Autor Wątek: Ciekawi Bossowie  (Przeczytany 19205 razy)

Offline Musiol

  • kiedyś byłem tutaj popularny
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2873
    • Zobacz profil
    • pssite.com
Odp: Ciekawi Bossowie
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 18, 2010, 04:13:32 pm »
zaraz po nim kłania się Cid Raines z FFXIII (mocny skurczybyk)
Przecież to była jedna z łatwiejszych walk, to już więcej czasu mi zżarł Bartholomeus

Offline Tantalus

  • Master Engineer
  • Redaktor+
  • ************
  • Wiadomości: 4470
  • Idol nastolatek
    • Skype
    • Zobacz profil
Odp: Ciekawi Bossowie
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwca 18, 2010, 07:05:00 pm »
Butzu - ale ja SG i kałachem nie mogę zooma zrobić nawet, bo w ogóle nie mam na liście skilli
tych broni. Soldierem to bym jeszcze mógł. Cel mój jest taki, że żaden praktycznie heh. No ale nic, może się uda pożąglować nim biotyką i ostrzelać z pistoletu na skillu.

Offline MarvelliX

  • Master of Random Knowledge
  • Admin
  • **********
  • Wiadomości: 2684
  • dood!
    • Skype
    • Zobacz profil
    • http://squarezone.pl
Odp: Ciekawi Bossowie
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwca 19, 2010, 12:30:19 pm »
czemu mialbys go szotem zabic ja bylem infiltratorem i go z pistoletu jechalem ja wlasciwie wszystko ;x

Offline domcio312

  • Soldier
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: Ciekawi Bossowie
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwca 24, 2010, 02:37:16 pm »
Dzięki za wskazówkę Solidus

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Ciekawi Bossowie
« Odpowiedź #84 dnia: Kwietnia 07, 2011, 10:07:27 pm »
To ja może odkurzę heh. Bardzo mocnymi bossami byli Mysterious Figure i Vanitas Lingering Spirit(KH:BBS). Nawet z bliżej ustaloną strategią byli strasznie nieprzewidywalni. Z FF...Omega z FF V. Choć na 60-70 lvl to była łatwizna. Jednak wielki respekt mam do niej do dziś. FF XIII...na początku sprawiali mi problemy Odin i Bahamut(doom...). Potem był Cid Raines, ale na takowego była dosyć łatwa taktyka, także za 2-gim razem padł już.

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Ciekawi Bossowie
« Odpowiedź #85 dnia: Kwietnia 08, 2011, 09:07:10 pm »
No więc pomogę aurze i poodkurzam razem z nim xD według mnie ciekawymi bosami byli

FF 7 - ten wielki robot w midgar na 2 cd pamiętam był prawie jak weapony walka była trudna i ciekawa a zarazem męcząca

CC - ten smok na tera tower bardzo długa i wymagająca walka ta ciągła nie pewność że to już koniec a on zaczyna używać coraz to silniejszych elementów

PE - krab w warehouse szybki przebiegły i silny walka była ciekawa ten boss była bardzo wymagający jego 2 ciosy to był koniec gry naprawdę boss godzien uwagi

FF X -2 - trema najnajnajtrudniejszy i najciekawszy boss w całej serii jego pokonanie graniczy z cudem jest praktycznie niemożliwe a jednak walczyłem półtorej godziny walka była tak wciągająca i emocjonująca jak by odbywała się na żywo z graczem w roli głównej w ff brakuje takich bossów powinno być więcej podobnych bossów. 

LOM - te dziwne coś w klatce na madora beach podobnie jak u góry oczywiście na poziomie no future bądź nightmare xD

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Ciekawi Bossowie
« Odpowiedź #86 dnia: Kwietnia 09, 2011, 01:39:22 am »
KH:BBS... Do dziś pamiętam jakiego szału dostawałem przy Mysterious Figure. Vanitas Lingering spirit padł, jak wpadłem na taktykę z rozstawianiem min, biedak tak szalał, że zawsze wpadał w przynajmniej 3/4 min.

Offline X-Bahamut

  • Berserker
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • \m/(-_-)\m/
    • Zobacz profil
Odp: Ciekawi Bossowie
« Odpowiedź #87 dnia: Kwietnia 09, 2011, 07:47:27 am »
ja dopiero zamierzam zagrać w KH bbs bo jeszcze nie miałem okazji. No ale skoro twierdzisz, że bosy są trudne to chyba warto zagrać. xD Jeszcze mi się przypomniał jeden bardzo mocny boss mianowicie asura z vs godzinka walki obrażenia 10/15 jej jakiś specjalny trik i połowa hp i w ogóle. Jeszcze guildersten był jako tako tylko, ja obczaiłem na niego niezawodną taktykę zanim co wziąłem moją katanę ( angel wing H ) i poszedłem sobie przed catedre i wytrenowałem sobie broń do 90 na evil statue po czym podniosłem to całe pp w broni nauczyłem się tego break artu thunder coś i waliłem dziada nim po 38/45 a gdy chciał użyć blody sina to zmieniałem na kuszę i ładowałem w gościa podczas gdy przelatywał nad nami no i blody sin failed bo inaczej tego przeżyć się nieda xD no to był zaje bos xD.  :F

Offline DarkAura16

  • Knight
  • ****
  • Wiadomości: 353
  • Nikt specjalny.
    • Zobacz profil
Odp: Ciekawi Bossowie
« Odpowiedź #88 dnia: Kwietnia 09, 2011, 10:08:32 am »
Warto kupić KH:BBS na swojego PeeSPeka. Trzy postacie, każdą gra się inaczej. Terra, silny wojownik, Aqua, świetnie posługująca się magią i Ventus, szybka i zrównoważona postać. Każda postać ma własną historię i problemy, lecz łączą się one z pozostałymi postaciami. +Final Episode, w którym jako Aqua walczymy z...to trzeba zobaczyć, ale Ci, którzy wielbili Ansema z KH1, będą mieli radochę. Dodatkowo bossowie dodatkowi na Mirage Arena to naprawdę wyzwanie(Iron Imprisonery...) O Vanitasie i Mysterious Figure nie mówiąc.

Offline Groch

  • Zack_Fair
  • General
  • ******
  • Wiadomości: 506
    • Zobacz profil
Odp: Ciekawi Bossowie
« Odpowiedź #89 dnia: Kwietnia 09, 2011, 02:58:23 pm »
Właśnie przypomniał mi się chyba najbardziej denerwujący boss z jakim miałem styczność. Odin w Seraphic Gate w VP2. półtora godziny tłukłem tego barana tylko jedną postacią, zza jego pleców, tak, by nie wejść w jego zasięg. To był koszmar...KH jest naprawdę zabawny gdy grasz na najwyższym poziomie trudności, btw.

Offline DrepagPL

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 78
  • If you want fight, just say!
    • Zobacz profil
Odp: Ciekawi Bossowie
« Odpowiedź #90 dnia: Lutego 27, 2013, 01:19:28 pm »
Mistrz w denerwowaniu w wafli i największy cham w Golden Sun zwłaszcza jak walczy się na niskim poziomie jak ja: STAR MAGICIAN!
To samo powiem o Mistrzu Eraqusie i Terra - Xehanorcie (KH: BbS). Nad Eraqusem męczyłem się 4 godziny, a Terra - Xehanort... po prostu masakra. Musiałem przejść grę od nowa, na niższym poziomie trudności (Ta, wiem, jestem lamus).
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2013, 04:03:19 pm wysłana przez Megafil666 »