Autor Wątek: System of a Down  (Przeczytany 20340 razy)

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #20 dnia: Lutego 03, 2004, 09:26:01 pm »
Niestety przez GG raczej nie uda się,bo ja mam założonego HUBa u siostry i jestem podpięty do niego dzięki czemu mam neta i GG uznaje mi tego HUBa jako firewalla :cry:                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
System of a Down
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 03, 2004, 09:34:46 pm »
Dlaczego niechcesz ściągnąć np przez Kazza\'e, w tej chwili mam SOAD   (i nie tylko) udostępniony.                            

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 03, 2004, 09:38:42 pm »
Jak już pisałem-administrator sieci zablokował wszelkie programy P2P.
Aha,FaLa,na tej stronie jest dużo martwych linków a niektóre mają błąd 403-access forbidden.Akurat te,które chciałem przesłuchać:
-Sugar
-Spiders
-Innervision
-Bubbles
-Boom!
-Fuck The System
-Chop Suey                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 03, 2004, 09:43:23 pm »
mowilec ze tylko udalo mi sie sciagnac utwory z plyty \"system of a down\" a reszta bledy ale tylko taka stronkie znalazlem moze ty bedziesz mial wiekszego farta :D                            
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline luk_san

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 03, 2004, 09:45:19 pm »
no weisz możesz założyć edyska muj kumpel tak robił jak miał strasznie wolne łocze tam zamieszczaliśmy piosenki a o puznie je śćiogałl tylko stronki adersu nie pamietam                            
Im alone siting with my broken glass riding on a metro

MarvelliX

  • Gość
System of a Down
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 03, 2004, 10:04:54 pm »
No to Solidus masz poważny problem.

Mam ciekawy program do dzielenia dowolnych plików a potem ponownego ich składania, ale nie widzi mi się dzielić -naście piosenek na pół i wysyłanie ich po części emailem. Może który z twoich znajomych albo siostra ci pomoże kożystając z P2P.                            

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
System of a Down
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 03, 2004, 11:58:41 pm »
Nie wiem w czym macie problem przecież chyba większość kont e-meilowych obsługuje wiadomości koło 4 MB, nieraz wysyłałem sobie z kumplami mp3. Więc jak komuś zależy na tych piosenkach to może dać znać bez problemu wyśle. Tylko w granicach rozsądku bo rozumiecie przecież że nie che mi się wysyłać 20 piosenek  :P

tak BTW Marvel nie wiem wprawdzie o jaki \"ciekawy program do dzielenia plików\" ci chodzi, ale przecież nawet w zwykłym winrarze można to zrobić - żadna filozofia  :D                            

Offline Shmatan

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
    • http://neojsite.cal.pl
System of a Down
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 11, 2004, 08:57:41 pm »
Czy aby nie lepiej jest sciagnac MP3 z netu ?
prrykladowa stronka :
http://mp3shits.com/
co prawda nie sciagniesh tam wszystkiego z ich dorobku jednak duzo tam jest :D                            
NEO JSITE - duchowy następca jrpg.pl

W hołdzie kreatywności  *.*

<-mój design ^^''

Offline K4m!k423

  • Soldier
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 13, 2004, 07:17:28 pm »
a tu jeszce jedna strona na której jest jeszcze pare Mp3 http://www.mp3.wp.pl chyba cos tm sie znajdzie :D                            
Jak tu sie nie pociac jak cie dziewczyna rzuci;(((

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 07, 2004, 04:46:48 pm »
OMFG!!!!!!!!!!!!!!! jakim cudem ja tu sie jeszcze nie wypowiedzialem? a wiec tak. soad to jak dla mnie straszny hlam, graja badziewna i nedzna muze, glos wokalisty jest zjebany, wygladaja jak mietki spod monopolowego i w dodatku graja najgorsza muze jaka sie da - metal. qrde pouczyli by sie od takiego np powiedzmy o-zone ktory jak dla mnie ma najbardziej KatolickiUniwersytetLubelski piosenki. wracajac do soad - wszystko jest denne ale chop suey to juz wogole sie nie da sluhac!!!!!!!!!!! eh jak widac nic nie moze doscignac numa numa nej... a szkoda...

<dla tyh ciemniakow ktorzy sie jeszcze nie skapneli - teraz prosze sobie to (uwaga teraz zaszponce przenosnia) odbic to w lustrze :F <ej ej ej serdzej po co ci to lustro?!?!?! to taka przenosnia!!!>
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2004, 04:51:44 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 07, 2004, 05:11:42 pm »
Cytuj
OMFG!!!!!!!!!!!!!!! jakim cudem ja tu sie jeszcze nie wypowiedzialem? a wiec tak. soad to jak dla mnie straszny hlam, graja badziewna i nedzna muze, glos wokalisty jest zjebany, wygladaja jak mietki spod monopolowego i w dodatku graja najgorsza muze jaka sie da - metal. qrde pouczyli by sie od takiego np powiedzmy o-zone ktory jak dla mnie ma najbardziej KatolickiUniwersytetLubelski piosenki. wracajac do soad - wszystko jest denne ale po chop suey to juz wogole sie nie da sluhac!!!!!!!!!!! eh jak widac nic nie moze doscignac numa numa nej... a szkoda...
jest!!!!!!!!!!!!!! Dzięki tobie nie musze się wypowiadać...

no dobra... jednak coś powiem... ehh no to jedziemy...
na pewno nie jestem fanem zespołu i praktycznie moge go słuchać dopiero od kilku dni... i nawet niezły jest,

wokalista-zdecydowanie bardziej wole gdy śpiewa normalnie... powiem nawet że ma fajny głos... taki będę (nie to co Kyo z Dir en grey ale też fajny) , taki Chop Suey pokazuje że ma bardzo fajny głos... tylko że wogólemi  się nie podobają jego okrzyki.. jakoś tak nie mój gust wycia

piosenka - heh oryginallny nie będę chop suey wymiata... świetna piosenka, szczególnie jej wolne elemnty ale i szybkie są zajebiste chociaż jak on śpiewa Wake up to tak średnio mi siępodoba... ale reszta jest zajebista a jak pod koniec śpiewa Why have you forseaken me, czy coś takiego to jest genialna no i baardzo fajny głos wokalisty w tej piosence... końcówka dosłownie wymiata... nawet teledysk jest całkiem fajny... jedyna piosenka SOAD którą daje maxymalnie głośno i przy której udaje że śpiewam...

Gitarzyści -wyglądają jak wyjeby i nie podoba mi się ich wygląd... ale co z tego... grają jak? no moim zdaniem tak troche... troche lipnie w porównaniu z Dir en gre ale i tak świetnie w porównaniu z innymi zespłami które znam... szczególnie gitara w Aerials mi się podoba :)

Perkusista- porażka... to znaczy nie dokładnie poażka ale jest źle... ofkozbiore tu porównanie znowu z moim ideałem czyli Dir en grey... nie wiem czy to wina perkusisty czy to poprostu sprzętu który używaja (jeśli sprzętu to poprostu mają taką wizje i się nie czeiam) ale gra strasznie dziwnie czsami wyraźnie słychać jakby uderzał w jakiś bębenek kupiony na balcerka albo innym stadionie gdzie sprzedają jakieś chińczyki i ruski kartridż do pegazusa i inne oprogramowania oraz sprzęd sprowadzony ze ślicznych krajów.... czasami wyraźnie słysze jak wali w perkusje i mi się nie podoba... ale w większości przyapdkach nie zwracam na to uwagi...

Zespół:
-heh ilu ich jest tylko 4? Jak oglądałem teledyski to niezbyt uważnie... ale chyba i ch 4 jest jak widziałem... dobrze mi się wydawało?
-image nie podoba mi się
-nie staraja się być jakimiś mega hardcorowcami (z tego co zauważyęłm po kilkunastu piosenkach) i to mi się podoba... nie podoba mi sięjak niektóre zespoły przesadzają i starają sie być axymalnie ostre...
-Gdzie tam jest gitara basowa?? :> nic nie słysze...

ogólnie to zespół mi przypasował ale ja już mam swojego króla Hard Rocku którym jest ofkoz Dir en grey ale musze przyznać że zespół mile mnie zaskoczył i nie spodziewałem się że usłysze taką muzyke jak Chop Suey czy Aerials od zespołu który jest grany przez VIVE i MTV a który na dodatek jest żydami... polecam :)


Cytuj
w dodatku graja najgorsza muze jaka sie da - metal
oni grają metal? nie czasem Hard Rock? :>


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 07, 2004, 05:26:31 pm »
Cytuj
Gdzie tam jest gitara basowa??  nic nie słysze...
basowka to jest ten lysol shavo i rzeczywiscie nieczesto gra wylacznie sam
Cytuj
heh ilu ich jest tylko 4?
4... to zle?
Cytuj
oni grają metal? nie czasem Hard Rock?
nie zapominaj ze to byla wypowiedz z poziomu fana o-zone :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
System of a Down
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 07, 2004, 08:05:43 pm »
Cytuj
heh ilu ich jest tylko 4?

nom dokladnie to zle? O_o  a metallica tez sklada sie z 4 osobek i co!!  :P
ok a co ja mysle o tym zespole... na poczotku powiem ze slyszalam tylko toxicity.. wiec jak pierwszy raz przesluchgalam to mi sie nie podobalo, ale potem zaczynalam sobie sluchac chop suey i takie tam.. i mi siem spodobalo, a nawet bardzo  :D  
a co chodzi o perkusje to sie nei znam, ale moj brat gra i gdzie by czegos nie uslyszal to musi komentowac.. i tez mowi ze taka se tam perkusja..
zespol moze nie nalezy do moich ulubionych, ale ogolnie to mi sie bardzo podoba ;) no a niektore iosenki som naprawde swietne  

Offline FaLa

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 07, 2004, 08:08:47 pm »
Cytuj
piosenka - heh oryginallny nie będę chop suey wymiata... świetna piosenka, szczególnie jej wolne elemnty ale i szybkie są zajebiste chociaż jak on śpiewa Wake up to tak średnio mi siępodoba... ale reszta jest zajebista a jak pod koniec śpiewa Why have you forseaken me, czy coś takiego to jest genialna no i baardzo fajny głos wokalisty w tej piosence... końcówka dosłownie wymiata... nawet teledysk jest całkiem fajny... jedyna piosenka SOAD którą daje maxymalnie głośno i przy której udaje że śpiewam...

100% prawdy  ;) ...ale jeszcze u mnie dochodzi "Needles" i"Forest"  :D

Cytuj
Gitarzyści -wyglądają jak wyjeby i nie podoba mi się ich wygląd... ale co z tego... grają jak? no moim zdaniem tak troche... troche lipnie w porównaniu z Dir en gre ale i tak świetnie w porównaniu z innymi zespłami które znam... szczególnie gitara w Aerials mi się podoba :)

tutaj sie z Toba nie zgodze ... jak dla mnie Daron i Shavo odwalaja kawal dobrej roboty utwory takie jak "Shimmy" i "Sugar" jak dla mnie dobrze to pokazuja ;) ... a twoi gitarzysci z Dir en grey to tez nie wygladaja zeby co dopiero wyszli ze szkolki niedzielnej :D ... a zreszta wyglad sie nie liczy tylko jak graja :P    
 
Cytuj
Perkusista- porażka... to znaczy nie dokładnie poażka ale jest źle... ofkozbiore tu porównanie znowu z moim ideałem czyli Dir en grey... nie wiem czy to wina perkusisty czy to poprostu sprzętu który używaja (jeśli sprzętu to poprostu mają taką wizje i się nie czeiam) ale gra strasznie dziwnie czsami wyraźnie słychać jakby uderzał w jakiś bębenek kupiony na balcerka albo innym stadionie gdzie sprzedają jakieś chińczyki i ruski kartridż do pegazusa i inne oprogramowania oraz sprzęd sprowadzony ze ślicznych krajów.... czasami wyraźnie słysze jak wali w perkusje i mi się nie podoba... ale w większości przyapdkach nie zwracam na to uwagi...
powiedz w ktorych utworach to slyszysz bo jak dla mnie perkusja jak perkusja w kazdym utworze czyli dobrze ;)

Cytuj
heh ilu ich jest tylko 4?
chcesz wiecej wez sobie slipknot tam chyba 7 albo 9 sie paleta sie po scenie ;)

SOAD nie nalezy do moich ulubionych ale czasmi lubie go posluchac ;) ... Gipsi nie warto go porownywac to ulubionego zespolu bo i tak nawet gdyby byll super zespol to zawsze bedzie gorszy od twoiego ulubionego  :D
« Ostatnia zmiana: Grudnia 07, 2004, 08:10:36 pm wysłana przez FaLa »
Posting and You
... Każdy człowiek chce znać przyszłość...
Aż zobaczy jak okrutne przeznaczenie szykuje mu los! Niektórzy wariują ze strachu...
Inni umierają gdy pozostaną pozbawieni nadziei na ocalenie !
Uważaj, bo cena nieograniczonej wiedzy jest wysoka...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 07, 2004, 11:32:58 pm »
Cytuj
powiedz w ktorych utworach to slyszysz bo jak dla mnie perkusja jak perkusja w kazdym utworze czyli dobrze
hmmm choćby i takie Toxicity (które mi się podoba zaznaczam) ma takie dziwne uderzenia... jakoś niewiem tak mi dziwnie brzmią...
albo "Mind" daj na 2.40 minute i usłyszysz oco mi chodzi... takie jakieś niewiem... dziwne dla mnie... chyba wiem w czym jest problem... ale otym zaraz:


Cytuj
4... to zle?


Cytuj
nom dokladnie to zle?  a metallica tez sklada sie z 4 osobek i co!!
no powiedzmy że "no i nic" bo się niechce narażać widząc twojego signa i nie skomentuje metallici ;)

to KORN też ma tylko 2 gitarzystów? może dlatego muzyka KORNa wydawała mi się taka wolna... chodzi mi oto że Dir en grey (tak ja znowu swoje :shu: ) ma 3 gitarzystów 1 basista i 2 na gitarkach elektrycznych czy tam innych trundych słowach... i myślałem że to każdy HardRockowy zespół tak ma... widze że to jednak reguła nie jest :rolleyes: ... no cóż może dlatego mi gitary SOAD mniej przypasiły bo jest ich mniej... ale to nie to... obie kapele grają diametralnie różnie więc nie przyrównuje... SOAD nie jest zły więc ie nażekam, ale może to przez to że są 2 gitarzyści to od razu mam mniej dzwięków niż w przypadku Deg'a i dlatego może zauważyłem tę grę perkusji... może teraz stała się dla mnie bardziej słyszalna i bardziej reaguje na nią niż w przypadku Deg'a nie wiem :rolleyes:

Cytuj
chcesz wiecej wez sobie slipknot tam chyba 7 albo 9 sie paleta sie po scenie
heh Slipknot jakoś mi do gustu nie przypdł... choć po raz kolejny w moim życiu jest fenomen jednej piosenki... ten zespół ma świetną piosenke mianowicie "Wait and Bleed" czy jakoś tak... bardzo mi się podoba, ale sama otoczka zespołu mnie od niego odsuwa...

Cytuj
Gipsi nie warto go porownywac to ulubionego zespolu bo i tak nawet gdyby byll super zespol to zawsze bedzie gorszy od twoiego ulubionego 
heh no masz racje, ale mi bardziej chodziło oto żeby pokazać że mimo iż uwielbiam Deg o czym wie całe forum to jednak polubiłem SOAD... a więc to coś oznacza... zespół musi być dobry skoro mówiąc o nim porównuje go z moimi bogami :D  ogólnie to raczej zespołów się niestaram porównywać bo mimo że oba grają HardRcok to jednak całkowicie inny i po przesłuchaniu 16 piosenek SOAD nie znalazłem ani jednej która by była podobna do Deg'a tak więc porównań nie ma sensu z powodu różnych stylów... oraz z powodu który ty wymieniłeś... SOAD pewnie byłby na z góry przesądzonym miejscu niezależnie jaką iosenke bym usłyszał... tak więc już ne będę ich hyba porównywał... ale kto nie słyszał Chop Suey niech koniecznie sprawdzi^^


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #35 dnia: Lutego 11, 2005, 06:53:52 pm »
Cytuj
heh ilu ich jest tylko 4?
eee... jeszcze raz do tego powroce... w placebo jest 3 gosci :F (wokalista jest rowniez gitarzysta) i potrafia tworzyc zajebiste piosenki (bitter end oczywiscie mam na mysli :F)

eee ale dobra co to ja chcialem powiedziec... aaaa wiem!!! pierwsza piosenka z nowego podwojnego albumu (hypnotize-mesmerize) juz jest w necie ^^ i to juz od chwiiiiili tylko przez problemy z 4um jakos nie mozna bylo napisac :F no wiec tak. jak z kazda kolejna plyta system lagodnial to w cigaro, bo tak sie nowy utworek nazywa, daja czadu O_o chociaz po pierwszym przesluchaniu mi sie srednio podobalo to jednak potem mnie zaczelo wkrecac... wreszcia daron duzo spiewa (moze i nie umie ale podoba mi sie jego glos). a zreszta co ja tu sie bede produkowal sami sprawdzcie na http://srcswccbi36.com/
« Ostatnia zmiana: Lutego 11, 2005, 06:55:46 pm wysłana przez Zell Dincht »
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #36 dnia: Lutego 11, 2005, 07:28:26 pm »
Cytuj
eee... jeszcze raz do tego powroce... w placebo jest 3 gosci szczerb 2.gif (wokalista jest rowniez gitarzysta) i potrafia tworzyc zajebiste piosenki (bitter end oczywiscie mam na mysli szczerb 2.gif)
chodziło mi o to oczym już napisałem tutaj:

Cytuj
to KORN też ma tylko 2 gitarzystów? może dlatego muzyka KORNa wydawała mi się taka wolna... chodzi mi oto że Dir en grey (tak ja znowu swoje shuriken.gif ) ma 3 gitarzystów 1 basista i 2 na gitarkach elektrycznych czy tam innych trundych słowach... i myślałem że to każdy HardRockowy zespół tak ma... widze że to jednak reguła nie jest rolleyes.gif ... no cóż może dlatego mi gitary SOAD mniej przypasiły bo jest ich mniej... ale to nie to... obie kapele grają diametralnie różnie więc nie przyrównuje... SOAD nie jest zły więc ie nażekam, ale może to przez to że są 2 gitarzyści to od razu mam mniej dzwięków niż w przypadku Deg'a i dlatego może zauważyłem tę grę perkusji... może teraz stała się dla mnie bardziej słyszalna i bardziej reaguje na nią niż w przypadku Deg'a nie wiem rolleyes.gif

mój ulubiony zespół L'Arc en Ciel  też gra na 2 gitarach i tylko czasami Hyde jako wokalista weźmie gitare i łoi z nimi w utworze ale to tylko w niektórych piosenkach.. nie mam nic przeciwko 2 gitarzystom tylko myślałem że HardRock to raczej ma zawsze 3 gotarzystów... bo l'arc en ciel ma 2 ale to jest SoftRock/PopRock

co do piosenki... nie podoba mi się.. nie będę wymieniał bóg wie czego, ale mi się nie podoba po prostu za bardzo... jedyne co mi się podoba to od 1 minuty i 3 sekund są takie fajne gitarki przez kilkanaście sekund... wogóe to piosenka mi się podoba tylko od 53 sekundy do 1 min.37 sekundy...
Cytuj
wreszcia daron duzo spiewa
daron to nie wokalista? to ten co tam śpiewa czy jakoś tak wyje po za głównym głosem?

mówiłem wcześniej o perkusji że mi się nie podoba... w tym utworze mi się podoba, jakoś tak brzmi lepiej... albo mi się wydaje albo się przyzwyczaiłem


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #37 dnia: Lutego 11, 2005, 07:47:24 pm »
Cytuj
jedyne co mi się podoba to od 1 minuty i 3 sekund są takie fajne gitarki przez kilkanaście sekund...
heh mi tez sie to na poczatku tylko podobalo :F ale ja czesto mam tak ze jak mi sie tylko jedna solowka podoba to jak slucham i slucham w kolko to caly utwor zaczynam lubic :F

Cytuj
daron to nie wokalista?
daron to jest ten mietek co wyjdzie z kosciola pojdzie na lake polapac motyle potem wroci do domu pomodli sie zje obiad pomodli sie i pojdzie spac i bedzie snil o motylach... inaczej mowiac to ten zjeb po lewej stronie na moim sigu :F i to jest jego ten cieniutki glosik co jest w tej fajnej solowce w polowie piosenki :F a wokalista to jest glownie serj (na poprzednich plytach daron tylko spiewal rowno z nim a jak sam cos spiewal to malutko) czyli ten ciec w srodki w zoltej koszulce
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline luk_san

  • Soldier
  • Wiadomości: 14
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #38 dnia: Kwietnia 14, 2005, 08:23:02 am »
Wielkimi krokami zbliżą się nowy album SOAD-u Mesmerize już pod koniec tego miesiąca bedze teledysk do singla z tej płytki ja naraźje przesłucham dwa kawałki z nowej płytki Singiel, B.O.Y.B. i Cygaro oba utwory są siwetne moim zdaniem
Im alone siting with my broken glass riding on a metro

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
System of a Down
« Odpowiedź #39 dnia: Kwietnia 14, 2005, 01:58:48 pm »
b.y.o.b. ma pare slabych momentow ale ogolnie jest zajebiste szczegolnie jak daron sie wlacza do tych spokojnych momentow :F
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"