Autor Wątek: Fan Art  (Przeczytany 280705 razy)

Offline Calipso17

  • Soldier
  • Wiadomości: 36
  • Komiksiara he he
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1300 dnia: Czerwca 05, 2007, 12:00:07 am »
fajnie wiedzieć, ale wiesz wole zachować dla siebie bo należe do wstydliwych he he a tak nawiasem to Ci powiem, że mnie się podoba, ale tobie może uznać się za dziecinne bo wiesz ja rysuje dopiero od 3 lat tylko w wolnych chwilach (np. na kartkówce z historii he he)

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1301 dnia: Czerwca 05, 2007, 01:15:47 am »
Jezeli keidys bedziesz miala swoje rysunki zeskanowane na komputer to poprostu wejdz na te strone:

http://imageshack.us/

Pozniej wybierz tam "przegladaj" i muisz odnalezc na swoim kompie swoj rysunek (mozesz oczywiscie uzywac strony do wrzucania innych zdjec itd.) pozniej dajesz "host it" jak juz wybierzesz odpowiednie zdjecie i po paru sekundach ci sie pokaze dokladny link do twojego zdjecia ktorym chcesz sie podzielic... wystarczy ze skopiujesz wtedy ten link z zakladki "direct link" i pozniej bedziesz mogla sie dzielic plikiem z kumplami dajac im poprostu link do zdjecia/arta/tapety/swoich nagich fot (tymi ostatnimi mozesz sie podzielic ze mna ;])


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1302 dnia: Czerwca 05, 2007, 01:46:43 pm »
fajnie wiedzieć, ale wiesz wole zachować dla siebie bo należe do wstydliwych he he a tak nawiasem to Ci powiem, że mnie się podoba, ale tobie może uznać się za dziecinne bo wiesz ja rysuje dopiero od 3 lat tylko w wolnych chwilach (np. na kartkówce z historii he he)
to nie Deviant Art tu caly swiat nie bedzie ich ogladal, tylko skromna grupka elity psycholi ktorych sie dawno powinno pozamykac w pokojach bez klamek ;f łap za skaner i dawaj co masz

Cytuj
(np. na kartkówce z historii he he)
takie są najlepsze ;)

Cytuj
(tymi ostatnimi mozesz sie podzielic ze mna ;])
how snobish <.<

Offline Anouk

  • MASTER OF SQUAREZONE PUPPETS
  • SemiRedaktor
  • ******
  • Wiadomości: 598
    • Zobacz profil
    • http://refielle.ovh.org
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1303 dnia: Czerwca 05, 2007, 05:24:12 pm »
<< Jeej. Wrzuć coś zamiast w kółko powtarzać, że rysujesz dopiero trzy lata, że masz parę świetnych prac itd...

Tak jak ja to robię: http://fc01.deviantart.com/fs18/i/2007/156/3/e/Spirit_from_the_beyond_by_refja.jpg
Rysunek prosty ale w rzeczywistości bardzo duży i dlatego bardzo nie chciało mi się go kolorować ;p Na dużej powierzchni niby można mieć pole do popisu jeśli chodzi o szczegóły ale ja się w to nie bawiłam.

Offline Calipso17

  • Soldier
  • Wiadomości: 36
  • Komiksiara he he
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1304 dnia: Czerwca 05, 2007, 09:43:33 pm »
Fajny rysunek, podoba mi się. Nie wiem zastanowie się ale jak chce linki zrobć to jakieś głupie błędy mi wyskakują albo z 3 h. (nie wiem nie dotrwałam :'() mi się ładuje. Ech życie jest okrutne.

MarvelliX

  • Gość
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1305 dnia: Czerwca 05, 2007, 11:56:16 pm »
bo czeba rozdzielczosc pliku zmniejszyc a nie sypac 3452x4521 ;f bo wtedy plik moze wazyc kilka MB

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1306 dnia: Czerwca 06, 2007, 12:36:32 am »
Bardziej podoba mi się ona niż on-ona ma jaiś wyraz itp. ,a on jest raczej mdły ;). Jako całość wygląda fajnie.

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1307 dnia: Czerwca 06, 2007, 10:10:29 am »
podoba się. nawet bardzo ;] bez zastrzeżeń itd.

Offline Calipso17

  • Soldier
  • Wiadomości: 36
  • Komiksiara he he
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1308 dnia: Czerwca 06, 2007, 08:17:49 pm »
To jest kawałek mojego opowiadania pisanego z nudów na lekcjach z całego roku wiem najlepsze nie jest ale chce poznać wasze zdanie okej?
      Wiatr szumiał w koronach drzew na skraju polany. Mrok swoimi szerokimi ramionami tulił do snu wszystkie żywe stworzenia które mieszkały na polanie. Gdyby nie księżyc i gwiazdy, nie było by widać tych pięknych i jakże groźnych, nocnych drapieżników. Jedno z tych stworzeń przycupnęło na krawędzi jedynego menhiru na pustej, przestrzennej polanie nieopodal i wypatrywało potencjalnej ofiary. Bystre oczy sowy śledziły cierpliwie każdy skrawek polany, aż zauważyły samotną polną mysz biegnącą do swej norki. Sowa natychmiast rozpostarła swe imponujące skrzydła ku niebu i wzbiła się z niesamowitą prędkością przecinając chłodne, nocne powietrze chwilowo balansując nad ofiarą. Nagle zaczęła pikować w dół ze świstem. Mysz nie zauważyła w porę zagrożenia i stworzonko złapane przez śmiercionośne szpony, bezradnie wymachiwała malutkimi łapkami w powietrzu. Małe serduszko biło w piersi jakby miało za chwile wyskoczyć. Sowa zadowolona z swojego łupu ponownie przykucnęła na menhirze trzymając myszkę szamoczącą się w jednym ze szponów.
   Gdy znudziła się wpatrywaniem jak stworzonko rozpaczliwie walczy o swe życie, skręciła mu szyjkę i zaczęła konsumować swą zdobycz. Nagle nocny spokój przerwał głośny wybuch na przeciwlegle położonych od lasu górach zwanych "górami przeklętego".Przerażona  sowa wzbiła się i szybko odleciała w stronę drzew. Raz po raz słychać było grzmoty i uderzenia na polanie gdzie niosły się z gór budząc wszystkie stworzenia z błogiego jak i niebezpiecznego snu. Polne stworzenia pouciekały do lasu szukając schronienia przed nieznanym. Stworzonka mniejsze jak i większe które znalazły schronienie lub nie jak na komęde przycupnęły wśród traw, na kamieniach,
głazach, wśród koron drzew niskich i wysokich. Żadne nie korzystało z tak wielkiej okazji by coś upolować. Wszystkie wpatrywały się w stronę gór w fascynujący taniec błysków, kakofonii dźwięków i koralów na szczycie góry przeklętego przez koło 45 min. by nagle zdominowała zupełna ciemność i cisza. Zwierzęta z niepokojem patrzyły dalej, wyczekująco, gdy jak na komęde usłyszały rozlegający się echem rozpaczliwy, pełen bólu i cierpienia głos kobiety krzyczący "NIEEEEE!!!!!..." po czym im oczom ujawnił się wielki słup białego światła rozdzierający ciemne niebo, który wydawał się biegnąc poprzez niebo, aż do krańców wszechświata na początku gruby na jakieś 30 kilometrów lecz z przerażającą szybkością rozrastał się by zakryć całe góry i sięgnąć po polane jak po swoją własność.
Cisza.
...

I co? podobało się? mam nadzieje he he :)

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1309 dnia: Czerwca 06, 2007, 08:50:37 pm »
Heh kiedyś musi być ten pierwszy raz i chciałem powiedzieć, że przygotowuje pewną pracę, jednak mogę nie podołać i są szanse, że może to nie wypalić. ;/ Nie wiem czy jeszcze dzisiaj ją ukończę albo może lepiej poczekam do jutra i porządnie to zrobię. Życzcie mi szczęścia nigdy jeszcze wcześniej sam tego nie robiłem, i trochę się niecierpliwie kiedy będę mógł wam to pokazać. Narazie powiem jeszcze tylko, że na pewno rozpoznacie tą postać. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1310 dnia: Czerwca 06, 2007, 09:05:40 pm »
gah to nie jest temat na opowiadania >.< to jest fan ART tu sie wkleja zdjęcia rysunków/skany/psd/jpg/tif a nie opowiadania ;/ gdzies tam jest jakis kącik poetycki czy cuś więc tam raczej...

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1311 dnia: Czerwca 06, 2007, 09:30:22 pm »
Musisz uważać na powtórzenia, które niestety sie tu pojawiły. Przynajmniej mi się rzuciły w oczy. Co chciałaś przekazać tym opowiadaniem? Jakoś sensu nie dostrzegam. Masz całkiem ładne opisy sytuacji.

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1312 dnia: Czerwca 06, 2007, 10:53:58 pm »
Jedna z moich starszych prac...
elf

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1313 dnia: Czerwca 06, 2007, 11:37:40 pm »
Erm no nie wiem chyba średnio mi wyszło... Powiedzcie co o tym sądzicie i co mógłbym poprawić i co zrobiłem źle bo sam nie wiem. No ale mam nadzieję, że się wam spodoba... ;]  Oto Jelly I http://img413.imageshack.us/img413/3520/s5000291le1.jpg

A i mogę wam jeszcze powiedzieć jak się takiego robi. ;] Wystarczy zagotować wodę i odmierzyć 0,5 l. Zawartość torebki wsypać do gorącej wody (nie gotować !) i dokładnie wymieszać do rozpuszczenia. Galaretkę wlać do salaretek lub szklanej misy i pozostawić w chłodnym miejscu so stężenia.
Dodatkowo w czasie upałów należy wziąć mniej wody i wstawić galaretkę do lodówki. Świerze owoce kiwi i ananasa uniemożliwiają tężenie galaretki. ;]
« Ostatnia zmiana: Czerwca 06, 2007, 11:46:56 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1314 dnia: Czerwca 06, 2007, 11:46:43 pm »
Jedna z moich starszych prac...
elf
czemu on/ona nie ma oka? przecież włosy nie zasłaniają całości tylko pojedyncze kosmyki...
Erm no nie wiem chyba średnio mi wyszło... Powiedzcie co o tym sądzicie i co mógłbym poprawić i co zrobiłem źle bo sam nie wiem. No ale mam nadzieję, że się wam spodoba... ;]  Oto Jelly I http://img413.imageshack.us/img413/3520/s5000291le1.jpg
ale masz wujową ceratę czy jak sie to zwie xD

Offline RadicalDreamer

  • Yume
  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 835
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1315 dnia: Czerwca 06, 2007, 11:53:57 pm »
Cytuj
czemu on/ona nie ma oka? przecież włosy nie zasłaniają całości tylko pojedyncze kosmyki...
Ja często widziałem to samo w różnych innych mangowych artach. Taki po prostu mają niektórzy styl. Ładny art, chociaż miałaś już dużo ładniejsze ;]
Cytuj
Erm no nie wiem chyba średnio mi wyszło... Powiedzcie co o tym sądzicie i co mógłbym poprawić i co zrobiłem źle bo sam nie wiem. No ale mam nadzieję, że się wam spodoba... ;]  Oto Jelly I http://img413.imageshack.us/img413/3520/s5000291le1.jpg
Ładny rysunek. Ja następnym razem zaprezentuje "arta" z mazurkiem domowej roboty ;]

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1316 dnia: Czerwca 06, 2007, 11:58:14 pm »
Ładny rysunek. Ja następnym razem zaprezentuje "arta" z mazurkiem domowej roboty ;]
To nie miałbyć rysunek, bardziej figurka własnej roboty. Zresztą mazurek występował w jakimś jRPG ? A Jelly w niejednym ;P Prawie coś jak Cid heh ;]
Hmm może by jakiego cosplaya dałoby się zrobić kiedyś ...
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

MarvelliX

  • Gość
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1317 dnia: Czerwca 07, 2007, 04:25:38 am »
Cytuj
A i mogę wam jeszcze powiedzieć jak się takiego robi. ;] Wystarczy zagotować wodę i odmierzyć 0,5 l. Zawartość torebki wsypać do gorącej wody (nie gotować !) i dokładnie wymieszać do rozpuszczenia. Galaretkę wlać do salaretek lub szklanej misy i pozostawić w chłodnym miejscu so stężenia.
Dodatkowo w czasie upałów należy wziąć mniej wody i wstawić galaretkę do lodówki. Świerze owoce kiwi i ananasa uniemożliwiają tężenie galaretki. ;]
przepisał instrukcje z opakowania i juz sie za mistrza uwaza ;f a jellego bylo z przodu pokazac ;p

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1318 dnia: Czerwca 07, 2007, 10:04:56 am »
YUz-bardzo ładna kreska. I na prawdę nie wdać,że to "starsza praca". Bardzo mi sę podoba.

G- jelly....juicy :] Wolę zielone :P

Offline Iniuria

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 73
    • Zobacz profil
    • ***
Odp: Fan Art
« Odpowiedź #1319 dnia: Czerwca 07, 2007, 11:38:36 am »
to takie "artystyczne" zdjęcia ;] niestety nie wyposarzono mnie w jakieś szczególne talenty. Mam gdzieś jakieś rysunki, ale nie chce mi sie szukac ;P a i tak są krzywe
http://img509.imageshack.us/my.php?image=dsc00931ll4.jpg
http://img261.imageshack.us/my.php?image=dsc00932fe3.jpg
http://img507.imageshack.us/my.php?image=zdj216uu3.jpg