Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Alakair

Strony: [1]
1
Final Fantasy VII-IX / Emerald Weapon pokonany na 2 CD
« dnia: Stycznia 27, 2004, 02:25:59 pm  »
Nie wiem czy ktoś zna sposób na uzyskanie tego w Polsce poza mną (wiem, wiem jestem taki skromny...) ale ujawnie go wam.
Polecam chociarz jednokrotne uzycie materi KotR i `zmimwanie` jej ile sie da. Jak zauwazyliscie w miare nornalna walka z `Emim` jest cięzka ale przez ``Aire Tam Storm`` który zabiera wszyskim 9999 hp jest nie do wygrania. Zacznijmy więc od oslabienia tego. Aire Tam od tyłu to maT eriA czyli `Materia` Storm. Co nam to daje? Otóz za każda materie założoną na postać ten atak kosi 1111 hp. Przy 2 materiach skosi nam 2222 hp. Już tak nie boli prawda? Do walki z nim używamy materi Quadra magic + demi3 ale i... uzywamy jego własnej broni przeciwko jemu. Conajmniej 2 postacią maxujemy hp do 9999 hp i zakładamy TYLKO 2 MATERIE (to oznacza ostre planowanie i cięcia w materiach oraz uzywanie ogromnej liczby przedmiotów w walce). Polecam Enemy skill+hp plus. Przy 2 materiach nasz kochany Materia Storm skosi tym postacią 2222 hp. 9999 -2222 =7777 YEACH!
Uzyskujemy `Lucky` 7 bonus w postaci obromnej liczby ataków postaci zabierających 7777 hp! Cud, miód i orzeszki. Nie zapomniejscie o materi `Mime` która pomoze wam zmanimalizowac koszt rzucania Quadra Magic przez jedną postać oraz weźcie Yuffie z ostateczną bronią + 2-cut materia. Bedzie zabierać 9999 x 2 hp miśkowi. Duuużo etherów oraz x-potionów (bez 99 nawet nie próbuj). Walka bedzie do wygrania w 15-30 min. Kto uważa ze zrobił w FF7 WSZYSKO i jest maniakiem tej gry (jak ja^^) to wtedy MUSI go rozwalić na 2 CD.

2
Inne gry Square Enix / Star Ocen 1 & 2
« dnia: Stycznia 07, 2004, 09:32:51 pm  »
Star Ocen 1 już jest z pełnym tłumaczeniem Ang. wystarczy poszperać. ew moge komuś podesłac przez gg (12mb)
Puki co rozgryzam go ale juz ma u mnie ogromny minus. Aby pruszyć sie postacią nie wystarczy nacisnac samej strzałki ale pokazać jej gdzie ma isć. Beznadzieja chyba ze ktoś umie to zmienić jak tak to HELP.
Co do 2 to grał ktoś w te `rozbudowaną` gre?
Macie jakieś swoje dream teamy w nią?

To gra Enixa chyba wiec wczepiłen temat tutaj. Jesli się nie załapuje tutaj to wkasujcie.                            

3
Muzyka / The Black Mages
« dnia: Stycznia 07, 2004, 07:59:35 pm  »
http://www.geocities.com/akai_sakura/TBM.html

Sciagnijcie WSZYSKIE mp3 z tej stronki. To najnowsza płyta z muzyką dotyczacą seri Final Fantasy. Jak odbieracie taką muzyke?

Puki co nie bede mówił o swoich odczuciach. Najpierw Wy...                            

Strony: [1]