po akademi muzycznej i bardzo wyszkolona babka po akademi muzycznej.... jak napisałem, folklor z finlandi. nie trzeba jechac do japoni by sie nasłuchac niezrozumiałych jezyków

czasem ludzka ignorancja jest gorsza od głupoty

btw - http://www.youtube.com/watch?v=KwoCumrs8ro - zródło całego zamieszania - fragment drugiego albo trzeciego odcinka anime Bleach

jak Cie Anouk bardzo lubie, tak teraz po przyjacielsku Cie skrytykuje - nie oceniaj czegos, o czym tak naprawde nie masz zielonego pojecia.

o do folkloru w muzyce - pamieta ktos moze takiego kogos co sie zwał Scooter? dawno temu wypromował dałniarski kawałek How Much Is That Fish. refren nawiązywał do starej ludowej piesni ludów germańskich która po naszemu znaczyła mniej wiecej tyle co "Panie, po ile ta ryba"
 
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 23, 2006, 05:01:35 am wysłana przez _dark_cloud_ »
Kame Hame Ha

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 23, 2006, 10:02:44 am »
Cytuj
o do folkloru w muzyce - pamieta ktos moze takiego kogos co sie zwał Scooter? dawno temu wypromował dałniarski kawałek How Much Is That Fish. refren nawiązywał do starej ludowej piesni ludów germańskich która po naszemu znaczyła mniej wiecej tyle co "Panie, po ile ta ryba"
:F

PANIE, PO ILE TA RYBA? a to wezme :F

Ta Leva's Polka to fajnie odegrania, cholera zapomniałem nazwy. Ale utwór a capella- zajmowało się tym parę zespołów np. ongiś Novi Singers (robili fajne "covery" Szopena i innych muzyków bardziej klasycznych) no i jak szmogu mówi, to taka klasyka dzisiejszym okiem. Ja tam się nie zagłębiam w muzykę, żeby jej słuchać :) ale chodzi o to, że piosenka jest fajna i sprytnie odegrana.

A co do porównania ze Scooterem. Heh, piosenka Loitumy ma raczej zaawansowany i skomplikowany tekst liryczny, czego nie można powiedzieć o piosenkach (?) Scootera, gdzie cały schemat polega na graniu powtarzającej się sekwencji muzyki techno i darciu mordy przez (chyba)lidera która w ogóle nie ma sensu większego ;) Natomiast LEvas Polka to coś chyba o jakiejś dziewczynie, jakim złotym rogu i historia wielkiej miłości (na wikipedii chyba nawet czytałem tłumaczenie :) ). W każdym razie, lubie sobie czasami posłuchać starych utworów Scootera (np. Nessaja b. fajny) i a ten utwór od "Wielkiego Pora" to z chęcią sobie puszcze, jak nie mam ochoty na dżezowych wirtuozów.

A dla rozluźnienia sytuacji taki fajny flash, chociaz pewnie wszyscy widzieli :)

http://www.youtube.com/watch?v=dMH0bHeiRNg

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 23, 2006, 10:53:40 am »
Cytuj
A dla rozluźnienia sytuacji taki fajny flash, chociaz pewnie wszyscy widzieli smile.gif

http://www.youtube.com/watch?v=dMH0bHeiRNg

omg ! XD XD XD XD
...ahahhaha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 23, 2006, 12:15:52 pm »
Cytuj
Fajny song, co wy chcecie. Ja lubie takie jazz'owe scatowanie niekoniecznie na temat, a cały utwór jest bardzo fajny, nie tylko ten fragment.
Masz go calego na kompie? A moglbys wzucic na YSI?
http://www.yousendit.com/

Bo jak sobie wlacze zawsze te krotka wersje to sie wkrecam i przez kilkanascie minut w kolko leci... z checia bym obadal cale.
No ale przyznam ze to co croudu pisal niezle mnie zaskoczylo... niespodziewalem sie ze  sa az takimi "szychami";]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 23, 2006, 02:16:25 pm »
Cytuj
Cytuj
Fajny song, co wy chcecie. Ja lubie takie jazz'owe scatowanie niekoniecznie na temat, a cały utwór jest bardzo fajny, nie tylko ten fragment.
Masz go calego na kompie? A moglbys wzucic na YSI?
http://www.yousendit.com/

Bo jak sobie wlacze zawsze te krotka wersje to sie wkrecam i przez kilkanascie minut w kolko leci... z checia bym obadal cale.
No ale przyznam ze to co croudu pisal niezle mnie zaskoczylo... niespodziewalem sie ze  sa az takimi "szychami";]
Ale cała wersja nieco się rózni jakby tempem i hmm, no zobaczysz.
http://rapidshare.de/files/18339199/Loitum...Levas_Polka.mp3
 

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 08, 2007, 11:00:33 pm »
Mi się Leva's Polka wkręciło ostatnio, jak się nauczyłem tekst cały śpiewać.. kozacki track... polecam obejrzenie jeszcze tego:

http://www.youtube.com/watch?v=fnEq1F2teBM


===== PARĘ MIECHÓW PÓŹNIEJ =====

Gipsi chciał track z tej jego koreańskiej familiady... więc proszę bardzo:
SmileDK - Butterfly (Extended Mix)
Taki wesoły kawałek z dałnem, hit DDR 7Mix (i jeszcze Witch Doctor hehe). Goha go może zna, ale reszta może sobie sprawdzić przy czym się japończycy bawią hehe... (nawiasem mówiąc, zespół jest ze szwecji heh).

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Odp: Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 08, 2007, 11:14:19 pm »
Dammit... A ja myslalem, ze muzyka w Szwecji dzieli sie na dwa gatunki: ABBA i tru-scandinavian-metal. Anywai kawalek zajebisty. Zell po ostatnim polmetku i sylwestrze stwierdzil ze jednak tez ma dalna, wiec moze sie przydac ;]
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 08, 2007, 11:20:19 pm »
Hai, tylko że mam to wg krokmanii siedzi w 1 mixie, razem z little bitch i resztą, jako zwykłą wersję. Na siódemce (Dance Dance Revolution 7th Mix -MAX 2- umm... jest pierwsza cześć? to jej w cholerę zapomnieli wrzucić...) jest cholerny Tsugaru... Szkoda tylko mata u Sławka, a on nawet nie gra >_> Aaale, jakoś i tak tego jest na tyle dużo, że pełnej listy nie chce mi się szukać, kompletować itd...
Haai-aj-aj...

Z tego co słyszę, to pewnie pojebany jest ;]

(burnin' ze floor rządzi ;])
« Ostatnia zmiana: Stycznia 08, 2007, 11:21:19 pm wysłana przez Goha »

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 10, 2007, 12:16:05 am »
Dzieki Tant ;]
Wczoraj zassalem i w sumie nawet spoko troche zdalniona, ale jednak zybt wolna... powinna byc szybsza ;]


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Goha

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 682
  • uuu... John Woo...
    • Zobacz profil
Odp: Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #36 dnia: Września 20, 2007, 10:56:26 am »
http://gh.ffshrine.org/song/906/6
Bez jaj, Tant, to podoba mi się bardziej, niż oryginał...

emiel_

  • Gość
Odp: Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 01, 2007, 12:43:40 am »
Dwa utwory:
1. The Bill płyta "The biut" - utwór "Kibel"
2. Sedes - L.P.""kurczaczek" jego mać - utwór "Pijany i prawdziwy("kurczaczek" jego mać)"

Taka punkowa miazga ;>

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 12, 2007, 12:24:06 pm »
Dwa utwory:
1. The Bill płyta "The biut" - utwór "Kibel"

ja bym predzej powiedział, ze kawałek Barbie :F

a dodatkowo - Siekiera: Chuj Dupa "kurczaczek" Cipa (artystycznie ambitny tytuł, nie ma co :F)
Kame Hame Ha

emiel_

  • Gość
Odp: Dałniarka muzyka
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 19, 2007, 01:38:23 pm »
Lol, smogu, widzę że obcowałeś z punkami w przeszłości :D Siekierę też kojarzę, wpisałem te dwa ,bo ostatnio robiłem porządki w płytach i jakoś zahaczyłem o te akurat:> Ten drugi w szczególności, łatwo wpada w ucho <niestety> Ja od siebie dorzucę jeszcze to :D :
Die Ärzte - [Doktorspiele #31] Die Sage Vom Wahren Metal Und Den Kämpfern Dafür
 Ja rozumiem, że artysta szuka natchnienia pod wpływem "różnych" substancji, ale chyba co za dużo to... i świnia nie zeżre ;>
« Ostatnia zmiana: Grudnia 19, 2007, 03:06:13 pm wysłana przez emiel_ »