Autor Wątek: Japoński hip hop  (Przeczytany 17305 razy)

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Japoński hip hop
« Odpowiedź #60 dnia: Października 06, 2006, 06:24:14 pm »
Mi tam aż tak nie przeszkadza jej śpiew. Wydaje mi się, że wszystko miało swój cel w tym. Głos tej dziewczyny kojarzy mi się z takimi japonkami-laleczkami jakie zresztą prezentował film. Utwór jest odpowiednim obrazem współczesnej Japonii. Dodatkowo te dźwięki które są między innymi na początku piosenki, nie wiem co to jest ale brzmi bardzo ciekawie Odnośnie chłopaków z zespołu to mają świetne głosy, będąc bardziej dokładną powiem iż podoba mi się głos chłopaka śpiewającego w przedziale czasowym 1:12 - 1:26. ^^

Offline Tamiko

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 207
    • Zobacz profil
Japoński hip hop
« Odpowiedź #61 dnia: Października 06, 2006, 06:27:13 pm »
Ech... jakaż ty dokładna ;) A głos tej dziewczyny skojarzył mi sie z głosem Aneeli. Chociaż śpiewa ona tak, że mam ochotę wyskoczyć przez okno (przynajmniej na początku) to nie psuje ona ąz tak bardzo piosenki. Jednak myslę, że bez niej byłoby lepiej ;/

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Japoński hip hop
« Odpowiedź #62 dnia: Lutego 16, 2007, 11:12:24 pm »
Wstyd mi niezmiernie, że tu piszę... ale cholera, wkręcił mi się strasznie jeden hiphopowy kawałek, już drugi raz... i to tego samego zespołu... znaczy się, że nie każdy rap jest jednak zły... zespół wabi się nobodyknows+, usłyszałem ich kawałek grając w "Osu! Tatakae! Oendan!" i stwierdziłem, że mi się podoba... ahh... podoba mi się hiphopowa piosenka... taki tru gotik metal jak ja się nie powinien do takich rzeczy przyznawać. No ale stało się, usłyszałem Kokoro Odoru i wrzucam to zaraz na mp3, bo kawałek mi się naprawdę podoba... ściągam jeszcze jakiś zespół tych kolesi, może mi się coś jeszcze spodoba.... tymczasem, łapcie teledysk tego, jak ktoś chce ten kawałek sprawdzić:

http://www.youtube.com/watch?v=LqcTMUkgqBc