Autor Wątek: Niespotykane, tajemnicze, i zaskakujące sytuacje  (Przeczytany 5102 razy)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Niespotykane, tajemnicze, i zaskakujące sytuacje
« dnia: Września 09, 2006, 03:09:30 pm »
Jeżeli spotkałeś się w grze z czymś dziwnym, tajemniczym, nieopisanym nigdzie, w żadnej solucji, opisie itp. lub gdy po wielu tygodniach spędzonych przed grą, myśląc, że już wszystko wiesz o grze ta nagle nas zaskakuje to podziel się swoimi doświadczeniami , wiedzą, przemyśleniami w tym temacie.

Na przykład ja podczas kolejnego przechodzenia Chrono Triggera przy wejściu  do domku froga pojawił mi się NU ! Byłem w szoku gdy go zobaczyłem gdyż myślałem, że  znam każdy szczegół w grze i nigdzie, w rzadnym opisie nie zauważyłem ani słowa na jego temat. Szukałem kiedyś nawet jakichkolwiek informacji na jego temat ale nic nie znalazłem. Pamiętam, że nie zawsze się pokazywał, właściwie to tak żadkoże graniczyło to z cudem. Gdy do niego się podbiegło to powiedział jakąś niewielką kwestie po czym znikał w krzakach. Nie pamietam co mówił ale zastanawia mnie w jakim celu on tam był. Może ktoś inny też go spotkał ?

PS. Temat dotyczy wszystkich części chrono sagi. Mam nadzieję, że skłonię wiele osób do polemiki lub głębszych rozmów na temat naszych ulubionych gier. To od waszych postów zależy poziom dyskusji na tym forum. Otwórzcie wasze umysły i rozpisujcie się na forum.  ;)  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Niespotykane, tajemnicze, i zaskakujące sytuacje
« Odpowiedź #1 dnia: Września 10, 2006, 03:09:10 am »
Ja pamietam jak kiedys Chrono Cross mnie cholernie mocno zaskoczył już po jego kilku krotnym przejsciu. Pamietam ze przeszedłem go 4 razy i poznie dugo nie grałem, i po kilku/kilkunasto miesiecznej przerwie jakos do niego powróciłem.
Wszedłem sobie do biblioteki w Viper Manor i tak pochodziłem, i jak za kazdym razem klepalem Xa przy ksiazkach myslac ze cos ciekawego moze znajde (chociaz bylem pewien ze nic nieznajde bo wkoncu juz wiele razy tam wszystko "lizałem), przede wszystkim zawsze szukałem tam czegoś co popchnie fabułe do przodu i w jakis sposob bede mógł ujżeć scenkę z Harle która widać podczas prezentacji gry na ekrnie tytułowym, gdy nie naciskamy żadnych przycisków.
No i nagle za tym piatym przechodzeniem gry "lizanie scian" wreszcie sie polacilo i otwarly sie dzrzwi ktorymi schodzilo sie na dol i mozna bylo zobaczyc epocha i Nu... wiem jestem bucem ale ja to dopiero wyczialem podczas piatego przechodzenia gry, Niesamowicie sie zszokowałem bo myslalem ze gre mam na maxa wymontowana a jednak okazalo sie ze jest cos co mnie mocno moze zaskoczyc. Jednak oprocz wielkiego zaskoczenia ogarnela mnie tez radosc, ze ta przepiekna gra jest jeszcze cudowniejsza i wciąż po tak dużej ilości grania w nią ona wciązdostarcza mi wiecej radosci.
« Ostatnia zmiana: Września 10, 2006, 03:09:36 am wysłana przez Gipsi »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Chrabia

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 276
    • Zobacz profil
    • Polskie Centrum Chrono Sagi
Niespotykane, tajemnicze, i zaskakujące sytuacje
« Odpowiedź #2 dnia: Września 10, 2006, 09:37:57 am »
G1- mi ten Nuu zdarza się bardzo często. Po pierwsze: w solucjach itp. o nim nie piszą, bo poco? A po drugie: http://www.rpgplanet.com/chrono/ct_enemies.shtml tu jest wzmianka, widać, że w 600 AD można walczyć z Nuu (kiedy go zobaczysz to od razu podejdź do jakiegoś przeciwnika by z nim walczyć, jak się pospieszysz to w walce będzie uczestniczył także Nuu).

Co mnie w grze zaskoczyło podczas drugiego czy późniejszego przejścia? Dwie scenki w ct, które są tylko, gdy masz Robo w drużynie: kiedy czyta on "rohclem" zamiast "Melchior" oraz podczas ataku na Lavosa w 1999 gdzie mówi on, która jest godzina XD. Zdziwiło mnie także jak wyczytałem gdzieś na necie, że Janus jest przyrodnim bratem Schali, sprawdziłem to i okazało się, że rzeczywiście jeden ludek w Królestwie Zeal to mówił (chociaż teraz wiadomo, że tak naprawdę to nie jest on przyrodnim bratem, to tylko błąd w tłumaczeniu jp-ang), do teraz nie mogę zrozumieć jak mogłem tego nie zauważyć skoro zawsze gadam z każdym NPC :P. Do tego jeszcze dochodzi zaskoczenie jak dowiedziałem się od Tomy gdzie jest Raibow Shell (za pierwszym przejściem gry jak dostałem Epocha to od razu poleciałem do wszystkich nowo dostępnych lokacji :P). To by było na tyle, jak coś sobie przypomne to napisze :P.

www.chronosaga.pl - Polskie Centrum Chrono Sagi
www.chronosaga.pl/forum - forum

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Niespotykane, tajemnicze, i zaskakujące sytuacje
« Odpowiedź #3 dnia: Września 11, 2006, 10:55:42 am »
Cytuj

PS. Temat dotyczy wszystkich części chrono sagi. Mam nadzieję, że skłonię wiele osób do polemiki lub głębszych rozmów na temat naszych ulubionych gier. To od waszych postów zależy poziom dyskusji na tym forum. Otwórzcie wasze umysły i rozpisujcie się na forum.  ;)

Jak ładnie powiedziane :)

Jeśli chodzi o CC to jest to gra która urwała mi kawał życia, a w żaden inny tytuł nie grałem nawet ułamek tego co w dzieło kwadratowych, więc pozycja ta raczej nie kryje już przedemną wielu tajemnic (z wyjątkiem fabuły of course), no ale postaram się coś wygrzebać.
Pamiętam że kiedyś odkryłem bonusową scenę z Fargo i Nikki, jak rozmawiają na statku Zelbess, ale nie pamiętam dokładnie jak (może ktoś wie?).

Z tego co wiem wielu osobom nie udało się ponownie przyłączyć Harle do drużyny, cóż ja dokonałem tego wyczynu przyzywając ją za pomocą Chrono Crossa. Więcej szczegółów nie pamiętam ale wiem że mi sie to udało i miałem na seywve, komplet postaci.

Pewnie wielu to zauważyło, ale gdy tworzymy łańcuch elementów w walce z Lavosem by uwolnić Schalę od Lavosa, to jest on identyczny z ze zmianą kolorów innate jakie dokonuje Dragon God podczas walki na Terra Tower. Na pewno ma to związek z tym że obie istoty połączyły się kiedyś w jedną istotę o czym pisałem w topicu Lavos-ogólna dyskusja.
« Ostatnia zmiana: Września 11, 2006, 11:09:14 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Niespotykane, tajemnicze, i zaskakujące sytuacje
« Odpowiedź #4 dnia: Września 14, 2006, 04:28:37 am »
Z tym ukrytym pomieszczeniem to też miałem nie lada niespodziankę.Równierz "lizałem ściany"  i zauważyłem , że drzwi nie otwierają się kiedy jesteśmy pierwszy raz w Viper Manor. Jak zobaczyłem Neo epocha to wyjaśniło się jak się Belthasar tutaj znalazł.

Cytuj
Pewnie wielu to zauważyło, ale gdy tworzymy łańcuch elementów w walce z Lavosem by uwolnić Schalę od Lavosa, to jest on identyczny z ze zmianą kolorów innate jakie dokonuje Dragon God podczas walki na Terra Tower. Na pewno ma to związek z tym że obie istoty połączyły się kiedyś w jedną istotę o czym pisałem w topicu Lavos-ogólna dyskusja.
I taka sama koleność jest równierz jest w zagadkach Criosphinxa. Czemu o tym nie wspomniałeś ?

Cytuj
Pamiętam że kiedyś odkryłem bonusową scenę z Fargo i Nikki, jak rozmawiają na statku Zelbess, ale nie pamiętam dokładnie jak (może ktoś wie?).

Chodzi ci o scenę na której Nikki dowiaduje się że Fargo jest jego ojcem ?

Cytuj
Z tego co wiem wielu osobom nie udało się ponownie przyłączyć Harle do drużyny, cóż ja dokonałem tego wyczynu przyzywając ją za pomocą Chrono Crossa. Więcej szczegółów nie pamiętam ale wiem że mi sie to udało i miałem na seywve, komplet postaci.

Mógłbyś sobie przypomnieć może ? ;)
« Ostatnia zmiana: Września 14, 2006, 05:05:09 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Niespotykane, tajemnicze, i zaskakujące sytuacje
« Odpowiedź #5 dnia: Września 14, 2006, 10:54:33 am »
Cytuj
I taka sama koleność jest równierz jest w zagadkach Criosphinxa. Czemu o tym nie wspomniałeś ?
Bo nie pamiętałem o tym, no ale dobrze że o tym przypomniałeś ;)
Cytuj
Chodzi ci o scenę na której Nikki dowiaduje się że Fargo jest jego ojcem ?
Jedno co pamiętam to, to że nie dotyczyła ona questa z Marbule, o który, jak sądzę teraz ci chodzi.
Cytuj
Mógłbyś sobie przypomnieć może ? 
Bardzo chętnie tylko że nie mogę :), pisałem o tym zresztą w dziale dotyczącym postaci z Chrono Sagi. Z tego co pamiętam to dokonałem tego przy użyciu CC, w Hydra Marshez, posiadając seva z Harle. Zrobiłem to bez problemu i dziwię się że nikomu tutaj to się nie udało.

P.S. Właśnie napisałem resztą moich opini dotyczących Lavosa, więc jeśli chcesz to zajrzyj do tego topica.
« Ostatnia zmiana: Września 14, 2006, 10:55:17 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Niespotykane, tajemnicze, i zaskakujące sytuacje
« Odpowiedź #6 dnia: Września 14, 2006, 02:02:27 pm »
Cytuj
QUOTE
Chodzi ci o scenę na której Nikki dowiaduje się że Fargo jest jego ojcem ?

Jedno co pamiętam to, to że nie dotyczyła ona questa z Marbule, o który, jak sądzę teraz ci chodzi.

To może powiedz o jaką scene ci chodzi , żeby było wszystko jasne , bo już któryś raz dochodzę do wniosku ,że w niektórych twoich zdaniach nic nie wyjaśniasz.

Cytuj
QUOTE
Mógłbyś sobie przypomnieć może ?

Bardzo chętnie tylko że nie mogę smile.gif, pisałem o tym zresztą w dziale dotyczącym postaci z Chrono Sagi. Z tego co pamiętam to dokonałem tego przy użyciu CC, w Hydra Marshez, posiadając seva z Harle. Zrobiłem to bez problemu i dziwię się że nikomu tutaj to się nie udało.

Mam zamiar spróbować i sprawdzić, może mi się uda.
Planuję jeszcze zrobić jak najlepszy wynik zadanych obrażeń, ale na razie mam prawie 80 lev hyba, przy pierwszym New Game+. Miałem save na 99 lev i kilkakrotnie zrobiony New Game + ale skasowałem i przechodzę od nowa , żeby sprawdzić coś bo mam przypuszczenia , że odkryłem coś nowego (a przynajmniej dla mnie byłaby to nowość). Na razie nic wiecej nie napiszę bo nie jestem jeszcze w 100 % pewny.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Niespotykane, tajemnicze, i zaskakujące sytuacje
« Odpowiedź #7 dnia: Września 14, 2006, 02:19:25 pm »
Cytuj
To może powiedz o jaką scene ci chodzi , żeby było wszystko jasne , bo już któryś raz dochodzę do wniosku ,że w niektórych twoich zdaniach nic nie wyjaśniasz
Nie wyjaśniam tego, czego nie pamiętam lub nie wiem na 100%. Co do tej sceny to to co napisałem, to wszystko co mi się przypomina na jej temat, więc nic więcej o niej nie napiszę. Nie będę przecież wymyślał jakiś bzdur, wyssanych z palca wprowadzając wszystkich w błąd. Sam chciałbym żeby ktoś mi przypomniał coś więcej na temat tej scenki.
EDIT
Cytuj
Planuję jeszcze zrobić jak najlepszy wynik zadanych obrażeń, ale na razie mam prawie 80 lev hyba, przy pierwszym New Game+. Miałem save na 99 lev i kilkakrotnie zrobiony New Game + ale skasowałem i przechodzę od nowa , żeby sprawdzić coś bo mam przypuszczenia , że odkryłem coś nowego (a przynajmniej dla mnie byłaby to nowość). Na razie nic wiecej nie napiszę bo nie jestem jeszcze w 100 % pewny.
Pamiętam że też się kiedyś w to bawiłem. Zrobiłem to Riddel na 99levelu, na przeciwnkach typu Black i używając summona Saints. Oczywiście trzeba wyposażyć panne Riddel w akcesoria zwiększające obrażenia zadane z magii, użyć elementa magnify, zwiększyć jej parametr magii i obniżyć obronę magiczną wybranego przeciwnika. Niestety w tej chwili dyspnuje tylko seyvem z jednokrotnym ukończeniem gry, więc nie podam ile udało mi się wtedy zadać obrażeń.

 
« Ostatnia zmiana: Września 16, 2006, 09:57:27 pm wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Niespotykane, tajemnicze, i zaskakujące sytuacje
« Odpowiedź #8 dnia: Września 16, 2006, 04:15:58 pm »
A ja pamiętam, że dopiero za drugim czy trzecim razem odkryłam, że na obrazkach które są przy wypowiedziach postaci (chodzi mi o te 'dymki') widać aktualny humor postaci: gniew, zadowolenie itp.

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Niespotykane, tajemnicze, i zaskakujące sytuacje
« Odpowiedź #9 dnia: Września 20, 2006, 01:43:13 am »
Przy drugim przechodzeniu gry w New Game + odkryłem dopiero , że zappa może robić  oręż z rainbow shell , gdy moi kumple wcześniej przechodzili grę nie mieli o tym równierz pojęcia , hyba za słabo angielski wtedy znali aby po dialogach dojść do tego.
A przy następnym przechodzeniu gry pogadałem z tym demihumanem w marbule u którego kupowało się masterhammera , zauważyłem , że on też sprzedaje itemy , zawsze robiłem to u Zappy i nawet nie szukałem innych sklepów , to pewnie dlatego nawet nie zwróciłem na niego uwagi. Zdziwiony byłem niemało i zastanawiałem się jak mogło mi to umknąć przed oczami.  ;)  
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Niespotykane, tajemnicze, i zaskakujące sytuacje
« Odpowiedź #10 dnia: Września 28, 2006, 10:47:09 pm »
W sumie myślałem że temat dotyczy naprawdę niezwykłych sytuacji których próżno szukać w jakimś opisie, a nie tego o czym już wszyscy dobrze wiemy. No ale jeśli jest inaczej to muszę przyznać że było wiele rzeczy o których nie wiedziałem gdy po raz pierwszy przechodziłem CC. Były to chociażby wykuwanie broni z Rainbow Shell, walka z Criosphnixem, odkrycie Epocha w Viper Manor i jeszcze pare innych rzeczy. Tym co odkryłem jeszcze podczas wielokrotnego przechodzenia gry to ukryte dialogi niektórych bossów które pojawiają się gdy uciekamy przed nimi w czasie walki (naprzykład FATE i Dragon God)
« Ostatnia zmiana: Września 29, 2006, 09:01:16 am wysłana przez RadicalDreamer »

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Niespotykane, tajemnicze, i zaskakujące sytuacje
« Odpowiedź #11 dnia: Października 06, 2006, 06:01:01 pm »
Cytuj
o czym już wszyscy dobrze wiemy
No nie wiem :\ ja nie wiedziałam o tej bibliotece w Viper Manor

Cytuj
myślałem że temat dotyczy naprawdę niezwykłych sytuacji których próżno szukać w jakimś opisie
No to teraz wiesz, że nikt czegoś takiego nie znalazł; dzięki temu topicu dowiedziałeś się o tym. A poza tym czas pokaże - może ktoś coś jeszcze odkryje.

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Niespotykane, tajemnicze, i zaskakujące sytuacje
« Odpowiedź #12 dnia: Października 10, 2007, 12:34:54 am »
Cytat: Tant w topicu help Chrono Saga
Ja pamiętam, że wykminiłem to inaczej. Zawalczyłem w pierwszej lepszej walce po zdobyciu Chrono Cross'a i zacząłem rzucać po kolei wszystkie kolorowe elementy, patrząc jaki dźwięk uzyskam. Dosyć oczywiste mi się udało, że musi z tego wyjść pierwszych siedem tonów z Fragments of Dreams...
"Niespotykana, tajemnicza i zaskakująca sytuacja". Damn, nigdy nie wpadłem by tak to skojarzyć, nie zwracałem specjalnie uwagi na te dźwięki i nie sądziłem że tworzą początek tej melodii (a sprawdziłem przed chwilą). Z tym że to nie "Fragments of Dreams" który leci gdy widnieje napis End i brzmi jak pozytywka z "Unstolen Jewel", ale chodzi o "Life - Faraway Promise", który leci gdy Schala oddziela się od Lavosa (domyślam się że o to ci chodziło, tylko walłeś się w nazwach). Co ciekawe, gdy jesteśmy na Terra Tower w hali gdzie wiszą w powietrzu kryształy przedstawiające sześć elementów, również słyszymy te dźwięki które są początkiem tej melodii. W sumie, wszystko wyjaśnia dialog Marle na Opassa Beach:
The Chrono Cross...It alone can combine the sounds of the planet that the six types of Elements produce!The melody and harmony that brim within all life-forms...Use the '"song of life" to heal her enmity and suffering...We entreat you, Serge! Please save Schala...
Przeszedłem gre już osiem razy, a mimo to odkryłem dzisiaj coś nowego..."życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiadomo na co się natrafi" xD

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Niespotykane, tajemnicze, i zaskakujące sytuacje
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 09, 2008, 12:43:57 pm »
Ostatnio dopiero zauważyłem że gdy jesteśmy w Fort Dragonia pierwszy raz i walczymy z Lynxem to kiedy mamy spectral swallow po zmianie kosa Lynxa mieni sie w taki sam sposób jak spectral swallow, kiedy spectral swallow dark Serge'a przestaje sie tak mienić. Zwiazane to jest na pewno z tym, że gra przenosi wszystkie statystyki, i chyba zostawiono takie małe niedopatrzenie w grze.
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Doomsday

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: Niespotykane, tajemnicze, i zaskakujące sytuacje
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwca 22, 2008, 12:36:36 am »
Mocne było to jak sie okazało w CT ze tym wróżbitą byl Magus i jakie były jego prawdziwe cele.