Autor Wątek: Runes of Magic  (Przeczytany 1839 razy)

Offline Spec (Wraith)

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Trololo
    • Zobacz profil
    • Rise of the Empire
Runes of Magic
« dnia: Stycznia 25, 2012, 02:44:48 pm »
W skrócie: klon WoW-a... ale jak na klona WoW-a to nawet całkiem fajny (przynajmniej IMO).

http://www.runesofmagic.com/pl/index.html

Gra ktoś? W razie czego to siedzę na serwerze Perun.

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Runes of Magic
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 25, 2012, 06:05:53 pm »
Ja tylko Tibia i Metin.

Offline kALWa888

  • Redaktor
  • *****
  • Wiadomości: 426
    • Zobacz profil
Odp: Runes of Magic
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 07, 2012, 06:45:02 pm »
A ja mam zamiar zacząć. Odkąd mam stałe łącze i było w którymś nr Play, który sobie zakupiłem. Nigdy nie grałem w jakieś MMO dłużej niż pół godziny i liczę że jakieś mnie przyciągnie. Pewnie byłby to WoW albo FF11 ale na razie ograniczam swoje poszukiwania do darmowych. A Runes of Magic wśród takowych jest dość chwalony i nie ma wymagań które grożą wybuchem mojego rupiecia, który kiedys nazywał się komputerem. (W zasadzie jakby wybuchł mi komp to jeszcze nie tak źle bo po nogach by poszło, gorzej jeśli monitor)

Offline Spec (Wraith)

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 210
  • Trololo
    • Zobacz profil
    • Rise of the Empire
Odp: Runes of Magic
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 28, 2012, 07:42:45 pm »
Dobra, na chwilę obecną jest to MMO, przy którym spędziłem rekordową ilość czasu (ponad pół roku), i mogę szczerze powiedzieć, że IMO gra przestała już być jakoś specjalnie atrakcyjna.
Pewnie, wprowadzili niby nową rasę do wyboru, razem z dwiema nowymi klasami postaci... Ale z drugiej strony:

 - w ostatnim patchu koncertowo spierdzielili jedną z dwóch klas tankujących (i to tę lepszą...),
 - specjalnie nie kwapią się do naprawienia oczywistych niekiedy bugów (parę tygodni zajeła im "naprawa" polskich znaków po tym, jak pierwszy poważny patch po wyjściu Chaptera V je rozwalił; niekiedy zbugowane tekstury po patchowaniu; bugi na instancjach uniemożliwające ich ukończenie; zbugowane teleporty w pierwszym większym mieście już od wyjścia ChV, nienaprawione do dzisiaj...),
 - tzw. ABL-e umożliwiające odsprzedaż fioletowych i pomarańczowych itemów z inst (już od momentu ich zdobycia, bez zakładania, są przypisane do postaci, która je podniosła, więc normalnie ich nie można sprzedać) są w sprzedaży w Item Shopie raz na ruski rok,
 - konserwacje trwające ostatnio nawet po 12 godzin...
 - same ceny itemów z IS-u też przyprawiają o zawrót głowy... przynajmniej w niektórych przypadkach

Przyznam szczerze - bez większego żalu robię sobie teraz przerwę od gry, jeśli nie na zawsze, to przynajmniej na naprawdę dłuższy czas.