Autor Wątek: Golden Sun  (Przeczytany 6647 razy)

Offline GLenn

  • AvEx3 Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2036
  • Hollow Kon
    • Zobacz profil
    • http://nudenaru.deviantart.com/
Golden Sun
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 01, 2005, 07:54:03 pm »
fajnie sie w to gralo nawet jak byl quiz o gs to coprawda tylko ja z ww pisalismy ale fajnie bylo

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Golden Sun
« Odpowiedź #21 dnia: Lutego 09, 2011, 12:48:13 am »
Seria ożyła, zatem ożywiam bezwstydnie wątek. Już niedługo będę miał okazję sprawdzić nowego GS w akcji, na razie trochę się naczytałem w necie i opinie to głownie dobra/b.dobra. Podobno pokpili sprawę z poziomem trudności. W sumie poprzednie GS też były dość proste. Czepiają się też dialogów... ja bym rzekł, taki już urok tej serii. Ktoś grał, jakie wrażenia?

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Golden Sun
« Odpowiedź #22 dnia: Lutego 09, 2011, 01:24:21 pm »
Cytuj
Podobno pokpili sprawę z poziomem trudności
afirmative ale ja gram z cheatem exp x2 bo wylaczam random fajty czasem wiec moge miec wyzszy poziom niz powinienem. Dialogi sie nie zmienily sa dlugie i nie wnosza nic nowego ;x brakuje tylko ich skipowania. No i ciagle nie wiem czemu sluza i do jakich systuacji uzywac 4 emot ktore glowny bohater dostaje podczas dialogow. Problem moze tez stanowic zdobywanie djinow bo sa sytuacje ze znajdujesz takowego ale nie masz mocy zeby sie do niego dostac, a jak ja juz zdobedzies nie bedziesz mogl sie juz wrocic bo droga zablokowana ;d Puzle sa ok ale narazie jakos niezbyt wybitne i za latwe, moze pozniej beda lepsze.
« Ostatnia zmiana: Lutego 09, 2011, 01:26:55 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Golden Sun
« Odpowiedź #23 dnia: Lutego 09, 2011, 02:47:49 pm »
Hah, ty paskudny cziterze ;d
Obiło mi się o uszy że znów są 3 sejwy do dyspozycji (nie wiem nawet jak to wygląda z programatorem, z namaszczeniem kupiłem oryginał), więc nie ma tak źle z djinami, zawsze można się cofnąć do poprzedniego stanu.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Golden Sun
« Odpowiedź #24 dnia: Lutego 09, 2011, 06:08:59 pm »
nie o takie cos mi chodzilo z tymi djinami, nie masz mozliwosci go wziasc teraz, bedziesz musial wrocic kawalek gry pozniej o ile nie zapomnisz o nim, to samo sie tyczy czesci skrzynek i innych skarbow

Offline Sitheral

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 202
  • S = k log W
    • Zobacz profil
    • Zwyczaje rozrodcze afrykańskich świń
Odp: Golden Sun
« Odpowiedź #25 dnia: Marca 25, 2011, 02:36:29 pm »
Pograłem już sobie i jak dla mnie jest zacnie. Świetny ost (w czasie walk troche mniej), plastyczne, szczegolowe otoczenie, fajne puzzle, nie za trudne acz chyba troche zbyt dlugie, jak z ta sala z kilkunastoma drzwiami, az mi sie odechciewalo, ileż mozna. Czasem kombinujesz jak zdobyć djina a tak naprawdę masz możliwość go zdobyć dopiero x godzin później, trochę to burzy rozgrywkę i wymusza skupianie się na pierdołach no ale co tam. Obsługa touchscreena to tak bardziej dla hecy, zrobiona raczej na siłę.
 
Najlepszym wyznacznikiem poziomu trudności jest to, że normalne walki przeprowadzam uzywajac samych atakow, czyli jednego guzika, nie trzeba się na nawet silić na czary, no a jak wyskoczy jakis bosik to się ustawia djiny na summon, puszcza co najsilniejsze i to by w zasadzie było na tyle.
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2011, 02:38:03 pm wysłana przez Sitheral »

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Golden Sun
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 25, 2011, 02:57:55 pm »
nom i nie podoba mi się koniec gry w połowie fabuły no ale coś podobnego było w pierwszej części

osobiście poziom trudności puzzli i walki bardziej mi się w lufi podobał, powinni brać przykład
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2011, 02:58:38 pm wysłana przez MarvelliX »

Offline DrepagPL

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 78
  • If you want fight, just say!
    • Zobacz profil
Odp: Golden Sun
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 27, 2013, 01:01:16 pm »
Gra jest naprawdę świetna,jedynymi dwoma minusami są: za krótki czas gry i za niski poziom trudności.Dwójka jest trudniejsza, podczas walki z -SPOILER- Doom Dragonem,Star Magicianem (TEN DUPEK!!) i Sentinelem miałem naprawdę problemy. -KONIEC SPOILERÓW

Moja ulubiona postać z GS1-Isaac
Moja ulubiona postać z GS2-Piers

Moja drużyna w GS2:Isaac,Piers,Felix,Jenna

Ocena ogólna:

GS1:9+
GS2:10
GS3:Nie grałem :(
« Ostatnia zmiana: Lutego 27, 2013, 01:04:23 pm wysłana przez Megafil666 »