Autor Wątek: Dragon Nest  (Przeczytany 11975 razy)

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 23, 2013, 07:43:20 am »
Nie gralem w poprzednie wersje, niestety. Zabieralem sie juz za ta gre dosc dlugo, ale coz - brak sprzetu. A teraz wkoncu ja dorwalem w swoje lapska i nie zaluje. Gra sie ,,kozacka''.

 Nie jest to moze jakis super wyczyn, ale ja mam 16 lvl i specjalizacje Swordsman. W kazdym razie, gra sie robi coraz wolniejsza od 10 poziomu(choc dalej zdarzaja sie akcje, ze po dungeonie caly lvl wbijam z samych questow) i o wiele ciekawsza. Jedyne minusy, to ze cholernie ciezko znalezc ogarniete party i dungeony na normal sa zbyt proste, ale juz wciagnalem w to kumpla.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 23, 2013, 08:47:35 am »
Nie jest to moze jakis super wyczyn, ale ja mam 16 lvl i specjalizacje Swordsman. W kazdym razie, gra sie robi coraz wolniejsza od 10 poziomu(choc dalej zdarzaja sie akcje, ze po dungeonie caly lvl wbijam z samych questow) i o wiele ciekawsza. Jedyne minusy, to ze cholernie ciezko znalezc ogarniete party i dungeony na normal sa zbyt proste, ale juz wciagnalem w to kumpla.

Nie gra się w to na Normal. Nigdy. Jak chcesz dropy, to grasz na Master, jeden raz przechodzisz też Dungeony na Hardzie, żeby wbić achievement. Jeżeli masz party, to w zasadzie obowiązkowy jest Abyss, a i tam jest łatwo póki nie masz Nestów, a te zaczynają się od Minotaura na lv24.

Nie wykluczone, że wbiję lv40 do końca tygodnia, bo teraz trochę przycisnąłem. Wczoraj wbiłem półtora levela i mam lv36 i połowę drogi do następnego za sobą. Exp prawie wyłącznie za questy się dostaje, na początku gry jeszcze w miarę sensownie idzie za przechodzenie dungeon'ów, ale ostatnio dużo z tego mi nie wypada. Nie mogę się doczekać lv39, żeby mi się nowe Abyssy otworzyły, no i na lv40 czekam głównie ze względu na Scroll of Oblivion, który mam dostać wtedy. No i chętnie pogram jakiś czas na cap'ie, żeby sobie na spokojnie set zmontować z Manticore/Apocalypse.

Btw. Swordman modna klasa z tego co widzę, bo kumpela zaczęła grać i też będzie miecznikiem. Poradziłem jej, żeby poszła nim w INT'a, bo wszystkie jego fajnie wyglądające skille są na Magic Attack.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 23, 2013, 12:58:00 pm »
heti idzie w tego Lunar Knighta (aka magic swordmaster) skile fajnie wyglądają ale niezbyt duży dps puki co, pewnie przez niski przyrost matk z inta

Cytuj
Nie gra się w to na Normal. Nigdy. Jak chcesz dropy, to grasz na Master, jeden raz przechodzisz też Dungeony na Hardzie
gra się na hardzie, na masterze jak się ma kogoś do pomocy lub dobry sprzęt (za długo trwa solo), abys na swoim poziomie raczej w pełnym składzie lub z mentorem

btw. może już za późno, ale nie odbieraj gifta od irine za 15lvl puki nie bedziesz pewny że kcesz zresetować skile (do czego polecam jakiś build), następny reset na 40 ale szkoda marnować bo poleży tylko 7 dni

Cytuj
Nie jest to moze jakis super wyczyn, ale ja mam 16 lvl i specjalizacje Swordsman
well w zasadzie masz lvl mojego muła który ma być mercem więc już byś miał duo na mastera
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 23, 2013, 12:59:53 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 23, 2013, 01:42:07 pm »
Cytuj
gra się na hardzie, na masterze jak się ma kogoś do pomocy lub dobry sprzęt (za długo trwa solo), abys na swoim poziomie raczej w pełnym składzie lub z mentorem

Na Hardzie jest uwłaczająco wręcz łatwo, na Masterze już się nudzę zazwyczaj, ale gram, bo dropi sensownie. Nie wiem czy długo trwa, póki co tylko w jednym dungeon'ie nie udało mi się zdobyć za pierwszym razem achievementa za przejście go na Master w 15 minut. Przy Abyssie czasami się jacyś upierdliwcy trafią, ale w skłądzie 3-osobowym też przebiegamy przez to w kilka chwil. Na Hardzie gram tylko raz na dungeon, dla achievementa, potem już tylko wyżej.

Cytuj
btw. może już za późno, ale nie odbieraj gifta od irine za 15lvl puki nie bedziesz pewny że kcesz zresetować skile (do czego polecam jakiś build), następny reset na 40 ale szkoda marnować bo poleży tylko 7 dni

Robiłem reset i teraz też zrobię, bo trochę za bogato poszedłem. Buildy są dla nieudaczników, prawdziwi mężczyźni nie boją się ryzykować nieekonomicznego rozłożenia SP.

U mojego księdza żałuję tylko, że rozwijałem Holy Burst, bo nie będę go używał. Tak to u kleryka idę na fulla w Charging Bolt (najsilniejszy atak kleryka), na fulla w Heala, no i unik, powiększenie HP, MP, buff 30% heala, wiadomo. Żadnych aerial evasion, ani dodatkowych ataków z RPM. Do tego Lightning Strike gdzieś do lv11. U Priesta na fulla rozwijam Wand Mastery, wszystkie Relic'i, dwa buffy (ten od ataku i ten od obrony, olewam ten od Light Attack'a) i Lightning Bolt, do tego otwieram Mind Breaker, ale tylko do podtrzymania combosów będzie. Powinno styknąć mi SP bez większego problemu. W tej chwili mam jeszcze Holy Burst na fulla rozwinięty i sporo w Mind Breaker zainwestowane, a wciąż mamy kilka SP wolnego jeszcze.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 23, 2013, 01:46:38 pm wysłana przez Tantalus »

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 23, 2013, 05:13:30 pm »
nom czytanie rad kogoś kto gra w dn od czasu wydania jest niemęskie ;< też na początku byłem uparty i niekciałem buildów używać ale dojrzałem zalety i teraz się nie boje. Well przynajmniej jak robisz swój build zważ na to że skile maja boost na lv 6/11/16

Cytuj
olewam ten od Light Attack'a
czyli ten zwiekszający twój dmg? jest bezużyteczny dla innych (poza resistem który się na apo przydaje) ale tobie niezłego powera dodaje

anyway mój cleric będzie miał chain lightning wysoko zamiast bolta, mind breaker na 1,wszystkie bufy na max i binding relic tylko na 1, reszta jest w zasadzie ta sama w tym buildzie hyh

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 23, 2013, 11:57:42 pm »
nom czytanie rad kogoś kto gra w dn od czasu wydania jest niemęskie ;<

Tak. Pozwól, że rozwinę tą myśl.

Wiele gier, a w szczególności RPG, wymaga od gracza bardzo zróżnicowanej aktywności. W strzelaninka chodzisz i strzelasz, w ścigałkach jeździsz samochodem, w grach piłkarskich grasz w piłkę. Robisz to i nic innego. W RPG natomiast (również i w strategiach) oprócz walczenia z przeciwnikami musisz wykazać się również w minigierkach, nauczyć się efektywnie zarządzać zasobami, a często również optymalizować postacie pod kątem skilli. Jest ci to potrzebne, bo w pozwala ci w taki, czy inny sposób być lepszym w tą grę. W takich tytułach jak Fallout 3, Mass Effect, czy nawet Diablo, dodawanie punkcików do statystyk jest witalnym elementem gry - czymś, co twórcy chcą od ciebie wymagać, abyś mógł grą cieszyć się w pełni. Zastanawianie się w co najlepiej zainwestować i stawanie przed groźbą zjebania swojej postaci, jest elementem gry. Korzystanie z buildów w Diablo, czy Fallout'cie jest absurdem, ponieważ to jak dobrowolne pozbycie się kawałka gry, pójściem na łatwizę, jak granie w kręgle w trybie dziecięcym, z zablokowanymi rynnami. Dlatego nikt buildów do takich gier nie robi, a jak już, to tylko największe nolife'y z GameFAQs'a, i to dla totalnych nieudaczników heh.

Gdy do RPG dodamy przedrostek MMO, trochę zmieniają się priorytety gracza. Oprócz chęci bycia dobrym w daną grę dla własnej satysfakcji, staramy się być dobrzy, żeby być lepszymi od innych graczy, zaimponować komuś lub mieć nad nim przewagę w PvP. Buildy pomagają ci zoptymalizować skille, ale robisz to bez jakiegokolwiek własnego wkładu w postać, bez jakiejkolwiek satysfakcji związanej z własnoręcznym zarządzaniem umiejętnościami. To jak ściąganie na sprawdzianie - jestem w stanie to zrozumieć, gdy zupełnie nienawidzimy jakiegoś przedmiotu szkolnego, ale gdy jest to sprawdzian z gry komputerowej, to jest to dla mnie paranoja. Nie różni się to dla mnie wiele od używania bota albo kupowania kont do gier na eBayu. Gdybym grał z builda, to nie mógłbym się w żaden sposób utożsamiać z postacią, którą gram, a o to chodzi w RPG, nie ważne jaki jest przedrostek. Więcej satysfakcji miałbym z własnego, niedoskonałego builda, niż ze zoptymalizowanego przez "profesjonalistów".

Może to ja mam takie skrzywienie, co w sumie wiele by wyjaśniało. W dzieciństwie miałem awanturę o to, że znajomy chciał skopiować moją postać z Diablo 1 i nią grać, a ja się nie zgodziłem, bo uważałem to za coś nieuczciwego - nie cierpiałem idei korzystania z gotowca przy czymś, co ma stanowić rozrywkę. Być może dlatego nie mogę zdzierżyć gier multiplayer, gdzie zwycięstwo uzależnione jest nie od taktyki i umiejętności, a od posiadania najmocniejszego sprzętu i od wykutych na blachę nawyków ściągniętych z Internetu: nienawidzę nawalanek online, w których wygrywa ten, kto nauczy się na pamięć juggle'a, RTSów gdzie zwycięstwo zależy od tego czy znasz odpowiednią kolejność stawiania budynków, no i przede wszystkim PvP w MMORPG, które nie są temu trybowi dedykowane, czyli polegają na znajomości buildów, kolejności combosów i jakości twojego sprzętu. Wolę cieniować, ale grać w tą grę jak w RPG, niż nieuczciwie sobie pomagać i nie mieć z tego żadnej satysfakcji.

No ale jak piszę, to może moje skrzywienie. Jeżeli bawi cię taka gra, to mi to nie przeszkadza, przynajmniej dopóki nie gram w Dragon Nesta PvP, a prędzej przysłowiowe piekło zamarznie niż to zrobię. Od gry przeciwko ludziom mam takie tytuły, w których liczy się taktyka i umiejętności, vide World of Tanks, Team Fortress 2 etc.

tl;dr - Nie lubię buildów.

Cytuj
Well przynajmniej jak robisz swój build zważ na to że skile maja boost na lv 6/11/16

No, to jest jakaś normalna podpowiedź. Chętnie obadałbym też jakiś online'owy symulator wydawania SP, ale te, które widziałem, były dostosowane pod SEA lub NA. Nie mam nic przeciwko podpowiedziom i sugestiom, jak i ułatwieniu obliczeń. Tak samo, jako hipotetyczny nauczyciel matematyki, nie miałbym nic przeciwko temu, żeby uczeń przy rozwiązywaniu zadania pomagał sobie kalkulatorem lub patrzył na inne, podobne zadanie, które wcześniej rozwiązał. Miałbym jednak coś przeciwko spoglądaniu na tył książki i spisywaniu końcowego wyniku - tak kontynuując zaczętą myśl.

Cytuj
Cytuj
olewam ten od Light Attack'a
czyli ten zwiekszający twój dmg? jest bezużyteczny dla innych (poza resistem który się na apo przydaje) ale tobie niezłego powera dodaje

Blessing of Light. Zwiększa Light Attack/Defense o kilka procent. Biorąc pod uwagę fakt, że Cure Relic robi praktycznie to samo, a przy dobrych Heraldry można Cure Relic prawie non-stop utrzymywać, ten skill nie ma sensu.

Cytuj
anyway mój cleric będzie miał chain lightning wysoko zamiast bolta, mind breaker na 1,wszystkie bufy na max i binding relic tylko na 1, reszta jest w zasadzie ta sama w tym buildzie hyh

W chain lightning nie wchodzę na pewno, Mind Breaker też na 1 będzie, wszystkie buffy na max (oprócz Blessing of Light), Binding Relic chybą będę rozwijał, bo unieruchamiacz się przyda jak zrezygnuję z Holy Bursta - rozwinę go głównie po to, żeby cooldown zmniejszyć, bo nie będę miał Heraldry na niego. Priorytet rozwoju mam następujący:

1. Heal i buffy
2. Unik i pasywne  (Wand Mastery, powiększenie HP i MP itp.)
3. Relic'i (w kolejności: Healing, Lightning, Miracle, Cure, Binding)
4. Charging Bolt
5. Lightning Bolt
6. Lightning Strike
7. Mind Breaker

Dopiero jak wcześniejsze będzie wysoko rozwinięte, będę rozwijał kolejne na liście. Taki jest mój autorski build.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2013, 12:05:37 am wysłana przez Tantalus »

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 24, 2013, 12:41:03 am »
źle na to patrzysz, build to nic innego niż zaplanowany wcześniej układ skili, to tak jakbyś sam go zrobił żeby później nie tracić czasu nad zastanawianiem się w co dać. Ja sam nie przestrzegam buildów toczka w toczkę tylko szukam najlepiej dopasowanego do mojego stylu i modyfikuje go żeby jeszcze lepiej dopasować. In short buildy służą wyłącznie oszczędności czasu

Cytuj
Blessing of Light. Zwiększa Light Attack/Defense o kilka procent.
na pierwszym poziomie zwieksza o 9% to jest 9% wiekszy atk skilami z atrybutem light, przypuszczam ze dobija 20+% na czwartym, imo nie tak źle

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 24, 2013, 10:40:09 am »
Cytuj
to tak jakbyś sam go zrobił żeby później nie tracić czasu nad zastanawianiem się w co dać

Zastanawianie się w co dać jest witalnym elementem gry i unikanie "straty czasu" jest pójściem na łatwiznę.

Cytuj
na pierwszym poziomie zwieksza o 9% to jest 9% wiekszy atk skilami z atrybutem light, przypuszczam ze dobija 20+% na czwartym, imo nie tak źle

Cure Relic też daje coraz więcej na wyższych levelach. Nie wiem jak w EU, ale w SEA i NA daje początkowo więcej, a potem niedużo mniej. Zostanę przy Relic'ach.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 24, 2013, 12:51:41 pm »
jakbyś grał tyle w mmo co ja też zaczął byś chodzić na łatwiznę ;< na sea nie używałem nic, na us coś tam zerkałem ale nieszczególnie, dopiero na eu zacząłem przestrzegać

Cytuj
Cure Relic też daje coraz więcej na wyższych levelach. Nie wiem jak w EU, ale w SEA i NA daje początkowo więcej, a potem niedużo mniej. Zostanę przy Relic'ach.
chodzi mi o to że one się kumulują, sufixy z itemów zresztą też


-----------
iiii już mamy cyrk i mounty


-----------
zrobiłem małe obliczenia używając formuły {Skill Damage = 2 * Skill Coeff * (%Amp * M.att + Add. Dmg) * (1+% Elemental Att)* (1- % Elemental Resist) * (% Aditional damage)}. Obliczone wg Lighting Bolt 9lvl bez uwzględnienia elemental resist i final damage, przy umownym matk na poziomie 2000
Cure Reric lvl2:
2*1*(330%*2000+922)*(1+12%) = 16849,28
Cure Relic lvl2 + Blesing of Light lvl3:
2*1*(330%*2000+922)*(1+27%) = 19105,88

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 24, 2013, 05:54:40 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 27, 2013, 05:56:48 am »
Coz, ja uwazam tak jak Tantalus - najwieksza zabawa w RPG - czy to z przedrostkiem, czy nie - jest wlasnie tworzenie swojej postaci. Dlatego nie zamierzam sie bawic w zadne Pr0 BuiLdSy, jak cos zwale to trudno. Wole zrobic cos swojego i dojsc w tym do perfekcji, niz uzyc gotowca.

Aczkolwiek w jednej rzeczy sie zgadzam z Marvem. Warto przynajmniej popatrzec na buildy, posugerowac sie niektorymi rzeczami, ale nie warto sie ich kurczowo trzymac, bo psuje to radosc z gry, bynajmniej w mojej opinii.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2013, 06:00:19 am wysłana przez DarkAura16 »

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 27, 2013, 08:36:56 pm »
no o sugerowanie mi chodziło, zresztą większość buildów i tak trzeba przerabiać na te limity pktow w skilach

anyway mam tu self made mod na wyłączenie autocenzury jak kogoś gwiazdki w połowie wyrazu wkurzają (hitler for everyone). zostały 3 angielskie przekleństwa jako wzór i zakazane imiona, żeby przypadkiem do bana nie doprowadzić
http://www.mediafire.com/?vnd89ogk92w3z9j

mogę też udostępnić na jap odgłosy walki i ładniejsze skrzydła jak ktos zainteresowany

---------
zapomniałem o instrukcji ;d wrzuca się do głównego folderu tam dzie inne paki
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2013, 09:09:52 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 28, 2013, 03:51:45 pm »
Mam pytanie dotyczace mojego swordmastera. Do ktorego Ulti lepiej dazyc? Tego z Magic(AoE) czy Physical? Podobniez ten z Phy zadaje gigantyczne obrazenia, ale Magic jest bardziej przydatny do czyszczenia duzych grup mobow. Bo zgaduje, ze Ulti moge wziac tylko jedno.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 28, 2013, 06:50:26 pm »
no pisałeś ze idziesz w physical wiec ult tez physical musi być, będąc fizycznym fokusujesz fizyczne skile i dopasowujesz do nich sprzęt

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 06, 2013, 10:16:08 pm »
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2013, 10:18:15 pm wysłana przez DarkAura16 »

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 08, 2013, 02:51:55 pm »
mam lepsze ;X tak u siebie wygladam bez armora... hmm chociarz... na tym twoim to wygląda jakbyś mnie za tyłek złapał
« Ostatnia zmiana: Maja 08, 2013, 02:53:58 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 09, 2013, 04:00:19 pm »
Dobra, jakby co, to mam lv40, chyba od minionej soboty. Trochę faktycznie lipa jest z tym BP na tym poziomie, bo wejście na Abyss kosztuje 300, a Master 250, więc 2 razy mogę dziennie zwykły dungeon robić. Zabijam czas w Nestach w między czasie.

Na szczęście mam oszczędności, a do tego wykorzystałem w niedzielę 3 lupy, żeby złotą skrzynkę złapać po Apocalypse Nest i dropnął mi z tego Apocalypse Longbow, który spieniężyłem za 1100g. Mam już na sobie 2 sprzęty Manticore i 2 Apocalypse, wszystkie zidentyfikowane, przekute w Intellect i wbite na +6, więc już niedługo będę miał dobry sprzęt. Może nawet będzie mnie na hełm stać.

Mam pytanie - nie mogę tego jakoś sensownie zgooglować i w sumie nigdy nie miałem z tym styczności, to warto zapytać. Skąd się biorą Sparki? Z tego co widziałem, to służą do powiększania statów i zapewniania procentowej szansy uniknięcia jakiegoś konkretnego ataku, a do tego mają okres ważności 1/2/25 dni. Ale nigdzie mi nie dropły, widziałem je tylko w TH i na ludziach. Skąd to się bierze? Dropi gdzieś?

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 09, 2013, 11:14:29 pm »
dropią z bosów w hateful pasadila czy jak ten dark lair się tam zwał (ja tam mówię na nie jely i hate). A ten bow chyba jakiś desperat kupił ;d taniej samemu złożyć, zwłaszcza że teraz cena matsów spada (bo nie mogła jak ja składałem ;<)

« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2013, 02:24:50 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 14, 2013, 02:25:45 pm »
ponoć nie widać edycji mojego posta jako nowej wiadomości wiec podzieliłem go na 2

taki bonus darmowy jak ktoś by kciał http://mmohuts.com/giveaways/dragon-nest-eu-special-coupon-giveaway pisze expired ale wczoraj działało wiec i dziś powinno, więc zbierać póki gorące ;x
u mnie pouch był zbugowany ale reszta ok (z deluxa kies poty bufowe dostałem <.<)

------
zdaje się że kodów zbrakło ;<
« Ostatnia zmiana: Maja 14, 2013, 02:51:24 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 14, 2013, 03:09:05 pm »
ponoć nie widać edycji mojego posta jako nowej wiadomości wiec podzieliłem go na 2

taki bonus darmowy jak ktoś by kciał http://mmohuts.com/giveaways/dragon-nest-eu-special-coupon-giveaway pisze expired ale wczoraj działało wiec i dziś powinno, więc zbierać póki gorące ;x
u mnie pouch był zbugowany ale reszta ok (z deluxa kies poty bufowe dostałem <.<)

------
zdaje się że kodów zbrakło ;<

"Sorry Demiforce, we are out of keys for this event". Ehh

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 15, 2013, 04:25:55 pm »
ekonomie dneu własnie szlag trafia. Nie wiem co za debil wymyślił żeby rozdawać kasę od 10 do 100000 przy całkiem zbalansowanej ekonomii