Autor Wątek: Japanese Music!!!  (Przeczytany 46262 razy)

Offline Vins3nt

  • Soldier
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
    • Ciekawe linki z mangami
Odp: Japanese Music!!!
« Odpowiedź #120 dnia: Kwietnia 12, 2007, 11:20:59 am »
W imieniu zespołu Moonlight zapraszam wszystkich na imprezę "Japanese Visual Act vol.2

Zagra oczywiście Moonlight oraz 2 formacje z Japonii.Oto plakat:


Moonlight .

To zespół o wielu twarzach.
Od poruszających ballad, poprzez chwytliwe piosenki z nietuzinkowymi tekstami, po rockowe utwory, a wszystko świetnie sprawdzające się na koncertach – to pokazuje, jak uniwersalnym zespołem jest Moonlight. Obecnie muzyka Moonlight oscyluje wokół szeroko pojętego atmosferycznego trip-rocka z wieloma elementami progresywnymi i alternatywnymi. Ciepły, czarujący wokal charyzmatycznej Maji Konarskiej – drugiego głosu w Polsce według najnowszych danych prasowych, dopełnia obrazu świetnie wyprodukowanej i zagranej muzyki zespołu, a i nierzadko skupia na sobie CAŁĄ uwagę słuchacza. Zespół ma bogatą historię koncertową, właściwie trudno znaleźć już w Polsce jakiekolwiek średniej wielkości miasto, które nie doświadczyło magii muzyki Moonlight.


GRAM∞ MARIA

Image zespołu jest połączeniem stylu gotyckiego - głównie za sprawą wyglądu Sayo, z bardziej typowym dla starych visualowych zespołów wyglądem shi-no - długie spódnice, gorsety czy nawet kimona.

Styl Gram Maria jest dosyć trudny do zdefiniowania, nazywany przez Shi-no "shi-no rock", ale można by go również określić jako old school visual kei czy gothic visual, z elementami melodyjnego metalu. Ich muzyka jest oparta przede wszystkim na brzmieniu gitary i pianina, co nadaje zespołowi specyficzny, mroczno-melancholijny klimat. Pomimo dającego się łatwo zauważyć charakterystycznego stylu zespołu, ich muzyka nie jest monotonna. Istotnym elementem jest głos wokalisty, w dużej mierze odpowiadający za nastrój utworów. Ważne są również teksty, poetyckie, dotyczące rozważań o sensie życia, o przemijaniu, uczuciach, lęku przed samotnością.



Nigatsu Sanjuu Gonichi

Gosć specjalny imprezy
Będzie to pierwsza, a zarazem jedyna okazja, by zobaczyć ten zespół na żywo!!
W skład Nigatsu Sanjuu Gonichi wchodzą:
Wokal: Naoto
Gitara: Masaki (ex. Yumeha z Celia'xeno)
Bass: Shiyu (DEViL KiTTY)
Perkusja: Mikage (ex. Ezequl ; Kisaki Project ; Babylon)

Serdecznie zapraszam w imieniu organizatorówSmile

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Odp: Japanese Music!!!
« Odpowiedź #121 dnia: Kwietnia 22, 2007, 04:48:16 pm »
Koncert był świetny^__^ Co rawda 2-35 się nie pojawiło, ale informajcja o tym pojawiła się w internacie przed koncertem.
Gram Maria dała czadu. Pstryknęłam sę nawet fotęz basistą, a Shin-no spodobała się moja własnoręcznie wykonana naszywka GM to mu ją oddałam. Powiedział mi abym na następny koncert zrobiła mu takich więcej XDDD

A na stronie Neo Tokio ukazała się informacja o koncercie Dir en Grey w Polsce w Katowickim Spodku...
http://www.neotokyo.de/product_info.php/products_id/10041785

Na polskich forach j-rockowych panuje ogólny zachwyt nad tym wydarzeniem. Nic tylko czekac na to, aż Kyo pojawi się w sierpiniu w Polsce^___^



MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Japanese Music!!!
« Odpowiedź #122 dnia: Maja 13, 2007, 12:15:56 am »
Idzie/jedzie ktoś z SZ do Katowic na Deg'a ? Będzie też Tool, Delight i Coma+special Guest. Anyone?

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Japanese Music!!!
« Odpowiedź #123 dnia: Maja 13, 2007, 12:23:19 am »
Jasne, ja raczej jadę, z kasą nie będzie problemów, a mam następnego dnia 21 urodziny heh, będzie chyba grubo coś mi się zdaje. ;] No to gdzie i kiedy można zakupić bilety ?
« Ostatnia zmiana: Maja 13, 2007, 12:31:35 am wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Japanese Music!!!
« Odpowiedź #124 dnia: Maja 14, 2007, 03:08:29 pm »
Metal Hammer niech sobie jest w sierpniu. Ale tymczasem w maju będzie też coś ekstra. ;] Zastanawiam się czy nie pójść na “Yamato the drummers of Japan” bo sam uwielbiam dźwięk bębnów a chińczyki są w tym niezrównani. Wyobraźcie sobie dźwięk 85 cm bębna uderzonego pałką o wadze do 3,5 kilograma. Warto to zobaczyć na żywo bo puszczanie sobie nagrań w domu na pewno nie da wam takiego wrażenia i dźwięku.
Mają malutką trasę po Polsce więc może inni też się skuszą. ;]

Trasa: 18.05. – Lublin, Hala Globus;
20.05. – Kraków, Hala Wisły;
22.05. – Wrocław, Hala Ludowa;
23.05. – Poznań, Arena;
24.05. – Szczecin, Hala MTS;
26.05. – Warszawa, Sala Kongresowa;
27.05. – Bydgoszcz, Opera Nova;
29.05. – Gdynia, Teatr Muzyczny;
31.05. – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca.

troche więcej informacji i nr tel. macie tutaj http://facet.wp.pl/wid,8812334,wiadomosc.html
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline Kristofer

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 89
  • Death Note owner ;]
    • Zobacz profil
Odp: Japanese Music!!!
« Odpowiedź #125 dnia: Maja 20, 2007, 10:34:41 pm »
Ja raczej będę jechał na ten koncert Deg'a...fakt, że pewnie zagrają może z 6 piosenek, ale jak już do Polski przyjechali, to nie stracę takiej okazji żeby ich zobaczyć na żywo ;p Gdyby jeszcze bilety były tańsze, to już by było genialnie ;\

Offline Calipso17

  • Soldier
  • Wiadomości: 36
  • Komiksiara he he
    • Zobacz profil
Odp: Japanese Music!!!
« Odpowiedź #126 dnia: Czerwca 13, 2007, 11:10:32 pm »
A ja to bym pojechała na koncert Gackta ale i zadaleko i za drogo. Wiecie gdzie można kupić tanie płyty Gackta (tylko nie wyskakujcie z alegro bo nie ma:<)

Offline Hisoka

  • SS-Obersturmbannführer
  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1371
  • Cute Cynic
    • Zobacz profil
    • http://smellofwhitecat.blogspot.com/
Odp: Japanese Music!!!
« Odpowiedź #127 dnia: Lipca 12, 2007, 10:56:19 am »
cholera...ale krąży mi wmyślach shiroi Maliców :P
Ostatnio widziałam klip-szczyt szmiry :D

Offline Lightning

  • Soldier
  • Wiadomości: 43
    • Zobacz profil
Odp: Japanese Music!!!
« Odpowiedź #128 dnia: Lipca 22, 2007, 03:59:22 am »
A u mnie w winamp-ie leci jak narazie tylko Dir en grey, Utada Hikaru IMO moja ukochana piosenkarka jest dość podniecająca :D I moje pytanko co możecie polecić początkującemu. O bym zapomniał Gipsi co myślisz o najnowszym albumie Dir en grey The Marrow of a Bone nie wiem czy zassać  ;) 
« Ostatnia zmiana: Lipca 22, 2007, 08:19:15 am wysłana przez Lightning »

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Japanese Music!!!
« Odpowiedź #129 dnia: Listopada 01, 2007, 12:12:18 am »
Ha... dziwną akcję dzisiaj zaliczyłem, oglądając 4fun.tv. Słucham jednym uchem tego, co tam akurat leci, coś tam na kompie robiłem i naglę zdałem sobie sprawę z tego, że gdzieś już ten kawałek słyszałem... no ale może zacznę od końca.

Miz - In the Sky

Jakiś rok temu, japońska artystka Miz, z dosyć ciekawym dorobkiem (siedząca w melodyjnym pop'ie, no a jakże... Japonia ma chyba niewyczerpalne pokłady takich wokalistek), zaśpiewała ładną piosenkę, która stała się tłem do openingu pewnej gry. Grą rzeczoną była Grandia III, dosyć fajny jRPG (najbardziej cliche jaki znam, ale nie o tym tutaj), no i wszystko było normalnie. Piosenka jest ładna, akurat taka, jaka powinna być, wpadająca w ucho, fajna do nucenia przy goleniu.

Grandia III przetłumaczono na angielski, a Miz, znająca kilka języków, zaaranżowała i wykonała anglojęzyczną wersję piosenki.

Miz - In the Sky (english)

Tak samo ładne jak pierwowzór, tak samo wpada w ucho. Japońska piosenka z openingu japońskiej gry, przetłumaczona na mniej japoński język. Wszystko jak należy. W Grandia III pograłem dosyć długo, ale odstawiłem w końcu i już prawie o grze zapomniałem.

Aż tu nagle...

Dum dum DUM!!!

Przez pierwszą połowę piosenki, próbowałem sobie przypomnieć gdzie ja to słyszałem. Bynajmniej, nie ma polskojęzycznej wersji Grandia III, ale, jak widać, gdyby ktoś chciał ją robić, to miałby jeden problem z głowy. Dziwnie się tego słucha, jak ktoś grał w grę, możecie sobie wyobrazić np. Hikari, Passion albo Suteki Da Ne po polsku...

Ciekawe, czy doczekamy się innych polskich coverów japońskich piosenek. Może już jakieś są, a ja ich nie znam? W każdym razie, rzuciłem tego posta, jako ciekawostkę, bo wydaje mi się, że to nie jest zbyt częsta praktyka mimo wszystko...

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Odp: Japanese Music!!!
« Odpowiedź #130 dnia: Listopada 13, 2007, 05:24:09 pm »
ciekawa akcja xD jak oglądam 4fun to nigdy nie trafiłem ;p

btw; tak se śmigałem po jakiś forach i dowiedziałem sie że w polskim "popcornie" był artykkuł o jrocku. opisali AnCafe i Gazetów chyba ;p wiadomo oni na topie ;p ale co i jak to nie wiem, bo nie miałem ochoty gówna kupywać. niczego ciekawego bym sie nie dowiedział ;p

emiel_

  • Gość
Odp: Japanese Music!!!
« Odpowiedź #131 dnia: Listopada 19, 2007, 06:24:22 pm »
Z tego co przeczytałem na tych 17tu stronach, to jmusic zdominował tu Gackt i Ayumi Hamasaki...
  Co do pierwszego z nich - nawet lubię, natomiast jeżeli mam się wypowiedzieć na temat Ayumi, to hmm...określę to tak: lepiej wygląda niż śpiewa;> (zaraz mnie pół forum zlinczuje).

  Jeżeli o mnie chodzi, to faworytami są:

- wspomniany na którejś tam stronie przez Yuzurihę, Buck-Tick.Zespół, który osobiście BARDZO lubię i zgodzę się z opinią,że
  ponadprzeciętnym kawałkiem jest "Gessekai".Rozbroiła mnie prostota tekstu...ale w tym jego siła.Nawiasem mówiąc, fani anime
  powinni doszukać się tu pewnych koneksji (opening w końcu...) "Romance" też zasługuje na wyróżnienie, jak i "Kain".

- Akira Yamaoka ("Fuck this place!") na dobry początek ;>

- Schwarz Stein. Słucham bardzo często w pracy.Polecam płytkę "New vogue children". Szybko wpada w ucho, szczególnie
  utwór 3 "Rise to heaven".

-zgadzam się,iż X-Japan jest trudny w odbiorze.Choć osobiście- bardzo lubię.

-Galneryus. Natknąłem się kiedyś przez przypadek,później ściągnąłem wszystko co dostępne.Zespół grający power metal,choć
 sprawdzić mogą fani jrocka, myślę że się nie zawiodą. Niektórych może drażnić charakterystyczny głos wokalisty (Yama
 B).Radziłbym zwrócić uwagę na ten zespół tym,którzy lubią dobre solówki gitarowe - Syu jest w Japonii bożyszczem w tej
 kwestii.Jeżeli ktoś będzie chciał, podam linka do obejrzenia go w akcji wraz z innym, świetnym gitarzystą z Europy.Tak dla
 porównania;>
 
  W kwestii japońskich kompozytorów wypowiadał się nie będę, bo jest to sprawa oczywista chyba dla każdego fana jRPG i
  anime.Personalnie podziwiam Shiro Sagisu (ehh,ten "X";> ).Dalej rozpisywał się nie będę bo kompozycje finalowe i chronowe to
  klasyka.
 POPRAWKA --> co do Shiro Sagisu i "X", naturalnie miałem na myśli Naoki Sato ;> tak to jest,gdy pisze się o jednym, a słucha drugiego w danej chwili ;> Sagisu też lubię, choć to już inne anime.Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Listopada 22, 2007, 11:09:41 am wysłana przez emiel_ »

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Odp: Japanese Music!!!
« Odpowiedź #132 dnia: Listopada 20, 2007, 07:05:06 pm »
O tam Buck-Tick'a trzeba znać. grają tyle lat, a i tak potrafiąnieźle dowalić. Co udowodnili sowoim nowcym albumem. A słyszeliście taką formacje jak Bluck-Tlick xD? W skład zespołu wchodzą muzycy z takich formacji jak Mucc(Tetsuro), Merry czy Kra. Dają tylko koncert na których grają tylko covery Buck-Tick'a. Popnoć potrafą nieźle przygrzać (nie ma co sie dziwić xD Tetsuro na wokalu xD) i podrzeć jape. Musi to naprawde świetni brzmieć. Najgorsze jest to, że znalałem wczoraj strone gdzie mozna ich ściągnąć, ale MediaFire mi szwankował, a dzisiaj już jej nie ma ;/ szlag człwoieka trafia. Ale jak ich dopadne to rzuce linkiem.

Schawrz Steina słucham bardzo rzadko. Jakoś niemoge sie wbicza bardoz w ich klimaty. Solowy projekt Hory który powstał po ich rozpadzie też mnie jakosnie jara. Za mało mrocznie i dołująco jak na ten gatunek ;p

X trudny w odbiorze? no niewiem xD choć jak pomyśle to trroche czasu mineło zanim stałem sie X freakiem takim jak teraz ;p We are X! Słyszał kto najnowszy utór xD? "I.V" ? Miażdżacy. Czekam tylko jak dorwe w lepszej jakości :D No i na koncert w ojropie! Jade choćby do Francji!

A za Galneryusa Cie kocham xD:D Nie myślałem że ktoś na forum będzie znał xD:D Ja przygode ze Syu zaczełem od Auchvitza (genialnego zresztą) no i potem dowiedzieałem sie o Galneryusie. Po tym jak przeżyłem orgazm na "Strugle fo the freedom flag" nie moge bez niego żyć. Każdy kolejny album to dawka mocnego grania. Zespół nie stoi też w miejscu. Jak usłyszałem najnowszy album to nie poznałem głosu Yama-B. No i zaskoczył nwoy basista który widocznia ma ochote dać z siebie więcej niż poprzednicy. Solowa wstawka na "New Legend" robi swoje xD

Acha no i jeszcze przy Syu trzeba dodać o Animetal'u. Myśle, ze nie trzeba spycjalnie zachęcac. Wystarczy Syu i Eizo Sakamoto (Anthem!) na wokalu xD:D

emiel_

  • Gość
Odp: Japanese Music!!!
« Odpowiedź #133 dnia: Listopada 20, 2007, 07:14:19 pm »
OOOO...Ktoś tu zna Galneryus...też Cię lubię ;P Wgłębiałeś się bardziej może? Znasz inny projekt Syu pod nazwą Animetal? Jak usłyszałem Zanoku na Tenshi no Teeze z Evangeliona, myślałem że spadnę z krzesła - całkiem ciekawa interpretacja tego openingu.Jeżeli nie znasz to masz tu linka :  http://pl.youtube.com/watch?v=X5ASzGEecrY   

A co do coverów Buck-Tick, średnio mi do gustu przypadły :P
Mnie wbija w fotel duet Syu z klawiszowcem "Glorious agressor" tak to chyba się zwie.

Ups, nie zauważyłem,że pisałeś o Animetal na końcu ;>
« Ostatnia zmiana: Listopada 20, 2007, 07:18:32 pm wysłana przez emiel_ »

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Japanese Music!!!
« Odpowiedź #134 dnia: Listopada 23, 2007, 03:31:10 pm »
Ja mam pytanie czy jest ktoś kto słuchał kiedyś jakichś grup Taiko ? Ostatnio właśnie zainteresowałem się trochę tą muzą i ciekaw jestem czy może ktoś zna jakieś grupy warte uwagi, może jakieś płyty itd.

Wiecie o to wszystko można spytać last.fm, ale sobie z nim nie pogadam na ten temat. ;]
« Ostatnia zmiana: Listopada 23, 2007, 03:36:32 pm wysłana przez G-1 »
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Odp: Japanese Music!!!
« Odpowiedź #135 dnia: Listopada 23, 2007, 05:53:40 pm »
Pierwsze słysze nazwe ;/

a co do evangeliona by Animetal to faktycznie może powalić. tylko troche solówa słaba jak na Syu

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Japanese Music!!!
« Odpowiedź #136 dnia: Listopada 23, 2007, 06:09:34 pm »
Pewnie nie słyszałeś bo to nie jest żaden jrock, jpop itp. ;/
Chodzi mi o formacje takie jak Kodo, to chyba najsłynniejsi bębniarze i pracowali przy niejednym soundtracku, jeśli nikt nie słyszał to może się wstydzić. ;/
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...

emiel_

  • Gość
Odp: Japanese Music!!!
« Odpowiedź #137 dnia: Listopada 23, 2007, 06:46:49 pm »
Taiko nie znam, ale niebawem poznam  :D little,mnie tam wokal pana i wygląd pani powalił :D

Offline little

  • Wanderer
  • *******
  • Wiadomości: 1025
    • Zobacz profil
Odp: Japanese Music!!!
« Odpowiedź #138 dnia: Listopada 23, 2007, 09:36:31 pm »
o tak. wokal powala. ale w końcu to jest Eizo Sakamoto xD
kojażysz taką formacje jak Anthem? wsumie żywa legenda. ponoć mają wchodzić na rynek europejski, także mam cichąadzieje zoabczyć ich na żywo. tam właśnie śpiewa Eizo (od kilku albumów dopiero).
jak nie znasz to Ci podżuce jakiś album. Naprawde kawał dobrego grania.

Cytuj
Chodzi mi o formacje takie jak Kodo, to chyba najsłynniejsi bębniarze i pracowali przy niejednym soundtracku, jeśli nikt nie słyszał to może się wstydzić. ;/
no to fakt nie orientuje się ;/

Offline G-1

  • "cudowny" użytkownik
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 542
    • Zobacz profil
Odp: Japanese Music!!!
« Odpowiedź #139 dnia: Listopada 23, 2007, 10:22:57 pm »
Cytuj
Chodzi mi o formacje takie jak Kodo, to chyba najsłynniejsi bębniarze i pracowali przy niejednym soundtracku, jeśli nikt nie słyszał to może się wstydzić. ;/
no to fakt nie orientuje się ;/

Tylko nie brać tego zdania do siebie ! Napisałem, że tylko można się wstydzić. Pewnie nawet Goha, która z niejednym soundtrackiem miała do czynienia, może nie kojarzyć Kodo, ale to rozumiem, heh. ;]
(...)Poprostu ja nie mam czasu na granie w kilkudziestogodzinne gry po to żeby poznać fabułe jakąś lipnawą w której ziomu ratuje świat, a ja podczas tego ratowania świata biegam sobie mietkiem naciskam przycisk X i walcze z potworem, później oglądam film jak ten mietek główny bohater gada 30 minut z jego wybranką z czeg nie wynika nic ciekawego, później zaliczam każdą postać w lokacji i gadam z nią żeby dowiedzieć się na przykład że ładną mamy pogode, a nowa generacja konsol będzie mi oferowała to samo z tym że z lepszą grafiką... nie gry to już nie jest dla mnie główna rozrywka i nie mam czasu na kilkadziesiąt godzin grania podczas gdy o wiele epszą fabułe mogę mieć oglądając jakiś koreański film... teraz już mnie granie nie ara, jak mówiłem wcześniej przed konsolą chce się rozerwać, niepotrzebny do tego jest mi główny bohater stworzony z 40 milionów pixeli zamiast z 4...