Autor Wątek: Pan Mroku  (Przeczytany 5027 razy)

Offline The_Reaver

  • Heartless Engineer
  • Redaktor
  • *********
  • Wiadomości: 2086
  • Dark Keyblade Master
    • Zobacz profil
Odp: Pan Mroku
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 05, 2007, 08:24:58 pm »
Nie martw się ocenami, tylko pisz i czytaj co piszesz.
I'm in Space!

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Odp: Pan Mroku
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 05, 2007, 08:39:21 pm »
Cytuj
Czuje się jak na lekcji polskiego, z każdym  dniem coraz gorsze oceny.
nie narzekaj. jeśli publikujesz cokolwiek na 4um, musisz liczyć się z tym że twoja praca zostanie skrytykowana. zresztą wiesz - to nie moja wina że piszesz jak piszesz - ja tylko dzielę się z tobą moją opinią.... zresztą:
Cytuj
krytyków proszę żeby nie traktowali mnie przez to łagodniej.
sam rozumiesz
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Niszczyciel

  • Soldier
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
Odp: Pan Mroku
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 08, 2007, 03:44:27 pm »
nawet spoko

Offline Razor

  • Soldier
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: Pan Mroku
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 08, 2007, 05:42:30 pm »
Opowiadanie nawet dobre. Ale jest trochę błędów np. w V części:

uciekaj z tąnd, twój motor czeka na dole, jak będziesz na drugim kontynencie to się z tobą skontaktujemy, masz swój telefon, przetrzymałem go kiedy ty spałeś.

"uciekaj z TĄND"


I w paru miejscach przydałoby się dać kropkę zamiast przecinka np:

-Życzę szczęścia, Reno nie wtrącaj się. –Powiedział szarooki odpychając przeciwnika.

"Życzę szczęścia. Reno nie wtrącaj się!"

Tak według mnie byłoby lepiej :P

Poza tym jest dobrze. :)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 08, 2007, 05:43:57 pm wysłana przez Razor »

Offline Vincent

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Odp: Pan Mroku
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 09, 2007, 09:48:33 pm »
Widzę że mój fik ma wzloty i upadki. Bynajmniej następnego rozdziału się nikt szybko nie doczeka bo z jakiś nie wyjaśnionych powodów mój word zawiesza się po minucie działania.

Offline qiax

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
  • God
    • Zobacz profil
Odp: Pan Mroku
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 10, 2007, 01:44:15 am »
Cytuj
mam nadzieje że nie ostatni FanFik

Ja wprost przeciwnie.

Cytuj
krytyków proszę żeby nie traktowali mnie przez to łagodniej.

Gdzieżbym śmiał... W końcu wow, krótkie wypowiedzi w Shoucie, albo wow2x, na forum! Gdzieżby tam oceniać po nich twe opowiadanie... Ale fakt faktem - nie można poznać, ze swych poziomem wybija się z tych dwóch przez ciebie okupowanych warstw strony.

Cytuj
Uderzył piorun,

Nikt ci nigdy nie mówił, że zazwyczaj pierwsze zdanie jest najważniejsze? A takie stwierdzenia typu "uderzyl piorun" znajdują się na czarnej liście wszystkich pisarzy chcących się wybić? Podążasz oklepanym do bólu schematem.

Cytuj
Choć w tym piorunie nie bylo nic dziwnego.W konću w końcu padał deszcz i byly chmury tak ciemne, ze choć byla pełnia dnia, zdawało się jakby byl rodek nocy.

Uderzył piorun. Nie było w nim niczego dziwnego. To po co o tym wspominasz? W końcu dla czytelników "domyślnie" nie ma niczego dziwnego w piorunach podczas najzwyklejszej w świecie burzy.

Cytuj
Kolejny piorun uderzył w tym samym momencie

Pioruny n i e uderzają w tym samym momencie.

Po namyśle muszę odpuścić. Wiesz, zwykle żeby pokazać autorom jak bardzo niedorobione jest ich dzieło, cytuję zazwyczaj pierwsze fragmenty pierwszego rozdziału, dodając coś od siebie. Czy to w postaci dalszej części, czy też konstruktywnego komentarza, ale w twoim przypadku podobna taktyka mija się z celem. Pytasz czemu? Bo gdybym miał tak postąpić, to naprawdę prościej <i szybciej> byłoby skopiowanie całego przez ciebie napisanego tekstu i wklejenie go jako moją wypowiedź.
Bardzo, wręcz nienormalnie duża ilość powtórzeń, durnej składni zdań, czy chociażby miejsc, w których traktujesz czytelnika niczym nieskończonego idiotę <w końcu ma okazję się rozwijać, czytajać coś takiego...>. Bo widzisz, jak piszesz o jednej jedynej postaci, to domyślnie wiadomo, że właśnie o nią ci chodzi. Wiec po co te ciągłe "on"?
Niektóre błędy zauważyłby nawet ślepiec, co jest paradoskalnym stwierdzeniem, ale chyba łapiesz co mam na myśli? W końcu on po napisaniu opowiadania też nie miałby cienia szans na jego sprawdzanie przed wysłaniem... Ah, nie ma to jak podniecać sie na dzieło życia, której dziełem nie jest ni hu hu.

Cytuj
ale miałem blokade umysłową

Miałeś...? Masz.

Cytuj
który pewnie i tak został gorzej napisan od reszty.

Nie rozumiem, po co go w takim razie wysyłasz... W końcu jeśli TY stwierdzasz, czy chociaż masz cień wątpliwości, że jest taki sobie, to myślisz, że inni tego nie zauważą? Cierpisz na syndrom dzieciaka, który podnieca się przez pięć godzin dziełem napisanym w pięć minut na przerwie pomiędzy lekcjami.

Cytuj
Mam dziwne przeczucie że nie wyszedł tak dobrze jak bym chciał.

I znowu. Próbujesz wzbudzić litość w nadziei na jakieś pozytywne komentarze? Zapomnij.

Cytuj
Czuje się jak na lekcji polskiego, z każdym dniem coraz gorsze oceny.

Ja czuję, jakbyś ich w ogóle nie miał...

Cytuj
z jakiś nie wyjaśnionych powodów mój word zawiesza się po minucie działania.

<spogląda w niebo> Dzięki ci...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Pan Mroku
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 10, 2007, 02:39:15 pm »
Vincent, nie przejmuj się, to że nie piszesz na jakimś wysokim poziomie nie znaczy że masz nie pisać dalej tym bardziej że nie jest to znowu poziom strasznie tragiczny i jesteś początkujący. Pisz dalej, trenuj i zamieszczaj swoje fici, w końcu po to jest forum i każdy ma do tego prawo...