Autor Wątek: MiM Web  (Przeczytany 3085 razy)

Offline MrSinister

  • Soldier
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
MiM Web
« dnia: Listopada 28, 2010, 10:01:01 pm »
Uznałem ten dział za najodpowiedniejszy... Szukam ludzi do sesji MiM'a online:

http://mimonline.net16.net/

Wymagana rejestracja, sesja o nazwie Square Zone :) Czekam na kilka zgloszen i mozemy rozpoczynac , prosilbym rownież o wpisywanie się w tym temacie ( na ewentualne pytania także mogę tutaj odpowiedzieć ).
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2011, 07:32:38 pm wysłana przez Tantalus »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: MiM Web
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 28, 2010, 10:16:10 pm »
Hmm.. ciekawe. Wszystko wygląda, jakby ledwo się kupy trzymało, no ale zobaczę z ciekawości jak to wygląda.

Przy okazji His, chyba użyłaś złego nicku do rejestracji gry ;).

Offline MrSinister

  • Soldier
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: MiM Web
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 28, 2010, 10:22:55 pm »
Faktycznie  -_- z pośpiechu ... :) To jeszcze dwóch graczy i możemy zaczynać ,niestety postać sie losuje automatynie. Dodalem Ci juz Tan.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: MiM Web
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 28, 2010, 10:39:49 pm »
Server działa tak, jak gdyby go postawili na Jowiszu. Zobaczymy co z tego będzie, ale pierwsze wrażenia nie pozostawiają we mnie wysokich oczekiwań.

BTW. Twój nickname na tym serwisie mnie zaintrygował, ale zebrane przeze mnie dane wskazują mimo wszystko na to, że to jakiś zbieg okoliczności. Jeżeli nie, to muszę ci przyznać His, że nie spodziewałem się po tobie takich umiejętności aktorskich. Jeżeli tak, to pewnie nie wiesz o czym mówię MrSinister, więc zignoruj tą część posta. Tak czy siak, będę ci się teraz uważniej przyglądał...

Offline MrSinister

  • Soldier
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: MiM Web
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 28, 2010, 10:43:41 pm »
:) no wiem ,serwer dosyć beznadziejny, i fajnie toto niewygląda ale i tak można pograć..zainteresowało mnie ostatnio to :

http://gamekeeper.offnet.pl/forum/viewtopic.php?t=3669&start=0&sid=351885d7d2ef852b0e3374d3d7d0ffe9

Jeżeli wygląda to jak to sobie wyobrażam to możliwe że się tym pobawie..

//

Btw
Hisoka , jak Hisoka z HunterXHunter  <_<

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: MiM Web
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 28, 2010, 10:44:31 pm »
troche zawalony ten serw nawet sie rozejzec nie moglem

Cytuj
Jeżeli tak, to pewnie nie wiesz o czym mówię MrSinister
raczej nie wie zwlaszcza ze to imie meskie i wystepuje w kilku anime

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: MiM Web
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 28, 2010, 10:50:51 pm »
Cóż, ostatnio mieliśmy już jednego przebierańca, a nasza Hisoka, z jakichś powodów, zawsze lubiła udawać młodszych chłopców na różnych stronach. To byłoby w jej stylu, wrócić tu i zrobić nam taki joke, ale nie jest aż tak dobrą aktorką, żeby takie odległe alter-ego zbudować.

A teraz na poważnie.

MrSinister, popieram twoją inicjatywę, bo sam bym chętnie w coś takiego zagrał. Mechanika gry jest w końcu banalnie prosta i zrobienie jej w byle czym nie powinno stanowić problemu dla nikogo. Hmm.. ty masz jakąś smykałkę do programowania obiektowego, czyż nie? MMO chciałeś jakieś robić i w ogóle... może zamiast tego poświęć swoje wysiłki w stworzenie jakiegoś sensownego MiM Online. Oferują pomoc w każdym zakresie, poczynając choćby od kompletnych skanów wszystkiego do gry + moich prywatnych grafik, które przygotowywałem na potrzeby forumowej gry.

Offline MrSinister

  • Soldier
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: MiM Web
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 28, 2010, 11:20:24 pm »
Możliwe że mógłbym się tym zająć zaraz po tym jak wrócę do windowsa... :)

A co sadzicie o karciance o tematyce gier od Square? Jest program w ktorym mozna tworzyc wlasne talie/karty i grać przez internet,pracowałem już na nim :) , więc byłoby prościzną( czasochłonną co prawda ) stworzyć własną grę karcianą. Nie,nie mam na mysli appa..ale cos bardziej  user friendly. Jedyny mankament :) (jak dla kogo) to to że program jest nastawiony do gry w systemie yu gi oh..

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: MiM Web
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 28, 2010, 11:37:04 pm »
Możliwe że mógłbym się tym zająć zaraz po tym jak wrócę do windowsa... :)

To tak zrób w takim razie hehe.

Cytuj
A co sadzicie o karciance o tematyce gier od Square? Jest program w ktorym mozna tworzyc wlasne talie/karty i grać przez internet,pracowałem już na nim :) , więc byłoby prościzną( czasochłonną co prawda ) stworzyć własną grę karcianą. Nie,nie mam na mysli appa..ale cos bardziej  user friendly. Jedyny mankament :) (jak dla kogo) to to że program jest nastawiony do gry w systemie yu gi oh..

Brzmi jak strata czasu. Gdyby ewentualnie była możliwość oparcia tego o własny system, to może. Nie przekonują mnie te wszystkie gotowe toolkity i SDK tego typu. Sam zmarnowałem kilkanaście godzin swojego życia na RPGMaker i już więcej nie chcę się w coś takiego angażować.

Hmm... powiedz mi, jakie ty masz tak w ogóle kwalifikacje w tych dziedzinach. Jesteś z zamiłowania programistą, czy pracujesz póki co jedynie na gotowych silnikach i bawisz się w zmiany tekstur i zmiennych wewnątrz gotowego programu?

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: MiM Web
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 28, 2010, 11:44:18 pm »
zawsze mozna przerobic mima i dac zamiast postaci bohaterow od squera i dopasowac nazewictwo i opisy zeby sie zgadzaly.
Gra by sie zwala Magia i Square ;x
« Ostatnia zmiana: Listopada 28, 2010, 11:45:03 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline MrSinister

  • Soldier
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: MiM Web
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 28, 2010, 11:47:19 pm »
Tzn wszystko jest manualnie , to jak zrobisz karte to Twoja sprawa..  <_< ale cala mechanika  jest bardziej nastawiona ku YuGiOh.


//

Głównie gotowce i Construct. Ale majac Constructa nie potrzebuje raczej niczego więcej  <_< ( np. MiMa w tym zrobisz ).


chaos

  • Gość
Odp: MiM Online
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 13, 2011, 01:39:58 am »

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: MiM Web
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 13, 2011, 01:17:49 pm »
ciekawe... ale najpierw i tak musimy skonczyc przegladarkowo

chaos

  • Gość
Odp: MiM Online
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 06, 2011, 05:02:43 pm »
Witam http://www.youtube.com/watch?v=td3aJGPc2_Q może ktoś będzie chciał pograć na ZunTzu :)
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2011, 05:04:04 pm wysłana przez chaos »