Autor Wątek: Co was poruszyło?  (Przeczytany 18372 razy)

Offline freakman69

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Co was poruszyło?
« Odpowiedź #80 dnia: Listopada 24, 2007, 11:29:02 pm »
A mnie najbardziej poruszyło że tak mało jest części ffa na pc i przez to stanąłem tylko na IX części :(.
Moje ulubione części to IV, VII i VIII (są obie boskie :D). Ale zagrałbym sobie w następne w szczególności XIII ale nie pogram sobie szybko, mogli by pod względem wymagań zrobić nieco okrojone (w efekty) części na pc, bo konsoli nie będę kupywał, żeby tylko pyknąć w XIII, no chyba że jednak...
I właśnie to mnie poruszyło :/

Offline aysnel

  • Infel Phira
  • Redaktor
  • ******
  • Wiadomości: 759
  • „Was yea ra chs hymmnos mea"
    • Zobacz profil
Odp: Co was poruszyło?
« Odpowiedź #81 dnia: Listopada 26, 2007, 08:49:41 pm »
Najlepiej powinieneś kupić sobie konsolę PS2. Nie jest już wcale droga a pograłbyś sobie w Final Fantasy X-XII. Wszystkie te gry można już kupić w cenie pon. 80 zł za każdą. Nie ma co marzyć, że zobaczymy te tytuły na PC.

emiel_

  • Gość
Odp: Co was poruszyło?
« Odpowiedź #82 dnia: Listopada 26, 2007, 11:05:05 pm »
Dodatkowo poruszyła mnie scenka na samym końcu FFVII.Po napisach końcowych...Jak sobie Redziu biegnie z dzieciaczkami ;') Warto było to obejrzeć:>

Offline Zanmato

  • Soldier
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: Co was poruszyło?
« Odpowiedź #83 dnia: Listopada 28, 2007, 12:20:32 pm »
ja stawiam na obietnice w FFVIII, zawartą rowniez w intrze.
I hear voices in my head...

Offline Kokosanka

  • Soldier
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Odp: Co was poruszyło?
« Odpowiedź #84 dnia: Listopada 30, 2007, 05:01:57 pm »
to mnie w takim razie poruszyło jeszcze to że FF7:CC jest na PSP a nie na PS2 ;(
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2007, 03:45:59 pm wysłana przez Kokosanka »

Offline hotsauce001

  • Soldier
  • Wiadomości: 7
  • YuNieee
    • Zobacz profil
Odp: Co was poruszyło?
« Odpowiedź #85 dnia: Grudnia 03, 2007, 04:25:15 pm »
Gralem w FFVII jak mialem 13 lat (czyli 10 lat temu), wczulem sie w postacie z gry bardzo mocno przezywalem wszystkie ich problemy i emocje razem z nimi. Przez to najbardziej wzruszyla mnie smierc aeris, doslownie nie moglem w to uwierzyc !! :D i zanosilo mnie sie na placz :D bo jak to moze byc ze najfajniejszy charakter zostal zabity ! z takim czyms w rzadnej grze wczesniej sie nie spotkalem :D:D

Offline domcio312

  • Soldier
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Co was poruszyło?
« Odpowiedź #86 dnia: Grudnia 03, 2010, 10:52:24 pm »
Śmierć Aeris/Aerith była taka dziwna i nagła (co pózniej wszystko zostało wyjaśnione oczywiście)
No i powrót po Kuje  (nie było to aż tak wzruszające ale uwielbiam gościa więc zdziwiłem się kiedy wygłosił swój ostatni monlog w normalnym nie narcystycznym tonie).. strange..

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Co was poruszyło?
« Odpowiedź #87 dnia: Lutego 13, 2011, 03:17:55 pm »
Mnie zdecydowanie poruszyła śmierć aeris i zakończenie ff9 śmierć aeris to pierwsza taka śmierć bohaterki w serii ff a aa9 miało fajny happy end i tyle heh :F