Autor Wątek: Schyłek serii Final Fantasy  (Przeczytany 20888 razy)

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #120 dnia: Kwietnia 11, 2004, 11:57:19 am »
A to już wiem o co z tymi bishonenami chodzi ;) Nawet w jednym z nowszych odcinków South Parka się z tego nabijali - wszyscy sie stylizowali na pedałów bo to było w modzie itd. :P
Vaan może się jeszcze okaże fajnym bochaterem, przecież nie tylko wygląd się liczy ;)
BTW ma ktoś jakieś dobre i rzetelne źródło informacji na temat XII ? Bo ja wiem tylko tyle co te pare obrazkó widzialem i na tym koniec :)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #121 dnia: Kwietnia 11, 2004, 12:01:40 pm »
moge Ci dac linka do dzapanskiej strony www.ff12.com chyba jakos tak stronka mi cholernie wolno chodzi ale ty Morchol masz stale lacze wiec nie powinienes miec problemu.
P.S Happy birthday Morchol!!!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #122 dnia: Kwietnia 11, 2004, 03:34:58 pm »
Dzieki SergeyBoy ze umiesciles tego linka do FFXII!!!!!!!!!!!!!!
Upewnilem sie ze to bedzie jeden z najlepszych Finali haaaaa Seria idzie w sie rozwija i to niejest wcale upadek ta gra bedzie wymiatala-tworza ja kolesie od Vagranta i FFTactics a takze od IX! Gra bedzie poprostu wypasna a Vaan... No cosh to hyba jedna z lepszych postaci z Finali jak widzialem i stawiam na rowni z Squalem i Cloudem napewno jest lepszy od bohaterow z IX,X,X-2!!

Jego wyglad bardzo mi przypasil i ma zajebisty stroj!
Hehehe byll taki odcinek South Parku :D

Jezus ta gra bedzie wymiatac!!!!! Cos takiego jak upadek serii FF nie bedzie miala miejsca w najblizszym czasie :!:

Dzieki jeszcze raz za link bo mimo ze tam prawie nic nie ma to sie podjaralem i wiem ze ta gra bedzie zadzic tak jak zadzil Vagrant Story!!


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #123 dnia: Kwietnia 11, 2004, 05:12:41 pm »
ten nowy FF bardzo mi przypomina anime Slayers, już widzę, że chciałbym w nią pograć  :P No ale nie mam PS2, cóż trzeba będzie poczekać na PCSX2...
Gipsi: no co ty, Balflear jest ładniejszy. ekhm, bardzej meski...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 11, 2004, 05:19:52 pm wysłana przez GamePlay »
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #124 dnia: Kwietnia 11, 2004, 05:57:17 pm »
Hehehe kto to jest Balflear? Heh moze jakis pedriszon z Front Mission? Ja gralem tylko w 3 i wiem ze tam bylo paru looznyh pedalkow np.Rudolf alboe ten inny koleszka z jego trupy  nie pamietam nazwy ale mial hyba emilio czy cus takiego na imie:P

A wiecie co mnie sie wydaje ze teraz wlasnie sria FF zacznie sie rozwijac bo XII bedzie za soba nisla wiele zmian jak slyszalem-wypowiedzi autorw na to wskazywaly... zreszta jush X-2 podobno byla calkiem inna(szkoda tylko tak bardzo komercyjna)

Najwiekszy Pedrix to hyba jednak Pierre z CC!


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #125 dnia: Kwietnia 11, 2004, 08:18:22 pm »
Wypowiedzi autorów zawsze na to wskazują a wszystko weryfikuje rzeczywistość ... nasz gra jest naj a wychodzi gniot(tego akurat nie boje się przy FF-ach ale nigdy nie wiadomo) eeee a co do peda... gejów to ja na facetów uwagi nie zwracam :D
]


Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #126 dnia: Kwietnia 11, 2004, 09:05:49 pm »
hm...... nie wiem czego się czepiacie. bohater FFXII jest tak samo dobry jak wszyscy inni, a seria FF idzie w góre i to znaczy, że jaet dobrze.
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #127 dnia: Kwietnia 11, 2004, 10:50:26 pm »
Cytuj
Hehehe kto to jest Balflear? Heh moze jakis pedriszon z Front Mission? Ja gralem tylko w 3 i wiem ze tam bylo paru looznyh pedalkow np.Rudolf alboe ten inny koleszka z jego trupy  nie pamietam nazwy ale mial hyba emilio czy cus takiego na imie:P
Pisalem o FFX2  <_<
Dziable, ja ogladam Kube Wojewodzkiego (Tego glupka, jak to wszyscy mowia), tam jest mowa o tym by obie strony akceptowac. Ja jestem jakis inny, bo dziewczyn i innych ufoludków nienawidze. Dla mnie postac Clouda jest bardzo fajna (ten gosc ma styyyyy....)  B)
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 11, 2004, 11:19:53 pm wysłana przez GamePlay »
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #128 dnia: Kwietnia 11, 2004, 11:10:29 pm »
Cytuj
Ja jestem jakis inny, bo dziewczyn i innych ufoludków nienawidze.

niezabardzo moge zrozumiec przekaz zawarty w tej wiadomosci ale coz, zdaza sie :P

co do tego powiedziales to ja jestem nietolerancyjny w stosunku do pedalow i wiem ze to zle ale mi sie z tym dobrze zyje, bo jak widze jak sie dwoch pedalow za rece trzyma to mi sie zygac chce
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 11, 2004, 11:23:55 pm wysłana przez Morchol »

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #129 dnia: Kwietnia 14, 2004, 05:50:35 pm »
no zdarza się morchol.... al chyba faktycznie japończykom się podoba taka idea, więc dlatego wychodzą takie gry
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #130 dnia: Kwietnia 14, 2004, 06:14:36 pm »
no coz mnie te skrinszoty specjalnie nie urzekly ale nie bede sie czepial bo pewnie gra bedzie fajna ale ja wymagam od finala wiecej dlatego dla mnie okreslenie fajny final znaczy co to przecietna gra a Vaan....no coz nie bede prowadzil dluzej tej dysqsii bo nie ma sensu powiem rylko ze mnie osobiscie mnie sie on niepodoba

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #131 dnia: Kwietnia 14, 2004, 08:45:40 pm »
no ale, żeby wymagać od następnych Finali czegoś, to musisz sobie PS2 kupić, żeby je chociaż przetestować............ no ale tak na marginesie to ja uważam, że kolejne finale mogą być tylko lepsze.....
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #132 dnia: Kwietnia 14, 2004, 08:59:52 pm »
Czego nie można powiedzieć o FFXI...w to, to chyba nie zagramy sobie. Nie wiem czy to ma jakąkolwiek fabułe(czytałem tylko, że ma ok.300 subquestów). Największym problemem FFXI jest jego dostępność. W takiego FFX'a to może każdy posiadacz PS2 pograć a żeby zagrać sobie w Fajnala online to trzeba mieć jeszcze kasę na neta do PS2(a w Polsce-Trzeci-Świat jeszce nie ma tego chyba), kasę na opłaty za neta, kasę na opłaty za server no i kasę na grę.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline GamePlay

  • General
  • ******
  • Wiadomości: 604
    • Zobacz profil
    • http://gunzbibo.neostrada.pl
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #133 dnia: Kwietnia 14, 2004, 11:25:25 pm »
Panowie z TPSA mysla nad modemem ADSL do PS2, będzie podobnie działał jak ten do PC...
Myślę, że w tym przypadkubędzie można pograć w FFXI i to nawet z zawrotną szybkością :D Tylko jeszcze jaka będzie cena...
I got my head checked by a jumbo jet. It wasn't easy but nothing is, no... [Whoo hoo!] Well I feel heavy metal [Whoo hoo!] And I'm pins and I'm needles [Whoo hoo!] Well I lie and I'm easy, all of the time and I'm never sure why I need you... Pleased to meet ya!

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #134 dnia: Kwietnia 15, 2004, 12:42:49 am »
600 +Vat do tego 149 miesięcznie ;) znajmy dobroć francuza ;) nie liczyłbym na to że wielu chętnych się znajdzie :D a FFXI to na pieca nie ma ?? Siem mnie zdawało że widziałem w zapowiedziach :P
]


Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #135 dnia: Kwietnia 15, 2004, 06:48:42 am »
Na pcta bedzie tylko że nie wiem kiedy. A gry widziałem intro i powiem że robiło wrażenie.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 15, 2004, 06:49:23 am wysłana przez little »

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #136 dnia: Maja 30, 2004, 10:35:57 pm »
heh a może było jakiego łącza i sprzetu wymaga bo siakoś mi to umknęło :P a w zapowiedziach widziałęm je bardzo dawno temu :D to nie wiem czemu ma być tak rewolucyjne...
]


Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #137 dnia: Stycznia 26, 2006, 10:49:39 pm »
hm.... temat martwy od hm... 2004 roku ? patrcie, to wtedy jeszcze pamięta moje stare dobre czasy na forum. dziś po premierach ff11, oraz filmu ff7ac, a dziś jeszcze doszedł ff7doc.... i pytanie znów staje sięaktualne. czy seria ff zbliża sięku końcowi? a może dzielny ff12 na którego czekamy z nadziejąw oczach ożywi popadającą w monotonię sagę ff. hm ?? jak dla mnie ff12 ma takie szanse. ale jeśli nie da rady, to podejrzewam, ze wyjdzie jeszcze część 13 i to będzie koniec ;/  
Kame Hame Ha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #138 dnia: Stycznia 28, 2006, 12:39:59 am »
Cytuj
hm.... temat martwy od hm... 2004 roku ? patrcie, to wtedy jeszcze pamięta moje stare dobre czasy na forum. dziś po premierach ff11, oraz filmu ff7ac, a dziś jeszcze doszedł ff7doc.... i pytanie znów staje sięaktualne. czy seria ff zbliża sięku końcowi? a może dzielny ff12 na którego czekamy z nadziejąw oczach ożywi popadającą w monotonię sagę ff. hm ?? jak dla mnie ff12 ma takie szanse. ale jeśli nie da rady, to podejrzewam, ze wyjdzie jeszcze część 13 i to będzie koniec ;/
głupie pierd*lenie ;]

Final Fantasy XIII na sto procent nie bedzie ostatnim... a rzynajmniej nie przez niepowodzenia FFow tylko na przyklad przez jakies inne powody.

Grales w FFXI? ja nie i pewnie nigdy nie zagram... a szkoda bo gra na pewno miazdzy niesaomwicie z tego co widze na filmikach i czytam opinie... to nie takie gowniane MMORPG jak wy sobie gracie i biegacie po polach malymi chlopkami i uderzacie kosami.

FFVII AC to bardzo fajny film dla tych ktorzy znaja gre. Nic wybitnego ale bardzo fajna produkcja.

Mnie smiesza ludzie najezdzajacy na serie FF, ja raczej zbytnim wielkim fanem nie jestem i moze przez to mam inne podejscie do tematu, ale fani lubia nazekac na wtornosc albo na wykozystywanie nadmierne marki... jaka wtornosc? od premiery PS2 finale stalysie calkowicie inne i kazdy jest kompletnie inny a nie tak jak to bylo w przypadku finali na psone


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Schyłek serii Final Fantasy
« Odpowiedź #139 dnia: Lipca 01, 2006, 09:08:48 pm »
'' old top ale napiszę moją opinię, bo kiedyś się nad tym zastanawiałam, być może się powtarzam, ale IMO poprostu panowie od Finali poczuli smak pieniędzy i chcą zarobić jeszcze więcej, a ludzie kupują wiedząc, że seria jest sławna a jej kolejne cześci są uznawane za jedne z najlepszych rpg...
<żartobliwie> nie będzie końca final fantasy ;)