Autor Wątek: Sny  (Przeczytany 93251 razy)

MarvelliX

  • Gość
Sny
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 04, 2004, 10:39:21 pm »
Cytuj
nagle...obudziłem się
Hehe no jak zawsssze gdy coś zaczyna sssie dziać to się tau budzi, i sssą dwa wyjścia zapomnieć albo sssamemu spróbować go dokończyć. ;)  

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Sny
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 05, 2004, 04:30:04 pm »
Mnie to sie zdarza że zawsze budze sie w najciekawszym momencie i potem nie moge sobie przypomnieć co dokładnie mi się śniło...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 06, 2004, 06:58:45 pm »
zawsze tak jest.....no nie raz tylko mi sie inaczej zdarylo a raz sie obudzlem jak umarlem

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 06, 2004, 10:05:04 pm »
A wczoraj miałem piękny sen. Miałem sprawnego PSX'a i grałem w Vagrant Story(kurcze jak ja bym chciał w to zagrać :( ) Uwielbiam poprostu takie sny o grach, w które jeszcze nie grałem :lol:  
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 07, 2004, 03:59:57 pm »
a ja nigdy nie mialem sna o grach chociaz umieralem chyba 2 albo nawet 3 razy o nie mowiac o mieszkaniu w kosmosie z 4 miliardami ludzi

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Sny
« Odpowiedź #25 dnia: Kwietnia 09, 2004, 12:49:53 pm »
A mnie to niedawno śniło siem że spadłm z krzesła w jakąs dziurę i....się obudziłam. <_<  

Offline Solidus

  • This is no Zaku boy... NO ZAKU!
  • SuperMod
  • **********
  • Wiadomości: 2723
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #26 dnia: Kwietnia 09, 2004, 12:54:52 pm »
Taki parosekundowy "przedsen" o spadaniu to chyba się spazm nazywał :huh: Też tak mam i to często. Objawia się to czasem tuż przed zaśnięciem.
One little, two little, three little furries
Four little, five little, six little furries
Seven little, eight little, nine little furries
Ten little furry fags.
KILL EM!
Ten little, nine little, eight little furries
Seven little, six little, five little furries
Four little, three little, two little furries
One little furry fag.
ANYONE WANT TO DO THE HONORS?

MarvelliX

  • Gość
Sny
« Odpowiedź #27 dnia: Kwietnia 09, 2004, 07:28:39 pm »
Eehmm "spazm" to zdaje sssię są skurcze mięśni :)

A Moja sssie w ossstatnich dniach śniło że był sssmokiem  :)  i zossstał wygnany ze ssswojego królessstwa, a był tam ksssięciem. Siedział sssoebie z wyrzutkami w karczmie i sssłuchał ich wywodzeń na temat życia B)  

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Sny
« Odpowiedź #28 dnia: Kwietnia 09, 2004, 07:34:44 pm »
A ja nie mam pamięci do snów. Jak mam jakiś fajny to pamiętam go przez jakies 5 min i nagle {BENC} zapominam...  Jeden ze snów który wywarł na mnie ooogrooomne wrażenie to wtedy jak śniło mi sie że mnie odkurzacz goni. Podobno krzyczałam i pioszczałam a jak sie obudziłam to byłam cała mokra... ale gatki suche ofkorz  :D  Oczywiście obudziłam sie jak odkurzacz wciągał mnie do swojego worra.. brrr....  <_<
Ps: miałam wtedy jakieś 5 lat

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 12, 2004, 11:11:28 pm »
JEZUS MARIA ODKURZACZ!!! UCIEKAC!!! Tuz po feriach (raczej pod koniec) wrocilem z Nowego Targoo chory do domoo. Przez sen widzialem jak Ziemia zostaje zniszczona przez bombe wielkosci Kanady....potem zadzwonilem do dziadka i powiedzialem Mu ze mam w domu ogromna bombe (smiech....)

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Sny
« Odpowiedź #30 dnia: Września 06, 2004, 10:02:46 am »
Mnie to siem raz śniła moja dawna szkoła  (z którom miałam niemiłe wspomnienia)nigdy więcej do niej nie pójdem

EDIT
Dziś to ja miałam dopiero okropny sen śnił mi się pająk który mnie gonił(niebył wielki ,nawet był mały) spryskałam go sprejem na owady a on nic,zrobił wieklą pajęczyne w mojm pokoju.  

EDIT 2

Śniła mi się dzisiaj Kid ...dziwne bo mam ostatnio ochotę pograć w CC
A więc stała na plaży w swoim czerwonym stroju ale był jakiś inny i miała rozpuszczone włosy(jakieś dłuższe)potem nie wiadomo z kąd znalazła się w wodzie naga(tylko sobie nie myślcie teges...)i znowu na plaży tylko starsza i białej sukni...dziwne żeczy siem ludziom po nocach śnią...
« Ostatnia zmiana: Września 06, 2004, 11:39:42 am wysłana przez ARD »

Offline Selphie

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 114
  • Yes, I'm your god.
    • Zobacz profil
    • There's no need to fear, Underdog is here!
Sny
« Odpowiedź #31 dnia: Września 06, 2004, 12:52:34 pm »
a mi się już chyba trzeci raz (ale nie pod rząd) śni strzykawaka  :blink:  i tylko tom strzykawke pamietam, nic więcej

Offline 7cloud7

  • Adventurer
  • *
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #32 dnia: Września 06, 2004, 01:54:35 pm »
A mi się śniła ostatnio Shirley i Gipsi :blink:  I niemam pojęcia dlaczego najlepsze jest jednak to że Ja i Shirley piliśmy wino a Gipsi mówił że musimy uciekać do kopalni bo nas jacyś goście złapią. Niestety szkoda że się obudziłem bo Shirlej chyba chciała złożyć mi niemoralną propozycje :P  

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #33 dnia: Września 06, 2004, 02:15:59 pm »
tak jakos teraz to zauwazylem...

Cytuj
Kontrolę nad sssnami uzyssskałem siakieś 3 lata temu, dziwne jest to że od tego momentu zawsze w sssnach występuje pod jedną possstacią, którą nazwałem... Marvell

taaa.... i to nazywa sie LD i znaczy mniej wiecej to ze nie tylko sie kontroluje swoje zachowanie ale kontroluje sie wszystko... swiat, wydarzenia itp. ehhh gdybym umial takie cos zrobic... pewnie bym zaszalal np z fergie z b.e.p.  :wub: dziwne w to jest tym ze tobie sie jakos nagle udalo a nie pod wplywem okreslonych treningow... ale ja nie mam w tym temacie nic do gadania w tym roku raczej nie mialem zadnego snu ktory bym pamietal (nawet bezposrednio po przebudzeniu)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #34 dnia: Września 06, 2004, 07:25:22 pm »
Mi to się zazwyczaj śnią rzeczy nadzwyczaj brutalne: ktoś mnie rozrywa, ktoś bije, wyrywają mi kończyny i rozrywają mnie na pół....najczęściej gołymi rencami... rzadziej ja komuś łepek ukręcam... Po tym jak mnie zabią zazwyczaj jeszcze żyje i oglądam rozlewającą się wokół, karminową krew....

MATURA TO BEZEDURA^^'

Offline Yuzuriha

  • Dead Shadow
  • SemiRedaktor
  • *********
  • Wiadomości: 1742
  • Let's go together ... in to the darkness
    • Zobacz profil
    • http://www.deadshadow666.deviantart.com/
Sny
« Odpowiedź #35 dnia: Września 06, 2004, 07:41:44 pm »
O Bosze to jakie ty sny masz!!!!
Mnie to siem śniło że kiedyś mi siem noga złamała..a kiedy siem obudziłam to jeszcze bolała...albo uciekałam przez jakieś krzaki ,a po przebudzeniu miałam zadrapanie na ręku...

Offline Siergiej

  • Last Hero
  • **********
  • Wiadomości: 2544
  • Idol Tanta
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #36 dnia: Września 06, 2004, 07:43:04 pm »
a mi sie snilo ze gadalem z ARDem przez koma o_O i widzialem go. Siedzial w kapturze :P

Offline Zell Dincht

  • Blade Dancer
  • ********
  • Wiadomości: 1460
  • Dzielny Mały Toster
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #37 dnia: Września 06, 2004, 07:44:17 pm »
elfik_mog - no no gratuluje psychiki bardziej zrytej niz ta od w_w (a ciezko tego dokonac)
"Zapewne, ponieważ jesteśmy tak stworzeni, że porównywamy wszystko ze sobą i siebie ze wszystkim, więc szczęście i nieszczęście zależy od przedmiotów, z którymi się porównywamy, i przeto nie ma nic niebezpieczniejszego nad samotność. Wyobraźnia nasza, z natury swej skłonna do wzlotów, żywiona fantastycznymi obrazami poezji, stwarza sobie tłum istot stojących na różnych szczeblach, wśród których my stoimy na najniższym i wszystko prócz nas wydaje się wspaniałe, każdy inny jest doskonalszy. A dzieje się to w sposób zgoła naturalny. Czujemy często, że nam czegoś brak - i zda się nam, iż własnie to, czego nam brak, posiada ktoś inny, któremu też przydajemy i to wszystko, co my mamy, i nadto jeszcze pewne idealne zadowolenie. I oto szczęśliwiec jest zupełnie gotów - nasz własny twór!"

Offline White_wizard

  • Keyblade Master
  • Weapon Master
  • *********
  • Wiadomości: 2242
  • A way to the Dawn
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #38 dnia: Września 06, 2004, 07:46:57 pm »
Cytuj
Mi to się zazwyczaj śnią rzeczy nadzwyczaj brutalne: ktoś mnie rozrywa, ktoś bije, wyrywają mi kończyny i rozrywają mnie na pół....najczęściej gołymi rencami... rzadziej ja komuś łepek ukręcam... Po tym jak mnie zabią zazwyczaj jeszcze żyje i oglądam rozlewającą się wokół, karminową krew....
O kurde.... Ja tam sie może nie znam, ale to tak trochę dziwnie takie sny mieć..... hm..... a może to znak, że wkrótce ktoś pozbawi Cię kończyn? Wszystko możliwe.... ale co ja tu będę takie głupot gadał.....

A mnie się ostatnio śnuiło... co mi się śniło... hm... śniło mi się, że idę sobie spokojnie ulicą w kierunku szkoły.... i nagle zza rogu wyskakuje ten taki niebieski króliczek z jakiejś bajki.... i oczywiście pomyślałem sobie, że coś tu mi sie nie zgadza. Co? No oczywiście to, że szkoła stała trochę dlaej niż zwykle....
 
You were born from nothing, you will turn into nothing. What have you lost? Nothing!

Offline elfik_mog

  • Daredevil
  • **
  • Wiadomości: 188
  • ばか ばか ばか !!!
    • Zobacz profil
Sny
« Odpowiedź #39 dnia: Września 06, 2004, 07:54:13 pm »
Moje sny zazwyczaj zaczynają się od łamania mojej ręki, która kiedyś była złamana, i krzywo się zrosła, tak iż jak ją wyprostuje to wszystkich bierze obrzydzenie, i każą mi tak jej nie wyginać...

MATURA TO BEZEDURA^^'