Autor Wątek: World of Warcraft  (Przeczytany 21584 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #80 dnia: Maja 02, 2007, 05:37:02 pm »
wiesz typun zeby server lagow nie miał to musiał by byc w europie a takich serverów to ze świecą szukac ...

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #81 dnia: Maja 02, 2007, 08:43:08 pm »
Meh, Quagmire, narzekania, narzekania... jak gówno nie pływa to mówi, że woda za rzadka ;p

Chyba że oczekujecie servów z online równym tysiąc lub więcej, wtedy ok, ne ma problema.
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline Typoon

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Welcome to Team Evil!
    • Zobacz profil
    • Smocza Klinga
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #82 dnia: Maja 25, 2007, 06:36:02 pm »
A i mały update : ten shardzik już obsługuje TBC ;]
Sacrificing minions : is there any problem it CAN'T solve?

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #83 dnia: Maja 25, 2007, 06:57:52 pm »
to podaj jeszcze staty i ver serva to moze zajże

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #84 dnia: Września 03, 2007, 10:19:28 am »
Glenn natychmiast wracaj na WoWscape, jeno tym razem stwórz sobie chara w hordzie. Bugi bugami, disconecty disconectami, ale ostatnio kilka pierdol naprawiono i mozna nawet milo pograc
Kame Hame Ha

Offline SebaSan

  • Soldier
  • Wiadomości: 41
  • Astromaniac
    • Zobacz profil
    • http://sebasan1981.blogspot.co.uk/
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #85 dnia: Maja 06, 2010, 01:02:17 pm »
WoW...gra która zamieniła mojego kumpla w totalnego nolife'a. Wcześniej miał budę na bazarze gdzie sprzedawał wiertarki, koszule, magnetofony ale od czasu gdy zaczął grać w WoW i noce spędzać ze swymi klanami na raidach stał się innym człowiekiem. Tylko WoW mu w głowie. Innego życia nie ma, ma chłop 27 lat, ma 8-letnią córkę a dalej siedzi u mamusi na garnuszku... Szkoda mi go choć w WoW jest expertem jakich mało (jest nawet adminem w jednym z klanów). Swego czasu namawiał mnie bym zaczął grać, ba nawet oferował jedno ze swoich dwóch płatnych kont!!
  A ja choć pooglądać jego podróże, zmagania z potężnymi bossami bardzo lubię, to do samego grania mnie jakoś nie ciągnie. Wolę nie próbowac bo pewnie jakbym wsiąkł w tą grę to juz  bym się nie wykaraskał i skończyłoby się na rozwaleniu życia i terapii odwykowej :D

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwca 21, 2010, 09:17:38 pm »
Jak najbardziej da się w to normalnie grać nie tracąc mózgu, trzeba tylko mieć trochę samokontroli. Ja kupiłem podstawkę, po czym pre paida na dwa miechy, w tym czasie pograłem, wbiłem bodajże 27 lvl, najwięcej czasu to szwędałem się tu i tam. Ogólnie to gra ma fajny klimat, świetny ost, nienajświeższą ale plastyczną grafę i przyjemny, niestresujący gameplay z tym że dość dzybko się nudzi, questy parwie takie same, grindowanie nudniejsze niż w finalach, dopiero instancje i bg dają frajdę.

I tak pograłem, pograłem i co? I nic, nie kusi mnie żeby lecieć po następnego pre paida i to bynajmniej nie z powodu braku kasy. Może bardziej bym się wkręcił przy większej interakcji ze społecznością ale szczerze... ciężko mi było zrozumieć o czym gadają (lfm 4 icc hrff rhjbgrgbrb rmhbg) a jak już rozumiałem, to często czułem że jakoś nie pasuje do tego towarzystwa... wyzywa się to na lewo i prawo, kłoci o jakieś bezsensowne pierdoły i nawet nie ukrywa swojego nołlajferstwa, ba! Oni się z tym wręcz afiszują. Ofkoz trafiałem też na fajne teamy ale w przeważającej większośći było lipnie... Także wow, czemu nie ale na krótkie partyjki a nie napierdzielanie bez przerw latami...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: World of Warcraft
« Odpowiedź #87 dnia: Maja 11, 2011, 08:06:07 pm »
Ok, uwaga, Musiol jeden z największych przeciwników MMORPG zagrał w WoWa. I jak było? Nie ukrywam, że średnio ze wskazaniem na źle. Dlaczego?

Zacznijmy od tego, że skorzystałem z 10-cio dniowego Friendpassa, który miał kumpel po zakupie Battlechesta. Szybko zrobiona postać - Ranger, który najbardziej odpowiada mojemu stylowi. Ciężko rozpisać się na temat gry, ale.. początek nudzi i to cholernie. Człowiek lata po tym gigantycznym świecie i biega, biega, biega.  Kompletnie nie noob-friendly jest WoW. Potrafi zmęczyć i zniechęcić od samego początku. Wiem przynajmniej, że nigdy nie zagram w to drugi raz. Ragnarok Online dalej niedoścignionym MMORPG, zaraz po tym LOTR Online i Age of Conan.