Autor Wątek: Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim  (Przeczytany 98025 razy)

Offline GeN

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« dnia: Sierpnia 11, 2004, 02:57:05 pm »
Posiadam FF od I do IX Ale w częściach od IV do VI numery są pomieszane........:| czy ja poprostu mam takiego pecha czy to może wina naszego kochanego squera???  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Dziwne nazwy Finalków
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 11, 2004, 03:13:05 pm »
O co ci chodzi że numery są pomieszane?? Co że Finakl Fantasy 5 ma napisane FFVI?.. nierozumiem zbytnio o co ci chodzi napisz dokładniej... może poprostu masz pirackie wresje źle podpisane czarnym flamastrem przez roztargnionego wietnamczyka :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Dziwne nazwy Finalków
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 11, 2004, 03:24:18 pm »
o to chodzi ze jak zwykle wszystko przez amerykancow... ff4 to 1, 5 to 2 a 6 to 3... oni chyba nie wiedza o istnieniu ffow1-3
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Dziwne nazwy Finalków
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 11, 2004, 03:30:17 pm »
Ale mówi że posuada wszystkie od 1-9 wieć chyba nie oto chodzi... chociaż może i oto a jeżeli tak to w ameryce nie zostały wydane pierwsze dwa finale chyba więc trzecia część(któa już na tamten rynek wydali) zostałą nazwana poprostu Final Fantasy... chyba jak dobrze pamiętam :unsure:  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Dziwne nazwy Finalków
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 11, 2004, 03:31:16 pm »
nie wiem w kazdym razie jesli sie nie myle to ja mialem ffy skrocone o 3 numerki amerykancow
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline GeN

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Dziwne nazwy Finalków
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 11, 2004, 04:08:15 pm »
no wiecie bo to jest tak jest final nieponumerowany na nesa prawda?? No i potem jest taki na snesa np. na romie jest napisane ff4 a nazwa (niby) orginału to II, a final VI ma napisane orginalnie III, a ff5 to rzeczywiscie piec no moze po tych wszystkich tactics-ach i misticach im sie to jakoś pomieszalo ..... No a jesli nie to gdzie jest snesowe I i IV??  

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Dziwne nazwy Finalków
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 11, 2004, 04:15:51 pm »
Teraz to się jeszcze bardziej zakręciłem może chodzi o tą lokalizacje w USA... a jak nie to już niewiem w każdym razie:
Cytuj
No a jesli nie to gdzie jest snesowe I i IV??

Jedynka na SNEsa nie wyszła więc pewnie dlatego jej nie ma :P  


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Dziwne nazwy Finalków
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 11, 2004, 04:16:31 pm »
Poprawka....w USA FFIV został wydany jako FF II a FFVI, jako FFIII... masz dziwne nazwy ponieważ finalki I, II, III i V nie zostały wydane w USA... to pewnie przez to wydaje ci się, że zostały dziwnie nazwane

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Dziwne nazwy Finalków
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 11, 2004, 07:52:37 pm »
FF 1 ukazał się w USA.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Dziwne nazwy Finalków
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 11, 2004, 09:31:39 pm »
Możliwe.... z resztą ostatnio wszystkie oprócz trójki wydali w stanach.... V i VI jako FFAnthology, I i II jako FFOrigins.... dopiero po sukcesach Square amerykańce zaczęli się przekonywać do tego, że wszystkie części są świetne i należy je numerować jak Pan Bóg (o ile się nie myle to Hironobu Sakaguchi) przykazał.

Offline GeN

  • Soldier
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
Dziwne nazwy Finalków
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 14, 2004, 01:03:00 pm »
No to Teraz wszystko jasne jednak ta ameryka to ...... glupcy..... dzieki dzieki!!!! :]
czyli jednak mam tego finalka od 1-9 Mawahahahhahaha

Offline Kazumaru

  • Komercyjny chłopak
  • SuperMod
  • ***********
  • Wiadomości: 3357
  • Forbidden Lover
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 14, 2004, 05:50:09 pm »
Za namową Marvella tworze temat w którym każdy nowy człowieczek może zadać pytanie które potrzebuje... nie ma co tworzyć 14 tematów na tem tego że potrzebujecie gry FFVII, że wam nie działa konsola, że nie umie obsługiwać kuchenki, że w twoim Tekkenie niechce się odkryć jakaś postać... Pisz tu!
W tym temacie możecie się też pytać czy nie ma ktoś do "porzyczenia"( ;) ) gry której potrzebujecie... już nie raz się zdażało że ktoś miał w sygnaturce podpis że potrzebuje jakąs gre a ja tego signa widziałem już za późno... jeśli czegoś potrzebujecie piszcie tutaj...

Może ja zaczne potrzebowałbym gre na PC Little Big Adventure 2

P.S. Marv przeca mogłeś sam ten topic założyć... nie pogryzł bym cię :P
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2004, 06:08:50 pm wysłana przez Marvell »


If I ever hear you say another women's name in your sleep you'll wake up the next morning with your joystick missing... got it?

MarvelliX

  • Gość
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 14, 2004, 06:08:34 pm »
Eeeeee to chyba ja miałem takie coś w podpisssie :P
A teraz miałem wpissać "Ma ktos może Buldurs Gate 1 i 2 'pożyczyć' ;) "


A mój problem gier dotyczy Digimon World 2 -_- moje digimony po pewnym lvlu (13 - 15) dostają next lvl po 99999999exp <_< co jessst nie realne i musze go wywalić żeby móc mieć jakiegoś silniejszego...



P.S.
Nie mogłem założyć, poniważ... eee... nie mogłem :P  

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 14, 2004, 06:55:12 pm »
Gipsi masz linka do Little Biga
ed2k://|file|Little%20Big%20Adventure%202%20-%20Com
plete%20CD%20Image%20BIN%20and%20CUE%20-%20All%20Lan
guages%20(voices%20and%20text)%20-%20GeForce%20Disp
lay%20Patch%20Included.rar|656768127|A136661767462C1CCA2A7BBA5F1C10E0|/
do eMula

a ja poszukuje kogos kto ma FFT




podzieliłem bo wkuzała mnie ta szerokośc <_< połączycie ssse jak bedzie ktoś kopiował :P
« Ostatnia zmiana: Listopada 14, 2004, 08:25:01 pm wysłana przez Marvell »

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 14, 2004, 07:01:42 pm »
a ja szukam prince of persia 2:warrior within... za 2 dni ma amerykanska premiere wiec ci wasi sasze ze stadionu x-lecia beda niedlugo miec pewnie :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

MarvelliX

  • Gość
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 14, 2004, 08:22:23 pm »
Ja mam FFT ale nie wybrałeś go jak ci gry "pożyczałem" :P wolałeś jakiegos Gothica <_<  

Offline Kakashi

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
    • http://uks.sroda.prv.pl
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 15, 2004, 12:59:35 pm »
wy tu gadu gadu, a tu sie zbliza gwiazdka i mozliwe, ze moj wymarzony PS2. I otóż to bede potrzebowal jakies gierki.... jakies gierki, zle zabrzmialo, mianowicie FFX, FFX-2, FFXI, ffxi i inne FF na ps2. Konsolka nie jest u mnie na bank, ale dobrze byloby wiedziec, kto sie trudni w tego typu grach (znaczy zalatwia, bo u mnie w miescie biega az piszczy, gora 3-5 osob ma PS2).  bo z neta po 3 giga to troche sporo...

P.S. to nie zamowienie, a chec otrzymania informacji

Cytuj
a ja poszukuje kogos kto ma FFT
ja mam. jak masz cos ciekawego na wymianke, wal na gadulca

kare ki ni mizu wo...
deisui ni haeru kimi wa mou...


Teraz słucham:

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 15, 2004, 03:07:23 pm »
 kakas ff11 jest na siec... jestes pewien ze bedziesz w stanie oplacic rachunki za net do konsoli? :P a tak poza tym to chyba nie ma innych efefow na ps2... ale ja tam sie nie znam &reg; :P
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline Morchol

  • SuperMod
  • *********
  • Wiadomości: 2143
  • ;*
    • Zobacz profil
    • http://www.audioscrobbler.com/user/Morchol
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 15, 2004, 03:24:45 pm »
kakaś tu masz milutkiego linka co do "oryginalow" http://www.gamesconsole.republika.pl/03.htm tylko nie patrz w spisy, tylko w "newsy" bo ciecie z tej stronki nie aktualizuja spisow :P
no a w ostatecznosci to i moi moze sie wymienic, ale osobiscie nie mam nagrywarki DVD<jeszcze :P > a sasiad ktorego wykorzystywalem ma aktualnie zdżebaną <pozdro for Zell :P>

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Pomoc Ogólna -temat związany ze wszystkim
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 15, 2004, 04:26:16 pm »
a ma ktos moze cracka do alcochola 120% zeby przez GG wyslac?

EDIT:
sorx Devil ale Mravy byl szybszy ;)
thx Mravy i dziable tez thx za dobre checi :P
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2004, 09:11:37 pm wysłana przez S&S »