Autor Wątek: Dragon Nest  (Przeczytany 9630 razy)

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 17, 2013, 11:25:02 am »
Przeczekałem jeden dzień, mając szansę na to, że będzie rollback, ale widocznie ekonomia nie jest dla adminów DN taka ważna.

Zresztą trochę się im nie dziwię. Usunęli Philosopher's Stone, który do jej rozregulowania doprowadził, a dodatkowy rollback byłby upierdliwy dla graczy. Ekonomia natomiast, zarówno ta w grze, jak w rzeczywistości, jest mechanizmem samoregulującym. Nagłe pojawienie się na rynku dużej ilości złota doprowadziło do nagłej inflacji i to takiej intensywnej. Ale jako, że w ekonomii gier MMO mamy zazwyczaj do czynienia z deflacją (wzrost wartości złota, bo im ceny wszystkich produktów spadają), cały ten problem zostanie rozwiązany w ciągu kilku tygodni, jak rynek przesyci się wartościowymi dropami.

No i taka sytuacja ma swoje zalety, bo można się dorobić sensownych pieniędzy poprzez handel - krótko mówiąc, trzeba teraz sprzedawać ile wlezie i poczekać jakieś 2 tygodnie z większymi zakupami, aż ceny wrócą do normy.



Anyways, Sea Dragon Nest jest przejebany. Widziałem filmiki i nie mam zamiaru się tam póki co zbliżać - niby mam już całkiem dobry sprzęt, ale Apo na Hellu ciągle mi sprawia problemy, nawet w dobrym party, więc Leviathan jeszcze nie jest dla mnie.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 19, 2013, 12:44:17 am »
dojście do 4tej rundy w sdn wymaga posiadania apo/manti +6 z hp w każdym i najlepiej vitem, nie ma co gadać o lewiatanie póki co ;d

Cytuj
Zresztą trochę się im nie dziwię. Usunęli Philosopher's Stone, który do jej rozregulowania doprowadził, a dodatkowy rollback byłby upierdliwy dla graczy. Ekonomia natomiast, zarówno ta w grze, jak w rzeczywistości, jest mechanizmem samoregulującym. Nagłe pojawienie się na rynku dużej ilości złota doprowadziło do nagłej inflacji i to takiej intensywnej. Ale jako, że w ekonomii gier MMO mamy zazwyczaj do czynienia z deflacją (wzrost wartości złota, bo im ceny wszystkich produktów spadają), cały ten problem zostanie rozwiązany w ciągu kilku tygodni, jak rynek przesyci się wartościowymi dropami.
na chacie i forum dawali zabawne porównania dn eu do Zimbabwe ;x ale że "stone of doom" wyprzedał sie po 2 dniach to jakoś może do tego nie dojdzie, o ile oczywiście nie wrócą do jego sprzedaży w krótkim czasie

Cytuj
No i taka sytuacja ma swoje zalety, bo można się dorobić sensownych pieniędzy poprzez handel - krótko mówiąc, trzeba teraz sprzedawać ile wlezie i poczekać jakieś 2 tygodnie z większymi zakupami, aż ceny wrócą do normy.
on it, od chwili gdy się okazało ze nie ma rollbacka

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 19, 2013, 07:08:39 pm »
No, w koncu dobilem 40 poziom. A oto zdjecie z tej, jakze pamietnej, chwili.

https://www.dropbox.com/s/gic7p58zcuiq55e/DN%202013-05-19%2014-21-02%20Sun.jpg

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #43 dnia: Maja 20, 2013, 11:49:52 am »
Jak zacząć bajzel z farmą? Gadałem z Irine we wszystkich miastach i nic mi nie mówiła, a podobno u niej się ten quest zaczyna.

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #44 dnia: Maja 20, 2013, 01:53:14 pm »
Tez mialem ten problem. Quest jest na 24 lvl, czyli musisz odznaczyc w dzienniku ,,Hide low level quests''. Dalej sobie poradzisz.

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 21, 2013, 11:44:05 am »
Cytuj
dojście do 4tej rundy w sdn wymaga posiadania apo/manti +6 z hp w każdym i najlepiej vitem, nie ma co gadać o lewiatanie póki co ;d

Wczoraj trochę poprzestawiałem potencjały na moich sprzętach +6 i już HP mi skoczyło do 51k, przy ok. 5,3k Defa. Jeszcze pewnie trochę sobie podkręcę Revert Code'ami no i skoczy mi jak dropnie mi gdzieś płyta HP, bo w tej chwili mam epicką, ale na lv24 heh. Mimo to też się jeszcze nie wybieram na SDN'a, muszę sobie broń jeszcze zrobić, bo mam gołe Apo +6 jeszcze (jeżeli ktoś chciałby mi charytatywnie podarować 2x Wisp Life Stone, to będę dźwięczny, bo to gówno za cholerę mi nie chce dropnąć, choć w weekend byłem w Isolated Village z 10 razy na Masterze).

No i chyba jednak rozwinę sobie tego buffa od Light'a. Nie chciałem tego robić, bo wydawał mi się zbędny, ale zacząłem dość intensywnie iść w Light Damage (mam już +19% i broń będę miał na Light), więc każde dodatkowe zwiększenie się przyda. No ale to potem.

Tez mialem ten problem. Quest jest na 24 lvl, czyli musisz odznaczyc w dzienniku ,,Hide low level quests''. Dalej sobie poradzisz.

Danke. Zacząłem to ogarniać i nagle bardzo doceniłem, że mam drugą postać z prawie całym wolnym equipem. Chujnia, że nie można do tego farm storage'a wrzucać żywności i tych wszystkich pierdół związanych z jej pozyskiwaniem. Któregoś dnia będę się musiał mocno w to pobawić.

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 22, 2013, 06:40:19 pm »
Wisp Life Stone'y chyba Marv ma jeszcze jakies, bo mi pozyczal tez do broni. Bardzo chetnie takze odkupie od kogos Apo Battering Ramy i Apo Eye.

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Dragon Nest
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 27, 2013, 07:38:21 pm »
Coz, moja postac jest juz prawie gotowa. Ekwipunek mam caly na +6 i brakuje mi tylko sufixa na glowie. Pozniej zostanie mi zabawa potami.

Aktualnie mam 42k HP, 4,5k defa i jakies 2,5k patk. Mam nadzieje, ze jak wymienie plejta na HP i na patk to przy nowych potach(kiedys...) podskoczy mi to do ok. 45k-50k i jakichs 3k patk.

@edit. Zapomnialem na smierc. Wczoraj z Marvem i Hetim robilismy SDN. Kompletna porazka. Dwoch palow bez provoke. Padlismy dokladnie w pierwszej minucie piatej rundy.
« Ostatnia zmiana: Maja 27, 2013, 07:41:59 pm wysłana przez DarkAura16 »