Autor Wątek: Chrono Cross - Trivia  (Przeczytany 140746 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« dnia: Stycznia 26, 2004, 05:56:27 pm »
Wiem że jest już jakaś Trivia i było coś do CC przed akcją "wielka czystka", ale spodobało mi się to i pomyślałem że może być jeszcze raz.
Moje pytanie to: Od jakiego potworka (podaj nazwę) dostaje się Cure all?


Widzę, że to pytanie jest zbyt trudne :twisted:  , więc ten kto poda nazwę tego potworka będzie mógł zadać 2 pytania, ale na wszelki wypadek dam pytanie zastępcze za które zadjemy 1 pytanie, a mianowicie jak miała na imię matka Nikkiego i Marcy?

[size=9]nie pisz dwoch postow po sobie...edytuj pierwszy jak musisz sie jeszcze wypowiedziec
made by ARD
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2005, 05:27:04 pm wysłana przez Gipsi »

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 28, 2004, 04:04:45 pm »
Zellbes, a pytanie Ty zadaj, bo mi się specjalnie dzisiaj myśleć nie chce.....                            
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 28, 2004, 04:08:55 pm »
Bardzo dobrze mr. Mortus.
Nazwa pamiątki, po matce Dario, którą on dał lady Riddel.                            

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 29, 2004, 10:02:17 pm »
Heyo Serge and Squall the be, to pytanie z Cure all bylo naprawde za trudne chyba le nie pisz odpowiedzi jeszcze, moze ktos sie znajdzie, albo ja podczas weekendu sprawdze w CC :wink: .
Pamiatka po matce Dario to Memento Pendante o ile sie nie myle :???:, hyba ze to nie oto chodzi??                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 29, 2004, 10:15:55 pm »
dobrze Gipsi, tak chodziło o Memento Pendant.

Teraz ty zadaj jakiegoś questiona (wątpie bys w weekend sie dowiedział bo przy pierwszym spotkaniu z tym potworkiem nie daje Cure all BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ale powalvczyć mozesz chociaż można to cure all od niego dostać chyba dopiero na 2cd(no chyba że nie grasz os początku)).                            

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 29, 2004, 10:30:50 pm »
Buhuhuhahahahahahahhauhuahhauhauuauahhauhahahahahauhuahuahuahuhahau :twisted: (szyderczy smiech antybohatera z Hollywoodzkich filmow akcji- kolesia ktory mysli ze swiat juz jest jego) jestem na 2 CD podczas walki z Dario(dlatego lajtowo moglem sprawdzic odpowiedz na twe poprzednie pytanie), hehe dzieki za podpowiedz Sergey boy(Qfa masz strasznie dlugi nick...idziwny zreszta tez :wink: ).

A pytanko bedzie latwe a brzmi ono tak: O co poklocili sie bracia mieszkajacy w dawnym domu Dario i Glenna?
« Ostatnia zmiana: Maja 11, 2004, 11:05:59 am wysłana przez ARD »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 30, 2004, 09:24:35 am »
qrna nie jestem pewien, ale chyba o Riddel.                            

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 30, 2004, 10:46:26 am »
O Riddel nie mogli się pokłucić, bo chyba chodzi o tych dwóch młodych, którzy mieszkali w ich domku na długo po tym, jak Dario i Glenn go opuścili. Nie wiem, ale możliwe że o to, który jest lepszym fechmistrzem albo cuś :-)                            
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 30, 2004, 11:42:49 am »
no fakt, ale dawno nie grałem bo mi się CC zepsuł. Faqfaqfaqfaqfaqfaqfaqfaqfaqfaqfaqfaqfaqfaqfaqfaqfaqfaqfafa                            

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 30, 2004, 03:56:28 pm »
Nie i nie obaj niezgadliscie hopcy powodem byla calkiem inna rzecz. To sa dzieci oni na walce sie nie znaja, te trofea ktore byly w tym domu za walki, to byly stare nagrody Daria i Glenna= nie kierujcie sie tym.
To sa mlodziaki i maja problemy malych dzieci pomyslcie i starajcie sie przypomniec o co chodzilo powiem dodatkowo ze to byla nawet zabawna scenka gdy dowiadywalismy sie o powodzie ich klutni!                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 30, 2004, 06:37:21 pm »
przez mglę pamietam jakąś scene z kwiatkami.
Riddel przyniosła kwiatki z fossil valley a Glenn uznał że ma gdzieś kwiatki i Darek się wkurzył, albo cos w rym stylu.
O to chodzi mr. Gipsi (co z tym cure allem)??                            

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 30, 2004, 07:03:53 pm »
Nie,nie to napewno nie był powód ich kłótni.
Hmm...może o to,który z nich wstąpi do Acacia Dragoons(czy jakoś tak)?                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 30, 2004, 11:40:10 pm »
Nie, nie i jeszcze raz nie!!! Nie zrozumieliscie pytania , przeciez Mortus juz zaznaczyl ze wtym domu nie mieszka Dario i Glenn!!!! :twisted:  . Oni mieszkali tam kiedys, teraz mieszka tam juz inna para braci (tez mlody chlopak i jego jeszcze mlodszy brat!!!). Ja myslalem ze to bardzo latwe pytanie!!!
A co do Cure all to ja nie mam pojecia jak chcesz to odpowyedz bo ja dopiero jutro bede gral!                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 31, 2004, 01:09:06 am »
Może o to, kogo bardziej lubi ta mała dziewczynka, która też jest w domq :D                            
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 31, 2004, 01:24:44 am »
Tak,tak wlasnie tak :D . Brawo Motus wiedzialem ze muj sensei bedzie to wiedzial :wink: . Chodzilo oto ze obaj sie w niej zakochali i byli razem pokloceni gdy przyszlismy tam z Glennem w sqladzie to historia sie wyjasnila. Teraz ty jedziesz z klestszynem Mortus i nie wywijaj sie tylko zadawaj!!! :twisted: . \"Szoł as łot ju gat\" myster Mortus :D \"                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Mortus

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1073
    • Zobacz profil
    • http://
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 31, 2004, 11:45:58 am »
Ok - w ostatnim zakończeniu (tym dobrym), Schala do nas mówi (mówi i mówi...), a na końcu jest \"podpis\".... podać dokładnie jaki...                            
Mortus łoz hir
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości" - by unknown artist

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 31, 2004, 01:29:11 pm »
Nie jestem pewien ale cos mi chodzi po glowie taki podpis:  Schala Zeal Kid... nie wiem czemu moze to tylko jakis shiz ale od razu mi sie takie cos po glowie zaczelo chodzic. A jak nie to moze jeszcze dzis w nocy sie dowiem jaki :D , chyba ze mnie ktos wyprzedzi, np. Serge & Squall the be                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 31, 2004, 02:09:14 pm »
BUUUUUUUUUHAHAHAAAAAHAAAHA!!!!
CureAll dostajesz od-Sidesteppa,SpearFisher i kradniesz od JellyBlubba.
Trafiłem?TRAFIŁEM?!?!?!?!?!?!?                            
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 31, 2004, 05:45:27 pm »
brawo solidus. Nie wiem czy to takie szczęście bo teraz cie Gipsi zabije :twisted:  , ale masz przwo do zadnia dwóch pytań, ale dopiero kiedy padnie odpowiedź na poprzednie pytanie boi by się trochę namieszło                            

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Chrono Cross - Trivia
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 31, 2004, 09:05:04 pm »
:evil:  :evil:  :evil: ARGHHHH :evil:  :evil:  ja tam walcze z tysiacami stworkow a ty Solidus mnie tu uprzedzasz, jak mozesz  :cry: i jeszcze kolesia z tego samego miasta, oj boj sie solidus boj sie bo pewien chlopiec o ksywie Gipsi wlasnie idzie naostrzyc siekiere i wybiera sie w miasto na polowanie na pewnego pana z MGS\'a :twisted: . Nie no zartuje ofkoz :wink:. Ja mialem dzis w nocy zaczac polowac na potworki, ale nie musze dzieki tobie... a co bedzie teraz, jak ja odpowiedzialem poprawnie na pytanie Mortusa?? Kto bedzie pytal?? Ustalmy ze Solidus bo jego pytanie bylo trudniejsze(ale ja i tak nie wiem czy trafilem poczekajmy az odpisze Mortus i wtedy niech pyta Solidus!!)                            


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?