Autor Wątek: Chrono "trzeci"  (Przeczytany 7969 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Chrono "trzeci"
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 05, 2007, 06:53:08 pm »
Cytuj
Fake fake, Tant dałeś się nabrać.

Ta, coś mi te screenshoty wyglądały znajomo. Nie jestem ostatnio na czasie hehe...

Offline Pierre Luc

  • Soldier
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Chrono "trzeci"
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 13, 2007, 08:37:32 am »
Z tego co mi wiadomo to square juz pracowało nad kontynuacją CC. Nowa część miała się nzywać Chrono Break, po jakimś czasie naturalnie wszystko znikło i projekt porzucono ^^

Offline Chrabia

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • Zobacz profil
    • Polskie Centrum Chrono Sagi
Odp: Chrono "trzeci"
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 13, 2007, 07:09:09 pm »
Oczywiście każdy kto grał w gry Chrono Sagi słyszał o Chrono Brake'u. Nie wiadomo jednak o nim nic poza tym, że Square zarejestrowało parę lat temu nazwy "Chrono Brake" w Japonii i "Chrono Break" w Ameryce.
Najprawdodpobniej "trójka" (a tak naprawdę czwórka!) miała wyjść na PS2, ale jak widać nie stanie się nic takiego. Poza tym amerykańska nazwa została wycofana co oznacza, że gra nie wyjdzie nigdzie poza Japonią. Choć oczywiście uważam, że nie powinniśmy się łudzić, ta gra się nie pojawi.

www.chronosaga.pl - Polskie Centrum Chrono Sagi
www.chronosaga.pl/forum - forum

Offline kriserr

  • Soldier
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Chrono "trzeci"
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 17, 2007, 03:41:07 pm »
mi sie wydaje ze screeny pochodza z resurectiona ale sie moge mylic, chociaz do dzis snia mi sie te filmiki co nadal sa na ich stronie gry! ktora SE storpedowalo niczym tytanica góra lodowa ;/

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Chrono "trzeci"
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 17, 2007, 05:01:57 pm »
A mi sie zdaje ze Chrono 3 to ja razem z Serżem pisaliśmy kiedys ;]

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Chrono "trzeci"
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 17, 2007, 05:44:13 pm »
No raczej na pewno są tam screeny z Ressurection a konkretnie te trójwymiarowe z tyłu przedstawiające postacie z CT i mapke.

Chrono 3 nie powstaje poniekąd ze względu na to że zarówno przy CT i CC pracowały świetne teamy których po prostu nie można zastąpić. Duża część osób odpowiedzialnych za fenomen Chronosagi jak np. Masato Kato czy Yasunori Mitsuda pracuje teraz przy innych tytułach jak Fajnale i Seikeny (Kato przy Seikenach, a Mitsuda nawet nie wiem w tej chwili). Może gdyby jeszcze raz udało się ich wszystkich zebrać do kupy i połączyliby siły, prace nad nowym projektem mogłyby się rozpocząć.