Autor Wątek: Warhammer Shoutbox  (Przeczytany 85036 razy)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 08, 2004, 06:34:21 pm »
YEAJ YEAH YEAH...HAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHA taki debesciak jak ARD uznal ze bardziej mus ie podobala nasz sesja ale WYPASSSSS (wybacz Marv :P )JJJJJEE

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 08, 2004, 08:47:39 pm »
Jeszcze raz zaznaczam S&S, że nie winię cię za ten incydent.... słyszałem od Morchola, że miałeś z kompem problem.... rozumiesz chyba, ze musiałem być konsekwetny...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 08, 2004, 09:19:54 pm »
uff jednak gramy, od 22 do 00.20 <- to takie info dla teamu B coby sie zabardzo nie cieszyli :P

tylko qrde S&S znowu dzieś wsiąkł :/

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 08, 2004, 09:32:42 pm »
szlag mnie trafai bo przej moje jeba....chrzaninioe polaczenia 9a raczej jego brak) moze sprawic ze sesji nie bedzie. Ale wierze ze damy rade

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 08, 2004, 09:33:37 pm »
Jeszcze nic nie wiadomo Morchol...... jesli S&S wytrzyma bez znikania do 22, to gramy.... jak nie to utrzymuję swoje wcześniejsze stanowisko w tej sprawie....

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 08, 2004, 09:34:44 pm »
tak czy siak jak nie dzis to juz jest wszystko ładnie ustawione że nic nie stracimy, najwyżej przełożymy... ale mam ciągle nadzieje że twoje po.łaczenie sie ustabilizuje

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 09, 2004, 02:17:12 am »
wlasnie przeczytalem II sesje Teamu A...no widze ze druzyna zneca sie nad biednym MG...co Ty na to Tantalus??...widze ze ekipa daje ci niezle w kosc...zreszta sam to przyznales...az zaluje ze nie gram :(...ale nalezy poczekac co dzisiaj wymysli Team B...

Morchol, jestes da besciak :lol:...ja bym ci zapalniczki do reki nie dal jak Ty masz takie pomysly :D

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 09, 2004, 02:36:16 am »
Spoko ARD.... nie puszczaj pary o skłonnościach Morchola, bo druga drużyna bedzie za dużo wiedzieć..... poza tym... dobra było trudniej niż w pierwszej sejsi, ale naprawdę nie było, aż tak źle.... gra mi się podobała i z radością stwierdzam, że sesje się rozkrecają.

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 09, 2004, 03:47:49 am »
hmmm odnosze wrazenie ze nie za bardzo zostalem zauwazony... ponawiam pytanie... czy po zakonczeniu druzynom beda udostepnione dzialy przeciwnikow? mam nadzieje ze taaa.... qrde jutro trzeba sie bedzie postarac juz mniej wiecej wiem o co chodzi w tych calych sesjach :D  
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 09, 2004, 10:04:10 am »
przepraszam Zell, mialem odpowiedziec Ci w poprzednim poscie  :wacko: ...po zakonczeniu calej sesji calosc zostanie udostepniona wszsytkim uzytkownikom do wgladu...licze tez na to ze Tantalus zachecony sukcesem I sesji rozpocznie nastepna :D...

Cytuj
Spoko ARD.... nie puszczaj pary o skłonnościach Morchola, bo druga drużyna bedzie za dużo wiedzieć

powiedzialem tyle ze tylko nieliczni wiedza o co chodzi ;)

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 09, 2004, 10:20:59 am »
ta Morchol miewa git pomysly.....ARD czemu bys u zapalniczki nie dal....tozto bylo takie fajne...moze zrobilby tak z Selgrosem (przypominam twoj niegdysiejszy opis na GG :P )
Cytuj
licze tez na to ze Tantalus zachecony sukcesem I sesji rozpocznie nastepna ...
ale 2 sesja juz sie skon czyla :P :lol:

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 09, 2004, 12:19:07 pm »
aaa nie chciałem psuć humoru drużynie a :P ale wreszcie trzeba w pierwszej sesj mieliśmy wiecej exp niż oni :P bo oni mieli 95 a my 100... why Zell dostał 35, ja dostałem 35 i Solidus dosta 30 :P eee... coś mi się tu nie podoba mielibysmy 100 gdyby nie to że pojechano mi po expach... moge wiedzieć za co debrano mi te 5 :blink:
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 09, 2004, 12:22:34 pm wysłana przez De6v6il6 »
]


Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 09, 2004, 12:55:30 pm »
tobie dlatego ze tantalus sie pomylil (za szybko sie uradowales ze jestes taki dobry jak ja mwhahahaha(no dobra kiepski zart)) a mnie bo raz dlugo nie odpowiadalem (z jakiego powodu zreszta juz wiesz :P)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 09, 2004, 01:43:23 pm »
Cytuj
tobie dlatego ze tantalus sie pomylil

egzekli.... malutki błąd w kalukalcjach... mój komputer jeszcze raz przeanalizował wasze odpowiedzi i zweryfikował je z globalnie przyjętymi normami i okazało się, że we wcześniejsze obliczenia wdarł się błąd.... hehe... liczę na to, że dziś to nadrobisz...

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 09, 2004, 03:20:13 pm »
Cytuj
aaa nie chciałem psuć humoru drużynie a :P ale wreszcie trzeba w pierwszej sesj mieliśmy wiecej exp niż oni :P bo oni mieli 95 a my 100... why Zell dostał 35, ja dostałem 35 i Solidus dosta 30 :P eee... coś mi się tu nie podoba mielibysmy 100 gdyby nie to że pojechano mi po expach... moge wiedzieć za co debrano mi te 5 :blink:
Ale czy uda wam się dziś uzbierać tyle co nam? :> Bo nieskromnie troche powiem że imo spooro wczoraj nazbieralismy :P
 

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 09, 2004, 04:37:26 pm »
RAAAARGHHH czyli macie te 5pkt wiecej czy nie ??

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 09, 2004, 06:13:03 pm »
wygląda na to że nie...
]


Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 09, 2004, 06:49:44 pm »
jupiiii....ale fajnie nie macie sznas :P .....chociaz znajac was to zdobedziecie 1001/100 expa :lol:

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 09, 2004, 11:22:49 pm »
weepee minimalnie prowadzimy :D A best action - no cóż gratuluje Zellowi, ciekawe co takiego zrobił że przebił Serga i moi :>

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Warhammer Shoutbox
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 10, 2004, 10:35:05 am »
no...naprawde musial sie postarac :P