Autor Wątek: Avatary  (Przeczytany 476106 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Avatary
« Odpowiedź #4880 dnia: Września 08, 2007, 12:52:13 pm »
Tez sie moge bawic, ale przydziel mi Korwina. Chociaz nie, bo Ty JKM wezmiesz sobie ;p to ja moge zadowolic sie Kaliszem ;o

Cytuj
Co nie zmienia faktu, że to wielki bohater. Robił co mógł, podobnie jak jego stryj - bardzo niesłusznie odsądzany dziś od czci i wiary przez lewicowych historyków w szkołach.
Pieprzysz. Moja nauczycielka w gimnazjum stwierdzila, ze byl dobrym krolem, tylko po prostu jego rzady przyszly za pozno. Tego samego zdania byli autorzy (autor? I dunno) podrecznika, z ktorego sie wowczas uczylem.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Avatary
« Odpowiedź #4881 dnia: Września 08, 2007, 01:37:15 pm »
Cytuj
Pieprzysz. Moja nauczycielka w gimnazjum stwierdzila, ze byl dobrym krolem, tylko po prostu jego rzady przyszly za pozno. Tego samego zdania byli autorzy (autor? I dunno) podrecznika, z ktorego sie wowczas uczylem.
Już wiem jakiego polityka ci przydzielić :D
Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Za komuny oczerniało się SAP, jako zwolennika przywrócenia silnej monarchii, tak jak krytykowało się Okulickiego, Roweckiego, Śmigłego-Rydza - bo byli po prostu niewygodni dla lansowanej przez PRL ideologii.

Lista Robertsa

Musiolik
Tantalus
Chief Roberts
Hisoka
Radical Dreamer
Reaver
Siergiej
Morchol
Tamaya
Glenn (?)
Anouk (?)
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2007, 10:41:50 am wysłana przez Tantalus »

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Odp: Avatary
« Odpowiedź #4882 dnia: Września 08, 2007, 02:03:50 pm »
ja chcieć bawić... łiiii ;]

Chociaż w sumie nie wiem czy ma to sens jak ostatnio jestem naczelnym lurkerem forum chyba, więc ava i tak zbyt często pokazywać nie będe pewnie ;]

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Avatary
« Odpowiedź #4883 dnia: Września 08, 2007, 02:17:52 pm »
Cytuj
Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Za komuny oczerniało się SAP, jako zwolennika przywrócenia silnej monarchii, tak jak krytykowało się Okulickiego, Roweckiego, Śmigłego-Rydza - bo byli po prostu niewygodni dla lansowanej przez PRL ideologii.
Komuna skonczyla sie u nas prawie 20 lat temu.

Co do Mola - jemu dalbym Gadzinowskiego ;o
« Ostatnia zmiana: Września 08, 2007, 02:19:05 pm wysłana przez Siergiej »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Avatary
« Odpowiedź #4884 dnia: Września 08, 2007, 02:57:00 pm »
Komuna skonczyla sie u nas prawie 20 lat temu.
I nagle wszyscy nauczyciele, zwłaszcza członkowie partii, odmienili swoje poglądy i zaczęli głosić prawdę o procesie szesnastu, o ubeckich prokuratorach i pokochali żołnierzy z lasu oraz Adama Smitha.

Cytuj
Co do Mola - jemu dalbym Gadzinowskiego ;o
Nieee.. Gadzinowski już dawno zaklepany :)  Poza tym w Polskiej polityce też jest mnóstwo lurkerów.
« Ostatnia zmiana: Września 08, 2007, 02:57:34 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Avatary
« Odpowiedź #4885 dnia: Września 08, 2007, 11:17:42 pm »
Dobra, chciałbym się skonsultować, żeby suchara nie było z tej nowej 'gry forumowej'. Ja mam zrobić wszystkim obecnym na liście tajnych współpracowników Chiefa Robertsa avki, czy tylko podać imię i nazwisko polytyka, a oni sobie sami wybiorą avka? W ogóle, najlepiej rozważmy założenia :)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Avatary
« Odpowiedź #4886 dnia: Września 08, 2007, 11:23:13 pm »
Wybierz avki, zeby sie inni nie przepracowali ;]

Cytuj
I nagle wszyscy nauczyciele, zwłaszcza członkowie partii, odmienili swoje poglądy i zaczęli głosić prawdę o procesie szesnastu, o ubeckich prokuratorach i pokochali żołnierzy z lasu oraz Adama Smitha.
Bo akurat mieli inne wejscie ;] gloszenie pogladow popularnych za komuny w dzisiejszych czasach pozytywnych opinii nikomu raczej nie przysporzy

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Avatary
« Odpowiedź #4887 dnia: Września 08, 2007, 11:24:11 pm »
Ty najlepiej zrób avy Chief, co by wszystkie jakieś, że tak powiem, ich reprezentatywne wizerunki zawierały. Dobrze wyjdzie, jak np. wszyscy będą z przodu pokazani albo wszyscy z półprofilu, a jak każdy oddzielnie zrobi, to każdy będzie miał inaczej.

Jak chcesz się skonsultować, to możesz prywatnie. Wiesz, możesz zrobić jakiegoś surprise'a i wysłać ludziom na ich privy już zrobione avy.

Wierzymy w twoje umiejętności, zmysł artystyczny i pomysłowość hehe.

MarvelliX

  • Gość
Odp: Avatary
« Odpowiedź #4888 dnia: Września 09, 2007, 04:26:10 am »
albo dac mi i sam im pozmieniam...

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Avatary
« Odpowiedź #4889 dnia: Września 09, 2007, 11:48:04 am »
marv-noooooo! You fucken , fluffy , furry-faggot

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Avatary
« Odpowiedź #4890 dnia: Września 09, 2007, 03:00:59 pm »
Dobra, ja już mam przygotowane osoby na liście Robertsa, czekam do wtorku na resztę chętnych osób - jak nie, to we wtorek robimy lustracyę.

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Odp: Avatary
« Odpowiedź #4891 dnia: Września 10, 2007, 10:30:43 am »
Dobra, chciałbym się skonsultować, żeby suchara nie było z tej nowej 'gry forumowej'. Ja mam zrobić wszystkim obecnym na liście tajnych współpracowników Chiefa Robertsa avki, czy tylko podać imię i nazwisko polytyka, a oni sobie sami wybiorą avka? W ogóle, najlepiej rozważmy założenia :)
Polityka akurat nigdy nie była moją wielka specjalnością, więc osobiście chętnie zobaczyłabym jak Tobie wyjdzie to upolitycznianie :P


Marv - Świetny avatar. Bardzo mi się podoba.

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Avatary
« Odpowiedź #4892 dnia: Września 11, 2007, 04:22:55 pm »
Anouk - Jolanta Szczypińska
Chief Roberts -Janusz Mikke
Ganz - Antoni Macierewicz
Gipsi - Piotr  Gadzinowski
Glenn - Józef "Brzytwa" Oleksy
Hisoka - Izabela Jaruga-Nowacka
Morchol - Konstanty Miodowicz
Misiu - Ludwik Dorn
Reaver -Ryszard Kaczyński
Serdż - Stefan Niesiołowski
Sol - Radek Sikorski
Smogu - Tadeusz Cymański
Tamaya - Hanna Suchocka
Tant - Kazimierz Marcinkiewicz
Yume - Marek Jurek

Dobierałem za pomocą luźnych skojarzeń, osobowości i charakteru danej osoby. Wszelkie reklamacje, proszę zgłaszać pod numer gg: jeden jeden zero trzy cztery trzy dziewięć.
Starałem się, aby awki były w miarę estetyczne.
Najlepszego ma sol, chociaż nie chciał, to podejrzewam, że nie oprze się takiemu avkowi ;)
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2007, 04:25:33 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Avatary
« Odpowiedź #4893 dnia: Września 11, 2007, 06:31:00 pm »
ja dobrze widze ze anouk ma "dziewczyne kaczora" ;]?
Reaver ilold xD gipsi tez xDD

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Odp: Avatary
« Odpowiedź #4894 dnia: Września 11, 2007, 07:25:42 pm »
Av Gipsa byl do przewidzenia - w sumie dla Gadziny bylo 2-ch kandydatow - Moli wlasnie Gips :D Ze swojego jestem zadowolony - Niesiolowski to chyba jeden z nielicznych sensownych platformian ;]

Reszta - ok, tylko Złote Usta PiS-u jakos srednio pasuja mi do Smoga ;]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Avatary
« Odpowiedź #4895 dnia: Września 11, 2007, 07:50:05 pm »
Jak pisałem, patrzyłem na cechy charakteru, nie zaś na ich poglądy polityczne :) Nie patrzcie na to, czy ktoś jest z PiSu-czy LSD.
Co do Gipsiego, to nie zdziwiłbym się, gdyby to Gadzinowski pisał na naszym forum jako Gipsey :D
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2007, 07:51:24 pm wysłana przez Chief Roberts »

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Avatary
« Odpowiedź #4896 dnia: Września 11, 2007, 09:22:59 pm »
Do ZChnu trochę mi brakuje ale może być xD Avy Chiefa i Musiola wyglądają najlepiej (true madafaka ;]). Skoro wszyscy są teraz politykami można założyć partię, przewodniczącego mamy, a program można omówić w innym temacie ;]

Offline Chief Roberts

  • Szef Internatu
  • Paladin
  • *****
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Odp: Avatary
« Odpowiedź #4897 dnia: Września 11, 2007, 09:32:31 pm »
Nie wiedziałem jakiego polityka ci wstawić.. pomyślałem - Radical Dreamer.. Jedyny który pasuje mi na radykalnego marzyciela, to właśnie M. Jurek :) Zadeklarowany zwolennik monarchizmu oraz polityk-idealista.

Tant ma Kazia, bo Kaziu taki fajny, miły, dowcip opowie i wszyscy go lubią.
Tamaya ma Suchocką, bo chciałem jakąś kobietę którą wszyscy znają, pomimo tego, że b. często nieobecna (w kraju)
Smogu - bo smogu jest złotoustym szermierzem języka polskiego :)
Sol ma Sikorskiego, jako że to pierwszy pilot f16
Serdż ma Niesiołowskiego, bo to jeden z wyraźniejszych polityków, niewyraźnej platformy.
Reaver ma R. Kaczyńskiego - polityka, o którym b. dużo osób wie (ze względu na nazwisko), ale tak naprawdę nikt nic o nim nie wie :)
Misiu ma Dorna - chciałem dać R Legutkę, ale Misiu jest agresywny jak trzeba, chamski jak trzeba i miły jak trzeba - zupełnie jak Żelazny Ludwik.
Morchol - ma płk. Miodowicza - to jedyny poseł, zasługujący na określenie 'lurker'. Pewnie jakiś kret służb specjalnych :)
Hisoka - chciałem dać Senyszynową.. w końcu dałem jej nieco lżejszą wersję - niestrudzoną bojowniczkę, kobietę-rycerza Jarugę-Nowacką.
Glenn - bo Glenn teraz 'dużo czyta, odświeża umysł i będzie "kurczaczek" jak brzytwa'
Gipsi - założe się, że Gipsi to tak naprawdę Gadzinowski.
Ganz - szara eminencja (założe się z każdym o wszystko, że czyta nasze forum jako 'gość' i zbiera na nas materiały - chociaż sam ma także duże zasługi)
Anouk - dostała posłankę Szczypińską, jako jedną z najbardziej eleganckich posłanek.

Najlepiej byłoby jakby wszyscy wrzucili se polityków. Zresztą, obecnie forum już wygląda bardzo oryginalnie :)

Offline Tamaya

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 931
    • Zobacz profil
    • http://www.tamaya.escarp.net
Odp: Avatary
« Odpowiedź #4898 dnia: Września 12, 2007, 01:10:11 pm »
Suchocka należy do polityków, których coś nie coś znam, więc całkiem niezły wybór.

Ogółem fajnie to wyszło. Ale się nam tu politycznie zrobiło  :) Avatary całkiem mi pasują do noszących. Najbardziej chyba wpadł mi w oko nowy wizerunek Tanta :P, chociaż co do wykonania akurat wszystkie są dobre.

MarvelliX

  • Gość
Odp: Avatary
« Odpowiedź #4899 dnia: Września 12, 2007, 01:16:00 pm »
Cytuj
Najlepiej byłoby jakby wszyscy wrzucili se polityków.
to zrob dla wszystkich ;f
Cytuj
Zresztą, obecnie forum już wygląda bardzo oryginalnie
ta jak forum polityczne <.<