Autor Wątek: Czy ludzie to muzyczni rasiści ?  (Przeczytany 12093 razy)

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Czy ludzie to muzyczni rasiści ?
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 09, 2004, 02:10:54 pm »
ja nie jestem fanem ani techno, ani metalu...ale jezeli juz mialbym wybierac to wole bawic sie przy techno...widzialem pare \"zabaw\" metalowcow, wygladaja dokladnie jak opisal to Alakair...przy techno mozna troche potanczyc...moze lepiej zabrzmi pobawic sie...ja sie przynajmniej lepiej bawie                            

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Czy ludzie to muzyczni rasiści ?
« Odpowiedź #21 dnia: Stycznia 09, 2004, 02:17:25 pm »
no jak wczesniej mowilem jestem fanem metalu ale nie wyobrazam sobie zebym sie lepiej wybawil niz przy innej muzyce niz techno no moze na studniowce byla muza disco w polu  :) tez sie dobrze wybawilem ale to jedyny przypadek zeby czlowiek sie dobrze bawil do takiej muzy  :D                            
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Czy ludzie to muzyczni rasiści ?
« Odpowiedź #22 dnia: Stycznia 09, 2004, 02:29:36 pm »
ja kiedys lubialem techno...teraz juz mi sie przejadlo...ale dalej lubie sie bawic przy tej muzyce...choc jak widze czasami nacpane nastolatki z bialymi rekawiczkami, maskami na twarzy lub z gwizdkami to smiac mi sie chce...jak slysze wypowiedzi ze na imprezach techno nie da rady bawic sie bez \"dopalaczy\"...no comments                            

Offline Alakair

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 155
    • Zobacz profil
Czy ludzie to muzyczni rasiści ?
« Odpowiedź #23 dnia: Stycznia 09, 2004, 02:35:51 pm »
Gwizdki gwidkami ale takie coś poprostu rozwala psychicznie. Na uwage zasługują tez kolesie którzy ZAWSZE tańczą tak samo, niezalenie od melodi itp. Wyróznienie specialne mają takze `kołeczki` stojące bez szyji na około parkietu szukając celu gdzie posłać bluzgi lub pięść. Chyba wole metal...                            
The closer you get to the light, the greater your shadow becomes...

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Czy ludzie to muzyczni rasiści ?
« Odpowiedź #24 dnia: Stycznia 09, 2004, 02:38:52 pm »
na takich malych imprezach leci techno wszystko spoko fajan zabawa, na takich wiekszych imprezach to tam wlasnie jest sporo ludzi na dopalaczach, z gwizdkami itp.                            
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Czy ludzie to muzyczni rasiści ?
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 09, 2004, 03:45:06 pm »
Mówiąc o techno to myślicie takie amatorskie :?: Już tłumacze o co chodzi: Otóż ja mam już wyrobiony jakiś smak na temat muzyki. Lubie nieco techno, ale dziele je na takie lepsze (Blank & Jones) i takie amatorskie (jakieś Jamboo :/ ).Tak więc lubie posiedzieć sobie, zamknąć oczy, słuchać muzyki i pomarzyć sobie, ale nie lubie takiego umcia umcia jak niektórzy słuchają i mówią: Dobre bo głośne  :evil:                            
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Czy ludzie to muzyczni rasiści ?
« Odpowiedź #26 dnia: Stycznia 09, 2004, 04:00:06 pm »
dzieki gameplay :D kiedys sxtrasznie lubialem taka piosenke techno ale zapomnialem tytulu :D przypomnialo mi sie ;) blank i jones - the hardest heart :D:D:D                            
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Czy ludzie to muzyczni rasiści ?
« Odpowiedź #27 dnia: Stycznia 09, 2004, 06:13:23 pm »
Cytuj
W sumie patrząc na zabawy `metalowe` to też sobie nie mozna pomysleć za wiele. Skakanie i machanie kłakami wyglada jak pogański obrzęd a nie tańczenie więc wiesz... (i tak to bede robił, hehe) ale jak się zaczną zderzać to nogi za pas z parkietu... (zart of coz)


 :D POGO rulezz :P a wlasnie nie lubie Techno z powodu Tz. sztachetobrania :P To nie prawda ze tylko na wsiacvh cos takiego istnieje ... w wiekszych mniastach roowiniesh jest cos takiego :P tylko zamiast shtachet mamy noze i roozne takie :P.... oproocz tego przy okazji rasizmu wystepuje tesh (czesto) agresja .. kto nie widzial, czy nie bil sie z powodoow \"klootni\" z takimi np. Technomłotkami\" (sorry za okreslenie to cytat mojego Qmpla :P)? ... heh zawsze jakos tak moosi byc ? chyba tak - czlowiek ma we krwi to ze nie zawsze toleruje to co jest \"inne\".. :P                            
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Czy ludzie to muzyczni rasiści ?
« Odpowiedź #28 dnia: Stycznia 09, 2004, 06:22:02 pm »
Dlatego jak wchodzisz do jakiegoś klubu z muzyką techno to jest od groma ochroniarzy i oni Cie sprawdzają czy nie masz przy sobie noży czy butelek z napojami (Słyszałem że łatwo jest zrobić z nich tzw. Tulipan).                            
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline K4m!k423

  • Soldier
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Czy ludzie to muzyczni rasiści ?
« Odpowiedź #29 dnia: Stycznia 09, 2004, 08:03:19 pm »
Shmata.....n zobacz ja jestem takim Hip-hopowcem a ty jestes metalem i sie jakos sie tolerujemy nieeee kurde ale siewicza glupiego fju...fju....fju...ta to ku... zabije :D                            
Jak tu sie nie pociac jak cie dziewczyna rzuci;(((

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Czy ludzie to muzyczni rasiści ?
« Odpowiedź #30 dnia: Stycznia 09, 2004, 10:24:16 pm »
Cytuj
Na uwage zasługują tez kolesie którzy ZAWSZE tańczą tak samo, niezalenie od melodi itp. Wyróznienie specialne mają takze `kołeczki` stojące bez szyji na około parkietu szukając celu gdzie posłać bluzgi lub pięść. Chyba wole metal...

o bezmuzgich panach bez szyii nie bede sie wypowiadal, bo szkoda slow...sa zmora wszystkich zabaw...\"umca, umca\"  :D jak to powiedzial GamePlay nie jest muzyka do sluchania, to jest wylacznie muzyka do zabawy, nic wiecej...z \"lzejszego\" techno podoba mi sie ATB...takiej muzy to sobie mozna posluchac w domu...a juz lzy mnie zalewaja ze smiechu jak widze malucha z kolumnami na pol samochodu i zapodajacego jakies bzdety...smiech na sali :D                            

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Czy ludzie to muzyczni rasiści ?
« Odpowiedź #31 dnia: Stycznia 09, 2004, 10:33:52 pm »
przydalo by sie jak by znalazl sie ktos na tym forum co slucha techno :)  bo jak narazie bylo tylko \"przeciw\" moze by powiedzial cos \"za\"  :D                            
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline lechu

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Czy ludzie to muzyczni rasiści ?
« Odpowiedź #32 dnia: Stycznia 10, 2004, 02:31:19 pm »
Znawcą tematu techno nie jestem odrazu zaznaczam, nie trudno jednak zauważyć że techno dzieli się niejako na trzy główne nurty.
Nurt pierwszy: wiejskie techno - czyli uogulniając takie jakiego uświadczyć można na wszelkiego rodzaju jakże modnych ostatnimi czasy dyskotekach.
Nurt drugi: nie wiejskie techno :D - czyli kawałki ambitniejsze które dobrze wywiązują się w roli np. OSTów do wszelkiej maści future racer\'ów, choć do \"potańczenia\" już się raczej nie nadają.
Nurt trzeci: dziwaczne eksperymenty muzyczne które ze względu na niemożność zszufladkowania zostają podciągnięte pod techno, ze względu na sposób ich układania/tworzenia/komponowania ...

Nurt pierwszy z miejsca mnie odrzuca. Drugi jest dobry ale tylko  w niektórych momentach - nie słuchałbym tego na codzień - np. jak już zaznaczyłem jako podkład do future racer\'ów, ew. do niektórych fragmentów sesji RPG np. Shadowrun\'a czy Cyberpunk\'a.
Nurt trzeci traktuję tylko i wyłącznie jako ciekawostkę muzyczną.

A teraz może jakiś fachowiec mnie oświeci i przedstawi fachowy podział techno :D                            
You runaway shinobi....

Offline K4m!k423

  • Soldier
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Czy ludzie to muzyczni rasiści ?
« Odpowiedź #33 dnia: Stycznia 10, 2004, 04:32:41 pm »
Ja kiedys bylem metalem ale od zawsze wiedzialem ze moim powolaniem jest Hip-hop od cczasu do czasu poslucham sobie jakiejs ciezszej muzy... :P ale ci ludzie ktorzy sluchaja tehno lubi hip-hopu nie ptrafia tak sie w czuc w rytm jak Metale i dlatego uwazam ze metale potrfia sie lepiej bawic na imprezach :P                            
Jak tu sie nie pociac jak cie dziewczyna rzuci;(((

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Czy ludzie to muzyczni rasiści ?
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 10, 2004, 06:56:01 pm »
hyh.. kamikadze :P ja wiem ze ty jednak wolisz sluchac HH ale tanczyc wolisz przy metalu :P na sylwku sie pokazalo ze HH-powcy(tylko nieliczni) dobrze bawia sie przy Metalu i nie maja nic przeciwko temu :P
:D                            
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Czy ludzie to muzyczni rasiści ?
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 10, 2004, 10:00:11 pm »
ja jestem absolutnie za techno, tylko nie lubię przeżywania tej muzyki w stylu \"skóra, fura i komóra\"                            
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Czy ludzie to muzyczni rasiści ?
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 10, 2004, 10:50:31 pm »
Cytuj
ja jestem absolutnie za techno, tylko nie lubię przeżywania tej muzyki w stylu \"skóra, fura i komóra\"


Yup :P masz racje... gdyz wlasnie tacy zwolennicy techno to ujma tym dla tych ktoorzy sa \"normalni . \"skóra, fura i komóra\" to juz krok od bycia dresem (wlasciwie to jush jest dres :P), dlatego wlasnie ludzie niesluchajacy muzyki techno  lacza techno z dresami ... heh taka ludzka przypadlosc : jesli cos jest innne to laczy sie to z najgorszymi przedtawicielami tak jak np. Metale w oczach \"normalnych\" ludzi to satanisci(ja tam jestem metalem i nie wierze, wiec tutaj sie to sprawdza :P) wiec ludzie sa \"dziwni\" :P                            
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Czy ludzie to muzyczni rasiści ?
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 10, 2004, 11:45:53 pm »
Hehee...
Szczególnie jak tą \"furą\" jest maluch.
Taka jest obecna wizja dresiarzy-
Jeżdżą w maluchach,słuchają tylko techno,koksują i jeżdżą na tabletach(bynajmniej nie tych od bólu głowy :P )                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline lechu

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 55
    • Zobacz profil
Czy ludzie to muzyczni rasiści ?
« Odpowiedź #38 dnia: Stycznia 11, 2004, 02:48:07 am »
hehehe...
Shmatan: pytanie w co wierzysz. Bo to że nie wierzysz to jeszcze nie znaczy że satanistą jesteś. Satanista to ktoś kto oddaje się kultowi szatana, choć zarazem uznaje istnienie Boga - przynajmniej taka jest logika jako że szatan i Bóg wywodzą się z tej samej religii.
no...   :D                            
You runaway shinobi....

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
Czy ludzie to muzyczni rasiści ?
« Odpowiedź #39 dnia: Stycznia 14, 2004, 11:49:09 am »
Cytuj
hehehe...
Shmatan: pytanie w co wierzysz. Bo to że nie wierzysz to jeszcze nie znaczy że satanistą jesteś. Satanista to ktoś kto oddaje się kultowi szatana, choć zarazem uznaje istnienie Boga - przynajmniej taka jest logika jako że szatan i Bóg wywodzą się z tej samej religii.
no...   :D



owszem masz racje ... nie wierze i raczej nie czcze shatana(:P) jednakze jako niewierzacy w odczuciu \"normalnych ludzi\" jestem Satanista... kiedys z qmplami bawilismy sie w denerwowanie i straszenie ludzi ... otoosh wchodzilismy do supermarketu i stawalismy w dluuugiej kolejce i rozmawialismy dosc glosno o tym ze :
-dzisiaj jest msza o 23.30 \"tam gdzie zawsze\"
-okey i co mam przyniesc znoow te koty na ofiare
-no no przynies to rozj***emy im te puste lby i jak mozesz to jakiegos psa zalatw oke ?
-oke bede nara
---
rzebyscie widzieli reakcje ludzi :D                            
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''