Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - The_Reaver

Strony: [1] 2 3 ... 113
1
Magia i Miecz Online / Odp: MiM Online
« dnia: Sierpień 18, 2014, 10:02:12 pm  »
Nie jestem tak cierpliwy, żeby szukać skanów, a 4 edycja nie jest tak popularnie przeskanowana jak dwójka, nawet u anglików, no chyba że ktoś będzie chciał mi pomóc w poszukiwaniach.

2
Magia i Miecz Online / Odp: MiM Online
« dnia: Sierpień 13, 2014, 07:14:18 am  »
Muszę najpierw zrobić skan wszystkich kart, a następnie je odpowiednio skalować, żeby do planszy pasowały, co trochę czasu mi weźmie, więc na razie tylko baza i Żniwiarz. Nad resztą pomyślimy później.

3
Magia i Miecz Online / Odp: MiM Online
« dnia: Sierpień 08, 2014, 09:38:50 pm  »
Talisman: Magia i Miecz, Reaktywacja.

Co powiecie na próbę reaktywacji naszego planszowego PBFa? Pomysł trochę budował się we mnie, aż w końcu postanowiłem sprawdzić, czy jest szansa na kopnięcie tego truchła do życia.

Moja koncepcja wygląda następująco: większość rozgrywki będzie wyglądała podobnie jak wcześniejsza wersja, czyli GM (prawdopodobnie ja heh) będzie rzucał kostką, ciągnął karty i opisywać wszystko na forum, a gracze będą decydować gdzie iść, z kim walczyć i co kupić w sklepie. Oczywiście będą małe zmiany: zamiast wersji z 2 gen wprowadzę nowszą wersję 4 gen, gra jest technicznie taka sama, z wyjątkiem wprowadzenia żetonów losu, pozwalające rzucić kością jeszcze raz, opisy będą znacznie krótsze w stylu "znalazłeś miecz, który postanowiłeś wziąć ze sobą" itp., zasady będą bardziej bliższe oryginałowi, z jedną talią kart przygód, zamiast kilku talii żeby niektóre zdolności i zaklęcia nie dawały komuś nagłej przewagi. Pierwotnie myślę o użyciu bazowej gry z ekspansją Żniwiarza (wyprzedzę pytanie, tak, mam wszystkie ekspansję (dostępne w Polsce) i tak jestem szalony).
Oczywiście nie wszystko mam do 100% obmyślone, wciąż myślę nad prowadzeniem gry po staremu, gdzie ruch rozpiszę wszystkim naraz, wstrzymując postacie które mogą mieć wspólne miejsce docelowe, choć może to mieć problemy z kilkoma kartami, jak np. zaklęcie teleportacji.
Dalsze plany obmyślę jak tylko pojawi się jakaś chęć od użytkowników. Fajnie żeby było przynajmniej 4 chętnych, po czym pomyślimy co dalej, czy jest sens żebym zaczął skanować karty.

4
Offtopic / Odp: Total offtopic
« dnia: Grudzień 26, 2013, 09:53:09 am  »
A no Wesołych.

Swoją drogą YT coś ostatnio świruje. Reaver nie martwisz się że Ci pousuwają te filmiki razem z kontem? Gdzieś tam czytałem że każdy film związany z grą (walktrough, let's play, a nawet wywiad z twórcami), który nie pochodzi od właściciela gry będzie usunięty. Czytałem o tym jakoś niedawno, ale od tamtej pory nie badałem sprawy choć niby się pogorszyło. Moje konto z tłumaczeniami usunęli już dawno, jeszcze przed pierwszym banem dla SZ, ale tam za filmik z epilogu Kingdom HEarts, gdzie pobrzmiewał Simple and Clean.

Jest spory szum z Content ID, ale na razie się nie boję. Większość developerów od gier deklarowała, że nie będzie sądzić się za Let's Playe ich gier na Youtube, bo po części daje im to reklamę. To głównie muzykanci panikują i firmy fonograficzne wymusiły ten cały Content ID na Google'a.
Zresztą nie dziwię się, że ci konto zblokowali Kalwa, swojego czasu słyszałem że Kingdom Hearts coś często jest usuwany, nie tylko za Simple and Clean, ale też za to że większość to w końcu bazowanie na filmach Disneya. Kto wie, może też Gackt (czy jak się go literuje) mógł się wpieprzyć za jego muzykę w Dirge of Cerberus.

5
FanFik / Odp: Fan Art
« dnia: Grudzień 26, 2013, 09:47:17 am  »
Może się nie znam na damskich butach, ale czy jej palce u nóg nie powinny być głębiej w nosie buta.
Poza tym bardzo ładnie.

6
Offtopic / Odp: Total offtopic
« dnia: Grudzień 22, 2013, 08:05:55 pm  »
Będę grał w gre. ;d Reaver dobra robota, ale nie myślałeś o Let's Playu jakimś ?

Niestety, ogólnie mam mało czasu, żeby nagrywać i potem edytować (nie mówiąc że jestem wielkim leniem). Poza tym, jestem strasznym "nie mową" (mogę mówić, ale rzadko jestem w stanie wdać się w jakąś rozmowę), więc próba gadania do komputera raczej skończyła by się co chwilowym jąkaniem i gubieniem słów, nie mówiąc o tym że po robieniu takiego próbnego nagrania z mikrofonem, mój własny głos mnie odstraszył. Więc, przykro mi, ale Let's Play w moim wykonaniu odpada.

7
Offtopic / Odp: Total offtopic
« dnia: Grudzień 08, 2013, 07:42:16 am  »
Miałem spore problemy z wysyłaniem (bardzo niska prędkość) więc próbowałem trzymać rozmiar do minimum. W połowie zmieniłem nagrywarki, najpierw był jakiś krapowaty Philips, który nie współgra z Windowsem 7, teraz używam Hauppauge PVR. Kosztował 800 zł i trochę sprawiał problemy z podłączeniem, ale teraz jestem z niego zadowolony.
Na razie nic nie nagrywam, za mało czasu, a am chcę w coś pograć.

8
Offtopic / Odp: Total offtopic
« dnia: Grudzień 04, 2013, 08:39:21 am  »

9
Offtopic / Odp: Total offtopic
« dnia: Grudzień 01, 2013, 09:09:54 pm  »
Ja początkowo używałem Windows Movie Makera, ale szybko zaczęła się desynchronizacja audio i video, więc przeszedłem na Vegas Movie Studio HD Platinum. Na razie niewiele szalałem nim, cięcie, układanie klipów, bazowa edycja subów, tyle mi na razie było trzeba i na moim kanale Youtube jest solucja Front Mission 4 i Abe Oddysee (na razie tylko po angielsku).

10
Offtopic / Odp: Total offtopic
« dnia: Listopad 22, 2013, 10:41:38 pm  »
Ashley poinformowany. Zrobiłem bana na grupę 15 domen, póki co pomogło. Nowe domeny będę dodawał, jak z jakiegoś nowego miejsca przywędrują. Póki co głównie się rejestrują w Rosji heh.
Nie na długo

11
Magia i Miecz Online / Odp: MiM Online
« dnia: Listopad 22, 2013, 08:04:19 pm  »
A co powiesz na 25% które teraz zrzucili. Szczerze, trochę powiem, że jestem sam na tyle chętnym zagrać z kimś znajomym, że bym sam, teraz, za-sponsorował 3 gifty (132 zł, przy mojej pracy to pikuś, a dodatkowo Barbórka za rogiem) oczywiście jak zjawią się jeszcze 2 chętni (ciebie Tant nie muszę pytać).

12
Offtopic / Odp: Total offtopic
« dnia: Listopad 22, 2013, 07:33:24 pm  »
RED ALERT - RED ALERT
SPAM BOTY ATAKUJĄ
SPAM BOTY ATAKUJĄ
COŚ SIĘ NA FORUM DZIEJE

13
Magia i Miecz Online / Odp: MiM Online
« dnia: Listopad 22, 2013, 05:59:25 pm  »
Na Steamie, Talisman: Digital Edition, czyli cyfrowa wersja Magii i Miecza, którą tu gramy (albo raczej graliśmy, bo GM nie ma dla nas już żadnego czasu) w końcu doczekał się trybu online multiplayer (dotąd można było grać tylko na jednym kompie).
Testował grę z komputerem i choć AI ma swoje momenty ynteligencji, to grało się ciekawie. Chętnie bym wypróbował z żywymi graczami, najlepiej rywalami z forum. Gra na razie kosztuje 13,99 euro (co przy aktualnym kursie 4,19 daje ok. 60 zł). Jako że to jest "wersja beta" (a dokładniej early access) to wciąż może wyskoczyć parę bugów.

14
Inne gry Square Enix / Odp: Kingdom Hearts III
« dnia: Czerwiec 15, 2013, 09:09:40 pm  »
Gra ma zakończyć wątek Xehanorta, złego dziadka z Birth by Sleep, który stał się głównym antagonistą całej serii, nie tylko Organizacji XIII.
Dajcie więcej gameplay i nie wrzucajcie do XBOne (oczywiście SE nie posłucha).

15
Offtopic / Odp: Total offtopic
« dnia: Kwiecień 23, 2013, 06:38:50 pm  »
Napisalem drugiego FanFika pod tytulem: Zemsta. Jak chcecie to czytajcie. ;)
Jest Zdrada, ale nie Zemsta.
Fail, bo sam nie pamiętasz co napisałeś.

16
Inne gry Square Enix / Odp: Kingdom Hearts
« dnia: Kwiecień 20, 2013, 05:15:20 pm  »
Ogladalem ostatnio SevalionTV na YouTube, on nagrywa Kingdom Hearts II Final Mix. Tam Nobody nazywal "Bezcielesni", a Heartless nazywal "Bezduszni".
Sevalion kiepsko trafił z Bezcielesnymi dla Nobody, skoro to CIAŁO i dusza pozbawiona serca.
Mi jakoś nazwa Okrutnicy nie podchodzi. Wolałbym serduszaki/serduchaki, bo Heartless to żadni okrutnicy, jedynie istoty bez serc. Sam Sora przez moment nim był i jakoś okrutnikiem mi się nie wydawał.
Sora jak stał się Heartless wciąż miał jeszcze trochę własnej świadomości, dlatego biegł za Kairi i nie zaatakował jej, ani swoich przyjaciół, jak większość Heartless.

17
Inne gry Square Enix / Odp: Kingdom Hearts
« dnia: Kwiecień 19, 2013, 04:30:35 pm  »
Co do tłumaczenia "Heartless" pożyczyłem kiedyś oryginał KH jedynki na PS2, a tam Polacy wrzucili tłumaczenie "Okrutnik". Nie jestem fanem polskiego tłumaczenia, ale jakoś Okrutnik pasuje. Ci bez serc Okrutnicy.

18
Inne gry Square Enix / Odp: Ulubiony członek Organizacji XIII
« dnia: Marzec 30, 2013, 07:30:12 pm  »
Marluxia, Lord of the Castle.

19
jRPG / Odp: Kingdom Hearts-Najlepszy Final Boss
« dnia: Marzec 30, 2013, 09:31:23 am  »
Marluxia, z jednego powodu, "Lord of the Castle" rządzi.

Technicznie z Daysów uważałbym bitwę z Xion za ostatnią, ze względu na rozbudowę (aż 4 fazy) i ogrom. Walka z Riku to głównie formalność, żeby nie było, że między Days a II jest nagle jakaś luka.

20
Inne gry Square Enix / Odp: Najfajniejsza postać Kingdom Hearts
« dnia: Marzec 30, 2013, 09:29:27 am  »
U mnie Riku. Może w jedynce bije się z Sorą o względy Kairi, ale ostatecznie wraca na dobrą drogę i próbuje naprawić swe błędy pomagając przyjaciołom.

Strony: [1] 2 3 ... 113