Autor Wątek: Fallout - Seria  (Przeczytany 5034 razy)

Offline De6v6il6

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1321
    • Zobacz profil
Fallout - Seria
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 17, 2004, 07:45:25 pm »
Cóż ja w swojej postaci, daje Sharpshootera i snajpera (umiejętności) Gasus Rifle i każdy wymięka...
]


Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Fallout - Seria
« Odpowiedź #21 dnia: Września 19, 2004, 12:45:55 pm »
jak ja pamiętam Fallouta, to w dwójce idzie się w broń ciężką - wszakże Bozar jest najlepszym gunem w grze. Nie sprawdza się tulko na ostatniej planszy, gdyż cała enclave'a opanceżona jest w APA. Wtedy łapie się za Vidicator Miniguna. Myślę że Dobe rozwiązanie to wtedy  Zdolniacza i szybkostrzelność przy tworzeniu postaci, a potem zwiększona szybkostrzelność z perków(profitów) można obniżyć cenę serii z bozara do 3AP. Ja twożąc postać daję maks w Zręczność i Inteligencję - Zręczność dla AP, a Int dla punktów umiejętności na poziom. Dla strzelca broni ciężkiej dobre statsy to u mnie
STR- 6-7
PER- 5-6
WYT- 7-8
CHA- 4-5
INT- 10
ZRĘ- 10
SZC- 2
dla snipera/gościa od smallgunów
STR-4-5
PER- 10
WYT- 7
CHA- 5-6
INT- 10
ZRĘ- 10
SZC- 2
Do szczęścia nie przykładałem uwagi poza jednym wypadmiem - gdy uwziąłem się by odnaleźć Holy Grenade. I znalazłem:)
Kame Hame Ha

Offline Nova/smogu

  • Zerg Lurker
  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2237
  • MOAR!
    • Zobacz profil
Fallout - Seria
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 05, 2006, 01:12:33 am »


mam taki problem - instaluję dwójkę i mi wywala takie coś, i przerywa instalację. ŁOD IS THIS SZIT? uprzedzam, że mam oryginalnego Fallouta. Tylko tej dwójki jeszcze na xp nie instalowałem ;/ z jedynką nie mam problemów przy instalacji, z wersją F2 z CDA też nie mam żadnych problemów. A z tą wersją mam same problemy (wersja F2 dołączona do clicka)
Kame Hame Ha

Offline Ard

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1152
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
    • Zobacz profil
Fallout - Seria
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 05, 2006, 01:28:59 am »
poszukaj pomocy TU

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Fallout - Seria
« Odpowiedź #24 dnia: Marca 05, 2006, 11:02:42 am »
prubowales trybu konpatybilnosci przed instalka ? jesli tak to moze to znaczyc ze masz zrąbana wersje tzn sam z siebei pliczek sie spsul ( miałem tak z winda)